Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

.Attila

Tudtok helyet ajánlani osztálytalálkozóra? Max. 15-20fő.

Lythis

Quote from: .Attila on 2012-12-18, 14:39:52
Tudtok helyet ajánlani osztálytalálkozóra? Max. 15-20fő.
Attól is függ, hogy mit akartok csinálni. Ha nincs koncepció, úgy elég nehéz. Mi a Trófeában voltunk, btw.

.Attila

Nincs koncepció, csak beszélgetni akarunk.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

<- felhivas keringore :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Acchan

Quote from: Kvikveg on 2012-12-18, 22:19:39
<- felhivas keringore :)
:D

Én már megcselekedtem, amit meg kellett. :)

Flaser

#52716
Quote from: .Attila on 2012-12-18, 18:52:58
Nincs koncepció, csak beszélgetni akarunk.

Ebéd vagy vacsora is jó ha van, ill. italt akartok valamit fogyasztani?

Én múlt hétvégén voltam a Gozsdu Manóban, ahol kapni kimért Leffét (világos belga sör) és Krieket (meggyes belga sör) ill. a "házi" boruk amik kóstoltam se volt rossz.

...and now for something completely different!

Végre meghozta a postás:

"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

kikuchiyo

Quote from: Flaser on 2012-12-18, 23:54:05
Végre meghozta a postás:

Majd írj termékismertetőt, hogy a gyakorlatban hogy vált be :P

Nekem is kéne hasonló, mert egyre gyakrabban fáj a kezem az állandó egerészés miatt, de a kép és a khm, elrendezés miatt a munkahelyre, de még itthonra se alkalmas :)
Failure is the default option

NLZ

Quote from: kikuchiyo on 2012-12-19, 02:20:28
Quote from: Flaser on 2012-12-18, 23:54:05
Végre meghozta a postás:

Majd írj termékismertetőt, hogy a gyakorlatban hogy vált be :P

Nekem is kéne hasonló, mert egyre gyakrabban fáj a kezem az állandó egerészés miatt, de a kép és a khm, elrendezés miatt a munkahelyre, de még itthonra se alkalmas :)
Hogy fogod az egeret?
Mert én pl csak az ujjaimmal, a csukló fixen az asztalon, az érzékenység meg úgy van beállítva, hogy kb 2 centi elmozdulással átérjek a képernyő egyik sarkából a szemköztibe, ezt még azzal is megspékelve, hogy sokszor a szék karfáján van a könyököm (pár centivel magasabban az egérnél). Így egész jól bírom a gyűrődést. :)
[reserved]

Kuroi Tenshi

#52719
Quote from: Flaser on 2012-12-18, 23:54:05
Végre meghozta a postás:

Hehehe, szóval végül csak sikerült beszerezni :) :appl:

Quote from: NLZ on 2012-12-19, 02:35:15
Hogy fogod az egeret?
Mert én pl csak az ujjaimmal, a csukló fixen az asztalon, az érzékenység meg úgy van beállítva, hogy kb 2 centi elmozdulással átérjek a képernyő egyik sarkából a szemköztibe

Dettó. Ha eddig valaki leült a gépemhez (otthon vagy mhelyen),
első kommentjük mindig az volt, hogy hű de érzékeny az egerem.
Bár nálam azért nem 2 centi, van az kemény 5 is ;D de az is egy
sima csuklómozdulattal elintézhető, a csuklóm ritkán kell felemelnem.
Hátránya viszont, főleg ilyen téli napokon, hogy néha alaposan
lehűl az egeres kezem, mert alig mozgatom.

Hajh de nincs kedvem (riportot írni|karácsonyi üdvözlőlapokat
írni|leveleket címezni|stb), sálálálálá

Flaser

Quote from: kikuchiyo on 2012-12-19, 02:20:28
Quote from: Flaser on 2012-12-18, 23:54:05
Végre meghozta a postás:

Majd írj termékismertetőt, hogy a gyakorlatban hogy vált be :P

Nekem is kéne hasonló, mert egyre gyakrabban fáj a kezem az állandó egerészés miatt, de a kép és a khm, elrendezés miatt a munkahelyre, de még itthonra se alkalmas :)

Hasonló mint a korábbi csuklótámaszos egérpadom, de ezt még egy kicsit kényelmesebbnek tartom mivel a "völgy" jobban tartja a kezed mint a sima géles párna.

