Általános anime terefere/vita topik

Started by SaiyaGin, 2006-12-30, 09:42:55

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: Cloud on 2014-08-20, 15:04:28
Quote from: Leara on 2014-08-20, 14:42:23
Quote from: Cloud on 2014-08-20, 14:36:32

Nézem folyamatosan Hunter X Huntert. Jelenleg a 46. résznél vagyok, erre most látom hogy vannak az új sorozathoz OVA-k, meg Movie-k. Van valami nézési sorrend, hogy melyik részek után érdemes nézni a filmeket és ovakat?
Az új sorozathoz OVA-k? Ahhoz nincsenek, csak a régi sorozathoz vannak, amik folytatták a sztorit. A movie-k közül max. az elsőt nézd meg a Yorkshin arc után, de az sem nagy szám, a második pedig még inkább felejtős.

Most nézem köszi, hogy az ova-k tényleg a régihez vannak. Ejj benéztem. A két movie-t akkor meglesem köszi.
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=753.msg524874#msg524874
[reserved]

Cloud

Hunter X Hunter 90. rész.

Ezek csináltak egy Cell 2.0-t?  :lol: Még mindig rohadt jó sorozat.

SaiyaGin

Nem tudom, hogy hova illik, úgyhogy ide teszem:
Onii-sama count (Mahouka)

-OJ-


Cloud


SaiyaGin



Cloud


NLZ

http://www.shanaproject.com/
Jó kis oldal, kár, hogy már nem nagyon nézek animéket. Azért megosztom, hátha más hasznosnak találja.
Lényegében ez egy torrent feliratkozós rendszer: megmondod neki, melyik anime melyik subját szeretnéd, generál neked egy RSS-t és az alapján automatikusan lejön a torrent.
[reserved]

Darkstar

Évek óta ezt csinálom az uTorrent-el saját RSS kezelőjével. A nyaa-n lehet a keresésekből RSS-t csinálni és azt hozzáadni.  ;)

Quotekár, hogy már nem nagyon nézek animéket

Ménem?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Quote from: Darkstar on 2015-02-10, 01:52:51
Évek óta ezt csinálom az uTorrent-el saját RSS kezelőjével. A nyaa-n lehet a keresésekből RSS-t csinálni és azt hozzáadni.  ;)

Quotekár, hogy már nem nagyon nézek animéket

Ménem?
Jah, ez is kb az, csak kicsit rugalmasabb.

Ám egyszerűen nem találok olyan animét, ami lekötne. Az új Mushishi volt utoljára az, ami tetszett. Második évadjával még várok BDRipre.
Log Horizont és Parasyte feldolgozást nézem, vagyis egy-két havonta eszembe jut és áttekerem, ami kijött. Aztán elgondolkozom azon, hogy miért is nézek olyat, amit nem tartok érdekesnek.
Space Dandy első évad első felét megnéztem még mostanában, de az se kötött le. Hiába a kis ökörségek, az összefüggéstelensége miatt nem érzem a késztetést, hogy folytassam.
[reserved]

kikuchiyo

Kb. én is így vagyok vele, a legújabb cuccok annyira kevéssé érdekelnek, hogy a negyedéves chartokat is unom végigolvasni.

Ellenben
Quote from: NLZ on 2015-02-10, 03:52:10
Space Dandy első évad első felét megnéztem még mostanában, de az se kötött le. Hiába a kis ökörségek, az összefüggéstelensége miatt nem érzem a késztetést, hogy folytassam.

jó lesz az, nézzed csak.

Engem még a Parasyte is leköt, bár lehet h csak azért, mert nem olvastam a mangát.
Failure is the default option

NLZ

#2022
Még nem mondtam le róla, majd megnézem.

Ám megértem a hiányt, a demográfiai csoportunk elég szűkös, nem éri meg ránk termelni.
A másik meg, hogy ebben az iparban nem szoktak kockáztatni, így maradnak a már bejáratott, unalmas építőelemek.
[reserved]

Cloud


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん




SaiyaGin


Megmurdel


SaiyaGin

http://www.bbc.com/sport/0/formula1/34341465

QuoteJapan produces around 60% of the world's animated shows.
:he:

Nem tudom, hogy ez az adat mennyire megbízható (végtére is nem animációval foglalkozó oldalon olvastam - bár a BBC nyilván nem hasra ütéssel találta ki a számot), de ha az, akkor :wtf:

-OJ-

Évente 120-150 sorozat? Én elhiszem  ^^

Darkstar



#GivemyHonkback
:frown:


Szerintem egyelőre ez még elég messze van az eredeti csapattól, de majd csak kialakul valami. Csak azt a baszott CG-t engednék már el végre. Bezzeg az A-RISE-nál nem volt.
https://www.youtube.com/watch?v=Nyy2v6NzOuc
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん



Darkstar

#2035
Akárhogy is nézem, az 200k+ BD. A LE darabja legyen átlagosan 8k yen. Az azért nem rossz. :appl:



[spoiler]Most már csak azt remélem, hogy sikerül első körben jegyet nyerni és nem kell vadászni utána...[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

csipagyu

Hello, idonkent ramtor hogy animet nezzek 1-2 evente .. most tort ram legujabban ;)  es egy animet szeretnek ujranezni csak nemtom a nevet, es ahomalyos a sztori is, hatha tudja valaki melyik anime lehet ez :


A jovobol visszakuldenek egy csajt(robot?)  hogy egy iskolas fiut istapoljon mert vmi szerepe lesz a jovoben ami miatt nemlehet semmi baja     comedy, talan ecchi(de nem 100%)

mi lehetett ez ? :)


es meg egy anime:

ez valami "szuperhosos volt" es valami super evil(vagy devil?) osztogatta ki 2-3 csatlosanak a feladatokat amiket rendre elbenaztak   szinten comedy

frozenstein

Quote from: csipagyu on 2016-04-11, 17:58:08
A jovobol visszakuldenek egy csajt(robot?)  hogy egy iskolas fiut istapoljon mert vmi szerepe lesz a jovoben ami miatt nemlehet semmi baja     comedy, talan ecchi(de nem 100%)
mi lehetett ez ? :)
DNA2?
Quote from: csipagyu on 2016-04-11, 17:58:08
es meg egy anime:
ez valami "szuperhosos volt" es valami super evil(vagy devil?) osztogatta ki 2-3 csatlosanak a feladatokat amiket rendre elbenaztak   szinten comedy
Excel?

csipagyu

vazze




dupla talaalt ;)  OROK HALA

csipagyu

#2039
Volna meg 1 kerdesem  szoval most eppen behuzok valami 20 animet hogy meg/ujra nezzem oket , kozuk van egy Real Drive nevu is ... zso -nal  20 epizodot latok az ftp-n viszont torrenten 26 -ot .... ez hogy lehet -  az ftp hibadzik ?



es meg1 keres/kerdes

tudnatok ajanlani  az elmult 2  evben 2014 tol felfele olyan animet(vagy 1 epizodos movie-t) amit erdemes megnezni scifi/ es vagy / comedy temakorben ? (ami teljes es vanhozza eng sub legalabb) mert errol az idoszakrol jelenleg semmi animerol nemtudok