Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

motifator

Mégsem volt baleset. A célpont nem a FBI iroda volt, hanem az adóhatóság irodája. A csávó berágott az adóhivatalra, felgyújtotta a saját házát aztán belevezette a repülőgépét az irodájukba.

Aki akarja keressen rá, fent van a búcsúlevél a neten, én inkább nem fogom most linkelni.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Próféta

Quote from: motifator on 2010-02-18, 19:16:17
Kb. egy órája lezuhant egy kisrepülő itt kb. 2 házblokkal odébb. [...] max 4-5 mérföldre lehet innen:
2 házblokk = 6-8km ?
Ilyen ritkásan vannak arrafelé a blokkházak?

Quote from: Xzone on 2010-02-18, 20:53:39
Az első sornál még nem kapcsoltam, és azt hittem, Debrecenben történt a dolog :redface:
+1

Amúgy veszélyes hely ez: Zsiga tornádót kap a nyakába, motifator repülőgépes merénylést. Én asszem ezek után sose merészkedek az USÁba :)

Kuroi Tenshi

Quote from: motifator on 2010-02-18, 22:31:27
A csávó berágott az adóhivatalra, felgyújtotta a saját házát aztán belevezette a repülőgépét az irodájukba.

Alacsony az ingerküszöbe.
Bezzeg ha itt élné és tudná, mi az az APEH :D

motifator

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-02-18, 22:34:27
Quote from: motifator on 2010-02-18, 22:31:27
A csávó berágott az adóhivatalra, felgyújtotta a saját házát aztán belevezette a repülőgépét az irodájukba.

Alacsony az ingerküszöbe.
Bezzeg ha itt élné és tudná, mi az az APEH :D
Texasban vagyunk, itt mindenki republikánus szavazó, ők meg az a típus, aki nem akar adókat fizetni, inkább majd fizet a szolgáltatásokért. Magyarázta nekünk ma a kolléga akivel mentünk a lőtérre, hogy az eredeti alkotmánybak kifejezetten tiltva volt a jövedelemadó, és utálják is az ezész intézményt.
Hozzájuk képest Magyarország még mindig kommunista ország, ezek nem tudnának itt élni szerintem.

Quote from: Próféta on 2010-02-18, 22:32:40
Quote from: motifator on 2010-02-18, 19:16:17
Kb. egy órája lezuhant egy kisrepülő itt kb. 2 házblokkal odébb. [...] max 4-5 mérföldre lehet innen:
2 házblokk = 6-8km ?
Ilyen ritkásan vannak arrafelé a blokkházak?

Y'all know everything is bigger in Texas  :lazza:

Másvalami, ma hallottam életem legjobb redneck beszólását: It's about as useful as teets on a chicken. Zseniális, ezentúl keresni fogom az alkalmat, hogy használhassam  :lol:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kuroi Tenshi

Quote from: motifator on 2010-02-18, 22:50:25
alkotmánybak
ezész
teets

Már részeg vagy vagy még részeg vagy?
Persze, még hogy dolgozni mentél ki ::) :haha:

Bicskei

fizetni szeretnék a neten valamiért...
kártyaszám cv2 meg hasonlót kérnek..
beirok mindent erre a szöveg
bankom nem engedélyezi az átutalást....
másik kártya elő(másik banké is?) ott szintén ez írták ki
mért szeret ennyire engem a világ??
Ultras liberi

Kuroi Tenshi

Neten csak dombornyomott vagy netkártyával
lehet fizetni, sima kártyával nem -- nem lehet,
hogy ez a gond?

motifator

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-02-18, 23:19:14
Quote from: motifator on 2010-02-18, 22:50:25
alkotmánybak
ezész
teets

Már részeg vagy vagy még részeg vagy?
Persze, még hogy dolgozni mentél ki ::) :haha:
Nem vagyok részeg, másnapos vagyok :) Csak annyi kifogásom lehet, hogy remote desktopolok a debreceni gépemre hogy elérjem a fórumot, és annyira lassú, hogy tényleg vakon gépelek.
A harmadik viszont nem typo, esküszöm azt hittem, hogy így írják. Most megtanultam végre, köszi :)

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-02-18, 23:47:45
Neten csak dombornyomott vagy netkártyával
lehet fizetni, sima kártyával nem -- nem lehet,
hogy ez a gond?
Visa electronnal egy rakás helyen lehet fizetni. A Maestro már szarabb, az nem nagyon működik sehol.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Bicskei

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-02-18, 23:47:45
Neten csak dombornyomott vagy netkártyával
lehet fizetni, sima kártyával nem -- nem lehet,
hogy ez a gond?

az egyik netkártya, be kell mennem holnap rájuk borítani az asztalt
Ultras liberi

kikuchiyo

Quote from: motifator on 2010-02-18, 22:50:25
teets

Én meg azt hittem, hogy a helyi akcentust próbálod érzékeltetni.
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-02-18, 22:34:27
Quote from: motifator on 2010-02-18, 22:31:27
A csávó berágott az adóhivatalra, felgyújtotta a saját házát aztán belevezette a repülőgépét az irodájukba.

Alacsony az ingerküszöbe.
Bezzeg ha itt élné és tudná, mi az az APEH :D
LOL
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

motifator

Quote from: kikuchiyo on 2010-02-18, 23:58:35
Quote from: motifator on 2010-02-18, 22:50:25
teets

Én meg azt hittem, hogy a helyi akcentust próbálod érzékeltetni.
Nem, a "Y'all"-al akartam a helyi akcentust érzékeltetni egy sorral felette :) Mondjuk érthető, én se vettem volna észre hogy a Y'all az tipikusan texasi ha nem hívják fel külön rá a figyelmem.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kuroi Tenshi

Yay, pont ugyanúgy, mint tavaly nyáron, újabb bölcsességfogam
ment tönkre: nem volt helye, ezért ferdén oldalra és hátra nőtt,
tehát nehezen elérhető volt, nehezebben is tisztult. Pár napja
egyszercsak azt vettem észre, hogy éles az egyik széle --
belülről elszuvasodott és összeomlott, letört egy darabja. Aztán
most mégegy jókora darab letört róla. De legalább nem fáj. Majd
hétfőn, amikor fogorvoshoz megyek... :haha:  :zomg:
Bár az is igaz, hogy ugyan nagyon rizikós volt, mégis ennek párja
volt életem leglazább foghúzása, miután a fájdalomcsillapító hatni
kezdett, 2 percen belül túl is voltam rajta, s nem is fájt annyira.
Remélem most is megúszom ennyivel...

Squazee2005

Tegnap sokat filóztam rajta, érdemes-e  hajnal(este?) kettőtől négyig férfi korcsolya szabadprogramot néznem, vagy nézzem meg az ismétlést. Úgy voltam vele, üsse kő, reggel kilenckor ismétlik, most azért ne legyek egész nap kómás. reggel feléledek, be se kapcsolom a gépet, nehogy a neten összefussak az eredménnyel, de apu bejön, hogy addig ő babráljon a neten. Kapcsolom a TV-t, kérdi, mit keresek, mondtam a korcsolyát, mire ő benyögi, "Ja! Azt a XY nyerte."  :falba:

Pedig olyan közel voltam hozzá, hogy szurkoljak. XD; Sebaj, majd máskor.

Én

Quote from: Flaser on 2010-02-17, 13:02:58
Quote from: Én on 2010-02-15, 01:19:24
Kurva class fm. A honlapjukon kijelzik hogy melyik számot játsszák épp. Volt egy szám aminek régóta keresem a címét, gyorsan felnézek a honlapjukra. Pont nem jelzett ki semmit. Rage.

Csak nem erről a számról van szó?
Roméo et Juliette - Les rois du monde
...legalábbis mint francia számot ezt szokták gyakrabban játszani nálunk.
Nope
most írnék hosszú postot másról de nincs hozzá energiám... :punny:

Ramiz

Melyik topikban volt róla szó, hogy motifator mit kavar Texasban? Nem akarom újra megkérdezni, viszont a fórum keresőmotorja meg annyit ér, mint a csöcsök egy csirkén. (Vagy fogak?)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

szerintem fogak, offtopicban volt sztem, és dolgozik, vagy mi a kérdés?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2010-02-19, 19:09:05
szerintem fogak, offtopicban volt sztem, és dolgozik, vagy mi a kérdés?
mit dolgozik, mettől meddig, vett-e már Magnumot, mennyi egy örömleány Texasban, vénnek való vidék-e, sok-e a mekszi és hoznak-e olcsó kokaint a seggükben stb.

edit: apropó NakeDomi jövő nyáron itthon leszel? érdekel 1 amatőr guruló blues musical turné?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

http://usteam.hu/forum/index.php?action=profile;area=showposts;u=2667

ebben elég hamar megvan amit közölt. magnumot minek, magyar fegyveripar meg le van szarva ?:D
mondjuk nem tudom volt-e más nemzetnek fa lövegtornyos tankja :D

editedet meg kifejtenéd? :D akár pmben ?:)  :jee:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2010-02-19, 19:18:30
http://usteam.hu/forum/index.php?action=profile;area=showposts;u=2667

ebben elég hamar megvan amit közölt. magnumot minek, magyar fegyveripar meg le van szarva ?:D
mondjuk nem tudom volt-e más nemzetnek fa lövegtornyos tankja :D

editedet meg kifejtenéd? :D akár pmben ?:)  :jee:

fa lövegtorony? do want! :cool: moreinf?

