Általános anime terefere/vita topik

Started by SaiyaGin, 2006-12-30, 09:42:55

Previous topic - Next topic

chilip

Gundam Unicorn (sci-fi mecha, OVA sorozat, 2014ben lett vége), a mostani Gundam: Iron-Blooded Orphans se volt rossz.
No Game No Life (comedy)
One Punch Man (comedy)
Space Dandy (comedy)

Shingeki no Bahamut: Genesis (bár se nem scifi és csak félig comedy, sztem nyugodtan ajánlható, nekem legalábbis kedvencem 2014ből)

mindenhez van angol felirat

érdekes scifi-ből csak így ez a kettő maradt meg  ^^" iron blooded lehet csak azért mert friss. pedig 2 év az intervallum.

ogre

Space Battleship Yamato 2199 (26 részes ova, 2012-től adták ki, de szerintem nagyon alap)
Space Battleship Yamato 2199: Odyssey of the Celestial Ark (mozi)

NLZ

#2042
Quote from: csipagyu on 2016-04-12, 05:43:05
Volna meg 1 kerdesem  szoval most eppen behuzok valami 20 animet hogy meg/ujra nezzem oket , kozuk van egy Real Drive nevu is ... zso -nal  20 epizodot latok az ftp-n viszont torrenten 26 -ot .... ez hogy lehet -  az ftp hibadzik ?



es meg1 keres/kerdes

tudnatok ajanlani  az elmult 2  evben 2014 tol felfele olyan animet(vagy 1 epizodos movie-t) amit erdemes megnezni scifi/ es vagy / comedy temakorben ? (ami teljes es vanhozza eng sub legalabb) mert errol az idoszakrol jelenleg semmi animerol nemtudok
Jah, hiányos az ftp
[reserved]

Selmo


A tökéletesség unalmas.

danika230

Quote from: csipagyu on 2016-04-12, 05:43:05
es meg1 keres/kerdes

tudnatok ajanlani  az elmult 2  evben 2014 tol felfele olyan animet(vagy 1 epizodos movie-t) amit erdemes megnezni scifi/ es vagy / comedy temakorben ? (ami teljes es vanhozza eng sub legalabb) mert errol az idoszakrol jelenleg semmi animerol nemtudok
még 2 comedy-t mondok (amik tetszettek):
- D-Frag
- Gekkan Shoujo Nozaki-kun

chilip

Quote from: ogre on 2016-04-12, 10:54:22
Space Battleship Yamato 2199 (26 részes ova, 2012-től adták ki, de szerintem nagyon alap)
Space Battleship Yamato 2199: Odyssey of the Celestial Ark (mozi)

akartam írni de 2014 előtt végzett  ^^

SaiyaGin

Én is bedobom a javaslataimat:
Gin no Saji
Gundam Build Fighters
Soredemo Sekai wa Utsukushii
Kill la Kill
Witch Craft Works
One Punch Man

ogre

Quote from: chilip on 2016-04-12, 21:57:01
Quote from: ogre on 2016-04-12, 10:54:22
Space Battleship Yamato 2199 (26 részes ova, 2012-től adták ki, de szerintem nagyon alap)
Space Battleship Yamato 2199: Odyssey of the Celestial Ark (mozi)

akartam írni de 2014 előtt végzett  ^^

jó-jó, de epic, szóval kötelező :D

csipagyu

koszi a tippeket


"Gin no Saji"

es

"No Game, No Life"

mar le is csuszott

a nagy tobbseghez tul oregnek erzem magam ;)


kada


SaiyaGin

Az AniDB-s wishlistemen már régóta ott volt a kétrészes Gargantia OVA, úgyhogy letöltöttem, hogy majd a jövő héten nyaralás közben megnézzem. Rátettem a tabletre, és beletekertem, hogy ha esetleg nem játszaná le a tablet, akkor az itthon derüljön ki, de valahogy nagyon ismerősnek tűnt a sztori. Végül rájöttem, hogy már évekkel ezelőtt ezelőtt megnéztem ezt az OVA-t, csak nem jelöltem be a listáimon. :facepalm:


Cheesy

Ha lehet élni /request lehetőséggel, ezt fel tudná tölteni a szerverre egy kedves upper?

