Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2010-10-29, 18:56:09
Quote from: Kvikveg on 2010-10-29, 18:40:38
Quote from: Member on 2010-10-29, 17:28:31
Hogy néz már ez ki?! :zomg: Szépen játszik rajta, nem is az...
Miert, tok esztetikus. :D

Nem, nem ittam, nem rokaztam, egyszeruen unom magam. A konyveket elolvastam, neznivalo nem jut eszembe ami erdekelne, scriptelni nincs kedvem, c++ozni sincs kedvem. Nyugos vagyok na. Remelem holnap mar jobb lesz.

Aludj...
Meg nem tudok. XD Varom az este 10 orat. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Kezd el olvasni :D
Haveromnak még volt valami 200 oldalas trabantszerelős könyve, állítólag az is eléggé altató egy óra olvasás után. :D

Én

Quote from: chilip on 2010-10-28, 23:35:16
ma boldog vagyok :D ma tudtam meg hogy átcsúsztam numerikus analízis ZH-n :D (bare minimum) + végre megcsináltam az egyik programozós beadandóm oroszlánrészét, már csak kozmetikázni kell kicsit+pár egyszerű funkció  :whoah:
Én szerdán voltam így. Kiderült, hogy a fizkém zh amit olyan segg másnaposan írtam meg, hogy másfél órából egy órát csak néztem a papírt és nyáladzottam egész jó lett. :D Külön SeggfejTM kárörömmel tölt el, hogy volt benne egy csavaros feladat ami egy csomó embert megszopatott aki készült rá sokat :D
[spoiler]Én viszont az utóbbi időben minden ZH-n ugyanazt baszom el: összeadás helyett kivonok, vagy fordítva. Ezt általában a javítók 0 pontos feladattal szokták értékelni, úgyhogy párszor bebaszott...[/spoiler]

Ramiz

Bebaszva posztrolok!!!!!!!!!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

SaiyaGin

Quote from: Ramiz on 2010-10-30, 02:32:03
Bebaszva posztrolok!!!!!!!!!!!

Ezen most meg kellene lepődnünk?  :D

Kvikveg

Nektek sem megy a freemail webes felulete? Ubuntu, Firefox.
Feher lapot latok, bal felul toltes... vagy hasonlo szoveggel, es semmi mast. Es tegnap is ez volt.  :mad:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2010-10-30, 21:54:22
Nektek sem megy a freemail webes felulete? Ubuntu, Firefox.
Feher lapot latok, bal felul toltes... vagy hasonlo szoveggel, es semmi mast. Es tegnap is ez volt.  :mad:
nálam hibátlanul betöltődik, a hiba az Ön készülékében keresendő

Cloud

Nálam gmail-re van átirányítva, de megnéztem nálami is működik rendesen.

.Attila

nakedape, hol a link? :)

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"


Moha

Quote from: Fazék on 2010-10-30, 22:00:43
nálam hibátlanul betöltődik, a hiba az Ön készülékében keresendő
Quote from: Cloud on 2010-10-30, 22:06:17
Nálam gmail-re van átirányítva, de megnéztem nálami is működik rendesen.
Ti ennyire szeretitek a reklámokat, vagy nem Firefoxot használtok elsősorban? :haha:

A ludas ugyanis az AdBlock. Kviki: kapcsold ki az AdBlockPlus-t és utána menni fog. :)

Fazék

Quote from: Moha on 2010-10-31, 01:59:25
Ti ennyire szeretitek a reklámokat, vagy nem Firefoxot használtok elsősorban? :haha:

A ludas ugyanis az AdBlock. Kviki: kapcsold ki az AdBlockPlus-t és utána menni fog. :)
nem szeretek programokat tanítani.
múltkoriban eltartott 1 hétig mire kapcsoltam, hogy nem az imdb van szétesőben, hanem szimplán hülye adblock az összes imdb-s képet lazán letiltotta reklámnak vélve azokat.
flashblock nekem 100%-osan elég, kép reklámok nyugodtan betöltődhetnek felőlem, úgyse nézem őket, úgyse kattintok rájuk, lényegtelen ami sávszél elmegy rájuk

NLZ

#45253
Quote from: Moha on 2010-10-31, 01:59:25
Quote from: Fazék on 2010-10-30, 22:00:43
nálam hibátlanul betöltődik, a hiba az Ön készülékében keresendő
Quote from: Cloud on 2010-10-30, 22:06:17
Nálam gmail-re van átirányítva, de megnéztem nálami is működik rendesen.
Ti ennyire szeretitek a reklámokat, vagy nem Firefoxot használtok elsősorban? :haha:

A ludas ugyanis az AdBlock. Kviki: kapcsold ki az AdBlockPlus-t és utána menni fog. :)
De rossz. Ráadásul még a Javascriptet is engedélyezni kell az adverticum.net számára, hogy menjen a freemail. -_-

Fazék, azt hogy sikerült? Valami varázsbuher külső blocklistát használtál, vagy magad hoztad össze? Én a FanBoy-os listát használom és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Kb semmi extra szűrést nem raktam, csak az itteni zavaróan nagy aláírásképeket, meg még pár apróságot szedtem ki.
[reserved]