Edit, légyszi fejsd ki magad.
Oké zimar, kifejtem magam, aztán lefejtem a ruhámat, aztán pamutgombolyaggá fejtem magam hogy elférjek a fiókban ez a megfejtés.

Szóval amatőr kezdeményezés az egész mindent mi írunk (persze kiindulhatunk valamiből, Shakespeare vagy magyar népmese vagy blues brothers vagy The Magyar Asztronauta stb), zenék minden alá, történetbe illeszkedő és nem illeszkedő számok, kicsit Cory McAbee-s csak értelmesebb, kicsit Blues Brothers-es scak kevésbé profi, kicsit Jesus Christ Superstar / István a király / stb. csak kevésbé hoszú dalok stb. Aztán szerzünk egy kisbuszt vagy egy platós teherautót vagy egy szamarat meg egy kocsit vagy 18 db gördeszkát stb, és elindulunk az úton. Mindez: nyár, fesztiválok meg-megáll, jófej polgármestereket meg kocsmárosokat befűzünk hogy aggyanak enni és lesz fellépés meg le-. Persze megpromotálnánk a dolgot index.hu meg többiek, hacsak pár médiapénisznek bejön a dolog akkor akkár ennünk is lesz mit (percse löncshús és csilisbabkonzerv fölé nem megyünk minőségben nehogy elkurvuljunk mire hazaérünk és onnantól csak a pezsgő meg a the kawiar)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

hmm ezt beszéljük meg szóban. 2011 nyara a jövő nyár, vagy az idei?
látok benne életérzést.
fa torony, talán valamelyik toldira tettek néha, pontosításért majd megkérdezem ex kollégákat. az  lehetett a szép amikor eltalálta az orosz lövedék, oszt nem robbant fel,oszt jól nemértették.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

Failure is the default option

motifator

Pogramozó vagyok és projekt témában jöttem ide, hogy meeting-hegyekre járjak. Csak egy hétig vagyok, de 2 hétvégével, szal pénteken érkeztünk és hétfőn fogunk hazamenni.
Magnumot nem vettünk, de lőtéren már voltunk, örömlányok eddig még nem voltak, de nagyon gondolkozunk rajta, hogy el kéne menni egy strip bárba, legalább nézelődni és lenyomni pár margaritát, esetleg egy lap dance...  :angyali:
Történt még ezer más dolog, majd mesélek, most vissza dolgozni.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

motifator

A fegyverfanok kedvéért, ezekkel lőttem:
Quote3:18:41 PM :: D**** M**** joined the chat. ::
3:18:41 PM :: motifator joined the chat. ::
3:18:44 PM :: T**** M*** joined the chat. ::
3:18:44 PM :: R**** W*** joined the chat. ::
3:18:51 PM D**** M****/... This was my bigger one..
3:18:52 PM http://en.wikipedia.org/wiki/Browning_Hi-Power
3:19:08 PM smaller
3:19:09 PM http://en.wikipedia.org/wiki/Ruger_LCP
3:19:18 PM r**** - they want to know what they shot
3:19:45 PM :: R**** W*** left the chat. ::
3:20:55 PM D**** M****/... http://www.youtube.com/watch?v=w_DQNrOaWsI
3:21:19 PM :: R**** W*** joined the chat. ::
3:21:57 PM R**** W***/A... http://en.wikipedia.org/wiki/Colt_M1911
3:22:11 PM Was my Great-Grandfather's pistol in WWII
3:22:18 PM Built in 1943
3:22:34 PM http://en.wikipedia.org/wiki/Glock_19
3:22:51 PM http://en.wikipedia.org/wiki/Bersa_Thunder_380
3:22:53 PM T**** M***/D... ty
3:23:28 PM motifator... thank you indeed
3:25:18 PM R**** W***/A... http://en.wikipedia.org/wiki/AR-15
3:25:29 PM This is what you held at the Gun Store
Az AR-15-össel nem lőttünk, csak lefényképezkedtünk vele az egyik fegyverboltban. Majd feltöltöm valahová a képet.
A személyes kedvencem a Browning volt, azzal könnyű volt lőni és pontos is volt, de valami gáz volt vele, mert 2-3 lövésenként beakadt (így fordítod azt, hogy jammed?). A glock is nagyon jó volt, de azt próbáltam először, és rohadt másnapos voltam meg nem ettem aznap még semmit, szal annyira remegett a kezem, hogy eleinte még nagyon szarul ment. A colt is nagyon jó volt, az a legnagyobb kaliber, nagy torkolattűz minden lövésnél és hatalmas füstfelhő, arról nem is beszélve, hogy igazi antik darab, ami megjárta a második világháborút.
A Bersa és a Ruger mindkettő nagyon szar volt, a Ruger nagyon kicsi, nem tudod rendesen megfogni, minden lövésnél ki akar repülni a kezedből és rohadt pontatlan. Mindkettőnek alig lehetett érezni az elsütőbillentyűt, túl sokáig kellett húzni, ami rohadt idegesítő, ha nem vagy gyakorlott. Húzod, húzod, csak várod, hogy elsüljön, és még mindig nem, aztán egyszer csak bumm!!! Szar, na. De ez a két fegyver tipikusan önvédelemre való, a Ruger simán elfér a zsebedben, és Texasban csak elrejtve viselheted a fegyvert, szal praktikus végülis, csak rohadt kényelmetlen. Videó majd később :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Xzone

