Mivel játszottál legutóbb, hogy tetszett?

Started by Fazék, 2004-11-22, 02:38:44

Previous topic - Next topic

White SeeD

World in Conflict

Ott porosodott a HDD-n, és mivel már egy hete csak Neverwinter 2-t nyomom vágytam egy kis stratégiára.
Az ember mikor látja az introt azt hinné, végre itt egy kis game, ahol a saját földjükön lehet az amcsikat beledöngölni a földbe, de nem, nem így történt.

Kezdjük. Egyedi küldetések száma nálam 0, így marad a hadjárat.
Lássuk, lehet-e oldalt válastani. Nem aztat nem lehet. Lehetünk amcsikkal azt szevasz.
Nézzük az első missiót. Ugyebár háború van. Amcsiknál amúgy is kínosan ügyelnek a biztonságra. Ennek ellenére, a többszáz konténerhajót 1 db rendőrségi autó ellenőrzi miután kikötött... ::) Már itt röhögtem :D
Majd jönnek a további missiók. Van némi történet, átvezető videók stb. a legtöbb küldetés annyi, hogy foglalj el pontokat, és írtsd az özönlő komcsikat. Ezzel nem is lenne gond, ha lenne legalább annyi egységem, hogy a pontokat. Kedvencem az volt, mikor egyszerre 9 pontot kellett volna tartanom, és volt 5 helikopterem. ::) Repülő egységekkel pedig nem lehet pontokat elfoglalni, így a 2 db ócsó dzsippel rohangáltam fel alá a pályán, hogy végre meglegyen minden pont és érjen már végre véget az a rühes küldetés, közben a helikopterekkel szintén száguldoztam fel alá, hogy biztosítsam a már megszerzett pontokat a jóisten tudja honnan jövő komiktól. (Az utolsó pályán már láttam, hogy szó szerint a semmiből tűnnek elő, totál ingyen, amiről meg is volt a véleményem)
Noha easy-n nyomtam folyamatosan gondot okozott a túl sok ellenörzési pont és a túl kevés egység. Persze lehetne az embernek több egysége is, ha a gagyibbat veszi, de azok meg hamar leamortizálódnak. Az orosz egységek elég gyengének tűntek, de ezt az alacsony game szint miatt lehet így.
De ha ez így van belegondolni is rosz mi lehet közepes és nehéz szinten? :eek: Ha meg ugyanolyan erejűek lennének mint az enyémeim kiváncsi lennék, még is hogy a frászba szedném le a pályán lévő többszáz ellent, amihez még folyamatosan jönnek az utánpótlások.
A tüzérség, és a bombázás a legjobb fegyver, azok nélkül a küldetések 90%-a teljesíthetetlen lenne.
Végigvittem a gamet, természetesen happy end.
Gondoltam hátha unlockolom a ruszki oldalt, de nem. Olyan bizony nincsen... Miért is lenne.
Így most is elmaradt az amicsalázó, kapitalizmust elsöprő háború játékélmény :mad:
De hogy valami jót is mondjak, a grafika az szép volt,  a hangok sem voltak rosszak.tröténet is megálta a helyét.
De ha ilyen game, akkor inkább SWINE :angyali:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Selmo

Quote from: Liquid Snake on 2008-06-30, 18:50:54
Battle.net és nem unja meg senki...  :hehe:
Igen alacsony lehet annak a szellemi színvonala, aki nem tudja megunni a Diablot. ::)

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Quote from: Liquid Snake on 2008-06-30, 18:50:54
Battle.net és nem unja meg senki...  :hehe:

Lófaszt nem. Hagyjátok már abba ezt....

Draconire

Quote from: White SeeD on 2008-06-30, 18:58:27
World in Conflict
Max egy tucat köthetett ki az első hullámban, azok is valószínűleg azért jutottak át, mert az amerikaiak már visszaverték a pár héttel korábbi keleti parti invázió kísérletet, és nem számítottak ilyen rövid időn belül ekkora mértékű támadásra. De tény, homályos, hogy a flotta hogy nem vette őket észre.

