~*Káros szenvedélyek*~

Started by Eberinu, 2007-01-26, 15:19:01

Previous topic - Next topic

Eberinu

Ide mindent az alkoholról, fűről (weed,ganja,joint,vizipipa,spacecake), egyéb függőségekről, például engem nagyon izgat, hogy egyesek hogy tudnak a nap 24 órájában a gép előtt ülni o_o' .Látok itt pár fórumozót,akik szinte mindig vannak,akárhányszor benéz az ember...nem folyik ki a szemük? Mikor foglalkoznak magukkal is stb...Alkohol: ide amit szeretsz, ide amit nem, ide ha van valami rossz tapasztalatod élményed, és szeretnéd, hogy mások ne kövessék el. Fű: amiről itt senki nem mer beszélni,vagy egyéb okok miatt nem beszél (beszerzőket ne említsetek,mert arra tuti ugranak :D), miért jó neked,vagy miért nem...ésatöbbi...szóval vágjátok mit is akarok én itt...mert ez a téma igencsak érdekel...Köcce :)

Próféta

Pedig a netfüggőség is csak olyan káros szenvedély, mint a pia :)
Amúgy az elmúlt cirka 15 napban én kétségtelenül állandóan gépnél voltam, mínusz egy kevés alvás meg kaja meg icipici úszás. Sok mindent csináltam, első sorban a nagyházit. Ahhoz meg gép kell. Az ember fél óránként elveszti a türelmét => fórum. Ennyi a képlet. Most majd (egy kicsit) kevesebbet lógok fenn.

Az életmód amúgy passzol az egyéniségemhez, igazzy szobajkocka vagyok, jelentem alássan :)

Nem folyik ki a szemem, TFT monitorom van.
A "magammal foglalkozás" nálam magába foglalja az internetes olvasgatást, filmnézést, fórumozást. A számítógéptől elvonatkoztatva az olvasást, társasággal úszni/társasjátékozni járást is tartalmazza. Az esetemben nem foglalja viszont magába az alkoholfogyasztást, füvezést.

Amúgy ez a topik jó lesz így? Dohányossal nem kell összeolvasztani?

Eberinu

Nem kell, mert páran azért pampogtak,hogy ennek a témának hozzak létre külön topicot, ha erre is pampogni kezdenek,csak az derül ki,hogy mennyire nem tudják mikor mit mondanak... :) Szóval ez a topic még sehol sincs, ráadásul nem animés témát feszeget, amit a legtöbb topic itt, hanem azért tényleg fontos a dolog sztem...

kisvirag

#3
Eberinu, de most őszintén, miből gondolod, hogy 7/24 van itt valaki, sokan?
Azért mert te néhányszor beugrasz, és épp itt vannak? Nem gondoltál arra, hogy esetleg nekik is pont akkor van idejük fórumozni?
Vagy másik megközelítésből: csak akkor láthatod, hogy valaki a nap 24 órájában itt van, ha te is itt vagy a nap 24 órájában, és akkor minek a kérdés?
Egyébként pedig, én a megnyitott tabjaimat rendszerint nyitva szoktam hagyni, hogy amikor legközelebb leülök a gép elé, vagy van épp öt percem végigfutni a látogatott oldalakon, akkor ne kelljen az újranyitogatásukkal tökölni. Ezzel szerintem nem csak én vagyok így.
A másik pedig, hogy most vizsgaidőszak van, az ide járók nagy százaléka pedig egyetemista, és mit csinál az ember, ha otthon kell purnyadnia tanulás címszó alatt? "véletlenül" a gép elé kerül.
persze ez nem jelenti azt, hogy néhányan tényleg nem kockák az itteniek közül :D

edit: egy kis statisztika rólad, Eberinu: date registered: 2007-01-18 20:59:52
eltöltött idő: 1 days, 3 hours and 11 minutes

én : 9 days, 6 hours and 28 minutes
registered: 2003-12-11, 21:08:09

mondjuk azt hiszem csak motorváltás óta számolja az eltöltött időt, ami fogalmam sincs, mikor volt :D

edit2:  2006-04-06, 22:47:27 ekkor postolta zsozso, hogy fórummotort cserélt
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Eberinu

#4
És itt a bizonyíték, semmit nem csináltam, és mégis, elkezdenek pampogni, főleg nem a témába vágó,szal OFF kisvirag  :DHa valami bajod van, azt lehet PM-ben is,vagy egyéb helyen,bár ahol melltartó méretekről esik szó,na ilyen topicocat kerülök,mert röhej (KINEK NEM INGE,NEM VESZI MAGÁRA), és még csak személyeskedni sem személyeskedtem,csak megmondtam hogy mi a stájsz...Vissza a szenvedélyekre...kedvenc témám: a fűűűűűűűűűűűűűűűűű.....Idén ki megy Kendermag fesztiválra? :D

kisvirag

hol voltam off?
vagy akkor már te magad is az voltál a témainditóban?
Quotepéldául engem nagyon izgat, hogy egyesek hogy tudnak a nap 24 órájában a gép előtt ülni o_o' .Látok itt pár fórumozót,akik szinte mindig vannak,akárhányszor benéz az ember...nem folyik ki a szemük?
én erre reagáltam, igaz, nem azt kezdtem el mondani, hogy tudok 7/24 a gép előtt ülni, hanem azt, hogy nem biztos, hogy így van.
viszont fűtársat itt (legalábbis azok közül akiket én ismerek kicsit a fórumiták közül) nem fogsz találni.
És ha már szenvedélyekről alkotott vélemény:
a drog MINDEN (illegális) formáját elítélem, akkor már inkább legyek "nolife".
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

[spoiler=kicsit off]Azt hiszem, eléggé megindokoltuk, hogy miért nem szeretnénk ezt a témát a Dohányzás élveze topikban megbeszélni, és udvariasan meg is kértünk többször, hogy hozz létre külön topikot erre, de ha te a "pampogás" szót akarod használni, ám legyen, nem veszem fel a kesztyűt. Egyébként amikor elolvastam a nyitó postot, én is ugyanazt akartam bepostolni, mint kisvirag, azaz hogy amióta regeltél, többet vagy fent bárkinél a fórumon. Szerintem ez nem baj, én is gyakran rákattanok egy témára és egy jó darabig sok időt töltök vele utána, csak nem kéne erőltetni ezt a geek-es témát pont neked. :) Füves témával kapcsolatban sem kell célozgatnod. Elég egyértelmű a helyzet, valamiért úgy érzem, hogy ez a sok elrejtett tüske direkt arra szolgál, hogy piszkálj minket/engem. Nem értem, mi ebben a poén, de legyen neked, biztos megéri.[/spoiler]

Szerintem a káros szenvedélyek elfogadhatóak, amennyiben ésszerű mérték alatt vannak tartva. Másrészt nem csak a "klasszikusok" tudnak rossz hatással lenni valakire (cigaretta, alkohol, drog), hanem gyakorlatilag akármi, ha túlzásba viszi az illető, például tanulás vagy munka - és nem csak szellemileg, hanem egészen konkrétan egészségileg is.

Fű: mindig is kíváncsi voltam, hogy ki miért kezdi el, hányan a fogyasztásához kapcsolódó bulik, kultúrális dolgok miatt és hányan pusztán a biológiai élvezetért. Mindenesetre engem hidegen hagy a legalizálás témája, szerintem sok minden nem változna itthon, max kicsivel több pénze lenne az államnak és aki eddig piával ölte magát, mert olyanja volt, az mostantól csinálhatná fűvel. Szóval tökmindegy. Az nem igaz, hogy a fű nem káros, neadjisten egészséges, ez persze köztudott. Azzal viszont nem értek egyet, hogy kapudrog lenne, szerintem csak az megy tovább a szétesés útján, aki tovább akar, és ennyi erővel bármi lehet kapudrog, mondjuk egy üveg sör...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Eberinu

Kisvirag: olvasd el mivel indítottál és meglátod...nem vagyok itt a nap 24 órájában ez igaz, hanem random felnézek..pont ez a fura, hogy akkor mindig látom ugyanazokat az embereket...Meg a hozzászólásaikon is látszik, hogy mennyire bele vannak már zuhanva ebbe a fórumba? Én például ez a alapján nehezen tudom elképzelni, hogy eljárnának bulizni, vagy bármi más...2 óránál több net nekem már sok, ha meg a munka vagy suli miatt neten vagyok,a dolgomat csinálom és nem fórumozgatok...Nem csak neked van/volt vizsgaidőszakod,nekem 3 napja lett vége, és mondhatom,elég húzós volt...Most végre lazítok és megyek ide,megyek oda, barátommal vagyok,stb...
Ramiz: sztem is bármit túlzásba lehet vinni és ez egy idő után sajnos kórossá válik, pl: rokonom gyógyszerfüggő lett, pedig nem akart :S  A füvet meg sokan a kiváncsiság miatt kezdik el,legalábbis a legtöbb ember, akivel ilyenekről beszéltem, ezt mondta,szal erre alapozok..én is kiváncsiság miatt próbáltam ki egyszer, azóta kb. 1 év alatt 2-3 alkalommal jutottam dologhoz...A fű akkor használható gyógyításra, ha olyan formába öntik..tehát nem önmagában használják ilyen célokra gonodolom...káros...ha hetente, ne adj isten naponta fogyasztják akkármilyen formában...

Selmo

Szerintem meg legalizálni kéne az összes drogot és nagytételben árusítani, 10 év alatt elhullanának a gyengék, az állam meg jól megszedné magát és lenne miből eltartani a népet. :haha:

Az időtémához meg annyit, hogy sok embernél csak simán be van kapcsolva a gép letölés miatt és ezért tűnik úgy, mintha itt lenne. :) Az meg tényleg furcsa, hogy te kérdezed, hogy hogy lehet gép előtt ülni, mikor pár nap alatt 1 napot voltál online, szóval hogy is voltál itt ennyit? :P

A tökéletesség unalmas.

kisvirag

[spoiler]maradok kicsit off. akkor számoljunk csak. azt mondod, neked két óra net már sok. ez alapján, mivel egy hete regeltél, maximum! 14 órának kellene lennie az itt eltöltött idődnek, és akkor ugye még nem is vettük azt, hogy nem csak ezt az oldalt látogatod nagy valószínűség szerint. a puszta tények viszont azt mutatják, hogy napi majdnem 4! órát töltesz el a fórumon. szóval először gondold át mit mondasz, utána védekezz ilyesmivel.
Egyébként pedig: nem értem, miért csak az az "élet" ha valaki eljár bulizni meg kocsmázni. Valakit az ilyesmi abszolút nem érdekel, mert mondjuk nem társasági ember, vagy nem ezt a fajta társaságot kedveli. de ilyesmi alapján rámondani valakire, hogy "nolife" igazi szemellenzősségre vall. Valaki attól boldog, hogy a gép előtt ül (vagy nem az, de az ő választása, és mint ilyen, illene tiszteletben tartani), más meg attól, hogy minden hétvégén valami zajos diszkóban "tombol". Én mondjuk többre tartok egy beülünk a srácokkal egy kávé/tea/kajára dolgot. De sajnos legtöbbjük mostanra kellően távol került (helyileg) tőlem, hogy csak a neten keresztül tudjuk fenntartani a mindennapi kapcsolatot, és örüljünk, ha havi egy leülős este jut nekünk.[/spoiler]
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Dreamcleaver

Az anális szex az tuti káros szenvedély lehet. Pláne bedrogozva heti 7/24 órában.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Pirula

Quote from: kisvirag on 2007-01-26, 17:00:56Egyébként pedig: nem értem, miért csak az az "élet" ha valaki eljár bulizni meg kocsmázni.
Nahát, parajelenség! Már úgy értem hogy éppen ez járt a fejemben amíg fahéjas-tejszínhabos banánturmixot készítettem a konyhában. (ez a szenvedélyem, nem vagyok off oké? :lazza:)
Egyébként meg a fórum a világ egyik legjobb kocsmája. Azt iszol amit akarsz, ha dohányzol nem zavarod a másikat, tévézhetsz közben, lehetsz egy szál gatyában, olyan zenét hallgatsz amilyet akarsz, és jó esélyed van rá hogy nem rókázza le senki a cipődet. Még majdnem ideírtam hogy éppen csak fényképezkedni nem lehet, mint az Óbesterben, de aztán rájöttem hogy mire találták ki a Print Screent ha nem erre?

Eberinu

#12
Quote from: Selmo on 2007-01-26, 16:53:45
Szerintem meg legalizálni kéne az összes drogot és nagytételben árusítani, 10 év alatt elhullanának a gyengék, az állam meg jól megszedné magát és lenne miből eltartani a népet. :haha:

Az időtémához meg annyit, hogy sok embernél csak simán be van kapcsolva a gép letölés miatt és ezért tűnik úgy, mintha itt lenne. :) Az meg tényleg furcsa, hogy te kérdezed, hogy hogy lehet gép előtt ülni, mikor pár nap alatt 1 napot voltál online, szóval hogy is voltál itt ennyit? :P
Hát én nem egy témához szólok hozzá , ilyen egyszerű a válasz...A bleach miatt fontos nekem a hely, nem a párkapcsolatok, meg ilyesmik miatt,mint látod,már nem is írok oda, de ettől függetlenül elolvasom mit látok, és ha úgy gondolom megmutatom másnak,mert azokban a topicocban van, hát olyat ismerőseim még soha nem láttak :D Na de tessék, kérdésedre a válaszom...mellesleg...szerintem a káros szenvedély fontosabb dolog, minthogy kinek mekkora a melle, vagy milyen melltartó méretek vannak, nem gondolod? Ha tévednék cáfolj rá.

Kisvirag: hogy éljek Selmo egyik mondatával, LETÖLTÉS, köszi :D

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-26, 17:04:55
Az anális szex az tuti káros szenvedély lehet. Pláne bedrogozva heti 7/24 órában.
Tapasztalatból mondod,vagy honnan? :D Csak kérdeztem...

Quote from: Pirula on 2007-01-26, 17:08:10
Quote from: kisvirag on 2007-01-26, 17:00:56Egyébként pedig: nem értem, miért csak az az "élet" ha valaki eljár bulizni meg kocsmázni.
Nahát, parajelenség! Már úgy értem hogy éppen ez járt a fejemben amíg fahéjas-tejszínhabos banánturmixot készítettem a konyhában. (ez a szenvedélyem, nem vagyok off oké? :lazza:)
Egyébként meg a fórum a világ egyik legjobb kocsmája. Azt iszol amit akarsz, ha dohányzol nem zavarod a másikat, tévézhetsz közben, lehetsz egy szál gatyában, olyan zenét hallgatsz amilyet akarsz, és jó esélyed van rá hogy nem rókázza le senki a cipődet. Még majdnem ideírtam hogy éppen csak fényképezkedni nem lehet, mint az Óbesterben, de aztán rájöttem hogy mire találták ki a Print Screent ha nem erre?
Hát nem tudom, neked lehet ez jön be, de én valahogy szeretem tényleg megélni...itt most nem sorolhatom fel hogy miket tudok ajánlani kikapcsolódásképp,de ha kivi vagy, akkor megirom pm-ben :)

Draconire

Quote from: Eberinu on 2007-01-26, 17:12:16
Hát én nem egy témához szólok hozzá , ilyen egyszerű a válasz...
öööö...és ez másnál nem lehet ugyanígy?

Ha nem csinálsz semmit a fórumon, vagy nem refreshelsz, akkor nem jelez ki online-ként a fórummotor, és nem számolja a fent töltött időt.

Pirula

Quote from: Eberinu on 2007-01-26, 17:12:16Na de tessék, kérdésedre a válaszom...mellesleg...szerintem a káros szenvedély fontosabb dolog, minthogy kinek mekkora a melle, vagy milyen melltartó méretek vannak, nem gondolod? Ha tévednék cáfolj rá.
Embere válogatja. Megfelel a cáfolat? :p

Kvikveg

Nekem alkohollal egyetlen negativ elmenyem volt: 100 meteres froccsvalto utan hanyas.  :haha:
Nem dohanyzom, kabszerezek, es nagyon ritkan alkoholizalok es akkor is csak kis tetelben. Utoljara meeten Baileys-t. :D

Allandoan itt lenni: netes ismeretsegi korom jo resze itt van. Nem csoda, ha sokat vagyok fent. Tobb mas helyen is korulneztem, de nem fogott meg egyik sem. Altalaban delutan-este vagyok fent, kiveve hetvegen. Szerintem fuggo vagyok, bar nem 100%ig. De teny, hogy netezni kevesebb energiaba kerul, mint pl angolul konyvet olvasni. Ha agyban olvasok, 100%, hogy 15 percen belul alszom. :/
Mondjuk ugy, ha unatkozom, villamgyorsan ide keveredek. Pl most. Vagy ha nyugos vagyok.

Pirula:  :lol: Tenyleg kiskocsma. XD

A munka karos szenvedely, napi 8+ oraval roviditi meg az eletedet. :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Eberinu

Gmer: hogy mikor jelez ki online, vagy mikor nem,nemtom, mert ennyire nem merülök bele a dologba, más is hozzászól minden máshoz...de hát vannak olyan témák,amik bármelyik átlagembert nevetésre kényszerítenek, ezt nem tudom másképp mondani,mert hát gondolj csak bele,abba amit most Pirula válaszolt:
Quote from: Pirula on 2007-01-26, 17:18:17
Quote from: Eberinu on 2007-01-26, 17:12:16Na de tessék, kérdésedre a válaszom...mellesleg...szerintem a káros szenvedély fontosabb dolog, minthogy kinek mekkora a melle, vagy milyen melltartó méretek vannak, nem gondolod? Ha tévednék cáfolj rá.
Embere válogatja. Megfelel a cáfolat? :p
Hát erre most te mit mondanál? Bevágott kép a dologról, ráadásul pasi rakja be...egyetlen (vagy nemtom még ki,de eddig igy láttam) női hozzászólója is elmondja hogy milyet hord meg mióta...most komolyan... te mit gonolsz Gmer?Sőt, a többiek is,gondolják végig, ti szoktatok az ismerőseitekkel ilyenről beszélni,vagy csak itt a fórumon?Hmmm?

Eberinu

#17
Kvikeg, de gondolom nem csak netes ismerőseid vannak, hanem olyanok is,akik tényleg barátok: pl. gyerekkori, stb...én még soha nem voltam meeten, szerintem nem is leszek,mert nem tudok netes társasághoz kötődni,nekem látnom kell a társaságom,elmenni együtt bulizni (nem vagyok amúgy minden héten bulizni megyek típus,csak amikor kedvem van), vagy billiárd, vagy csak mászkálni...barátom már régebb óta van itt (Christian) és amióta elkezdtem Bleachet nézni, azóta vagyok itt,hogy mondta hogy regeljek nyugodtan,itt jól el lehet beszélgetni ilyen dolgokról...hát most akarattal/akaratlan elolvassa az ember a többi topicot nem?

Én is függő voltam, hébe hoba most is,attól függ...pl anno mikor megismertem a RO-t,hát hagy ne mondjam mennyit játszottam...szóval én tudom magamról hogy a net rabja tudok lenni, ha valami nagyon érdekel...

Volt egyéb káros szenvedélyem is...óvódás korom óta rágtam a körmöm,és csak 19 éves koromra tudtam leszokni,de próbáltak minennel leszoktatni, még erős paprikát is kenetek az ujjaimra :D

Dreamcleaver

Eberinu létszi használd a modify gombot ha valamit hozzá akarsz toldani a posztodhoz. Nem szeressük a dupla, tripla posztokat.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Draconire

#19
Én azt gondolom, hogy sokkal jobban örülnék ha ilyen poénos témákról tudnék beszélni haverokkal a 'ki baszott be jobban a hétvégén' helyett. Mert az esetek 75%-ában ilyen témákról van szó, többek között ezért is fórumozok.

Eberinu

#20
Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-26, 17:28:59
Eberinu létszi használd a modify gombot ha valamit hozzá akarsz toldani a posztodhoz. Nem szeressük a dupla, tripla posztokat.  :smile:
Te csak belekötni szeretsz az emberbe?hmm?Nekem valaki itt azt mondta hogy a kettő egymás után a max. Ehhez tartom magam...

Quote from: Gmer on 2007-01-26, 17:29:23
Én azt gondolom, hogy sokkal jobban örülnék ha ilyen poénos témákról tudnék beszélni haverokkal, a 'ki baszott be jobban a hétvégén' helyett. Mert az esetek 75%-ában ilyen témákról van szó, többek között ezért is fórumozok.
Szoktatok haverokkal melltartókról beszélni? Miért nem a saját "dolgaitokról" ha érted a célzást  :D Ezt a dolgot hagyjuk meg a nőknek, elvégre ők jobban értenek az ilyesmikhez...egyéb női dolgok is érdekelnek?Kérdem én :P És hol van a foci? Arról nem is beszéltek? Pedig azt még én is szeretem :) Ismerőseim közül párnak ez a káros szenvedélye, annyira a szívükre veszik pl az angol bajnokságot, hogy ha egy rossz szó a kedvenc csapatra, ott halsz meg, mert neked esnek :D

Rounin

Egyetlen káros szenvedélyem van. Szeretem manipulálni az embereket és megfigyelni, mit reagálnak. Ugye ez nem olyan nagy baj? Persze, alávaló mód, ha megunom az illetőt, elvágok minden szálat és továbbállok a következő 'áldozatra'.

Draconire

Quote from: Eberinu on 2007-01-26, 17:37:23
Szoktatok haverokkal melltartókról beszélni? Miért nem a saját "dolgaitokról" ha érted a célzást  :D Ezt a dolgot hagyjuk meg a nőknek, elvégre ők jobban értenek az ilyesmikhez...egyéb női dolgok is érdekelnek?Kérdem én :P És hol van a foci? Arról nem is beszéltek? Pedig azt még én is szeretem :) Ismerőseim közül párnak ez a káros szenvedélye, annyira a szívükre veszik pl az angol bajnokságot, hogy ha egy rossz szó a kedvenc csapatra, ott halsz meg, mert neked esnek :D

Szoktunk elég sok dologról beszélni, de sok témát alapból fel se hozhatok mert hülyének néznének, éppen ezért fórumozok sokat. (jó példa erre az anime, bár vannak akik szoktak nézni fighting animéket, de nekik meg az az Egy és Igaz műfaj, szóval kb semmiről se tudok velük beszélni...egyedüli kivétel ez alól az itt jelenlévő SolidSnakeGH :))
A foci egy olyan dolog ami valakit érdekel-valakit nem, engem pl nem igazán, bár a VB-t valamennyire követni szoktam.

Dreamcleaver

Quote from: Eberinu on 2007-01-26, 17:37:23
Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-26, 17:28:59
Eberinu létszi használd a modify gombot ha valamit hozzá akarsz toldani a posztodhoz. Nem szeressük a dupla, tripla posztokat.  :smile:
Te csak belekötni szeretsz az emberbe?hmm?Nekem valaki itt azt mondta hogy a kettő egymás után a max. Ehhez tartom magam...


Igen, ez az egyik káros szenvedélyem.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Eberinu

#24
És kit sikerült manipulálni?

Gmer: de könyörgöm...melltartó méretek, kapcsolat görbe? :D Ahelyett hogy inkább megélnéd :) Én a Vb-t abszolúte követtem, szurkoltam a braziloknak,de hát nem voltak jól felkészítve :( Amúgy pont te mondtad itt hogy ha felhozod hülyének néznek...akkor ezekszerint nekik is fura a dolog...itt mégse...hát nem tudom..erre mondtam hogy a nagyon nagy többség ezen nevet.....én is,mert ezt a lelkivilágot sose fogom megérteni,hogy mi a jó abban...ilyen dolog a chat is....apropó, abból is alakulhat ki függőség...

Dream: ha ez a káros szenvedélyed, segítek leszokni, visszakötözködöm és egál... :D negatív dolog*negatív dolog= pozitív a papírforma szerint :D

Tycho

Quote from: Eberinu on 2007-01-26, 17:58:54
negatív dolog+negatív dolog= pozitív a papírforma szerint :D

az még nagyobb negatív... matekon és a való életben is...  :ejnye:

Rounin

Quote from: Eberinu on 2007-01-26, 17:58:54
És kit sikerült manipulálni?

Elég sokakat, 12-36 éves korig volt pár tucat.

QuoteGmer: de könyörgöm...melltartó méretek, kapcsolat görbe? :D Ahelyett hogy inkább megélnéd :)

Ha valamiről beszélsz, nem jelenti, hogy nem is éled meg.

Pirula: :lol: (kár, hogy van aki ebből megítél Téged menthetetlen netkocsmatölteléknek)

Draconire

Quote from: Eberinu on 2007-01-26, 17:58:54Amúgy pont te mondtad itt hogy ha felhozod hülyének néznek...akkor ezekszerint nekik is fura a dolog...itt mégse...hát nem tudom..erre mondtam hogy a nagyon nagy többség ezen nevet.....én is,mert ezt a lelkivilágot sose fogom megérteni,hogy mi a jó abban...
Én az animét hoztam példának, az meg egy ilyen fórumon szerintem alap, hogy nem fura mint téma.

kisvirag

Eberinu: azt hinni, hogy a férfiak élőben nem beszélgetnek a mell(tartó) méretről, elég naiv dolog :)
nem egy srác van az ismeretségi körömben, aki előszeretettel tesz hangos megjegyzéseket a mellettünk elhaladó nők mell(tartó) méretére, és tárgyalják ki, hogy "ez megfelel" vagy nem.
(egyébként meg, a mellek bámulásán meg a róluk való beszéden kivűl hogy lehet ezt "megélni"? ??? )
Persze társasága válogatja, van akiknek ciki erről beszélni, másutt meg erról ciki, hogy már szívtál füvet.
Egyébként, a heti rendszeres meet nem "látása" a társaságnak? márpedig az animes meetek(nem feltétlen ennek a fórumnak a meetjeire gondolok csak) heti rendszerességgel zajlanak, és ott legalább biztosan olyan társaságot talál az ember, akikkel erről a témáról tud dumálni, és a heti meetek mellett rendszeres a "minimeet" szervezkedés is, amikor néhány ember, akik szorosabb barátságot kötöttek az ilyen találkozások során(vagy akár még a fórumon), még sűrűbben összejárnak.
Egyébként mostmár végképp nem értelek, először közlöd, hogy neked két óra net már sok, majd azt, hogy függő voltál és néha még most is... ne haragudj, nem belédkötni akarok, csak az ilyen következetlenségek akaratlanul szemen szúrnak.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Member

Akkor én vagyok az egyetlen, aki az arc+popsi+kézfej kombót nézi lányoknál...? Nya mind1, két káros erős szenvedélyem van, az egyik az alkohol, a másik legalább harmicháromszor annyi agysejtet öl meg... az meg a powerpuff girls z. :D
Amikor viszont vki azt mondja: "Egyetlen káros szenvedélyem a sport.", erősen elzárulnak a szívbillentyűim...