~*Káros szenvedélyek*~

Started by Eberinu, 2007-01-26, 15:19:01

Previous topic - Next topic

Baggio

Quote from: minuszmiki on 2007-06-17, 22:08:19
Nekem kb két hete sikerült alaposan elintéznem magam, húgommal mentem el inni, aztán a kricsmiben összefutottunk a faszijával vagy nem faszijával, nemtom épp hogy állnak, lényeg hogy az arccal akkor találkoztam először, jó benyomást akart tenni úgyhogy számolatlanul szállította a söröket nekem is. Valamennyire vágta az anime témát, úgyhogy gyakorlatilag végig magyaráztam neki, illetve megbeszéltük, hogy hentaiból mindketten inkább a mangát szeretjük, hogy utána mi történt már nem nagyon emlékszem. Mindenesetre nem keresgéltem hot lolikat... :D Node a másnap annyira durva volt, hogy olyat korábban még nem éltem.
akkor úgylátom te megvesztegethető vagy  :rotfl:

minuszmiki

Meg én! Jó srác volt. :D

Baggio

Quote from: minuszmiki on 2007-06-17, 22:12:48
Meg én! Jó srác volt. :D
főleg miután hozta a piákat. vagy már előtte is? :D
mondjuk piával ki nem megvesztegethető  :D

thrall

én!(esetleg egy 5 puttonyos vörösborból készült tokaji (1950-ig gyártották)de mivel ez lehetetlen, ezért nemlehet megvesztegetni piával :D) egy jófajta doboz cigi, vagy egy mégjobb szivar talán.

minuszmiki

Quote from: Baggio on 2007-06-17, 22:14:02
Quote from: minuszmiki on 2007-06-17, 22:12:48
Meg én! Jó srác volt. :D
főleg miután hozta a piákat. vagy már előtte is? :D
mondjuk piával ki nem megvesztegethető  :D
Előtte is szimpatikus volt, de főleg utána... :D

Quote from: thrall on 2007-06-17, 22:17:09
én!(esetleg egy 5 puttonyos vörösborból készült tokaji (1950-ig gyártották)de mivel ez lehetetlen, ezért nemlehet megvesztegetni piával :D) egy jófajta doboz cigi, vagy egy mégjobb szivar talán.
Jóféle cigi vagy szivar nálam is nyerő, de azért szeretem ha nem én fizetem a fogyasztásomat. :)

thrall

hát, amit én megiszok azt nyugod szívvel fizetem én magamnak :D az a 2 4/1-es boroskóla még a legdrágább helyeken is 1600 forint (átlegosan a kettő 1000 idefent miskolcon)

Baggio

Quote from: thrall on 2007-06-17, 22:17:09
én!(esetleg egy 5 puttonyos vörösborból készült tokaji (1950-ig gyártották)de mivel ez lehetetlen, ezért nemlehet megvesztegetni piával :D) egy jófajta doboz cigi, vagy egy mégjobb szivar talán.
hát nem tudom vörösbornál hogy van, de egyszer ittam 11 éves 6 puttonyos aszut (mondjuk az fehér) de rohadt édes volt, és nem volt benne semmi élvezet, csak annyi hogy: "húú vazzeg 11 éves aszu"

Zsiga

Quote from: thrall on 2007-06-17, 22:27:05
az a 2 4/1-es boroskóla még a legdrágább helyeken is 1600 forint (átlegosan a kettő 1000 idefent miskolcon)
Szerintem ne nagyon menj be jobb helyekre Pesten, mert meg fogsz lepődni... ;) (1600-ért jó esetben egyet kapsz, nem kettőt...)

Member

Boroskólát nem innék soha 200 felett. :)

Zsiga

Quote from: Member on 2007-06-17, 22:34:50
Boroskólát nem innék soha 200 felett. :)
Tekintve hogy bort 600Ft/7dl alatt nem kapsz (sőt, igazából még ez is a kommersz kategória, de kólába meg kihányni már megteszi), így 2dl bor bolti áron durván 200Ft, ez kocsmában minimum +50%, és akkor még nincs benne kóla, így a rövid kis számolás után te is rájöhetsz hogy lehet hogy 200 felett nem innál, 200 alatt meg nem fogsz. ;)
(Persze most tekintsünk el azoktól a ritka de kellemes helyektől ahol szaréhugyé kapsz egész jó termelői bort.)

Member

Állítólag anno létezett pl. vmi cherry-nek szánt Éva nevű förtelem 300 Ft/7dl áron, de haverom úgy emlékszik rá, hogy minden alkalommal hányigert kap, ha az íze az eszébe jut. :rolleyes:

Visszatérve: Boltban van "bor" 300 Ft-ért 2L és 89 FT-ért "kóla", de ezeket még a folyó borhoz szokott gyomrom sem mindig veszi be. :p

Zsiga

Quote from: Member on 2007-06-17, 22:54:21
Állítólag anno létezett pl. vmi cherry-nek szánt Éva nevű förtelem 300 Ft/7dl áron, de haverom úgy emlékszik rá, hogy minden alkalommal hányigert kap, ha az íze az eszébe jut. :rolleyes:

Visszatérve: Boltban van "bor" 300 Ft-ért 2L és 89 FT-ért "kóla", de ezeket még a folyó borhoz szokott gyomrom sem mindig veszi be. :p
Arra emlékszem, az árára nem, de az ízére annál inkább... :__devil:
Nyilván lehet kapni olcsón is bort, de az olyan is. Alkoholista gimisként se mentünk soha a 400Ft/üveg árkategória alá, pedig 1000-1500Ft volt a heti zsebpénzünk (kolesz).

Pirula

Quote from: Member on 2007-06-17, 22:54:21
Visszatérve: Boltban van "bor" 300 Ft-ért 2L és 89 FT-ért "kóla", de ezeket még a folyó borhoz szokott gyomrom sem mindig veszi be. :p
Életemben először és utoljára vettem Veszprémben 100 forintos bort. Na az olyan szinten szintetikus volt, hogy a nógrádi ropi zacskó feliratát beleoldotta az asztal lakkozásába. Hiába próbáltuk kaparni nagy naivan hogy rátapadt, egyszerűen átvitte a festéket.  :3x3: Félelmetes volt.

Member

Affene... Tett el vki belőle arra az időre, ha már nem lenne? Nekem kimaradt... :bruhuhu:
Quote from: Pirula on 2007-06-17, 23:02:38
Életemben először és utoljára vettem Veszprémben 100 forintos bort. Na az olyan szinten szintetikus volt, hogy a nógrádi ropi zacskó feliratát beleoldotta az asztal lakkozásába. Hiába próbáltuk kaparni nagy naivan hogy rátapadt, egyszerűen átvitte a festéket.  :3x3: Félelmetes volt.
És az mit művelhet a gyomorban és a belekben? :3
Hány %-os volt? :p

Solid Snake

Quote from: Baggio on 2007-06-17, 22:01:25
Quote from: Solid Snake on 2007-06-17, 19:19:50
(plusz azóta már intenzív animés vagyok, ki tudja, hogy legközelebb mit művelnék...  :muhahah:).
esetleg hirtelen EVAkat keresnél vagy az egyik sátorban egy alvó Asuka hasonmást  :muhahah:

Lehetséges. Ha már Shinjinek volt mersze megtenni az EoE elején... pedig ő nem is volt berúgva, csak bekattanva  :haha:

Quote from: Pirula on 2007-06-17, 23:02:38
Életemben először és utoljára vettem Veszprémben 100 forintos bort.

Te jó ég. Lehet bort kapni 100 forintért? De akkor az annyit is ér.  :ejnye:

Baggio

egy haverom mesélte a következőt (a minőségi piákról jutott eszembe):
a srác a haverjaival kocsmázni ment. ismerték a kocsmárost, legyen Józsi bá (nem emlékszem már a nevére). bementek a késdobáló helyre. Józsi bá nagyon megörült és kérdezte hogy hányan vagytok fiúk. Mondták, hogy 5en.
-Akkor 6 liter bor elég lesz? - kérdezte Józsi bá.
-Igen.
-jól van, akkor 20 perc múlva kész.
Józsi bá hátra, nagy kondér víz, bele a tablettát, aztán kavarás  :D
és ez valóban megtörtént

thrall

na igen :D ismerősöm ugyanígyjárt :D

kedvenc kocsmájába haverokka bemegy.
Egyik haver: -csókolom bor van?
- sajnos most fogyott el, de gyorsan keverek
na ezután amondat után sarkonfordultak és kimentek :D mondjuk az olyan bor, hogy megiszod elindulsz haza és az eddigi rekord az 10 perc hányás nélkül havernak.

Solid Snake

Quote from: Baggio on 2007-06-17, 23:08:46
Józsi bá hátra, nagy kondér víz, bele a tablettát, aztán kavarás  :D

Valóban létezik "Borpezsgőtabletta"?  :muhahah:

thrall

vörös tablettás rulez  :whoah: víz, tabletta meg vörös ételszínezék  :whoah:

Baggio

Quote from: thrall on 2007-06-17, 23:15:00
vörös tablettás rulez  :whoah: víz, tabletta meg vörös ételszínezék  :whoah:
Norbi update 1 módszer

Én

Velencében volt szerencsém inni valami nagyonnagyon QUALITY sört, de itthon is lehet kani... a nevére nem emlékszem de ilyen trabantkék doboza volt... Az valami iszonyatosan híg volt, tényleg szinte mintha vizet ittam volna, csak mellé még szar íze is volt :D De legalább olcsó volt :D

minuszmiki

Ha még meleg is volt (esetleg a szénsav is kiszállt belőle), akkor büszke lehetsz magadra, hogy megittad a világ legrosszabb sörét. :)

Én

Attól tartok akkor nem ment volna le a torkomon :)

Zsiga

Quote from: Én on 2007-06-17, 23:48:15
Velencében volt szerencsém inni valami nagyonnagyon QUALITY sört, de itthon is lehet kani... a nevére nem emlékszem de ilyen trabantkék doboza volt... Az valami iszonyatosan híg volt, tényleg szinte mintha vizet ittam volna, csak mellé még szar íze is volt :D De legalább olcsó volt :D
Trabantkék és szar? Löwenbräu? (Legalábbis amit itthon lehet kapni az borzalmas...)

Én

Löwenbräu, az lesz az.
ALL AWARE!!!

Baggio

Quote from: Én on 2007-06-18, 00:15:51
Löwenbräu, az lesz az.
ALL AWARE!!!

uhh ez tényleg nagyon rossz.
a legjobb sör szerintem a Miller (jó kis könnyű és nem keserű, hanem jó ize van). bár szerintem ezzel a megállapítással sok embert magamra fogok haragítani :D

sirtomi

Nagyon csúnyán összesen kétszer rúgtam be.
Egyszer haverommal balatonon, megkostóltuk a 7 decis Hubertust, mikor elfogyott akkor a 7 decis Metaxát, aztán két Amstel Bock a végére és nem tudtam felállni, csak vigyorogtam. Meg furcsa sérüléseket szenvedtem, pedig szerintem fel sem keltem :)
És ezek után reggelire bevágtam egy tányér töltöttpaprikát és semmi bajom nem volt.

A másik meg pálinkás sörözős este volt, ugyenezzel a haverommal. Kicsit túllőttem a célon. Valahogy hazateleportáltam. Aztán elaludtam és anyukám ébresztett a konyhában. Cipőlevétel közben elaludtam a széken :) Állítólag saját lábamon mentem utána aludni a szobámba, de húgom jót szórakozott rajtam egész másnap :)

Töbször nem akarom elintézni magam, úgyhogy csak módjával iszogatok!

Pirula

Quote from: Member on 2007-06-17, 23:03:45
Affene... Tett el vki belőle arra az időre, ha már nem lenne? Nekem kimaradt... :bruhuhu:
Quote from: Pirula on 2007-06-17, 23:02:38
Életemben először és utoljára vettem Veszprémben 100 forintos bort. Na az olyan szinten szintetikus volt, hogy a nógrádi ropi zacskó feliratát beleoldotta az asztal lakkozásába. Hiába próbáltuk kaparni nagy naivan hogy rátapadt, egyszerűen átvitte a festéket.  :3x3: Félelmetes volt.
És az mit művelhet a gyomorban és a belekben? :3
Hány %-os volt? :p
Elképzelni sem tudom, igazából nem is akarom.  :smile: És nem tudom azt se, hány százalékos volt. Sokat elmond, hogy címke nélküli műanyag flakonban kaptuk...
Quote from: Solid Snake on 2007-06-17, 23:04:29
Te jó ég. Lehet bort kapni 100 forintért? De akkor az annyit is ér.  :ejnye:
Gyanítom, hogy műbor volt. A pultnál állva oldalt egy üveges ajtón néztünk be, volt ott egy nagy krómszínű tartály, abból töltötték után a készletet.  :redface:

RedPriest

'88-as tokaji aszú, melyet 18. szülinapomon kellett volna meginnom, de ebből 17 lett. Felejthetetlen élmény marad.

Ami pedig a káros szenvedélyeket érinti, masszív dohányzás.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

_Anime Wynter_

Mit mondjak. Én a cigarettát már nem nevezem káros szenvedélynek, inkább egy napi étrendnek felel meg nálam x'D  ^^" Na jó tovább nem égetem magam azért se