Fazék

Quote from: NLZ on 2010-10-31, 02:10:08
Quote from: Moha on 2010-10-31, 01:59:25
Quote from: Fazék on 2010-10-30, 22:00:43
nálam hibátlanul betöltődik, a hiba az Ön készülékében keresendő
Quote from: Cloud on 2010-10-30, 22:06:17
Nálam gmail-re van átirányítva, de megnéztem nálami is működik rendesen.
Ti ennyire szeretitek a reklámokat, vagy nem Firefoxot használtok elsősorban? :haha:

A ludas ugyanis az AdBlock. Kviki: kapcsold ki az AdBlockPlus-t és utána menni fog. :)
De rossz. Ráadásul még a Javascriptet is engedélyezni kell az adverticum.net számára, hogy menjen a freemail. -_-

Fazék, azt hogy sikerült? Valami varázsbuher külső blocklistát használtál, vagy magad hoztad össze? Én a FanBoy-os listát használom és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
simán kiválasztottam az általa fölajánlottak közül az egyik magyar blocklistát, de amúgy köszi a feltételezést.

nyilván abból, hogy kijelentettem, hogy nem szeretek pöcsölni programok beállítgatásával, teljesen logikus lehetőség volt, hogy leálltam vadászni valami képtelen blocklistát, illetve nekiálltam oldalanként letiltogatni képeket :rolleyes:

Rounin

Quote from: Fazék on 2010-10-31, 02:15:28
simán kiválasztottam az általa fölajánlottak közül az egyik magyar blocklistát,

Akkor meg is van a probléma.

Acchan

Nézzétek meg a google.com-ot.  ;)

Cloud


NLZ

Quote from: Rounin on 2010-10-31, 09:34:42
Quote from: Fazék on 2010-10-31, 02:15:28
simán kiválasztottam az általa fölajánlottak közül az egyik magyar blocklistát,

Akkor meg is van a probléma.
+1
:D
[reserved]

Fazék

Quote from: NLZ on 2010-10-31, 11:37:28
Quote from: Rounin on 2010-10-31, 09:34:42
Quote from: Fazék on 2010-10-31, 02:15:28
simán kiválasztottam az általa fölajánlottak közül az egyik magyar blocklistát,

Akkor meg is van a probléma.
+1
:D
tény, így utólag belátom, hiba volt feltételezni, hogy a legnépszerűbb szűrőlisták közül kiválasztva az egyik magyart, normális szűrést kap az ember, de franc se emlékezett, hogy melyik listát ajánlottátok fél-1 éve, gondoltam hátha beletrafálok és, ha esetleg nem is, akkor se valami nagyon elcseszett lesz. tévedtem.
+mint már mondtam nem izgatnak a reklámok, és minél kevesebb kiegészítő van FF (Pale Moon) alá föltelepítve, annál kevésebb hibalehetőség van a böngészőben meglátásom szerint

Fazék

szeretem a hétvégét, mert ekkor több szabadidőm van dolgozni...

Kvikveg

Quote from: Moha on 2010-10-31, 01:59:25
Quote from: Fazék on 2010-10-30, 22:00:43
nálam hibátlanul betöltődik, a hiba az Ön készülékében keresendő
Quote from: Cloud on 2010-10-30, 22:06:17
Nálam gmail-re van átirányítva, de megnéztem nálami is működik rendesen.
Ti ennyire szeretitek a reklámokat, vagy nem Firefoxot használtok elsősorban? :haha:

A ludas ugyanis az AdBlock. Kviki: kapcsold ki az AdBlockPlus-t és utána menni fog. :)
http://imgs.adverticum.net/* filter keszitette ki. Fene.  :mad: Koszi a tippet.  :jee:
http://imgs.adverticum.net/banners/* erre viszont nem akad ki. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Member

Szavaztam, és megnéztem, hogy milyen címekkel indultak en bloc.
Förtelmes, mindenki csak szerelmes/szakítós/álmodós számot tud írni? :ejj:

Kuroi Tenshi

Quote from: Raggie on 2010-10-31, 01:44:50
Szavazzatok ránk ezerrel!!! :D

ok
még csak 20-nál tart... Elő a marketing-gépezetet, srácok

.Attila

Quote from: Member on 2010-10-31, 16:51:59
Szavaztam, és megnéztem, hogy milyen címekkel indultak en bloc.
Förtelmes, mindenki csak szerelmes/szakítós/álmodós számot tud írni? :ejj:

Ez a divat ma. Sok metál is ebbe az irányba ment el.

Member

Quote from: .Attila on 2010-10-31, 19:41:06
Ez a divat ma. Sok metál is ebbe az irányba ment el.
Azért a tinédzserkori világfájdalmat is elő-elő szokták kaparni. :D Miért nem ír senki az Alföldről, a horgászásról, vagy arról, hogy de b@szottjó érzés keleti kocsit szerelni? (direkt nem írtam negatív témákat)


Kvikveg

Szavaztam ratok. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Acchan

Szavaztam én is.

Quote from: Member on 2010-10-31, 16:51:59
Förtelmes, mindenki csak szerelmes/szakítós/álmodós számot tud írni? :ejj:
Mindenki nem írhat ódákat a School Days-ről...  :ejnye: