Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

NLZ

Hmm, ez se rossz, csak önmagában nem tökéletesen illeszkedik, kicsit kotyog. De összeraktam ötöt, középre egy csúcsos ötszöget és máris tök jól pörgethető. :D

A pentagramma úgy készíthető könnyen, hogy egy tömör ötszögből kiveszel 5 golyót, a külső réget így könnyedén a helyére ugrik.
[reserved]

Ramiz

#50851
Eladtam apronet-en egy Nintendo Gameboy-t (régi típusú, poénból akartam + gyerekkori álom volt, de kettőre licitáltam anno, és mindkettő rajtam maradt, most meg selejtezem a kacatjaimat és kellett kis pénz is... plusz PSP rulez :D ).

Na ki vette meg és mire??? Kitaláljátok?

Segítek: klippben fog szerepelni. A barátnőm rögtön kitalálta... (Mondjuk ő magyar közélet-függő kicsit.)

[spoiler]SP operatőrje egy klipphez...




[/spoiler]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Also: too much fuckin' 9gag!!!

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Repülök Belgiumba szúrós szemű külföldiekhez tárgyalni meg ilyesmi. Remélem a reptér még meglesz, mire visszajövök.

kikuchiyo

GL&HF

Én meg kipróbálom, milyen a szimulátorépületbe, azaz saját magamra csapódni a szimulált helikopterrel. :D
Failure is the default option

Darkstar

Quote from: kikuchiyo on 2012-03-26, 11:29:55
Én meg kipróbálom, milyen a szimulátorépületbe, azaz saját magamra csapódni a szimulált helikopterrel. :D
Azaz a szimulált magadra.

So meta.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Windows powershell manualból:

QuoteFew things in life are as exciting as getting a brand-new command shell and scripting language

Azért én el tudok képzelni néhányat.

Darkstar

#50857
Lehet, hogy nem a legjobb helyen kérdezem, de nincs valakinek ötlete, hogy ez eddig mindig elfogadott mastercardomat miért dobja vissza a bk1.jp ~currently unavailable (
指定されたクレジットカードは、現在利用できません) hibával?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Van elég fedezet, illetve nem jár le hamarosan a kártya?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Sokszorosa van a számlán és még 1 évig érvényes a kártya.
Ha holnap se megy, megkérdezem a KHB-t, hogy mi lehet, állítólag másnál működik.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2012-03-26, 00:47:57
Na ki vette meg és mire??? Kitaláljátok?

Még miután elárultad, azután sincs fogalmam se, hogy ki a f@sz az a tajparaszt :angyali:
[spoiler=random asszociáció]két meleg beszélget /bzzt
két buzi beszélget /bzzt
két faszcibáló buzeráns alpári tajnigger köcsög beszélget[/spoiler]

Quote from: Próféta on 2012-03-26, 11:19:29
Repülök Belgiumba szúrós szemű külföldiekhez tárgyalni meg ilyesmi. Remélem a reptér még meglesz, mire visszajövök.

Még megvolt, mire odaértél?  :angyali:
Én meg ma írtam alá hivatalosan is a felmondásit (mert persze szombaton egyetlen
hr-es sem volt bent), s beszéltem a közvetítőmmel, amint lejár a felmondási időm,
repülök Németországba tréningre. Ennek örömére ma életemben először készítettem
saját magam rántottát, elkezdve a "tanulj külföldön egyedül és önállóan élni" intenzív-
tanfolyamot :appl: :lul:

Cloud

Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-03-26, 22:28:10

[spoiler=random asszociáció]két meleg beszélget /bzzt
két buzi beszélget /bzzt
két faszcibáló buzeráns alpári tajnigger köcsög beszélget[/spoiler]


Ó, baz ezt hol hallottam már??


Cloud


Darkstar

>that feel when you realize your sleep schedule couldn't be any more fucked



小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-03-28, 04:11:32
>that feel when you realize your sleep schedule couldn't be any more fucked

[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]
Nehéz dolgom lesz  ^^"

Acchan

#50866
Jó dolog ez a "wifi a plázában" téma, csak tudnám, hogy miért hoz be minden más oldalt a hotmail- és yahoo-related oldalakon kívül. Természetesen két e-mailcímet használok: az egyik hotmail-es, a másik yahoo-s. ::)

Szerk.: vagy a .com ingerli?  :ejj:

Selmo

Vagy csak le vannak tiltva a levelezőcímek biztonsági okokból.

