Animékből készült/készülő filmek

Started by Touji, 2003-08-03, 15:03:31

Previous topic - Next topic

Touji

Internetezés közben találtam ezeket a képeket, állítólag az EVA Live Action-bõl vannak.









Touji

Ekuseru

hát ez nem újdonság :D
innen jött a téma is..
日本 - 中國 - 한국

Touji

#2
Ne mond tényleg? :rolleyes: Hihetetlen.

A beírás lényege nem a hír, hogy lesz amit már mindenki tud, hanem a képek.

Gondoltam nem láttátok, tévedtem.  :rolleyes:
Touji

Rhyagelle

2003.06.10 - 22:02 - by Hikari .: Evangelion koncepciókBefutottak az első koncepciótervek a 2005-ben bemutatásra kerülő Neon Genesis Evangelion mozifilmből.

A rajzok a film trükkjeiért is felelős WETA (Peter Jackson cége, ők készítik a LOTR-trilógia speciális effektejeit/jelemezeit/miniatűrjeit is, ugye) keze munkáját dícsérik. Rendező még nincs a projecthez kapcsolva, mi a korábban pletykált James Cameront látnánk a legszívesebben a direktori székben...
A képek igen hangulatosak, erről a galériára kattintva ti is meggyőződhettek.

http://www.576.hu/kepgaleria.phtml?galeria_id=4774

Forrás: http://www.576.hu/

Itt van az egész kép, ami egyébként a Newtype magazin legújabb számából való: http://www.ag.wakwak.com/~lay/img-box/img20030608102137.jpg

(Köszi az AnimeVilágnak)
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

emperor

Tartok tõle, hogy a film totál nem arról fog szólni, mint az anime...
Ha az amcsik is belenyúlnak, akkor pláne nem... És ezek a képek is eléggé lehangolóak...:ejj:
Loyalty Never Dies


    Pharaoh

    Én azért remélem, hogy nem basszák el. Már alig várom Asuka-t abban a piros cuccban élõben. Remélem valami jó nõ fogja játszani. :hopp:

    Chronos

    QuoteOriginally posted by Pharaoh
    Én azért remélem, hogy nem basszák el. Már alig várom Asuka-t abban a piros cuccban élõben. Remélem valami jó nõ fogja játszani. :hopp:
    Hmm....;)
    Nem működik az Auto-Mod?

    CHRONOS

    Drótmalac

    Hmm...

    Mindez szép és jó, a Weta képileg egész jót követett el a Gy. Urában, elsõsorban nem is a látványvilág miatt aggódom, ilyen szempontból profikkal van dolgunk, akik a már meglévõ képi világra támaszkodnak(legalábbis a Gy.U.-nál a Weta ezt tette).
    Az EVA-nak már van egy képi megjelenése...
    Ami miatt aggódom, az a történet és a szereplõk.
    A történet készülhet három féle megoldással(szerintem):
    1. A meglevõ Manga, a sorozat és filmek közül egy részt kiragadva leforgatnak. Valljuk be: Kicsit hiányos lenne a történet.
    2. Összesûrítik a történetet egy kétórás megalátványos, de a lényeget nélkülözõ megaprodukcióvá.
    3. Az eredetitõl teljesen független, a látványra hajtó, az US közönség számára is emészthetõ akció Sci-Fi-t készítenek belõle, aminek csupán a látványvilága, a nevek és az EVA-k emlékezttenek az eredetire.
    És még mindig ott van a kérdés: Kik legyenek a fõszereplõk?
    Én nem ismerek olyan színészt aki meg tudna személyesíteni bárkit az EVA-ból...

    emperor

    QuoteOriginally posted by Drótmalac
    Hmm...

    Mindez szép és jó, a Weta képileg egész jót követett el a Gy. Urában, elsõsorban nem is a látványvilág miatt aggódom, ilyen szempontból profikkal van dolgunk, akik a már meglévõ képi világra támaszkodnak(legalábbis a Gy.U.-nál a Weta ezt tette).
    Az EVA-nak már van egy képi megjelenése...
    Ami miatt aggódom, az a történet és a szereplõk.
    A történet készülhet három féle megoldással(szerintem):
    1. A meglevõ Manga, a sorozat és filmek közül egy részt kiragadva leforgatnak. Valljuk be: Kicsit hiányos lenne a történet.
    2. Összesûrítik a történetet egy kétórás megalátványos, de a lényeget nélkülözõ megaprodukcióvá.
    3. Az eredetitõl teljesen független, a látványra hajtó, az US közönség számára is emészthetõ akció Sci-Fi-t készítenek belõle, aminek csupán a látványvilága, a nevek és az EVA-k emlékezttenek az eredetire.
    És még mindig ott van a kérdés: Kik legyenek a fõszereplõk?
    Én nem ismerek olyan színészt aki meg tudna személyesíteni bárkit az EVA-ból...

    Hi Wirepig!
    Igazad van abban amit írtál, szerintem a harmadik variáció a legvalószínűbb.... Akartam ma írni, mer tegnap értem haza, csak a ***** Nexus megint sza*akodik.... :ejj:
    Loyalty Never Dies


      Chronos

      Emberek: Akármi is lesz, semmiképpen nem fogja tudni visszaadni az eredeti EVA hangulatát...;)
      Mellesleg szerintem akik látták már az EVA-t, azok halálra fogják magukat röhögni a mozikban a megvalósítások miatt... (átírt story, színészek, stb...)
      A lényeg hogy ne számítsatok semmi jóra, mert ez csak azoknak fog tetszeni, akik nem is ismerik az EVA-t...:D
      Errõl ennyit...

      CHRONOS

      emperor

      QuoteOriginally posted by Chronos
      Emberek: Akármi is lesz, semmiképpen nem fogja tudni visszaadni az eredeti EVA hangulatát...;)
      Mellesleg szerintem akik látták már az EVA-t, azok halálra fogják magukat röhögni a mozikban a megvalósítások miatt... (átírt story, színészek, stb...)
      A lényeg hogy ne számítsatok semmi jóra, mert ez csak azoknak fog tetszeni, akik nem is ismerik az EVA-t...:D
      Errõl ennyit...

      CHRONOS

      Vagy éppen sírni fognak azok, akik látták az EVA-t...
      De amugy én is ilyesmit várok...:ejj:
      Loyalty Never Dies


        Drótmalac

        QuoteOriginally posted by emperor
        Hi Wirepig!
        Igazad van abban amit írtál, szerintem a harmadik variáció a legvalószínűbb.... Akartam ma írni, mer tegnap értem haza, csak a ***** Nexus megint sza*akodik.... :ejj:

        Hoi! Emperor sama!

        Ja szerintem is ez a legvalószínûbb, de reménykedjünk, hogy ha jó nem is lessz, legalább nem fogunk a moziban szívrohamban elpatkolni tõle. Szóval remélem annyira nem lessz rossz.
        Egy elõnye azért hátha lessz a filmnek: Elérhetõvé válik a NGE, DVD-n, esetleg a Mangát is kiadják magyarul.
        Egyébként tényleg régen írtál...

        Chronos

        QuoteOriginally posted by Drótmalac
        Egy elõnye azért hátha lessz a filmnek: Elérhetõvé válik a NGE, DVD-n, esetleg a Mangát is kiadják magyarul.
        Kétlem...;)
        De azért reménykedjünk...:D

        CHRONOS

        paTKany

        Én azoknak akik egy filmfeldolgozás (legyen az egy könyv vagy egy régebbi film újrafeldolgozása) nézése közben képtelenek egy kicsit is elvonatkoztatni az eredeti "rajongott" mûtõl azt szoktam tanácsolni, hogy inkább ne menjenek el megnézni mert:
        1. Csalódni fognak - úgyse lesz ugyanolyan mint az eredeti
        2. És még az is megeshet, hogy elfogult :hogyaza: -ba kezdve a többi nézõ "mûélvezetét" is rontják

        Meg kell próbálni önálló alkotásként tekinteni rá, akkoris, ha ez nehéz. Ha akció-scifi lesz belõle, akkor akció-scifiként kell rátenni a mércére...

        emperor

        #14
        QuoteOriginally posted by paTKany
        Én azoknak akik egy filmfeldolgozás (legyen az egy könyv vagy egy régebbi film újrafeldolgozása) nézése közben képtelenek egy kicsit is elvonatkoztatni az eredeti "rajongott" mûtõl azt szoktam tanácsolni, hogy inkább ne menjenek el megnézni mert:
        1. Csalódni fognak - úgyse lesz ugyanolyan mint az eredeti
        2. És még az is megeshet, hogy elfogult :hogyaza: -ba kezdve a többi nézõ "mûélvezetét" is rontják

        Meg kell próbálni önálló alkotásként tekinteni rá, akkoris, ha ez nehéz. Ha akció-scifi lesz belõle, akkor akció-scifiként kell rátenni a mércére...

        Elöszőr is, én a véleményemet kulturált formában fogom megosztani az arra alkalmas emberekkel, és nem fogom elrontani senki műélvezetét!
        De amugy igazad van, tuti csalódni fogunk, de erről szól az élet...
        Ha akcio sci-fi-t akarok nézni, arra találni elég B kategoriás alkotást. Az NGE több ennél, épp ezért magas a mérce. Ha ugyanazon a néven adnak ki valamit, annak illik megütnie az eredeti szintjét, mert anélkül csak az eredeti hírnevét rontják...

        Drótmalac: Sorry hogy régen írtam, de utazás elött már nem jutottam géphez... És szerintem se lesz elérhető a film által a DVD vagy a manga itthon... Bár állítólag a manga ki lesz adva, az Aoi Anime forumán terjed a hír...
        Loyalty Never Dies


          Chronos

          QuoteOriginally posted by emperor
          Bár állítólag a manga ki lesz adva, az Aoi Anime forumán terjed a hír...
          Hát igen, reméljük azt legalább kiadják...;) (És az összes részt kiadják, mert ha csak 6. részig, mert nem volt rá elég kereslet, az elég gáz lenne...:eek: )

          CHRONOS

          Drótmalac

          Na ja, de a remény hal meg utoljára...

          Mindenesetre, bár mások nevében nem beszélhetek, én jellemzõen nem fikázok le (leginkább a moziban, hangosan) egy filmet, csak ha többszöri megtekintés után is az kel mondanom, hogy nem tetszik, és akkor is csak azzal beszélem meg a témát, akit valóban érdekel. Egyébként én sem szeretem, ha valaki lefikáz valamit, mielõtt valós véleménye lenne róla...
          Szerintem itt mindienki hasonló véleményen van.
          Persze hogy nagy az elvárás, végülis csak az egyik legnézettebb, legjobb anime-ról van szó!

          Rhyagelle

          Én minden negatív előrzet ellenére is nagyon kíváncsi vagyok rá mit tudnak kihozni belőle.
          May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

          Chronos

          QuoteOriginally posted by Rhyagelle
          Én minden negatív előrzet ellenére is nagyon kíváncsi vagyok rá mit tudnak kihozni belőle.
          Én is várom...;)

          CHRONOS

          emperor

          Én azért nyugodtabban aludnék, ha nem csinálnának filmet belõle... Elég volt az, hogy hagyták megcsinálni a hentai filmet belõle (forrt is az agyam, mikor láttam:mad: ) Nem kell, hogy még jobban megalázzák az NGE-t...
          Loyalty Never Dies


            Chronos

            QuoteOriginally posted by emperor
            Én azért nyugodtabban aludnék, ha nem csinálnának filmet belõle... Elég volt az, hogy hagyták megcsinálni a hentai filmet belõle (forrt is az agyam, mikor láttam:mad: ) Nem kell, hogy még jobban megalázzák az NGE-t...
            Sajnos a filmet már mindenképpen megfogják csinálni...(tudod, "pénz beszél...")
            Ez ellen nem lehet semmit tenni, előbb-utóbb kész lesz, és aztán jönnek majd a kritikák...
            Ugye valakik: :appl: :rotflol: :kiraly:
            Míg mások: :hogyaza: :lame: :ejj:
            És így tovább...;)
            Ahány ember, annyi vélemény, és ezen nem lehet változtatni...
            Ha már megcsinálják, akkor szerintem legyen ám igényes, ne égessék le az NGE-t!:mad:

            CHRONOS

            Chronos

            @Drótmalac:
            Látom ma van a születésnapod!;)
            Happy birthday!:D
            Ajándék

            Az avatarod alapján én úgy vettem ki, hogy szereted a slayers-t, ezért kaptad ezt az ajándékot...