Utóbbit nyugodtan ajánlom munkahelyre is, van ilyesmiből kevésbé pajkos változat is:

"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2012-12-19, 02:20:28
Quote from: Flaser on 2012-12-18, 23:54:05
Végre meghozta a postás:

Majd írj termékismertetőt, hogy a gyakorlatban hogy vált be :P

Nekem is kéne hasonló, mert egyre gyakrabban fáj a kezem az állandó egerészés miatt, de a kép és a khm, elrendezés miatt a munkahelyre, de még itthonra se alkalmas :)
Van egy egyszinu kekunk itthon, kered? Mi sosem hasznaljuk. Nekem a letamasztastol menne szet a kezem asszem.
Csak meg kell keresnem, lovesem nincs hol van.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: Kvikveg on 2012-12-19, 04:07:58
Van egy egyszinu kekunk itthon, kered? Mi sosem hasznaljuk. Nekem a letamasztastol menne szet a kezem asszem.
Csak meg kell keresnem, lovesem nincs hol van.

Lehet, hogy élek az ajánlattal.

Ugyanúgy fogom az egeret, mint ahogy fent leírtátok, de így is van egy piros és duzzadt "nerd spot" a csuklómon ott, ahol letámasztom (wikipédia szerint a pisiform nevű csontnál).
Failure is the default option

NLZ

a könyököd is támasztva van?
[reserved]

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2012-12-19, 14:09:29
Quote from: Kvikveg on 2012-12-19, 04:07:58
Van egy egyszinu kekunk itthon, kered? Mi sosem hasznaljuk. Nekem a letamasztastol menne szet a kezem asszem.
Csak meg kell keresnem, lovesem nincs hol van.

Lehet, hogy élek az ajánlattal.

Ugyanúgy fogom az egeret, mint ahogy fent leírtátok, de így is van egy piros és duzzadt "nerd spot" a csuklómon ott, ahol letámasztom (wikipédia szerint a pisiform nevű csontnál).
Na akkor megnezem merre van. Remelem meg megvan.
pisiform hehe
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Lythis on 2012-12-18, 18:40:01
Quote from: .Attila on 2012-12-18, 14:39:52
Tudtok helyet ajánlani osztálytalálkozóra? Max. 15-20fő.
Attól is függ, hogy mit akartok csinálni. Ha nincs koncepció, úgy elég nehéz. Mi a Trófeában voltunk, btw.

A fogyasztás ott mindenféleképpen fix?
Az 5500Ft kicsit sok, amúgy szimpatikus lenne.

Lythis

Quote from: .Attila on 2012-12-20, 11:25:25
Quote from: Lythis on 2012-12-18, 18:40:01
Quote from: .Attila on 2012-12-18, 14:39:52
Tudtok helyet ajánlani osztálytalálkozóra? Max. 15-20fő.
Attól is függ, hogy mit akartok csinálni. Ha nincs koncepció, úgy elég nehéz. Mi a Trófeában voltunk, btw.

A fogyasztás ott mindenféleképpen fix?
Az 5500Ft kicsit sok, amúgy szimpatikus lenne.
All you can eat, és bennevan a pia is (legalábbis a sör-bor-pezsgő-gyümölcslé). Nem tudom, hogy mikor terveztek menni, lehet, hogy attól is függ, hogy mennyibe fáj. Mi valami 3,5-4ezret fizettünk per kopf. Próbáljatok meg esetleg utánaérdeklődni, hogy nem kaptok-e valami csoportkedvezményt, vagy ilyesmi.

.Attila

Szombat este megyünk, az 5500Ft lenne, a csoportos kedvezmény meg nem hiszem, hogy annyi lenne, amivel pont így karácsony előtt mindenki nyugodtan ki tudná fizetni.
Inkább másfelé nézelődünk, de azért kösz.

Lythis

Quote from: .Attila on 2012-12-20, 16:48:33
Szombat este megyünk, az 5500Ft lenne, a csoportos kedvezmény meg nem hiszem, hogy annyi lenne, amivel pont így karácsony előtt mindenki nyugodtan ki tudná fizetni.
Inkább másfelé nézelődünk, de azért kösz.
Alapból nem tudom, hogy jár-e, nálunk a szervezők szurkolták ki szerintem. Az passz, hogy milyen nap mentünk, valamikor nyáron volt. Az a gáz, hogy az ilyen jellegű helyek - már amiket ismerek - mind kb ilyen árban vannak (pláne hétvégén). Esetleg közösmegegyezéses étterem/vendéglátóipari egység?

Cloud

Karácsonyi ajándék cégünknél: 2embert elküldtek tegnapelőtt...Tegnap meg egyet... :he:

Lythis

Quote from: Cloud on 2012-12-20, 22:01:13
Karácsonyi ajándék cégünknél: 2embert elküldtek tegnapelőtt...Tegnap meg egyet... :he:
ez valami trend lehet, hogy közvetlen karácsony előtt. Anno öcséméket is pont ilyenkor eresztették szélnek.

Cloud

És mi nagy poén. Dupla év végi jutalékot meg megkapta mindenki...  :he: :zomg: ( és a szombati céges banzájon sem volt szó semmi ilyenről, még akkor sem mikor a vezérigazgató lerészegedett. )


más:

kell egy ilyen:

http://saphia-xeno.deviantart.com/art/MY-XENOMORPH-SOFT-TOY-343715753

Kvikveg

Quote from: Cloud on 2012-12-20, 22:19:47
És mi nagy poén. Dupla év végi jutalékot meg megkapta mindenki...  :he: :zomg: ( és a szombati céges banzájon sem volt szó semmi ilyenről, még akkor sem mikor a vezérigazgató lerészegedett. )
...
wtf
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Lythis on 2012-12-20, 21:25:23
Quote from: .Attila on 2012-12-20, 16:48:33
Szombat este megyünk, az 5500Ft lenne, a csoportos kedvezmény meg nem hiszem, hogy annyi lenne, amivel pont így karácsony előtt mindenki nyugodtan ki tudná fizetni.
Inkább másfelé nézelődünk, de azért kösz.
Alapból nem tudom, hogy jár-e, nálunk a szervezők szurkolták ki szerintem. Az passz, hogy milyen nap mentünk, valamikor nyáron volt. Az a gáz, hogy az ilyen jellegű helyek - már amiket ismerek - mind kb ilyen árban vannak (pláne hétvégén). Esetleg közösmegegyezéses étterem/vendéglátóipari egység?

Utóbbi a gond, mert nem sok ember szólt hozzá, ráadásul csak ma kezdtek el válaszolgatni.

Quoteez valami trend lehet, hogy közvetlen karácsony előtt. Anno öcséméket is pont ilyenkor eresztették szélnek.

Év vége van, adminisztrációs szempontból adja magát.
Szolidaritási szempontból...

Kvikveg

Most, hogy nezhetnem a sorozataimat, szunetet tartanak.
Nem tudok mit nezni. Meh. Kinomban mar a Castle-vel probalkoztam megint, de borzalmas. Justified szinten.
A Longmire egesz jo volt, de lealltak vele.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

De pihentek néha az emberek. Az egész iroda közös világvége ebédre hivatalos 11:30tól.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2012-12-21, 10:37:30
De pihentek néha az emberek. Az egész iroda közös világvége ebédre hivatalos 11:30tól.  :Kiraly:
:lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Átdolgoztam a világvégét? Fenébe, majd jövőre akkor.

szerk:

Pöst amúgy kihalt:
http://index.hu/video/2012/12/21/breaking_news_mindennek_vege/

Darkstar

#52739
Megjött a 2013as falinaptáram.

És vajon a felmenőimnek melyik kép ragadta meg a fantáziáját leginkább?

Ez...   :Kiraly:

(picit talán -egyesek szigorú standardje szerint- nsfw lehet. Munkahelyen is hasonló kaliberű a hátterem az egyik monitoron, szóval szerintem nem az. :D)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん