4chan pwn4g3, random blődségek és trollságok.

Started by Rounin, 2006-11-23, 21:02:00

Previous topic - Next topic

Rounin



minuszmiki


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Fazék

Quote from: Darkstar on 2008-07-18, 03:55:06

valaki fölfedné előttem, hogy ezen képeknek mi az alapja és mitől olyan viccesek? ???
tudom Horatio, meg CSI:Miami talán, és borzalmas ez a főszereplő, de ennél csak több...

.Attila

Valami olyasmi lehet, hogy a Horatio nagyon cool módon viselkedik a sorozatban (elég erőltetett módon), és ezt vették poénra az eredeti képregénnyel (lásd: már a második napszemüveget rakja fel). Meg gondolom, a YEEAAAAHH is ezt a célt szolgálja.
A szöveg meg át lett írva egy "cool" viccre.

Ramiz

Keressetek rá: 'CSI horatio one-liner', és kaptok egy csomó hasonlót a sorozatból. Tényleg nagy arcnak tűnik a fickó, meg kéne nézni pár epizódot...
Apropó Fazi, majd legközelebb feltétlen kérnék HIMYM-t. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

En nagyjabol az elso mucool kepe utan eldontottem, hogy en azt a sorozatot az hetszentseg hogy nem nezem. Ha nem birtak egy kevesbe gyoker szereplot talalni, akkor a tobbiben sem remenykedem, hogy jo lesz.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Darkstar on 2008-07-21, 14:53:08
Quote from: Én on 2008-07-21, 14:33:56
Mióta nem jön be egyik board sem?
http://status.4chan.org/

Gondoltam a monitor elég közel van, hogy ne kelljen a szemüveget hordanom hozzá.
Eredmény:

"Network issues at the datacancer again."

Következtetés: a diagnózist meghagyom a hozzáértőknek...

Én


.Attila


Én

Bejött a status? Mozilla nem hozza be nekem, mindjárt megnézem mással.

Rounin


Én


Alkyra

nálatok is halott 4chan? Semmivel nem tudom elérni.(még a status oldalt se)

.Attila


Makos

QuoteUPDATE: Well, we're still down. Unfortunately, there is very little (read: nothing) that can be done about a 3-5Gbit DDoS attack.

Valaki nagyon nem szereti a 4chan-t

.Attila

Quote from: Makos on 2008-07-25, 00:52:19
QuoteUPDATE: Well, we're still down. Unfortunately, there is very little (read: nothing) that can be done about a 3-5Gbit DDoS attack.

Valaki nagyon nem szereti a 4chan-t

::)


Alkyra

4chan ismét él s rögtön jött is üzenetk az elkövetőnek:




:lol:

Én

Nekem nem jön be még mindig, egyik böngészővel sem. :(
Helyette viszont van Metal Roll

Makos


.Attila

Quote from: Én on 2008-07-28, 15:45:12
Nekem nem jön be még mindig, egyik böngészővel sem. :(

QuoteIt's back up as of ~2:00AM EDT. In order to access the site, you may need to flush your DNS cache and clear your hosts file (if you've modified it). Updated DNS should propagate fully in the next 24-48 hours or so.

Alkyra

Mostmár engem se enged be.-.- Megint kinyírták.

.Attila


Én

Quote from: .Attila on 2008-07-28, 16:07:33
It's back up as of ~2:00AM EDT. In order to access the site, you may need to flush your DNS cache and clear your hosts file (if you've modified it). Updated DNS should propagate fully in the next 24-48 hours or so.
Hmm és ezt hogy? FF-ben megcsináltam a személyes adatok törlését, de úgy nem enged. Bocs, hülye vagyok ehhez... ^^"