Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Darkstar

#55620
Az ember azt hinné, hogy egy multi viszonylag könnyen össze tudja szedni a clientjeit bizonyos kritériumok alapján.
Hát nem, lassan két hete pörgök oda-vissza a sales analyst teammel egy szerintem nem túl nehéz requesttel.

Bár azt aláírom, hogy néha tényleg nehéz lekövetni az összes felvásárlást, mergert meg egyéb szart de a SFDC-t pont errevalónak tartottam.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Megvolt életem első bowlingozása. Utolsó lettem ugyan, de így is jól szórakoztam. :D

Kvikveg

Megvan eletem elso tajfun-szelen vagyok elmenye.
Akit erdekel
https://www.windyty.com/?23.805,121.509,7
A nemzetkozi repter kozeleben elvezem a szelet.
Ha nem mondanak hogy tajfun miatt ma senki* se menjen dolgozni/iskolaba, akkor kb szeles ido lenne.

Szombat este szall fel a gepem, rohadtul remelem, hogy nem fogjak torolni a jaratot valami miatt.

*kiveve hotelalkalmazottak, stewardessek, pilotak, 7-Eleven eladok, meg mindenki aki az utcan autokazik es kozlekedik.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Na, multkor hazajottem es aznap este elromlott az egyik macskank -> altatas.
Most hazajottem, masik macskank rakos.
Nem tudom mi lesz legkozelebb? Bar meg van 2 allando es 3 ideiglenes most eppen.
Nem akar valaki fiatal fekete (1db) vagy szurke-feher (2db) macskat? Meg ilyen kamaszkoruak mind.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Augusztus végén megszűnik a részlegünk, ezért a kollégák egy részét elkezdték fokozatosan áthelyezni más részlegekre (mármint azokat akik nem döntöttek úgy, hogy otthagyják a céget). Idővel a vezetésben valakinek eszébe jutott, hogy az eredményeket azért tartanunk kéne, ami csökkentett létszám nehezen fog menni, úgyhogy hétről-hétre felvettek összesen 3 új embert, így a meglévő munka mellett őket is be kellett tanítanunk.
[spoiler]Az egyikük az első éles, tréning utáni munkanapján felmondott, a második lány úgy tűnik, bírja a gyűrődést, a harmadikat pedig ma azonnali hatállyal kirúgták, még azelőtt, hogy befejezhette volna a tréninget.
Mi többiek pedig túlórázhatunk (mondjuk szerencsére nem kell sokat).[/spoiler]

Kvikveg

Fo a jo szervezes ahhaha.
Mit csinaltok? (Kisse keverem hogy ki hol van es mit csinal.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Quote from: Kvikveg on 2016-07-18, 20:45:05
Fo a jo szervezes ahhaha.
Mit csinaltok? (Kisse keverem hogy ki hol van es mit csinal.)

IT Service desken (shared service center) dolgozom, 90+ százalékban német hívásokat veszek.

Darkstar

Quote90+ százalékban német hívásokat veszek

És mit adsz el?
.
..
...
Sorry, magas labda volt egy hosszú nap után.  :D


Kviki, ne ijjesztgess, nekem egy macskám van és nagyon mellbevágna, ha történne vele valami.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2016-07-18, 22:48:27
...
Kviki, ne ijjesztgess, nekem egy macskám van és nagyon mellbevágna, ha történne vele valami.
Nyugi, ha nem leharcolt es oreg kobor, vagy leukozisos 9eves volt kobor, akkor nem hiszem, hogy aggodnod kene. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

Rossz hírem van, egyik macskánk se adta fel túl korán, a Cila 17 volt, a Cirmi 21, mikor elment és még van kettő, 14 és 11 évesek. :D

A tökéletesség unalmas.

SaiyaGin

A mi kutyánk pont 17 éves lesz a jövő hónapban. :frown:

Darkstar

Valahogy piszok jól esik olvasni ahányszor előkerül.  :hopp:
[spoiler][/spoiler]

[spoiler]Oké, először (papíron) fél évre megyek, de a vízum már egy évesnek lesz igényelve és a hosszabítás szinte biztos. Na meg az is lehet, hogy a lejárta elott végleges transzfer lesz belőle.  :appl:[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: Darkstar on 2016-07-19, 21:33:53
Valahogy piszok jól esik olvasni ahányszor előkerül.  :hopp:
[spoiler][/spoiler]

[spoiler]Oké, először (papíron) fél évre megyek, de a vízum már egy évesnek lesz igényelve és a hosszabítás szinte biztos. Na meg az is lehet, hogy a lejárta elott végleges transzfer lesz belőle.  :appl:[/spoiler]

:cool:

Más: időnként levelezünk egy amerikai ismerősünkkel, és azt a felfedezést tettük, hogy az ő Pennsylvaniából küldött levele rövidebb idő alatt érkezett Kecskemétre, mint a Zsozso által Pestről küldött interhostos számla. :3x3:

Cobra

A külföldi levél itthon elsőbbséginek számít, ott csak az kérdéses mennyi idő alatt ér Magyarországra. Miután megérkezett Mo-ra, kb 2 munkanap és a címhelyen van. Belföldi levél minimum 2 munkanap mire megérkezik a célállomás postájára és utána létszámfüggő mikor landol a postaládában :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2016-07-19, 22:29:38
A külföldi levél itthon elsőbbséginek számít, ott csak az kérdéses mennyi idő alatt ér Magyarországra. Miután megérkezett Mo-ra, kb 2 munkanap és a címhelyen van. Belföldi levél minimum 2 munkanap mire megérkezik a célállomás postájára és utána létszámfüggő mikor landol a postaládában :)

Ó, köszi az infót. :smile:

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2016-07-19, 21:33:53
Valahogy piszok jól esik olvasni ahányszor előkerül.  :hopp:
[spoiler][/spoiler]

[spoiler]Oké, először (papíron) fél évre megyek, de a vízum már egy évesnek lesz igényelve és a hosszabítás szinte biztos. Na meg az is lehet, hogy a lejárta elott végleges transzfer lesz belőle.  :appl:[/spoiler]
Wow nice!  :kocc:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: SaiyaGin on 2016-07-18, 22:14:33
Quote from: Kvikveg on 2016-07-18, 20:45:05
Fo a jo szervezes ahhaha.
Mit csinaltok? (Kisse keverem hogy ki hol van es mit csinal.)

IT Service desken (shared service center) dolgozom, 90+ százalékban német hívásokat veszek.
Merrefelé? Párom pont azzal küzd, hogy német nyelvszakos diplomával nem talál sehol állandó munkát, csak ideiglenesek akarnak összejönni folyton.

.Attila

Quote from: Moha on 2016-07-20, 15:07:49
Quote from: SaiyaGin on 2016-07-18, 22:14:33
Quote from: Kvikveg on 2016-07-18, 20:45:05
Fo a jo szervezes ahhaha.
Mit csinaltok? (Kisse keverem hogy ki hol van es mit csinal.)

IT Service desken (shared service center) dolgozom, 90+ százalékban német hívásokat veszek.
Merrefelé? Párom pont azzal küzd, hogy német nyelvszakos diplomával nem talál sehol állandó munkát, csak ideiglenesek akarnak összejönni folyton.

Debreceni ITSH érdekelhet? Szinte biztos, hogy van service desk-es meló.

SaiyaGin

Quote from: Moha on 2016-07-20, 15:07:49
Quote from: SaiyaGin on 2016-07-18, 22:14:33
Quote from: Kvikveg on 2016-07-18, 20:45:05
Fo a jo szervezes ahhaha.
Mit csinaltok? (Kisse keverem hogy ki hol van es mit csinal.)

IT Service desken (shared service center) dolgozom, 90+ százalékban német hívásokat veszek.
Merrefelé? Párom pont azzal küzd, hogy német nyelvszakos diplomával nem talál sehol állandó munkát, csak ideiglenesek akarnak összejönni folyton.

Budán. ^^"

Kvikveg

Quote from: SaiyaGin on 2016-07-20, 20:11:36
Quote from: Moha on 2016-07-20, 15:07:49
Quote from: SaiyaGin on 2016-07-18, 22:14:33
Quote from: Kvikveg on 2016-07-18, 20:45:05
Fo a jo szervezes ahhaha.
Mit csinaltok? (Kisse keverem hogy ki hol van es mit csinal.)

IT Service desken (shared service center) dolgozom, 90+ százalékban német hívásokat veszek.
Merrefelé? Párom pont azzal küzd, hogy német nyelvszakos diplomával nem talál sehol állandó munkát, csak ideiglenesek akarnak összejönni folyton.

Budán. ^^"
Nemet nyelven kivul mit tud?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: .Attila on 2016-07-20, 18:04:55
Debreceni ITSH érdekelhet? Szinte biztos, hogy van service desk-es meló.
Korábban már dolgozott ott, akkor a stressz miatt kilépett. Azóta volt már máshol support munkája és beadta a jelentkezést ITSH-hoz is, fel is hívták, volt interjún, de az utolsó körre már nem hívták be.

Sajnos más szakmája nincs, viszont német nyelv és irodalomból diplomázott. Jól bánik a számítógéppel, tud fordítani, tolmácsolni, stb. Folyamatosan próbál home office jellegű munkát is találni, de az meg szinte mindig megbízás jellegű és vállalkozás kell hozzá, ami így elég bizonytalan lenne. Leginkább persze tanítani szeretne, de eddig a rohadt KLIK mindig beleköpött a levesbe.

chilip

kinek jó ez hogy bottal spammel mindenféle szart?

Darkstar

Nem tudom, de remélem a legdurvább herpesz elleni kenőcsre kell neki a lé amit ebből remél begyűjteni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Nincs captcha a regnél? Sajna már mindenhova kell, mert különben ez van. Száradna le a keze a sok spambot fejlesztőnek!

SaiyaGin

F' yeah, Lyme-kór.
[spoiler]...és még azt mondják, hogy a természetjárás egészséges dolog.[/spoiler]

Cobra

Jobbulást.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

#55647
Quote from: SaiyaGin on 2016-08-12, 21:05:59
F' yeah, Lyme-kór.
[spoiler]...és még azt mondják, hogy a természetjárás egészséges dolog.[/spoiler]
Jeleznem tesomnak volt, es ne hagyd hogy elhitessek veled hogy eleg rovid ideig szedni ami ellene kell, mert akkor visszajon.
Megkerdezzem noveremet, hogy neki mi meddig volt ami vegul kigyogyitotta es kinel? Mert a korzeti eloszor kezelgette szokasos ket het antibiotikummal ami sz*rt sem ert, mert az ez ellen nem eleg. Ilyesmire emlekszem.


Nos... ha a FF layout.css.devPixelsPerPx parameter -1 akkor felfujja az avataromat128rol 192re, es ettol homalyos lesz, es ez nem tetszik, de ha 1re allitom akkor meg a monitorom nagy felbontasa miatt minden bolhameretu lesz. #firstworldproblems
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Quote from: Kvikveg on 2016-08-13, 00:39:03
Quote from: SaiyaGin on 2016-08-12, 21:05:59
F' yeah, Lyme-kór.
[spoiler]...és még azt mondják, hogy a természetjárás egészséges dolog.[/spoiler]
Jeleznem tesomnak volt, es ne hagyd hogy elhitessek veled hogy eleg rovid ideig szedni ami ellene kell, mert akkor visszajon.
Megkerdezzem noveremet, hogy neki mi meddig volt ami vegul kigyogyitotta es kinel? Mert a korzeti eloszor kezelgette szokasos ket het antibiotikummal ami sz*rt sem ert, mert az ez ellen nem eleg. Ilyesmire emlekszem.

Ó. :frown:

Nekem a bőrgyógyász írta fel, és azt mondta, hogy 20 napig szedjem reggel és este (és ha akár csak egyszer is elfelejteném bevenni, szóljak, és másik kúrát kell kezdeni).

Moha

Quote from: SaiyaGin on 2016-08-12, 21:05:59
F' yeah, Lyme-kór.
[spoiler]...és még azt mondják, hogy a természetjárás egészséges dolog.[/spoiler]
Jobbulást! A kullancs alattomos dög. Nekem anno agyhártya gyulladást sikerült összeszednem kullancstól. Nem volt kellemes.