Quote from: motifator on 2010-02-19, 23:56:59
2-3 lövésenként beakadt (így fordítod azt, hogy jammed?)

A hivatalos magyar szó az "akadály", ha jól tudom :)

Fazék

a gyomrom majd kilyukad az éhségtől, de most már aludnom kéne, nem lenne célszerű enni előtte... eh. halál

NLZ

Én nem bírok elaludni éhesen, úgyhogy eszek pár falatot ilyen esetben. Persze nem kell hülyére enni magunkat és akkor nincs gond.
[reserved]

Ramiz

Quote from: motifator on 2010-02-19, 23:56:59
A fegyverfanok kedvéért, ezekkel lőttem:
Quote3:18:41 PM :: D**** M**** joined the chat. ::
3:18:41 PM :: motifator joined the chat. ::
3:18:44 PM :: T**** M*** joined the chat. ::
3:18:44 PM :: R**** W*** joined the chat. ::
3:18:51 PM D**** M****/... This was my bigger one..
3:18:52 PM http://en.wikipedia.org/wiki/Browning_Hi-Power
3:19:08 PM smaller
3:19:09 PM http://en.wikipedia.org/wiki/Ruger_LCP
3:19:18 PM r**** - they want to know what they shot
3:19:45 PM :: R**** W*** left the chat. ::
3:20:55 PM D**** M****/... http://www.youtube.com/watch?v=w_DQNrOaWsI
3:21:19 PM :: R**** W*** joined the chat. ::
3:21:57 PM R**** W***/A... http://en.wikipedia.org/wiki/Colt_M1911
3:22:11 PM Was my Great-Grandfather's pistol in WWII
3:22:18 PM Built in 1943
3:22:34 PM http://en.wikipedia.org/wiki/Glock_19
3:22:51 PM http://en.wikipedia.org/wiki/Bersa_Thunder_380
3:22:53 PM T**** M***/D... ty
3:23:28 PM motifator... thank you indeed
3:25:18 PM R**** W***/A... http://en.wikipedia.org/wiki/AR-15
3:25:29 PM This is what you held at the Gun Store
Az AR-15-össel nem lőttünk, csak lefényképezkedtünk vele az egyik fegyverboltban. Majd feltöltöm valahová a képet.
A személyes kedvencem a Browning volt, azzal könnyű volt lőni és pontos is volt, de valami gáz volt vele, mert 2-3 lövésenként beakadt (így fordítod azt, hogy jammed?). A glock is nagyon jó volt, de azt próbáltam először, és rohadt másnapos voltam meg nem ettem aznap még semmit, szal annyira remegett a kezem, hogy eleinte még nagyon szarul ment. A colt is nagyon jó volt, az a legnagyobb kaliber, nagy torkolattűz minden lövésnél és hatalmas füstfelhő, arról nem is beszélve, hogy igazi antik darab, ami megjárta a második világháborút.
A Bersa és a Ruger mindkettő nagyon szar volt, a Ruger nagyon kicsi, nem tudod rendesen megfogni, minden lövésnél ki akar repülni a kezedből és rohadt pontatlan. Mindkettőnek alig lehetett érezni az elsütőbillentyűt, túl sokáig kellett húzni, ami rohadt idegesítő, ha nem vagy gyakorlott. Húzod, húzod, csak várod, hogy elsüljön, és még mindig nem, aztán egyszer csak bumm!!! Szar, na. De ez a két fegyver tipikusan önvédelemre való, a Ruger simán elfér a zsebedben, és Texasban csak elrejtve viselheted a fegyvert, szal praktikus végülis, csak rohadt kényelmetlen. Videó majd később :)

Képeket nyomass majd! Irigyellek :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Quote from: NLZ on 2010-02-20, 03:38:24
Én nem bírok elaludni éhesen, úgyhogy eszek pár falatot ilyen esetben. Persze nem kell hülyére enni magunkat és akkor nincs gond.
Amúgy mi kéne történjen ha alvás előtt bezabálsz? Én rendszeresen teszek így, de még nem tűnt fel semmi különös.