Animékből készült/készülő filmek

Started by Touji, 2003-08-03, 15:03:31

Previous topic - Next topic

Sky

Mess with the best,
Die like the rest...

VASH

Zavart érzek az ERÕben, túl sok itten a SITH lovag vagy mi a fene:D


Én special nem fûzök sok reményt a filmhez hiszen nem azokat kérdezték meg a gyártás elõtt akiket kellett volna hanem ezt a fajtát:
YES YES még kéne bele robbanás... az jó, sok fényefekt, történet ''he az minek?''... majd belerakjuk a HER RIPORTERT meg mondjuk a maffia filmekbõl is jöhet valaki és hogy a kicsik is megnézhessék TWINKI-TWINKI alakjára forlmáljuk az EVA-kat...


Kb. ez a nagy ****vasgomba helyzet...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Rhyagelle

QuoteOriginally posted by VASH
Kb. ez a nagy ****vasgomba helyzet...
A remény hal meg utoljára... Lehet még akár jó is. De az biztos hogy az animéhez nem lesz szinte semi köze. Arra nem érdemes számítani.
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

zsozso

QuoteOriginally posted by Rhyagelle
A remény hal meg utoljára... Lehet még akár jó is. De az biztos hogy az animéhez nem lesz szinte semi köze. Arra nem érdemes számítani.
A lepényhal elõször.
Death is the only redemption

VASH

QuoteOriginally posted by zsozso
A lepényhal elõször.
:lol: :rotflol: :lul: !!!
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Rhyagelle

QuoteOriginally posted by zsozso
A lepényhal elõször.

:hahaha:
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Raggie

Alapesetben optimista vagyok, de ebben az esetben nem sok jóra számítok! Ez olyasmi mint a könyvadaptációk: lehet, hogy jó lesz de az eredetitől messze lemarad! A legjobb esetben
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Gyilkosság! Az EVA-film producere megölte Raggie-t! Most már soha sem tudjuk meg, mi lenne a legjobb esetben. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

QuoteOriginally posted by Ramiz
Gyilkosság! Az EVA-film producere megölte Raggie-t! Most már soha sem tudjuk meg, mi lenne a legjobb esetben. :D
Nem! Még élek! De ez sajnos mit sem változtat a tényen, hogy a legjobb esetben is csak egy átlagos film lesz, amit öngyilkosság az eredetivel összevetni, mert még elkeseredésedben felelőtlen dolgokat művelnél!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Vagy megnézem "kötelességtudat"-ból, vagy nem leszek képes beerőszakolni magamat a moziba azzal a tudattal, hogy pont az NGE- és anime-fanokra számítanak, ha mind bemegy, már jó nekik... :grrr:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizVagy megnézem "kötelességtudat"-ból
Szerintem a sok hülye amerikai producer zsebét pénzzel teletömni nem kötelesség!
Quote from: Ramizvagy nem leszek képes beerőszakolni magamat a moziba azzal a tudattal, hogy pont az NGE- és anime-fanokra számítanak, ha mind bemegy, már jó nekik... :grrr:
Ez már inkább! De ha az összes NGE fan egy-két másik embernek is elmondja, hogy ne menjen be, akkor talán nem lesznek olyan boldogok!! :uzi:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Feldin

http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Hát ez a nagy kérdés! Mint látod, Raggie igencsak borúlátó... meg én is. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xaga

Én elösször letöltöm a netről (tuti fentlesz) aztán ha érdemesnek találom hogy miziban is megnézzem (és behozzák) akkor megnézem moziban, de meg fogom nézni még ha nem is moziban.

Ramiz

Ez így kb korrekt. Majd kikérdezünk, hogy jó-e. ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Phoeneix

Na jo, es a meg 1 kerdes: Mikorra varhato??
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Xaga

Quote from: PhoeneixNa jo, es a meg 1 kerdes: Mikorra varhato??