A nehézséghez: én normálon vittem végig és max 2x-3x kellett nekifutnom egy-két küldetésnek, azok is csak azért voltak mert valami váratlan dolog történt, és lassan/nem jól reagáltam.
9 pontosra nem emlékszem, a vége felé volt egy amikor egy szigetet kellett megtámadni, ott azt hiszem volt 2x2 tartandó hely meg egy kis támaszpont amit be kellett venni, az volt 3 vagy 4. A két kettest egy-két osztag rakétás védte (erdőben, vagy ha lehetett épületben elrejtve), egy-egy helikopterrel, a maradék sereg meg bevette a bázist (néhány helikopter meg könnyűtankok, ami még belefért). Az utolsó pálya meg imho poén volt, teljes lövésztámogatás az özönlő vörösökre, a három ponton meg 2-3 nehéztank, 2 javító meg ment ahova kellett. Szép kis tüzijáték jött össze. :D

D2-höz: valami pörgős zene, meg players 8 és én ha egyszer nekikezdek, valószínűleg normálon végig is viszem. De erősen hangulat játék, könnyen unható, évente max 1x-2x jön rám a hentelhetnék. Hmmm... ebben az évben még nem volt....

Liquid Snake

#4174
Quote from: Selmo on 2008-06-30, 19:09:13
Quote from: Liquid Snake on 2008-06-30, 18:50:54
Battle.net és nem unja meg senki...  :hehe:
Igen alacsony lehet annak a szellemi színvonala, aki nem tudja megunni a Diablot. ::)

Ezen jót mosolyogtam. Nemtom te játszottál-e vele de HA nem akkor mint hozzánemértő kérlek ne szólj bele. Ha igen akkor olvass tovább. Képzeld el nem untam meg. Igaz már nem játszok vele de nem azért mert meguntam. Rengeteg karit felcuccoltam szinte minden kasztból :) És nem untam meg... Telik az idő jöttek új gamek, ennyi. Én nem célozgatok senkire soha főleg nem szólom meg akkor ugyanezt várom el.

Quote from: Rounin on 2008-06-30, 19:22:44
Quote from: Liquid Snake on 2008-06-30, 18:50:54
Battle.net és nem unja meg senki...  :hehe:

Lófaszt nem. Hagyjátok már abba ezt....

Erről már volt szó. Battle.neteztél? Nem. Ezek után nem sok értelme van ha hozzászólsz a témához. Főleg ne azért szólj hozzá mert be akarod bizonyítani, hogy neked márpedig mennyire igazad van.

Jöhet a flame de sztem itt én lezárom a témát mert úgyis nektek van igazatok  ;)

Dreamcleaver

Quote from: Liquid Snake on 2008-07-01, 00:45:09
Jöhet a flame de sztem itt én lezárom a témát mert úgyis nektek van igazatok  ;)

Jah, ezért tök értelmetlen a vita.  :szemuveges:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: Liquid Snake on 2008-07-01, 00:45:09
Erről már volt szó. Battle.neteztél? Nem. Ezek után nem sok értelme van ha hozzászólsz a témához.

Ahhoz se szóljak hozzá, hogy egyesek szerint seggberakatni magad egy lóval überfasza? Vagy ahhoz se, hogy 6-7 éves gyereket megerőszakolni is izgató és remek érzés? Csak mert nem csináltam? ;D

Azért nekem ne mondjad már, hogy NEKEM, akinek nyűgöt jelent más játékosokkal partyzni és eszetlenül (bocsánat, ezt nem úgy értem, hogy nem jól megfontolt taktikával és csapatmunkával) grindelni for fun, valójában TETSZIK és nem tudok élni nélküle - csak rossz oldalról közelítem meg.
Bullshit.
Faszság.

Tehát szerinted NEM létezik olyan ember (és nem ám egy-kettőről beszélek), aki MEGUNTA a battlenet minden csodájával egyetemben a játékot. Gratulálok. Fanboiból jeles.
Várj. Nem, ez nem fanboi.
Mindenesetre igát vonni bátran javasolnálak. Nothing personal, really. ;)

That just made my day. Going to post in some srs topic.