            CHRONOS

            emperor

            Loyalty Never Dies


              Drótmalac

              Arigato!

              Chronos sama, Emperor sama!

              Arigato gosaimasu!

              Ekuseru

              Az NGE-n az segitene ha hagynák, hogy a rajongók befolyásolják a készitését, mint a StarWars-nál
              pl. a kis b*zi Leónárdódikáprió akarta játszani a fõszerepet aztán a rajongók panaszkodtak is rendesen és meg lett az eredménye.:D

              Ugye Shinji szerepére meg azt a másik kis sz*ros-t a Herripóter-t szemelték ki az egyik lehetséges jelöltnek.:kabbea: :uzi: :eek:

              Azt tudnám, hogy neki miköze az ilyen szerepekhez.:confused:
              日本 - 中國 - 한국

              emperor

              QuoteOriginally posted by Ekuseru
              Az NGE-n az segitene ha hagynák, hogy a rajongók befolyásolják a készitését, mint a StarWars-nál
              pl. a kis b*zi Leónárdódikáprió akarta játszani a fõszerepet aztán a rajongók panaszkodtak is rendesen és meg lett az eredménye.:D

              Ugye Shinji szerepére meg azt a másik kis sz*ros-t a Herripóter-t szemelték ki az egyik lehetséges jelöltnek.:kabbea: :uzi: :eek:

              Azt tudnám, hogy neki miköze az ilyen szerepekhez.:confused:

              Ha az a kis görény fogja eljátszani Shinji-t én nagyon :morci: és :hogyaza: :grrr: leszek. És akkor minden évben a preimer napján tartunk egy "Égessünk Harry Potter könyveket" címü rendezvényt.
              Az a kis mocsok, ********************************************************************************************************* még azt  a nyomorék varázslót (sorry, ha megsértem a Harry Potter rajongókat, de én személy szerint írtozom tőle) sem tudja rendesen eljátszani nemhogy Shinji-t. Annak a gyereknek annyi a szinészi játéka, hogy hozzá képest az akváriumi hal Jim Carrey. :hehe:
              Na de tényleg, Shinjit hitelesen eljátszani nem épp egy ilyen kis balf*sznak való feladat, szerintem nem sok gyerekszínész lenne képes rá, de az a kis takonypóc abortusz szökevény biztos hogy nem!
              :ejj:
              Loyalty Never Dies



                Chronos

                QuoteOriginally posted by Lac
                http://us.imdb.com/Title?0368466



                :lol: csak vicc volt :lol:
                :lol: Ez még viccnek is rossz...:D :D :D

                Heri Kókler = Shinji ??? ááááá---> :wtf: :lame:

                CHRONOS

                Ekuseru

                az alap probléma akkor is az lenne, hogy nem éppen japán.
                tudom, lehet, hogy ez már volt párszor téma de akkor is japán szinészeknek és szinésznõknek kellene eljátszani és jó lenne ha  kihagynák a jpop sztárokat és idolokat.
                :D
                日本 - 中國 - 한국

                Chronos

                QuoteOriginally posted by Ekuseru
                az alap probléma akkor is az lenne, hogy nem éppen japán.
                tudom, lehet, hogy ez már volt párszor téma de akkor is japán szinészeknek és szinésznõknek kellene eljátszani és jó lenne ha  kihagynák a jpop sztárokat és idolokat.
                :D
                Az ötleted :kiraly:!;)
                De sajnos a filmet amerikai színészek fogják játszani, vagyis :lame:...

                Bárcsak Japán színészek játszanák! Akkor még jó is lenne...

                CHRONOS