2006 és 2010 között

Phoeneix

Quote from: Xaga2006 és 2010 között
Az meg qrwa messze van...
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Cobra

Mivel még el se kezdték csinálni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Komplikato

Na jah. Még szereplõk sincsenek meg. Csak halom mûvészeti tervezet volt a Weta Workshop részérõl (Õk csinálták a látványt a Gyûrûk Ura trilogiához is), de azokból sok nem derült ki. Meg egy rövid riport, amiben elcsacsogják, hogy ez mekkora marhanagy munka lesz majd.
Amit tudni az nem biztató, Tokyo3 helyett New York, szereplõk amcsik, és mindenkit átneveztek. Ha ezek után amcsi módra 2x évesek fogják játszani a szereplõket, vagy megváltoztatják a story-t, akkor mágján fognak kimúlni a készítõk  :bsd:
Azért 2010 picit durva lenne, a Gy.U. hat évig tartott, de abból elõkészület volt 2,5 év, meg utómunka vagy 1 év és picit nagy film volt. Ha 2003-ban aWeta látványterveket csinált, akkor tán 2-3 éven belül is meglehet. Bár jobban járnánk, ha min. 2 részes lenne.
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Shadowolf

Quote from: KomplikatoBár jobban járnánk, ha min. 2 részes lenne.

És még jobban, ha nem amcsik csinálnák. :rolleyes: Bár én mondjuk ezt az egész film dolgot abszurdnak tartom. Van 1 tökéletesen jó anime-énk, minek belöle 1 filmet csinálni?

Dragon

Hát igen, reméljük addigra meglesz a 3rd Impact, és nem kell a film nézése közben harakirit elkövetnünk a szörnyûségtõl.  :lol:

Vagy a legjobb lenne, ha megváltoztatnák a címét, és lenne egy szimpla amcsi robotos film belõle, ami nem érdekes, hogy jó vagy rossz.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Ramiz

Quote from: ShadowolfBár én mondjuk ezt az egész film dolgot abszurdnak tartom. Van 1 tökéletesen jó anime-énk, minek belöle 1 filmet csinálni?

"Fiatalember, nem figyelt!" :)
Pénz. Pénz, pénz, pénz.
Ami a háborúhoz is kell. ;) (Machiavelli)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Valaki tud valamit errõl?
Vagy megszûnt a projekt?
És a Battle Angel Alita film?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cobra

Alita-t állítólg idén kezdik el forgatni, EVA-ról semmi hír (talán Alita után?)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Rhyagelle

Most felébredt bennem a remény. Láttam a Constantine -t. Nem lett óriási durranás. De szereintem a látványvilág nagyon jó volt. + amit értékelek: A készítõk tényleg megpróbálták átadni azt a világot. szvsz próbáltak vmi olyat írni ami hasonlít az eredeti hangulatra. (Persze elég sok negatív kritika is érte õket, szegény amerikaiak nem tudják eldönteni ki a pozitív szereplõ.... mert olyan nincs). Megnézzük még a Sin City-t is aztán meglátjuk, mi lesz.
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

csacsa

Quote from: RhyagelleMost felébredt bennem a remény. Láttam a Constantine -t. Nem lett óriási durranás. De szereintem a látványvilág nagyon jó volt. + amit értékelek: A készítõk tényleg megpróbálták átadni azt a világot. szvsz próbáltak vmi olyat írni ami hasonlít az eredeti hangulatra. (Persze elég sok negatív kritika is érte õket, szegény amerikaiak nem tudják eldönteni ki a pozitív szereplõ.... mert olyan nincs). Megnézzük még a Sin City-t is aztán meglátjuk, mi lesz.


Úgy hallottam 2010-re lesz kész az NGE, és trilógiát akarnak belõle csinálni.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

sirtomi

Én most hallottam errõl elõször.
Nagyon remélem, hogy nem csinálnak belõle valami szar Hollywood-i filmet.

Valami kezdõ, lázadó rendezõt kéne megbízni a rendezéssel.

sirtomi

#89
Quote from: CobraAlita-t állítólg idén kezdik el forgatni, EVA-ról semmi hír (talán Alita után?)
Elkezdtem utánanézni ezeknek a filmeknek, felkeltette az érdeklõdésem :)

Azt találtam, egy június 14.i hírben hogy James Cameronnak mégsem a Battle Angel Alita lesz a következõ filmje :(
Úgy látszik tolódik ez is.

Ha valakinek van friss infoja ossza meg :)

EDIT: Most viszont azt olvastam, hogy csinálja. Akkor most mi az igazság???