Pupa

Álítólag sick & twisted cucc, jó adag gore tartalommal. Emiatt létezik belőle censored és uncensored kiadás is, utóbbi lenne a jó.
Egy régi nagy kedvenchez (Elfen Lied) ajánlotta az aniDB, mint hasonlót.
De mivel a nyaa.se megszűnt és az utódján nincs seed, bakabt-ről meg droppoltak inaktivitás miatt, így nincs honnan beszerezni :/

Selmo

IRC-n találtam egy ilyet: [ThirdWorld] Pupa (BD 1080p 10bit FLAC), feltölteni viszont nem tudom, mert a szerver hibát dob. Kérd meg Zsot, hogy nézzen rá. Végülis fél éve nem lett feltöltve semmi. ^^"

A tökéletesség unalmas.

-OJ-

Quote from: Selmo on 2017-11-13, 04:05:25Végülis fél éve nem lett feltöltve semmi. ^^"

Kell segítség?  ^^
Van egy pár terrányi, angol feliratos BDripem, amit előbb-utóbb úgyis letörölnék, mert kell a hely, de akkor előtt fel is tölthetném
Meg rengeteg hentaiom, sok HDripben  :D

Cheesy

Quote from: Selmo on 2017-11-13, 04:05:25
IRC-n találtam egy ilyet: [ThirdWorld] Pupa (BD 1080p 10bit FLAC), feltölteni viszont nem tudom, mert a szerver hibát dob. Kérd meg Zsot, hogy nézzen rá. Végülis fél éve nem lett feltöltve semmi. ^^"
Most már működik az UP :)

Selmo

Quote from: -OJ- on 2017-11-13, 10:46:44
Kell segítség?  ^^
Van egy pár terrányi, angol feliratos BDripem, amit előbb-utóbb úgyis letörölnék, mert kell a hely, de akkor előtt fel is tölthetném
Meg rengeteg hentaiom, sok HDripben  :D
Persze, mindig jól jön, írj Zsonak és beszéljétek meg mi kell, majd ad accot feltölteni. Igazából én azért töltök fel már keveset, mert pár éve nem nagyon nézek animét.

A tökéletesség unalmas.

Cobra

Meg régiek nagy része fent van, újabbakat meg egyszerűen le lehet szedni torrentről is.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

-OJ-

Quote from: Cobra on 2017-11-13, 19:58:27
Meg régiek nagy része fent van, újabbakat meg egyszerűen le lehet szedni torrentről is.

A régieket is lehet ám BDripekre cserélni. Van, amiből csak SD TVrip van fent.
A torrentek pedig nagyon hamar elhalnak.

Cheesy

Quote from: Selmo on 2017-11-13, 04:05:25
IRC-n találtam egy ilyet: [ThirdWorld] Pupa (BD 1080p 10bit FLAC), feltölteni viszont nem tudom, mert a szerver hibát dob. Kérd meg Zsot, hogy nézzen rá. Végülis fél éve nem lett feltöltve semmi. ^^"
Köszönöm a feltöltést!

-OJ-

Úgy látszik, mégsem kell már feltöltő.

NLZ

Quote from: -OJ- on 2017-11-18, 17:57:28
Úgy látszik, mégsem kell már feltöltő.
Beszéltél Zsoval? Nem hiszem hogy ártana, ha besegítenél.
[reserved]

-OJ-

#2062
Quote from: NLZ on 2017-11-20, 19:40:26Beszéltél Zsoval? Nem hiszem hogy ártana, ha besegítenél.

Ment PM + jelentkezés a főoldalon, eddig semmi válasz - de most látom, hogy 16-a óta nem volt fent

Akkor majd később/máskor