Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Nakedape

Quote from: kelvor on 2010-01-04, 11:02:17
Lehet Fishing, adathalászat. Ha az, már a CIB is tud róla szerintem.  :D
persze , hogy az.
amúgy már a hírekben is volt, h most a cibet halásszák, tavaly erste stb
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cobra

Aki egy ilyen gépi fordításos spamnek bedől, az meg is érdemli.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Rounin


Nakedape

Quote
Ön most egy "albán vírust" kapott.



Mivel mi Albániában nem rendelkezünk programozói tapasztalattal, így ez a vírus a bizalom elvén működik.



Kérjük Önöket, hogy töröljenek le minden állományt a merevlemezükröl, de előtte manuálisan továbbítsák ezt a vírust mindenkinek az e-mail címtárukból.



Köszönjük a bizalmat és az együttmuködést.

akkor is ez a jó
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Azért egy normális fordítót azért szerezhetnének, orkkul nem mindenki tud. :P
Nakedape: :lol:

Moha

Szerintetek mennyire kezeljek fenttartásokkal egy olyan informatikus állásajánlatot, amit egy étrendkiegészítőket MLM rendszerben forgalmazó cég ajánlott fel?

Nakedape

ééés igen !! végre eljött az  idő! minden Jožin z bažin rajongónak örömmel közölhetem, hogy van feliratos verzió!
2010 jól indul
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Selmo

Quote from: Moha on 2010-01-04, 11:33:38
Szerintetek mennyire kezeljek fenttartásokkal egy olyan informatikus állásajánlatot, amit egy étrendkiegészítőket MLM rendszerben forgalmazó cég ajánlott fel?
Neked is enned kell a cuccaikat, vagy mi?

A tökéletesség unalmas.

Member

Quote from: Nakedape on 2010-01-04, 11:52:30
ééés igen !! végre eljött az  idő! minden Jožin z bažin rajongónak örömmel közölhetem, hogy van feliratos verzió!
2010 jól indul
:haha: :jee:

Moha: Amíg nem abból épül fel a multimarketing, hogy mindenki beszervez maga alá informatikust, szerintem nyomhatod. Ha valami lélekgyógyító tanfolyamot ajánlanak fel vagy megindul rád egy random mosolygós csaj, már kezdhetsz gyanakodni. :p

Rounin

Quote from: Nakedape on 2010-01-04, 11:52:30
ééés igen !! végre eljött az  idő! minden Jožin z bažin rajongónak örömmel közölhetem, hogy van feliratos verzió!
2010 jól indul

Nem voltam rajongó, de akkor is: :whoah:

Nakedape

Quote from: Rounin on 2010-01-04, 13:17:30
Quote from: Nakedape on 2010-01-04, 11:52:30
ééés igen !! végre eljött az  idő! minden Jožin z bažin rajongónak örömmel közölhetem, hogy van feliratos verzió!
2010 jól indul

Nem voltam rajongó, de akkor is: :whoah:
VIZUALIZÁCIÓ


remélem mindeniknek feltűnt már a pajesz fontos szerepe a minőségi életben
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Mindenkinek átküldtem a címlistámban, ez hatalmas. :D

kelvor

Józsi Balcsin?

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2010-01-04, 16:31:06
remélem mindeniknek feltűnt már a pajesz fontos szerepe a minőségi életben

Alap! :Kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

LiaLia

Visszatettem az előző avát, viszont a következő ünnep a farsang, lesz jelmezbál? :smile:

[spoiler= Parajelenségek a gépemen]Há, há, há, sikerült leöntenem egy újabb billentyűzetet :whoah:
Most épp a szilveszterről maradt cola borult rá.
Amit tudtam felitattam a billentyűk közül és kifolyattam, ami ki akart belőle jönni.

Valamivel később érdekes parajelenségek lettek a gépen.
A Commanderben fel-le liftezett a kurzor, egy-egy fájlnév futóbetűkkel eltűnt. Villództak a kiírások. Próbáltam leállítani a gépet, erre a távolabbi, sokadik ikonok kezdtek el aktivizálódni és persze lefagytak, és persze azokat se lehetett leállítani. Aztán egyszercsak spontán leállást hajtott végre magán a gép.