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

A Mekis neten tiltva van pl a 4chan :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Kvikveg

Penesz-szag-mentes ruhaban vagyok egy penesz-szag-mentes szobaban. Itthon vagyok. Elvezem. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Dohoho, mai többszektoros vzsgán elkaszálták a banda 70%át, köztük engem is.
Az már csak természetes, hogy 40 pont kellett és nekem 38.5 van.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2012-03-26, 11:29:55
Én meg kipróbálom, milyen a szimulátorépületbe, azaz saját magamra csapódni a szimulált helikopterrel. :D
És ha a szimulált szimulátor tönkremegy az ütközéstől, akkor mi lesz a szimulált szimulátor által szimulált repülővel? Stb.
Ennyi alapján így messziről nem tűnik annyira rossznak ez az új állás, hallod?

Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-03-26, 22:28:10
Én meg ma írtam alá hivatalosan is a felmondásit (mert persze szombaton egyetlen
hr-es sem volt bent), s beszéltem a közvetítőmmel, amint lejár a felmondási időm,
repülök Németországba tréningre.
Szép :)

Kviki: nagy levegőt, mielőtt visszautazol :)

Quote from: Darkstar on 2012-03-31, 01:36:17
Dohoho, mai többszektoros vzsgán elkaszálták a banda 70%át, köztük engem is.
Helyes, akkor legközelebb már esetleg tanultok is :P

Quote from: Darkstar on 2012-03-31, 01:36:17
Az már csak természetes, hogy 40 pont kellett és nekem 38.5 van.
Ez ilyen K_T féle japánnyelvizsga-skill :)

Darkstar

Quote from: Próféta on 2012-03-31, 01:48:16
Helyes, akkor legközelebb már esetleg tanultok is :P

Ennél többet lehetetlen és hajlandó sem vagyok rá. Egyszerűen idióta a számokérés, ekkora mennyiségű anyagot nem lehet ennyi idő alatt olyan mélységben átlátni, ahogy elvárják.
Az, hogy SENKI nem ért el 62% fölötti eredményt, mond valamit. És nem azt, hogy senki nem készült.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Acchan

Anyukám folk metalt linkelget nekem facebook-on.  :whoah:

Áprilisban meg végre újra csomagolhatok, mert egy éves munkaviszonnyal a hátam mögött benyújtom a felmondásom.  :hopp:

kada


kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2012-03-31, 01:48:16
Quote from: kikuchiyo on 2012-03-26, 11:29:55
Én meg kipróbálom, milyen a szimulátorépületbe, azaz saját magamra csapódni a szimulált helikopterrel. :D
És ha a szimulált szimulátor tönkremegy az ütközéstől, akkor mi lesz a szimulált szimulátor által szimulált repülővel? Stb.
Ennyi alapján így messziről nem tűnik annyira rossznak ez az új állás, hallod?

Haha.
Hahaha.

Ha elkezdeném mesélni, hogy eddig miket találtam a kódban, meg általában a német cégnél, akkor 10 másodperc múlva már röhögnél, egy perc múlva abbahagynád a röhögést és megkérdeznéd, hogy de ugye viccelek, két perc múlva pedig már könyörögnél, hogy ne mondjam tovább...
De sajnos nem mondhatom el, mert te még meg is értenéd, és akkor utána meg kellene ölnünk téged.

Vagy gyere te is a céghez ;), szerintem tudnának használni, bár gyanítom, nem tetszene neked, amivel találkoznál itt.

[spoiler]A szimulátor-épület egyébként csak egy a sok 3D ojjettum közül a szimulációban, az interfész a valóság felé és ezáltal a rekurzív beágyazás nincs implementálva. Bár ez lenne a legnagyobb baj vele.[/spoiler]

Quote from: Próféta on 2012-03-31, 01:48:16
Quote from: Darkstar on 2012-03-31, 01:36:17
Dohoho, mai többszektoros vzsgán elkaszálták a banda 70%át, köztük engem is.
Helyes, akkor legközelebb már esetleg tanultok is :P

Mintha csak az egyik kollégámat hallanám...

Más: voltam ch24 feladatkipróbálás-előversenyen!
[spoiler]Kvikveggel.

Beégtünk.
Azaz leginkább én, ő mahjonggozott, és közben mondta, mit kéne csinálni, ha már végre működik a program, amit összegányoltam. De nem működött.[/spoiler]
Failure is the default option

Kvikveg

Igen, sajnos a felkeszuletlen csapat mintapeldanya voltunk, kb diszjunkt halmaz nyelvismerettel. De kiku kitartoan kuzdott.  :hai:
De igazabol tesztelni kellett, es arra szerintem azert jok voltunk.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Azért megnéztem volna az eredményeket, ha a fájdalommaximalizálás kedvéért pl. Adában kell megoldni a feladatot.
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2012-03-31, 23:42:19
Azért megnéztem volna az eredményeket, ha a fájdalommaximalizálás kedvéért pl. Adában kell megoldni a feladatot.
:lol: :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.