Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Moha

Hogyér' pocsékolják ott juharfáéknál a netet, meg mennyi a havi kvóta?

Cloud

Lesz ma egy ilyenem, valakinek nincs közelebbről ismertsége vele? :D

http://www.techpowerup.com/reviews/Akasa/Mirage62/


PH-s tagok szerint nagyon jó ház csak hát 15kg. : ^^

.Attila

Sajnos a PH-n nem kell mindent készpénznek venni.

NLZ

Nem tűnik rossznak, csak én nem szeretem az ilyen ajtós darabokat.
[reserved]

motifator

Quote from: Moha on 2011-08-11, 09:26:30
Hogyér' pocsékolják ott juharfáéknál a netet, meg mennyi a havi kvóta?
Azt nem tudom, hogy kanadában mennyibe fáj a net, de azt tudom, hogy a kanadaiakat még az amerikaiak is sajnálják a szar adatkorlátos net miatt. Amerikáról meg csak annyit, hogy itt a 10-20 Mbps netet úgy reklámozzák, mint a 21. század legnagyobb csodáját.
[spoiler=A választék]
Quote
Time Warner Cable Wideband Internet -- Up to 50.0 Mbps!
Introducing new Time Warner Cable Wideband - the next generation of Internet. With download speeds of up to 50 Mbps, what used to take minutes can now take seconds. learn more

Road Runner® Broadband Extreme--download speeds up to 20.0 Mbps
Our fastest Road Runner ever – giving you the speed you need for a super fast web experience. Purchase of Road Runner Standard Required.  learn more
 
Road Runner® Broadband Turbo 15.0 Mbps with PowerBoost®
Our fastest Road Runner ever - giving you the speed you need for a super fast web experience.  PowerBoost® gives you an extra burst of speed when downloading big files, so videos, music and files go even faster than before.

Road Runner® Broadband Standard 10.0 Mbps with PowerBoost®
Our most popular service that is up to 4x faster than DSL and gives you the right amount of speed to do just about anything. PowerBoost® gives you an extra burst of speed when downloading big files, so videos, music and files go even faster than before.

Road Runner® Basic 3.0 Mbps
Great for emailing and casual surfing on the web.
[/spoiler]
Igen, az 50 megásat már egyenesen úgy emlegetik, hogy "the next generation of Internet." lol
És abszolút nem olcsó. Nekem a régi lakásban 15 megás net + kábeltv először volt vagy $120 havonta. Mondjuk volt pár száz adó, meg on-demand, meg DVR, meg kutyafüle. Aztán rájöttem, hogy igazából az amcsi tévé is olyan szar, mint a magyar (kevés kivétellel), így aztán lemondtam a tévét, maradt a net magában $55-ért. Szal ahhoz képest, hogy hol áll Amerika technológiailag, a netszolgáltatók kb. olyanok, mint Magyarországon 6-8 évvel ezelőtt.

Ja, legalább nálunk nincsenek olyan nevetséges adatforgalom-limitek, mint Kanadában. Részvétem, Kvikveg! :(
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kvikveg

Quote from: Moha on 2011-08-11, 09:26:30
Hogyér' pocsékolják ott juharfáéknál a netet, meg mennyi a havi kvóta?
kb 40 GB nekunk a kvota, Bell. Nem tudom mennyiert, es a wiki alapjan tippelni tudom, hogy mennyibe faj majd a tullepes.
Sajnos tesom nem igazan informativ. En magamnak merem egy programmal a nethasznalatot, azzal kb latom, hogy en mennyit hasznaltam.
Aztan lezoldulok amikor pirosba megy.
http://en.wikipedia.org/wiki/Bell_Internet
Remelem befektette azt az 5 dollart a +40 GBra.

Koszi a reszvetet. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Cobra

#49027
Én itt vidéken örülök az 5Mbites Adsl-nek is :) De legalább olcsó.
Az angol hírhez: ott legalább elfogták a fosztogatók egy részét és nagy valószínűséggel valódi bűntetést is kapnak.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Quote from: motifator on 2011-08-11, 18:04:22
Szal ahhoz képest, hogy hol áll Amerika technológiailag, a netszolgáltatók kb. olyanok, mint Magyarországon 6-8 évvel ezelőtt.
Na, legalább van, ami drágább és szarabb ott, mint itt. :haha:
Persze összességében azért szvsz jobb dolgod van ott, mint itt. :)

szpeter

Ki ismeri fel a profilképem? :D Budapestiek előnyben XD

Darkstar

Neked ez jár. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Quote from: Darkstar on 2011-08-12, 13:55:42
Neked ez jár. :D
Fú, ez a kéz is ismerős. Ez ilyen szurkolós cucc?
[reserved]

szpeter

#49032

.Attila

Nekem az alternatív figyelmeztető szövegek tetszenek, de nem találom.
Pl. varázspálcával kétsávos utat festeni tilos!

szpeter

#49034
És a hamburger ízű fagylalt sajnos elfogyott..:D Mindjárt kikeresem
Nnna http://koszecz.posterous.com/a-metros-piktogramok-valodi-jelentese-on-twit

.Attila


Xzone

Egész jó ízlése van a segélyezőknek. Pilótakeksz is van ugyanilyen csomagolásban :)

[spoiler][/spoiler]

.Attila

Az egy jó instant kaja? Mi az amúgy?

Cloud

Quote from: Xzone on 2011-08-12, 18:07:49
Egész jó ízlése van a segélyezőknek. Pilótakeksz is van ugyanilyen csomagolásban :)

[spoiler][/spoiler]

HOnnan van ez amúgy?

Xzone

Quote from: Cloud on 2011-08-12, 18:41:43
Quote from: Xzone on 2011-08-12, 18:07:49
Egész jó ízlése van a segélyezőknek. Pilótakeksz is van ugyanilyen csomagolásban :)

[spoiler][/spoiler]

HOnnan van ez amúgy?

A falusi nagyanyám kapta, yakisoba egyébként.

Darkstar

#49040
>Nissin Yakisoba

A Chilis deluxe változat a kedvencem. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Nekem a kedvencem, amikor a hajléktalanokat segítő szolgálat kapott ilyen céllal szőrtelenítő krémet. Éhenhalsz, de a kendő nem akad meg a lábadon, mint a reklámban. :haha:
Én inkább gyümölcsöt adnék, meg tartós élelmiszert, előbbit azért, mert ezt nem igazán veszik a hús kárára.

kikuchiyo

Kiültem egy kicsit hullócsillagokat nézni, de úgy látszik, a hold és a felhők együtt elég hatékonyan cockblockolják ezt a szándékomat :(
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Vagy én öregszem, vagy csak simán fáradt vagyok, vagy a Sziget
felhozatala egyre gyengébb, vagy mind. Ma csak a Goran Bregovic
érdekel(t volna), a többi felhozatal pedig vagy pont ugyanekkor van
és üti egymást, vagy ilyen újabb tinirock, aminek a közelébe nem
mennék... akkor ma pihenőnap lesz.

Kvikveg

Azt hiszem honvagyam van.
Persze lehet, hogy csak a munkanelkuliseg miatt vagyok depi.
Mindenesetre most elnosztalgiaztam a londoni (UK) utamon (2007) es elgondolkodtam, hogy ott is ilyen pocsekul ereznem-e magam, lenne-e mar munkam, legalabb valami. Konstataltam, hogy  a random londoni utca jobban nez ki, mint a random torontoi/londoni. De legalabbis ismerosebb benyomast kelt.
Illetve azon filoztam, hogy ha itt nem jon ossze, akkor mikor lepjek le es foleg hova.
Áááá.
:punny:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2011-08-13, 20:54:52
munkanelkuliseg

Semmi rossz szándékkal, de lehet, hogy lejjebb kéne adnod a munka-elvárásaid,
s egyből lenne munkád. Sok ismerősről, ismerős-ismerőséről hallottam, hogy ugyan
itt diplomás, szellemi munkás volt, de kint valami egyszerűbb melót keresett első
körben, s abból is messze jobban élt, mint itthon; közben keresett tovább melót,
s úgy helyezkedett el később a saját területén.

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2011-08-13, 21:20:22
Quote from: Kvikveg on 2011-08-13, 20:54:52
munkanelkuliseg

Semmi rossz szándékkal, de lehet, hogy lejjebb kéne adnod a munka-elvárásaid,
s egyből lenne munkád. Sok ismerősről, ismerős-ismerőséről hallottam, hogy ugyan
itt diplomás, szellemi munkás volt, de kint valami egyszerűbb melót keresett első
körben, s abból is messze jobban élt, mint itthon; közben keresett tovább melót,
s úgy helyezkedett el később a saját területén.
Most ezt csinalom. Eppen azon filozom, hogy 1. van-e legalabb valami felig programozo jellegu, ha nem akkor meg mi az ami azert nem WCpucolas.
Ismerosod mit vallalt be?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Ő speciel szállodában valami nagyonlájtos melót, mert ismerősök
nélkül ment ki, a szálloda pedig adott szállást és teljes ellátást is.
Esetedben viszont ezek nem szempontok :)

szpeter

Quote from: kikuchiyo on 2011-08-12, 23:28:30
Kiültem egy kicsit hullócsillagokat nézni, de úgy látszik, a hold és a felhők együtt elég hatékonyan cockblockolják ezt a szándékomat :(
Én láttam egyet,elég nagydarab példány volt.A (majdnem?) telihold meg tetszett miközben hazafelé tekertem.. : )

Moha

Quote from: Kuroi Tenshi on 2011-08-13, 21:39:03
Ő speciel szállodában valami nagyonlájtos melót, mert ismerősök
nélkül ment ki, a szálloda pedig adott szállást és teljes ellátást is.
Szerintem ez direkt jó. Egy füst alatt megoldotta a meló és a szállás gondját is. :)
Ha meg rendesen keres és tud félre tenni, akkor nem is kell jobb szvsz.