Oh, meglepetés: nem flame miatt mondom, tudod, nekem is lehet véleményem, ami esetleg MÁS. (as in NOT gay :F)

Ramiz

Jó látni, hogy másoknak van idejük ilyen értelmes vitákra... :__devil:
Miért nem elég annyi, hogy egyikőtöket szórakoztatja a játék, másikótokat nem, aztán kalap? :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-07-01, 08:09:11
Jó látni, hogy másoknak van idejük ilyen értelmes vitákra... :__devil:
Miért nem elég annyi, hogy egyikőtöket szórakoztatja a játék, másikótokat nem, aztán kalap? :)

Hülye hippi. :hehe: :D

Mert mindig jönnek az ilyenekkel, hogy "battlenet" és onnantól kánaán MINDENKINEK. Kivétel nincs.
(az utóbbi napokban sajnos túl sokat figyeltem a D3-ra, ezért futottam bele ilyenekbe...)

Selmo

Quote from: Liquid Snake on 2008-07-01, 00:45:09
Ezen jót mosolyogtam. Nemtom te játszottál-e vele de HA nem akkor mint hozzánemértő kérlek ne szólj bele. Ha igen akkor olvass tovább. Képzeld el nem untam meg. Igaz már nem játszok vele de nem azért mert meguntam. Rengeteg karit felcuccoltam szinte minden kasztból :) És nem untam meg... Telik az idő jöttek új gamek, ennyi. Én nem célozgatok senkire soha főleg nem szólom meg akkor ugyanezt várom el.
Képzeld, fennvan a gépen, most is, még modot is írtam hozzá. Nem keveset játszottam is vele, de a senki meg mindenki megfogalmazásokat nem veszi be a gyomrom, nekem más ne mondja meg, hogy mit tegyek, ne tegyek, szeressek, ne szeressek stb. Hogy te nem és nem unod meg, az nem jelent átlalánosságot másokra nézve.
Nem célozgattam senkire, de szvsz aki egy ennyire egyhangú játékra nem tud ráunni, az igen boldog lehet, mert nem sok változatosságra van szüksége. Úgy is mondhatnám, hogy boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa. Ezért néha irigylem is őket. Ezt persze magadra veheted és megsértődhetsz, de ettől még fenntartom a véleményemet, amit nem sértőnek szántam.

A tökéletesség unalmas.

Liquid Snake

Rounin, Selmo:  :tezsvir:
--------------------------------------------------------

Miután sokszor megnéztem már a Diablo 3 trailert + gameplay moviet úgy döntöttem újra nekikezdek a Titan Quest-nek :D Anno ez a játék is nagyon nagy siker volt nálam és multiban is jókat toltuk vele :) Ajánlom mindenkinek.

chilip

Quote from: Liquid Snake on 2008-07-01, 20:13:28
Rounin, Selmo:  :tezsvir:
--------------------------------------------------------

Miután sokszor megnéztem már a Diablo 3 trailert + gameplay moviet úgy döntöttem újra nekikezdek a Titan Quest-nek :D Anno ez a játék is nagyon nagy siker volt nálam és multiban is jókat toltuk vele :) Ajánlom mindenkinek.

nemtom, egyhangúbb (legalábbis a feléig, addig toltam el), mint a diablo, meg 2. skillfát választani csak a defense-offense párossal érdemes egyébként tök felesleges

Ramiz

Quote from: Rounin on 2008-07-01, 08:24:02
Hülye hippi. :hehe: :D
:Kiraly:

Épp most olvasom a konzolháborús csevegőket a régi Konzolokból, az is vicces... :D :(
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2008-07-01, 21:25:37
Quote from: Liquid Snake on 2008-07-01, 20:13:28
Rounin, Selmo:  :tezsvir:
--------------------------------------------------------

Miután sokszor megnéztem már a Diablo 3 trailert + gameplay moviet úgy döntöttem újra nekikezdek a Titan Quest-nek :D Anno ez a játék is nagyon nagy siker volt nálam és multiban is jókat toltuk vele :) Ajánlom mindenkinek.

nemtom, egyhangúbb (legalábbis a feléig, addig toltam el), mint a diablo, meg 2. skillfát választani csak a defense-offense párossal érdemes egyébként tök felesleges

Jaja. Vagy offense + az azt "enchantoló" kaszt. Én anno Hunter + Rogue-val toltam és a lándzsákra fejlesztgettem rouge oldalon meg a mérgezés + lethal strike és az volt a lényege a kasztnak, hogy úgy csapkodott a lándszával mint a villám :D Nagyon jó kaszt volt + volt mellette pár imba nagy ütés is.

Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-07-01, 21:49:28
Épp most olvasom a konzolháborús csevegőket a régi Konzolokból, az is vicces... :D :(

Sega vs Nintendo? Az mekkora vicc volt már. :angyali:

Ramiz

Quote from: Rounin on 2008-07-02, 07:30:53
Quote from: Ramiz on 2008-07-01, 21:49:28
Épp most olvasom a konzolháborús csevegőket a régi Konzolokból, az is vicces... :D :(

Sega vs Nintendo? Az mekkora vicc volt már. :angyali:

Az is, de most speciel a Sony (PS2) vs Microsoft (XBOX) /vs Nintendo (NDS) vs Sega (Dreamcast)/ vitára gondoltam. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin


dozer

Quote from: Ramiz on 2008-07-03, 21:38:05
Quote from: Rounin on 2008-07-02, 07:30:53
Quote from: Ramiz on 2008-07-01, 21:49:28
Épp most olvasom a konzolháborús csevegőket a régi Konzolokból, az is vicces... :D :(

Sega vs Nintendo? Az mekkora vicc volt már. :angyali:

Az is, de most speciel a Sony (PS2) vs Microsoft (XBOX) /vs Nintendo (NDS) vs Sega (Dreamcast)/ vitára gondoltam. :)

Bocs, hpgy így beleszólok, de akkoriban amikor ezek a harcok voltak NDS nem volt. akkoriban a Nintendo GameCube volt a harcos :) És igen viccesek azok, de nekem főleg még ilyen 95 tájéki 576-okból van emlékem PC vs. Konzol az volt a tuti :)
Nem mintha félnék meghalni. Csak nem akarok ott lenni, amikor bekövetkezik. -Woody Allen

Draconire

Quote from: Ramiz on 2008-07-03, 21:38:05
Az is, de most speciel a Sony (PS2) vs Microsoft (XBOX) /vs Nintendo (NDS) vs Sega (Dreamcast)/ vitára gondoltam. :)
Console War?

Cloud


Solid Snake

#4190
Mass Effect

Imperium Galacticára emlékeztető környezet + Fahrenheit-szerű történetvezetés = Mass Effect == EPIC WIN  :Kiraly:

25 óra 14 percnyi játékidő (legalábbis nálam, bár a gyűjtögetős részküldik mindegyikét nem teljesítettem), aggódó családtagok, hiperkockának gúnyoló barátok jellemezték az elmúlt napokat. Néhol a mellékküldik helyszínei kissé monotonak, hasonlóak, a történeti szálban pedig néhol észlelhető az interaktivitás illúziója (pl. bizonyos témák nem tűnnek el, így azok újra és újra végighallgathatók + néha az x választási lehetőségek bármelyikére véve ugyanaz a szöveg hangzik el). Azonban teljesen megérte végigjátszani, nagyon addiktív produktum.  :jee:

Ráadásul úgy hallottam, hogy ez egy trilógia nyitánya, plusz a folytatásokban az ebben a játékban létrehozott profilunkat, így az általunk alakított történet irányát is tovább lehet majd vinni, ezáltal is növelve az interaktivitást!

Aki még nem játszott vele, mindenképpen próbálja ki. Sci-fi rajongókra ez hatványozottan érvényes.

95%




UI: Nem tudjátok, hivatalos OST-je van?  :smile:
Szerk: Hohó, van bizony! Akinek kell, innen szedheti le. Remek zene!  :cool:

Soldier

#4191
DMC4

még csak párorát játszottam, van egy-két érdekes dolog ,de hozza azt amit kelett neki minden téren , story is elég jonak igérkezik, a grafika szerintem nagyon eltalált lett, jol megy a játékhoz, szép!(!) is, szvl akinek az elözö tetszett vagy a széria kedvelöje az mindenképp szedje, a átvezetö videok meg még mindig ötletesek és észveszejötek x) kamera szokásos , mozgás szokásos, pont ugy mint a "harcrendszer", jah és a zenék ? persze h cool x)

