Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2010-02-27, 01:22:34
És az titkos, amin ügyködtök?
Nem titkos.

Kuroi Tenshi

Quote from: Próféta on 2010-02-27, 01:32:33
Quote from: kikuchiyo on 2010-02-27, 01:22:34
És az titkos, amin ügyködtök?
Nem titkos.

"És akkor röviden válaszolnánk néhány hallgatói levélre: Igen. Persze. Dehogy. ..."

Próféta

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-02-27, 01:35:55
"És akkor röviden válaszolnánk néhány hallgatói levélre: Igen. Persze. Dehogy. ..."
:lul:

Semmi különösebben érdekesre ne gondoljatok. Aki nagyon kíváncsi, annak elmondom PM-ben.

Kvikveg

Quote from: Xzone on 2010-02-26, 09:43:18
Említettem már, hogy milyen könnyen fenn tudok akadni egyszerű szavakon, kifejezéseken? Ma tudtam meg, hogy van Magyarországon egy Kunbaja nevű hely.

KUNBAJA, ÓRIÁSI!!!
En egyiket sem ismertem. :)

Szobat van, ma fott kajat ebedeltem mert vegre foztunk (Nemeto.), es vettem ket ugyanolyan polot. Szoval jo napom van. Eltekintve attol, hogy a noverem meg mindig probal nevelni, mert szerinte ha kampanyplakat-parodia keszitesere hivja fel a figyelmemet, aarra nem az a helyes valasz, hogy "ilyen f*szsagokra nincs idom".  :gyagya:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Hogy lehet megkülönböztetni a sertésinfluenzát a simától? 39.5 fokon vagyok, fájok néhány helyen, fájt a torkom de az most elmúlt, tele vagyok takonnyal és szarul vagyok. Most vettem be algoflexet, remélem használ.

Nakedape

virologiai teszttel
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta

Quote from: Én on 2010-02-27, 17:57:31
39.5 fokon vagyok, fájok néhány helyen, fájt a torkom de az most elmúlt, tele vagyok takonnyal és szarul vagyok. Most vettem be algoflexet, remélem használ.
Jobbulást

NLZ

Quote from: Én on 2010-02-27, 17:57:31
Hogy lehet megkülönböztetni a sertésinfluenzát a simától? 39.5 fokon vagyok, fájok néhány helyen, fájt a torkom de az most elmúlt, tele vagyok takonnyal és szarul vagyok. Most vettem be algoflexet, remélem használ.
Miért, számít, hogy melyik?
[reserved]

Én

Igen, a simából itthon egyedül tudom hogy ki tudok gyógyulni, de az újjal még nincs tapasztalatom és azzal orvoshoz mennék. Ha csak sima akkor nem megyek ki a halál faszára a dokihoz.

Selmo

Hogy is volt? "Amíg nem kóstolsz bele, nem tudod meg milyen, de akkor meg már lehet, hogy késő."

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: Én on 2010-02-27, 19:01:03
Igen, a simából itthon egyedül tudom hogy ki tudok gyógyulni, de az újjal még nincs tapasztalatom és azzal orvoshoz mennék. Ha csak sima akkor nem megyek ki a halál faszára a dokihoz.
A doki pont ugyanazt tudja csinálni mindkettővel. Semmit.
Lázra/fájdalomra szedj Algopyrint vagy valami hasonlót, egyébként meg pár nap fekvés, sok meleg tea, ilyesmi.

motifator

Az új sem vészesebb, mint a sima, sőt. Hivatalosan azért volt a nagy para miatta, mert jobban fertőzhet, mivel teljesen új. De azt írták az okosok, hogy alapvetően enyhébb lefolyású, mint a szezonális influenza.

