Main Menu

Rozen Maiden

Started by Lythis, 2006-11-13, 01:17:11

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: Darkstar on 2006-11-14, 18:37:01
Quote from: .Attila on 2006-11-14, 18:32:32
Ki a fene az a Kirakishou?
A 7. Rozen Maiden.

Látom posztok lettek törölve...
Szóval: honnan szereztétek azt az infot, hogy van egy ilyen 7. Maiden?

Darkstar

A sorozatban többször is szó volt róla, hogy Rozen 7 babát készített. Mivel Barasuishou-t viszont nem ő készítette, hanem az a fiatal srác, egyértelmű volt, hogy léteznie kell. A Traumend végén mutatták is. durván 3 másodpercig :). A nevét pedig utánajárással lehet kideríteni, pl wikipediaban. Elvileg a mangában is benne van, de abba még csak belenéztem, mert lehet megveszem, és akkor viszont nem akarom a scannel lelőni a poénokat.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis


Darkstar

Tokiopop már az első 3 részt kiadta, feltételezem csak meg lehet szerezni, részletesebben még nem jártam utána. Viszont úgy hallottam, volt pofájuk a ~desu-t yes-re fordítani.  :uzi:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: Darkstar on 2006-11-15, 14:10:43
Tokiopop már az első 3 részt kiadta, feltételezem csak meg lehet szerezni, részletesebben még nem jártam utána. Viszont úgy hallottam, volt pofájuk a ~desu-t yes-re fordítani.  :uzi:

Megoldás: elkezdesz japánul tanulni, és az eredeti japán mangát szerzed be ;) (hm, lehet, hogy én beszerzem...)

Darkstar

Quote from: .Attila on 2006-11-15, 14:12:12
Megoldás: elkezdesz japánul tanulni, és az eredeti japán mangát szerzed be ;) (hm, lehet, hogy én beszerzem...)
Már elkezdtem, csak épp többet kéne vele foglalkozni kicsit. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2006-11-15, 14:10:43
Tokiopop már az első 3 részt kiadta, feltételezem csak meg lehet szerezni, részletesebben még nem jártam utána. Viszont úgy hallottam, volt pofájuk a ~desu-t yes-re fordítani.  :uzi:
jahm, Rage említette ha jól emlékszem, de azt gondoltam, hogy az valami angol szinkronos változat volt. Ok, h le akarják fordítani, de... ehh.. jó, ha meg bennhagynák a DESU, kashira, nano stb-t akkor meg azért nyafognának ott kinn.

apropó, ez a kép nincs meg vkinek rendesen nagyban? ha jól emlékszem nekem csak felirattal van/volt meg valahol
[spoiler][/spoiler]

Darkstar

Quote from: Lythis on 2006-11-15, 14:15:26
apropó, ez a kép nincs meg vkinek rendesen nagyban? ha jól emlékszem nekem csak felirattal van/volt meg valahol
[spoiler][/spoiler]
Nincs, de miaz? Díszdobozos DVD?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

#38
Most nézem, hogy 7 kötet össz-vissz a manga, úh. lehet, hogy megkérek vkit, hozza haza.




Lythis

Quote from: Darkstar on 2006-11-15, 14:16:50
Quote from: Lythis on 2006-11-15, 14:15:26
apropó, ez a kép nincs meg vkinek rendesen nagyban? ha jól emlékszem nekem csak felirattal van/volt meg valahol
[spoiler][/spoiler]
Nincs, de miaz? Díszdobozos DVD?
umm.. egy csomag kártya, amennyire én tudom. Van díszdobozos dvd? *drool*

.Attila

Quote from: Lythis on 2006-11-15, 14:41:02
[spoiler]
[/spoiler]

Pont ma délben találtam meg én is ezt a képet :)

Manitu

Help! Nem tudja valamelyikőtök, mi az a szám, ami a Traumend 6. részében megy, közvetlenül a reklám helye után? Mikor Suigintou kezd visszaemlékezni arra, hogy egyszer már kikapott, mielőtt Barasuishou-val találkozna. Irtózatosan tetszik, és nincs rajta az ost-n :bruhuhu:


Lythis

#42
Quote from: Manitu on 2006-11-15, 21:11:34
Help! Nem tudja valamelyikőtök, mi az a szám, ami a Traumend 6. részében megy, közvetlenül a reklám helye után? Mikor Suigintou kezd visszaemlékezni arra, hogy egyszer már kikapott, mielőtt Barasuishou-val találkozna. Irtózatosan tetszik, és nincs rajta az ost-n :bruhuhu:
ha jól emlékszem "kamp" címre hallgat (vagy a Kampf-ot írták el, vagy nemtom honnan a cím).
Feltenném tárhelyre, de nem működik a dolog, szal kénytelen vagy várni. Vagy letöltheted Gendou-ról is, nekem is onnan van, ha jól emlékszem.

Manitu

thnx, így már megvan, a szemetek az ending maxira tették :D


Nevl

Egyébként most csak én vagyok teljesen vak, vagy nincs fent ez a sorozat az FTP-n?!
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

krezga

Quote from: Nevl on 2006-11-18, 12:49:05
Egyébként most csak én vagyok teljesen vak, vagy nincs fent ez a sorozat az FTP-n?!

nincsen. Én torrentröl szedtem le, de megérte:D
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Draconire


krezga

Jó kis képek! :cool: Köszi értük:)
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Itt van az egész OP maxi is.


Lythis


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Overture OP kapcsán: érdekes, hogy mennyire másnak hat a rajzolás attól, hogy eltolták melankólikusabb irányba a színvilágot...(bár ez az eddigi kiszivárgott képek alapján is látszott)
Az OP szám meg szerintem jó. Nem olyan lendületes, mint a Traumend -é volt, de hangzásilag hasonlít a korábbiakra - nyílván ugyanazok csinálták mondjuk.
A kardozgatós Gin-sama meg egyszerűen   :jee: :D


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

"csak" 330$ ? uggyanmár, mi az... ^^"

Draconire

#57

.Attila

Quote from: Gmer on 2006-12-08, 22:13:43
WANT

Ezt is ugyanaz csinálja, mint a fentebb linkelt figurát ;) Annyi különbséggel, hogy ez még drágább ($500-550).

Draconire

Quote from: .Attila on 2006-12-09, 12:09:29
Quote from: Gmer on 2006-12-08, 22:13:43
WANT

Ezt is ugyanaz csinálja, mint a fentebb linkelt figurát ;) Annyi különbséggel, hogy ez még drágább ($500-550).
Hát ha egyszer nyerek a lottón, akkor megveszem mindet XD