Xzone

#4192
Quote from: Soldier on 2008-07-09, 19:25:53
DMC4

még csak párorát játszottam, van egy-két érdekes dolog ,de hozza azt amit kelett neki minden téren , story is elég jonak igérkezik, a grafika szerintem nagyon eltalált lett, jol megy a játékhoz, szép!(!) is, szvl akinek az elözö tetszett vagy a széria kedvelöje az mindenképp szedje, a átvezetö videok meg még mindig ötletesek és észveszejötek x) kamera szokásos , mozgás szokásos, pont ugy mint a "harcrendszer", jah és a zenék ? persze h cool x)

Hmm, ha még nem jelent meg Magyarországon, akkor lehet, hogy "előrendelem" a CDGalaxisnál. Ha jól olvastam adnak hozzá DMC4 pólót ajándékba :)

Nvm, most olvasom, hogy változtattak a terveken... eltolták őszre a magyar kiadást, mert feliratot csinálnak hozzá. Ezt a hülyeséget. Ez így már a második játék, amit nem veszek meg emiatt. Akkor marad a t0rrent, és még a Lawful Good jellemem is megmarad.

Kuroi Tenshi

MotoGP 07 - első élmények

Ritkán szoktam verseny-szimulátorokkal játszani, ezelőtt talán 2-3-mal
játszottam, abból is csak egyet vittem végig, valami ősrégi rally volt,
amivel még minimális vezetési képességgel is lehetett boldogulni, ugyanis
az útszéli határok mindig az úton tartották az embert :haha:
A következővel, szintén rally, meg azért nem játszottam sokat, mert
ahhoz már kevés volt a pilot skill-em (valakinek eladó pilot-skill könyv?
:haha:)
Motoros szimulátorral most találkoztam először - nem is értem, miért
hagytam eddig ki. Elsőre rohadt nehéz volt, már a tréning/vezetési
alapok pályákon elvéreztem... (mondjuk ehhez az is hozzájárul, hogy a
játék konzol-port, de annyira, hogy egér nem használható benne...
a joystickom már olyan régi, hogy olyan port már nincs a gépen; így hát
maradt a billentyűzet, ami még egy lapáttal rátett a szokatlanságra/
nehézségre).
Mit is mondjak... nehéz, de tetszik, és így második napra (estére) már
kicsit kezdek belejönni. Bár ebben a tetszésben leginkább az újdonság
adja az élményt (You can't beat the feeling!), a játék maga elég fele-
másra sikeredett. A táj, az ég és a motorok külső nézetből szépek.
Azonban a belső nézet, a nézők, box-legénység, stb. viszont 2003-
körüli szinvonalon van, tetejébe pixelesek. A motorok az úton általában
jól viselkednek: kanyarokat jól veszik, egyenesbe már pár fokkal nehezebb
visszaállítani, és még ott van az alacsony fordulatszámi rángatózás. De
amint a pályamenti murvára téved az ember, ott könnyű elesni. Viszont
a motorok nem sérülnek...
A menü nem valami kellemes: grafikai és billentyű-beállításokat pl csak
maga a játék indítása előtt lehet beállítani, utána már nem. A ~6 számból
álló ost-t is meg lehet unni egy idő után.
Mindennek ellenére jól elvagyok vele. Kb tegnap délután 5 óta játszok vele,
pár megszakítással, tehát mondjuk 7-8 órája, pedig már elég álmos vagyok.

Alkyra

Néztem, hogy bithun ezt seedelik a legtöbben, gondoltam megnézem én is, hogy milyenre sikerüllt. Nos a grafika az csodálatos. A (turbózott) Vostro 1500-am  csak High 1440*990 ben tudja elvinni.(superhighot  már nem bírja. lemegy az fps 20 alá.=> beleraktak egy NAGYON hasznos Perfomance Test-et a menübe s meg lehet nézni, hogy mely beállítások mellett milyen fpst produkál a játék), de ez is bőven elég.^^

A játékmenet a szokásos pörgős, látványos "üsd-vág-nem-apád". A zenéje az a játékhoz hasonló: pörgős s vérpezsdítő.Egyszerűen rohadt jó. (Ennek be fogom szerezni az ost-jét.:))
A sztori...hát az a szokásos...egyenlőre nem sokat tudok. Van ez a Nero gyerek aki félig démon s démon-vadászként dolgozik.(pontosan úgyanúgy, ahogy Dante az 1,2 s 3ban is.) Remélem majd később kiderül valami.
Az irányítással nem volt gondom=> Anno vettem a Melty Bloodhoz kontrollert. Azóta se bántam meg. Assassin Creed,Mass Effect, Overlord, The Bards Tale, DMC4 stb stb sokkal könnyebben játszhatóak egy kontrollerrel.:))
Az átírat ps3ról nagyon jól sikerült. Abszolút nem szaggat a játék s szépen meg is van csinálva, rendes beállításokkal. Végre egy igényes átírat...

Eddig 9/10 a cucc. Nuh megyek is vissza. Lekaszabolok stílusosan még pár ezer démont estig.^^


ui.: Viszont lenne egy kérdésem: Dante-vel mi lett? A 3mat nem vittem még végig s így nem nagyon vagyok tisztában az eseményekkel.


Soldier

#4195
Quote from: Alkyra on 2008-07-12, 16:19:05
(Ennek be fogom szerezni az ost-jét.:))

ui.: Viszont lenne egy kérdésem: Dante-vel mi lett? A 3mat nem vittem még végig s így nem nagyon vagyok tisztában az eseményekkel.

ha jol emlexem megölted a "tesod" vagy kit,a csaj megmaradt /a rakétás/ , aztan megmetetted a vilagot azt kész xD Viszont ebbe a részbe is jatszhato kari lesz ugy a 10 palya környékén , marmint nem játszhato hanem kötelezöen használadno , vhogy ez nem jött be annyira, Neronak jobban tetszettek a skilljei meg a keze :)
[spoiler=dante]az a öreg ember piros dzsekibe az a Dante x)[/spoiler] Te is abba a legnehezzebik fokozatba jatszod ? csak mert nem tudom nekem a bossok nehezebbek joval mint az elözöbe pedig ott is ebbe toltam, aztan lehet csak kicsit szerencsétlen vagyok hozza, vagy csak szimplan nehezbb, dunno

OST

Alkyra

Thx. Azt rögtön tudtam. Engem az érdekelt, hogy a 3 után mi történt. A kardja ami van eléggé árulkodó...: És nem, én élvezni akarom a játékot.^^ Human fokozaton vagyok.

Soldier

Quote from: Alkyra on 2008-07-12, 18:16:55
Thx. Azt rögtön tudtam. Engem az érdekelt, hogy a 3 után mi történt. A kardja ami van eléggé árulkodó...: És nem, én élvezni akarom a játékot.^^ Human fokozaton vagyok.

npnp,oh értem értem, lehet h te csinaltad okosan x)

Dreamcleaver

Jó lenne ez a DMC4, csak még mindig gáz az irányítás. Imho a DMC sorozat lazán benne van a top10 legszarabbul irányítható játékok listába, sajnos. És ugye megint az van, hogy a PC-s változatnál is lazán blablázik nekünk a játék A, B, X, Y L1, R1 és hasonló gombokról.
De legalább a teljesítménnyel nincs gond. Minden maxon és a teszt kiírta, hogy 140 fps.  :D
Ami még zavar, hogy rohadt kevés a soul orb amit kapok, és amiből skilleket lehet venni. Nem vagyok egy DMC mester, megvagyok az A-S kategóriás szintemen, de ezzel sz@rt sem keresek. Már 2 db blue shardot is elsztalasztottam, mert nem volt meg hozzá a skill (sztem egyikhez a "kézhosszabbítás" a másikhoz meg sz extra magas ugrás kellett volna).
Az extra missziók meg k*rva nehezek, sztem. Egyiknél pl az kérte, hogy csinálja 5 db Royal Blockot. Azt sem tudom mi az.  :confused:
Viszont a Boss fightok legalább hangulatosak. Mondjuk cserébe nem túl érdekesek az alap ellenfelek...

Ja és ugye Gloria <3  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

sirtomi

Kipróbáltam a CoD4-et. Végig még nem vittem, de eddig nagyon tetszik. Hangulatos, néhol kicsit nehéz, vagy épp kaotikus a csata. Mondjuk ehhez talán hozzájárul, hogy legutóbb talán 2 éve játszottam fps-sel :)