Szal ne parázz, és jobbulást! :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kikuchiyo

Érdemes nézni a hírcsatornákat, élőben mutatják majd a cúnamit, amint eléri Hawaiit! (Kb. fél óra múlva)
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2010-02-27, 22:38:04
Érdemes nézni a hírcsatornákat, élőben mutatják majd a cúnamit, amint eléri Hawaiit! (Kb. fél óra múlva)
http://www.ustream.tv/channel/hitsunami
QuoteWe can see gently rolling waves, as if nothing was happening
És egyelőre tényleg semmi.

De amúgy tényleg elég bizarr dolog a székemben ülve táv-katasztrófaturistáskodni, valós időben ahogy megtörténik. És nagyon csábító munka helyett :redface:

kikuchiyo

Én valamelyik hawaiii tv-t néztem, most már azt mondják, hogy megúszták.
De a Chiléhez közelebbi szigeteken 2 méteres hullámok is voltak.
Failure is the default option

Cloud

Hirtelen megint belebotlottam ebbe a motorba:


http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/speed/y2k-turbine-bike-935

Még mindig nagyon durvaaa.  :whoah: :whoah:

Gondoljatok bele kb meddig jutna el vki egy ilyen motorral itt nálunk. :D

.Attila

Miután pont egy randin tönkrement eléggé gáz módon az esernyőm, kéne egy új, de most már minőségibb darab.
Viszont nem tudom, hol lehetne minőségit találni. Én ránézésre nem feltétlenül tudom megmondani, melyik tartós.
Ötletek?

Cloud

Quote from: .Attila on 2010-02-28, 13:48:17
Miután pont egy randin tönkrement eléggé gáz módon az esernyőm, kéne egy új, de most már minőségibb darab.
Viszont nem tudom, hol lehetne minőségit találni. Én ránézésre nem feltétlenül tudom megmondani, melyik tartós.
Ötletek?

http://cache.gawker.com/assets/images/gizmodo/2009/03/ninjaumbrella.jpg


Még mindig nem mondtam le hogy veszek egy ilyet. :D

.Attila

Quote from: Cloud on 2010-02-28, 14:12:18
Quote from: .Attila on 2010-02-28, 13:48:17
Miután pont egy randin tönkrement eléggé gáz módon az esernyőm, kéne egy új, de most már minőségibb darab.
Viszont nem tudom, hol lehetne minőségit találni. Én ránézésre nem feltétlenül tudom megmondani, melyik tartós.
Ötletek?

http://cache.gawker.com/assets/images/gizmodo/2009/03/ninjaumbrella.jpg


Még mindig nem mondtam le hogy veszek egy ilyet. :D

Mint olvashattad, égtem már az esernyőmmel, nem kívánok még egyszer.

teraflare

Quote from: .Attila on 2010-02-28, 13:48:17
Miután pont egy randin tönkrement eléggé gáz módon az esernyőm, kéne egy új, de most már minőségibb darab.
Viszont nem tudom, hol lehetne minőségit találni. Én ránézésre nem feltétlenül tudom megmondani, melyik tartós.
Ötletek?
Nekem valami s.Oliver van. Azt mondhatom hogy még soha nem hagyott cserben (kivéve mikor nem volt nálam  :P), de azt is hogy kb 2x használtam csak eddig.

kikuchiyo

Ezek a kompakt, összecsukható esernyők fogyóeszköznek számítanak nálam, fél-egy év alatt elhasználódnak és cserélni kell őket.
Failure is the default option

chilip

Quote from: Cloud on 2010-02-28, 14:12:18
Quote from: .Attila on 2010-02-28, 13:48:17
Miután pont egy randin tönkrement eléggé gáz módon az esernyőm, kéne egy új, de most már minőségibb darab.
Viszont nem tudom, hol lehetne minőségit találni. Én ránézésre nem feltétlenül tudom megmondani, melyik tartós.
Ötletek?

http://cache.gawker.com/assets/images/gizmodo/2009/03/ninjaumbrella.jpg


Még mindig nem mondtam le hogy veszek egy ilyet. :D


SaiyaGin

Quote from: kikuchiyo on 2010-02-28, 15:27:22
Ezek a kompakt, összecsukható esernyők fogyóeszköznek számítanak nálam, fél-egy év alatt elhasználódnak és cserélni kell őket.

:tezsvir:

Cloud

#41603
Quote from: kikuchiyo on 2010-02-28, 15:27:22
Ezek a kompakt, összecsukható esernyők fogyóeszköznek számítanak nálam, fél-egy év alatt elhasználódnak és cserélni kell őket.
Nálam meg kb. addig tartanak amíg egy nagyobb viharban ki nem nyitom őket. Onnan negyed óra és kukában landol. :D

chilip:
:_piszka: :szemuveges:

Member

Anyám meg mindig leqrja a fejem, amiért fél év alatt ölök egyet én is. Azért folyó felett hatalmas szélben gondolom ő nem megy át a lakás és otthon közti két utca alatt.

Kuroi Tenshi

Csak ritkán használok esernyőt, eddig még egyet sem nyírtam ki  :3x3:

---

Ó, mily móka a jövedelemadóbevallás-kitöltés...

.Attila

Akkor ezek szerint kompakt felejtős ilyen szempontból.
Volt egy tartós, itachitól kaptam még régen, csak azt lenyúlta valaki.

Én

Quote from: Zsiga on 2010-02-27, 19:45:49
Quote from: Én on 2010-02-27, 19:01:03
Igen, a simából itthon egyedül tudom hogy ki tudok gyógyulni, de az újjal még nincs tapasztalatom és azzal orvoshoz mennék. Ha csak sima akkor nem megyek ki a halál faszára a dokihoz.
A doki pont ugyanazt tudja csinálni mindkettővel. Semmit.
Lázra/fájdalomra szedj Algopyrint vagy valami hasonlót, egyébként meg pár nap fekvés, sok meleg tea, ilyesmi.
Hát, nem igazán tudok 38 alá menni, lehet elmegyek egy szuriért...

Esernyő nálam is mindig szétmegy bár szerintem még sosem használtam 500 ft-nál drágábbat

Fazék

Quote from: Én on 2010-02-28, 20:58:57
Quote from: Zsiga on 2010-02-27, 19:45:49
Quote from: Én on 2010-02-27, 19:01:03
Igen, a simából itthon egyedül tudom hogy ki tudok gyógyulni, de az újjal még nincs tapasztalatom és azzal orvoshoz mennék. Ha csak sima akkor nem megyek ki a halál faszára a dokihoz.
A doki pont ugyanazt tudja csinálni mindkettővel. Semmit.
Lázra/fájdalomra szedj Algopyrint vagy valami hasonlót, egyébként meg pár nap fekvés, sok meleg tea, ilyesmi.
Hát, nem igazán tudok 38 alá menni, lehet elmegyek egy szuriért...
szuri tudtommal így a betegség közben már semmit sem ér

Nakedape

Quote from: Fazék on 2010-02-28, 21:02:35
Quote from: Én on 2010-02-28, 20:58:57
Quote from: Zsiga on 2010-02-27, 19:45:49
Quote from: Én on 2010-02-27, 19:01:03
Igen, a simából itthon egyedül tudom hogy ki tudok gyógyulni, de az újjal még nincs tapasztalatom és azzal orvoshoz mennék. Ha csak sima akkor nem megyek ki a halál faszára a dokihoz.
A doki pont ugyanazt tudja csinálni mindkettővel. Semmit.
Lázra/fájdalomra szedj Algopyrint vagy valami hasonlót, egyébként meg pár nap fekvés, sok meleg tea, ilyesmi.
Hát, nem igazán tudok 38 alá menni, lehet elmegyek egy szuriért...
szuri tudtommal így a betegség közben már semmit sem ér
definiáljuk a szurit.
oltás: hát az nem erre való.
antivirális szereket nem tom, hogy adnak, be, meg az, se, hogy kapsz-e könnyen
jobbulást mindenesetre

meg ha nem javul  azért majd orvos jó ötlet lehet, szövődmény stb
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution