Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: Makos on 2010-04-11, 23:10:34
Az OVB jelenleg is keményen dolgozik a kampánycsenddel kapcsolatos problémák megoldásán:
[spoiler][/spoiler]
:lol: Na igen...

Darkstar

Hm, kiváncsi vagyok a KFC behozza-e ide is a double down-t.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

KFC-ben rég voltam, nem is tudom mi az amit szeretnél DS :)
Azt viszont tudom, hogy McDonaldsba jó ideig nem megyek, nagyon elszálltak az árakkal.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Jól néz ki, de a magyar KFC meg McD kínálata még a többi európaitól is erősen elmarad sajnos.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xzone


Rounin

Quote from: Xzone on 2010-04-14, 02:56:49
BROÁFFFFF

Hogy képest ezt bárki is megenni?

You ASKED for it!
[spoiler=Fa/tg/uys, commence the attack!]
[/spoiler]


Nakedape

#42128
káromkod, káromkod





USER WAS BANNED FOR THIS POST!
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

#42129
Quote from: Nakedape on 2010-04-15, 03:19:10
káromkod, káromkod
már jelentettelek is a moderátornak. ilyet azért nem kéne.


SaiyaGin

Állatunk megint alkotott. :D
Eljött az éves oltás ideje, úgyhogy elmentünk az állatorvoshoz. Teljes meglepetésemre teljesen nyugodtan besétált a rendelő ajtaján és nyugodtan ült az előszobában ("váróteremben"). (Általában, ha az illető utcának arra a részére érünk, ahol a rendelő van, mindig elkezdi húzni a pórázt, jelezve, hogy nem akar a rendelőnek még a közelébe menni se.) Fél perc múlva azonban úgy tűnik, feltűnt neki, hogy hova is került, mert elkezdett nyugtalanul viselkedni meg remegni. Aztán amikor szólt az orvos, hogy bevihetjük a rendelőbe, na, akkor a jószág elkezdett teljes erejével húzni kifelé. :D

.Attila

Quote from: SaiyaGin on 2010-04-15, 22:47:26
Állatunk megint alkotott...

nostalgia on

A mi kutyánk már akkor gyanított valamit, amikor még el sem indultak vele a szüleim otthonról és kezdett besózni.
Mindig megérezte, hogy mi készül.


Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare

Quote from: Ramiz on 2010-04-16, 15:21:20
Mért nem ettél még otthon reggelire szalonnás bundást?
Ez biza kimaradt az életemből.  :smile:

.Attila


Ramiz

Note to self:

Négy sör, három whiskey és egy deci Kevert(R) után 4 órát aludni és aztán munkába menni nem fun.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Quote from: SaiyaGin on 2010-04-15, 22:47:26
Állatunk megint alkotott. :D
Örülök, hogy nem csak a miénk hülye. :)

Darkstar

Valaki meg tudná mondani, hogy mi a fenének ekkora felhajtás nálunk Lech Kaczyński & Co. balesete miatt? Szomorú, szomorú, de nemzeti gyásznap, törióra meg társai? Minek?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Engem nem zavar hogy sokat beszélnek róla, és tudatosítják mindenkiben, mekkora csapás ez egy közeli európai országnak. De a nemzeti gyásznap szerintem is bullshit.

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Member

Egyet kell értenem a cikkel. Tényleg szomorú, ami ott történt, és nem egy emberként ujjongtak, hogy meghalt a politikai vezetőség, de ez nálunk miért is kell, hogy gyásznap legyen? Pl. egy Csernobil jobban megérdemelne emléknapot, számomra megrázóbb esemény, és tanulságosabb.

fema

Ha én rendeltem volna el, valszeg azért tettem volna, mert nyalni akarnám a lengyelek seggét. Persze, lehet, hogy csak elragadtatta magát valaki.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Tudtok jó (olcsó, nincs házhozszállítási díj) pizzást a netpincéren? Vagy nem pizzást?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Ramiz on 2010-04-18, 20:10:43
Tudtok jó (olcsó, nincs házhozszállítási díj) pizzást a netpincéren? Vagy nem pizzást?

http://www.pizza.hu
http://www.pizzaking.hu
Utóbbinál már 1100 egy 32 centis pizza, egész jó pizzáik vannak és laktatóak, a 32 centist én is csak ritkán tudom egyszerre megenni.

Ramiz

Quote from: .Attila on 2010-04-18, 20:28:25
Quote from: Ramiz on 2010-04-18, 20:10:43
Tudtok jó (olcsó, nincs házhozszállítási díj) pizzást a netpincéren? Vagy nem pizzást?

http://www.pizza.hu
http://www.pizzaking.hu
Utóbbinál már 1100 egy 32 centis pizza, egész jó pizzáik vannak és laktatóak, a 32 centist én is csak ritkán tudom egyszerre megenni.
:merci:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

Jesszusom, egy 32sért 1100?! :eek: Szegeden csak a Don Pepe és a Pizza Király drága ennyire.

Selmo

Nálunk ennyi pénzért 40-est kapni.

A tökéletesség unalmas.