Sokkal később a commander és az ikonok már megnyugodtak, viszont jópár billentyű nem működött, úgyhogy az új évet új billentyűzettel kezdem.
Ugyan ez se vízálló, viszont találtam a MediaMarkt kivásárolt billentyűspolcainak hátsó részén egy kopott dobozos, névtelen, extraolcsó egyszerűt, ami pont jó lesz az íráshoz, és még a billentyűi se olyan magasak. :whoah:[/spoiler]

NLZ

Persze, beöltözök Zsigának.
[reserved]

Kuroi Tenshi

Quote from: LiaLia on 2010-01-04, 22:39:01
sikerült leöntenem egy újabb billentyűzetet

öblítsd ki előbb tiszta vízzel, majd desztillált (vagy legalább
ioncserélt) vízzel, utána hagyd alaposan kicsöpögni és
fűtés környékén fejjel lefelé pár órát/fél napot kiszáradni,
talán feltámad. Rosszabb már úgyse lesz...

Kvikveg

Quote from: Én on 2010-01-01, 00:33:01
Eddig az a tapasztalatom, hogy amilyen a szilveszterem, olyan az utána következő évem. A 2008/09 volt a legjobb buli, utána 2009 lett a legjobb évem (az egyetemet nem számítva). Eddig ez a legszarabb szilveszterem, welcome 2010...
Ajjaj, akkor egesz evben egyedul leszek es a kutyakat nyugtatgathatom, es jo, de halalra unt regi zeneket fogok hallgatni. Anyuuuuu!  :zomg: :zomg: :zomg:

Irorszagi vizitem pocsekul sikerult, ket napig omlott az eso, ket napig ho esett es csuszott az ut, ES MINDKET JELENSEG TOKSZOKATLAN OTT, TEHAT CSAK MIATTAM VOLT SZAR IDO.  :Eztneked: Szoval csak a kornyeki varoskakba tudtunk menni jardan korcsolyazni, vagy a szomszedos tengerpartra befagyasztani a seggunket. Megcsodaltam a tengerpartot, Bono hazat, meg az utcacskakat. :/ Egyszer voltunk Dublinban. Ezeknek fortelmes izlesuk van, a boltok valaszteka olyan, hogy egy ciganykaravan megirigyelne. Pl. rozsaszin cukrosmuffinka-mintas barmit lehet venni. De tenyleg.
A boltocskafrontok jok, de olyan Londonban is van. Ja es rohadt draga minden.
De legalabb lattam tesomekat igy masfel ev kihagyas utan, es jokat filmeztunk batyammal. A szilveszterem sz*r volt, mert a kutyakra vigyaztam (ld fent), ok meg atmentek a szomszedhoz koccintani. Forditva is lehetett volna, de ketlem, hogy jobb kedvem lett volna tole, miutan soha nem lattam a szomszedot.
Igy osszesitve: ide se megyek tobbet. Legalabbis igy nem.
Komolyan, az egyetlen, ahol tenyleg jol szorakoztam, az az egyik parkban a fiatal (nem kicsi) siralyok etetese volt. Ez azt hiszem mindent elmond. A neten neztem meg, hogy mit lehetne megnezni, de vagy szunnap volt, vagy szar volt az ido, vagy mar az elettol is elment a kedvem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

ohh ez nem jó:( én éveztem Dublint, jó boltokat találtam mondjuk.
hát akkor üdv itthon és jobbakat.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2010-01-04, 23:17:31
ohh ez nem jó:( én éveztem Dublint, jó boltokat találtam mondjuk.
hát akkor üdv itthon és jobbakat.
Koszi.

Btw a 24-bol az elso evad nekem tulzottan almacsos meg regi volt, melyik evaddal kezdjem?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2010-01-04, 23:19:55
Quote from: Nakedape on 2010-01-04, 23:17:31
ohh ez nem jó:( én éveztem Dublint, jó boltokat találtam mondjuk.
hát akkor üdv itthon és jobbakat.
Koszi.

Btw a 24-bol az elso evad nekem tulzottan almacsos meg regi volt, melyik evaddal kezdjem?
amelyikben pajeszt növeszt
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

chilip

majomparádéról szedtem 1 progit, valaki kis rar-okba csomagolta be, majd a kis rar-okat egyesével újra becsomagolta  :zomg: :lol:

amúgy van 2 meghívóm ha izgat valakit

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2010-01-04, 23:21:08
Quote from: Kvikveg on 2010-01-04, 23:19:55
Quote from: Nakedape on 2010-01-04, 23:17:31
ohh ez nem jó:( én éveztem Dublint, jó boltokat találtam mondjuk.
hát akkor üdv itthon és jobbakat.
Koszi.

Btw a 24-bol az elso evad nekem tulzottan almacsos meg regi volt, melyik evaddal kezdjem?
amelyikben pajeszt növeszt
He?  :lul: Szignifikans osszefugges van a pajesz hossza es a szinvonal kozott? XD
Amugy az melyik lenne?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

LiaLia

Quote from: NLZ on 2010-01-04, 22:53:41
Persze, beöltözök Zsigának.
:haha: biztos nagyon meggyőző lenne

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-01-04, 22:54:11
Quote from: LiaLia on 2010-01-04, 22:39:01
sikerült leöntenem egy újabb billentyűzetet

öblítsd ki előbb tiszta vízzel, majd desztillált (vagy legalább
ioncserélt) vízzel, utána hagyd alaposan kicsöpögni és
fűtés környékén fejjel lefelé pár órát/fél napot kiszáradni,
talán feltámad. Rosszabb már úgyse lesz...
:smile: hát jó, kipróbálom a receptet. Se desztvizem, se incserélt nincs, kap egy kis forralt vizet  :D

NLZ

Na majd ha jön a farsang, meglátod. :P
[reserved]

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2010-01-04, 23:29:38
Quote from: Nakedape on 2010-01-04, 23:21:08
Quote from: Kvikveg on 2010-01-04, 23:19:55
Quote from: Nakedape on 2010-01-04, 23:17:31
ohh ez nem jó:( én éveztem Dublint, jó boltokat találtam mondjuk.
hát akkor üdv itthon és jobbakat.
Koszi.

Btw a 24-bol az elso evad nekem tulzottan almacsos meg regi volt, melyik evaddal kezdjem?
amelyikben pajeszt növeszt
He?  :lul: Szignifikans osszefugges van a pajesz hossza es a szinvonal kozott? XD
Amugy az melyik lenne?
ahol van pajesz az jó. nem tudom biztosan neki van-e, de ha nincs minek nézni?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

Akkor én nézzem édesapám?

Ramiz

Quote from: Én on 2010-01-01, 00:33:01
Eddig az a tapasztalatom, hogy amilyen a szilveszterem, olyan az utána következő évem. A 2008/09 volt a legjobb buli, utána 2009 lett a legjobb évem (az egyetemet nem számítva). Eddig ez a legszarabb szilveszterem, welcome 2010...
montam hogy gyere hozzánk itt király buli vót
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Nakedape on 2010-01-04, 23:17:31
ohh ez nem jó:( én éveztem Dublint, jó boltokat találtam mondjuk.
hát akkor üdv itthon és jobbakat.
Kviki, ne vedd túl komolyan, a Domi ízlésével azon boltok előtt is elidőzött volna, amiket említettél  :__devil:

.Attila

Quote from: Ramiz on 2010-01-04, 23:39:07
Quote from: Én on 2010-01-01, 00:33:01
Eddig az a tapasztalatom, hogy amilyen a szilveszterem, olyan az utána következő évem. A 2008/09 volt a legjobb buli, utána 2009 lett a legjobb évem (az egyetemet nem számítva). Eddig ez a legszarabb szilveszterem, welcome 2010...
montam hogy gyere hozzánk itt király buli vót

pikcsör lesz a koncertről?