Általános anime terefere/vita topik

Started by SaiyaGin, 2006-12-30, 09:42:55

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: Predaking on 2007-08-28, 19:32:00
Gond az, hogy ez rám nem hat  :__devil:.
Reflexből egy 3betűs szó jutott eszembe. ^^ F-el kezdődik.

(In b4 random tippek, amik között pont a fag nem fog szerepelni)

Ed.:
modGET = winGET
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire

Quote from: Predaking on 2007-08-28, 19:32:00
Quote from: Gmer on 2007-08-28, 19:30:11
Quote from: Darkstar on 2007-08-28, 19:22:51
640*480nál és 600kBnél is kissebb :P
És még a tartalma is tökéletes.^^
Gond az, hogy ez rám nem hat  :__devil:.
Persze, mert rád a rózsaszín mechák hatnak.  :hehe:

Member

Utálom a cicalányokat. A lolikat szeretem. Akkor félb*zi vagyok?

ultimecia

Quote from: Member on 2007-08-28, 19:39:56
Utálom a cicalányokat. A lolikat szeretem. Akkor félb*zi vagyok?


nem, csak simán pedo :smile:

Bishop

Meglesz az első ignore-ra rakottam úgylátszik  :angyali:

Darkstar

Ki? :D

Ha én lennék az, peched van. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop


minuszmiki

Az egyetlen lolis sig a fórumon... ::) Egyébként meg ott van a nemtetsző sigek blokkolására az adblock.

Selmo

A fórumban is ki lehet kapcsolni a megjelenítésüket, mint ahogy nálam ki is vannak. :D

A tökéletesség unalmas.

Gregory

Member-é is lolis
Quote from: minuszmiki on 2007-08-28, 20:15:13
Egyébként meg ott van a nemtetsző sigek blokkolására az adblock.
:tezsvir:
Meg sztem nem irritáló annyira, h rá se lehessen nézni (mondjuk nekem is különösen tetszik  :D)

Bishop

Loli egy dolog de loli és macska fülek a halálom és még mozog is ami rohadtul felkelti a figyelmet,azért nem fogom az összes sig-et kikapcsolni btw csak mondtam persze nem fogom ignore-ra tenni cellux is megteszi :D

Én

Ezek szerint én is half-fag vagyok, ugyanis van, hogy idegesít és van ahol tetszik (viszont macskafülek és macskafarok -> die in a fire)

Member

Quote from: Gregory on 2007-08-28, 20:17:07
Member-é is lolis
És végre vki beszkennelte, az eddigi mosott fénykép helyett. :D

Fazék

Quote from: Selmo on 2007-08-28, 20:16:05
A fórumban is ki lehet kapcsolni a megjelenítésüket, mint ahogy nálam ki is vannak. :D
egy ideig játszottam, hogy munkahelyen kikapcsolom belépéskor, itthon bekapcsolom belépéskor az avatar-okat/aláírásokat, de párszor elfelejtettem munkahelyen kikapcsolni és majdnem csak későn tűnt föl, szóval azóta folyamatosan ki vannak kapcsolva :haha:

Zsiga

Quote from: Fazék on 2007-08-28, 22:00:01
Quote from: Selmo on 2007-08-28, 20:16:05
A fórumban is ki lehet kapcsolni a megjelenítésüket, mint ahogy nálam ki is vannak. :D
egy ideig játszottam, hogy munkahelyen kikapcsolom belépéskor, itthon bekapcsolom belépéskor az avatar-okat/aláírásokat, de párszor elfelejtettem munkahelyen kikapcsolni és majdnem csak későn tűnt föl, szóval azóta folyamatosan ki vannak kapcsolva :haha:
Csinálj egy külön nicket munkahelyre. :D

Kuroi Tenshi

Mi van itt :haha:

Nem akartok egy külön loli-threadet indítani?
A munkánkat is megkönnyítenétek... mármint, az FBI-ét, nekem
semmi közöm hozzájuk, de tényleg...
:D

Én

#676
Előzmény itt - Zsiga

Hmm érdekes vélemény, először csak néztem, mert elolvastam az első mondatot, aztán reflexszerűen az értékelést -> lolwuss? :D
Fura, én pont ezeket szeretem a sorozatban, nincs cselekmény, az életunt szereplők csak sodródnak a nagyvilág sodrásában, és rettenetesen apró részletekben kapjuk meg a szereplőkről az információkat, valahogy ez adja meg nekem a sorozat sava-borsát. Sablonok: igen, de a sablonok vanna ahol jól veszik ki magukat, sőt kellenek.
Persze lehet, hogy ez így ilyen formában nem mindenkinek jön be. Mindenesetre szeretem az ilyen hosszú elemzéseke, volt benne sok igazság is :smile:

Zsiga


Kuroi Tenshi

Most nézd meg mégegyszer úgy, hogy nem döntöd magadban előre el, hogy
ez nem fog neked tetszeni, és le akarod fikázni. Látom sok lényegi dolgot
hagytál ki/nem értettél meg/kifejezetten negatívumként értékeltél.

Zsiga: my thoughts exactly  :tezsvir:

Fazék

ugyan már mit vártatok? :)
én komolyan kétségbe estem volna, ha tetszik neki, sztem jobb így, hogy tartja a színvonalát :__devil:

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2007-09-01, 22:59:53
sztem jobb így, hogy tartja a színvonalát :__devil:
"Failtroll is fail"? Mert leginkább ez jellemző a színvonalára...

Member

Érdekelt, hogy miért szeretik annyian != Azért nézem meg, hogy lefikázzam

De azért örülök, hogy elfogadjátok a másik véleményét. :)

Fazék

#682
Quote from: Member on 2007-09-01, 23:05:25De azért örülök, hogy elfogadjátok a másik véleményét. :)
sztem én nem azt mondtam, hogy nem fogadom el a véleményedet. egyszerűen csak azt, hogy eddigi véleményeidet ismerve, abszolút nem tartom meglepőnek, hogy nem tetszett neked a CB.
nem tetszhet mindenkinek, legyen egy sorozat bármennyire is tökéletes. mindig vannak, akiknek a stílusa abszolút nem jön be és ha teljesen értetlenül is áll az ember a sorozat szidalmazása előtt, le kell nyelni és elfogadni. a te ajánlóidra kevésbé kell figyelnem továbbra is, mert igencsak eltér az ízlésünk :)

Én

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-09-01, 23:03:09
Quote from: Fazék on 2007-09-01, 22:59:53
sztem jobb így, hogy tartja a színvonalát :__devil:
"Failtroll is fail"? Mert leginkább ez jellemző a színvonalára...
Biztos, hogy ő itt a troll? :rolleyes:
Most komolyan, láttátok ti is a CB-t, abszolút nem "mindenkiszereti" anime. Ráadásul ha elolvastátok az értékelést nem is írt nagy hülyeségeket, ezek azok a dolgok, amik vagy bejönnek az animében, vagy nem (tököslegény, kevés cselekmény sok epizód, zene, etc).
Edit: fazék leírta előttem a lényeget

Bishop

Lol Member anti világát ha valaki 1-esbe és 0-ba tudná önteni :lol:

Member

Köszönöm, Te. :D
Fazék: Így már más. :) (De igazándiból szokásosan K_T-ra vonatkozott)
Bishop: Minek kell engem binárisan kódolni? :confused:

Draconire

Quote from: Member on 2007-09-01, 23:05:25
Érdekelt, hogy miért szeretik annyian != Azért nézem meg, hogy lefikázzam
"Érdekelt, hogy miért szeretik annyian" != "Az első részt kapásból kihagytam"

ultimecia

Ne bántsátok Membert. Elvégre végignézte.
Én csak az első 6 részt bírtam ki utána delete volt a maradékra.
AT field on :angyali:

Próféta

Ja, én is úgy vagyok vele, mint Fazék :) Ahogy eddigi fórumos működése szerint tapasztaltam, Member pont nem azokat a vonásokat keresi egy animében, amelyeket a Cowboy Bebop oly tökéletesen képvisel. Mit tegyünk, ha egyszer pontosan azt imádjuk benne, amivel szidni próbálja?  :angyali: Egyébként az dícséretes, hogy legalább esélyt adott neki (EDIT: hoppá, hivemind with ultimecia).

Member: Kicsit persze K_T-nek is igaza van, talán pár finomságot nem vettél észre, amelyek a szememben sokkal emelik az anime értékét; néhány dolgot én is második megnézésre fedeztem csak fel. De ha ilyen szenvedés volt, akkor ne kínozd magad az újranézésével csak azért, hogy felfedezhesd, hogy mondjuk 4.5 helyett 6.0 pontot érdemel a skáládon :)

Member

Quote from: Gmer on 2007-09-01, 23:20:17
"Érdekelt, hogy miért szeretik annyian" != "Az első részt kapásból kihagytam"
Ha nem beszéltek arról, hogy elsőre zavart benneteket, majd utána tanultátok csak meg értékelni, akkor talán megnézem, de így ha a fanoknak sem jött be elsőre feltétlen, miért rontsam vele az összképet?

Próféta: A kezdeti terv tényleg 6.0 volt, az utolsó részek körül éreztem olyan 7.5 körülinek, de ez a vég teljesen betett, ugyanott herélték ki, mint a Chrno Crusade-t, de ez természetesen csak magánvélemény.