SÖRÖZÉS vagy amit akartok...

Started by VASH, 2004-06-28, 23:12:03

Previous topic - Next topic

Member

#60
Király, anyám ismét bealkotott... :ejj:
"Nem, idegenek közé nem mehetsz!"
Ha pedig ellógok, az egész családnak körbekürtöli és rámszállnak 2 hónapra. :ejj: :ejj:
Tulajdonképpen miért is léteznek ilyen emberek???!?!?!?! :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked:

EDIT:
A f***om ki van már, úgy várom, hogy végre megint 100 km legyen közöttünk! :mad:

Yakumo

Quote from: Member on 2006-06-14, 21:29:24
Király, anyám ismét bealkotott... :ejj:
"Nem, idegenek közé nem mehetsz!"
Ha pedig ellógok, az egész családnak körbekürtöli és rámszállnak 2 hónapra. :ejj: :ejj:
Tulajdonképpen miért is léteznek ilyen emberek???!?!?!?! :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked:

EDIT:
A f***om ki van már, úgy várom, hogy végre megint 100 km legyen közöttünk! :mad:
Megértem az indulataidat, de easy, man. ok? :tezsvir:
Örülök, hogy azért cenzúráztál.  :redface:
Amúgy 19 éves vagy, nem látják be, hogy nem vagy azért olyan "kisgyerek" aki nem mehetne társaságba?
Nem jó látni, hogy ilyen a kapcsolatod édesanyáddal. Részvétem.

*És igen, a Moderátori offnak vége.*

Member

Quote from: Yakumo on 2006-06-15, 01:15:17
Amúgy 19 éves vagy, nem látják be, hogy nem vagy azért olyan "kisgyerek" aki nem mehetne társaságba?
Nem jó látni, hogy ilyen a kapcsolatod édesanyáddal. Részvétem.
Apámat nem láttam már vagy 10 éve, szóval még olyan sincs, akire esetleg hallgathatna... :ejj:
Mire kiharcoltam, hogy jövőre esetleg koleszos lehessek vagy hogy azt a szakot jelölhessem be, ami akarok... Nem érti meg, hogy nem akar mindenki magányos ösztönlényként felnőni?!...
Hah... bocsi, hogy még egyet offoltam... Mellette szóljon, hogy életem első randijába nem kíván beleszólni...

sirtomi

Quote from: Member on 2006-06-15, 09:26:39
Apámat nem láttam már vagy 10 éve, szóval még olyan sincs, akire esetleg hallgathatna... :ejj:
Mire kiharcoltam, hogy jövőre esetleg koleszos lehessek vagy hogy azt a szakot jelölhessem be, ami akarok... Nem érti meg, hogy nem akar mindenki magányos ösztönlényként felnőni?!...
Hah... bocsi, hogy még egyet offoltam... Mellette szóljon, hogy életem első randijába nem kíván beleszólni...
Ez nem lehet túl kellemes.
Nekem ezek szerinte szerencsém van a szüleimmel. Igazából nem szólnak bele semmibe.
Nem mondták meg hogy hol és mit tanuljak, vagy hogy hova mehetek és hova nem. Persze elmondják a véleményüket, de nem emlékszem, hogy barmire is kényszerítettek volna :)

Kuroi Tenshi

Kissé lemaradtam :o
akkor most mi van?
ma? ma próbám van 9/10ig, és különben is mosottsz@r állapotot közelítem meg
vagy elmarad?
vagy egybe lesz vonva a Meet threadbeli tea/sör meettel? Sötétítsetek már fel :)

Member

Este 7-kor tali a Deák téren. Ez csak egy magánsörözés.
Jó szórakozást mindenkinek.

Darkstar

5kor találkozóm van, megpróbálok odaérni, de ha nem leszek ott, akkor sajna nem is tudok menni. :(
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Akkor ezt buktam.
Na ja, jó szórakozást!  :) (hol az a söremelgetős smily?)

Tycho


Én

Virtuális koccintás!
De nem sörrel... :ejnye: Én unicummal :D

Tycho

Quote from: Én on 2008-12-24, 19:54:42
Virtuális koccintás!
De nem sörrel... :ejnye: Én unicummal :D

Rummal. Azt ihatok :Kiraly:

Ramiz

Megtaláltam Budapest legjobb pubját:

http://amigo.uw.hu/

Külföldieket továbbra is a Szimplába, lányokat táncolni pedig a Mumusba fogok vinni, de ha haverokkal elmegyünk sörözni, én az Amigo mellett fogok teljes mellszélességgel harcolni. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2009-01-14, 14:04:29
Megtaláltam Budapest legjobb pubját:

http://amigo.uw.hu/

Külföldieket továbbra is a Szimplába, lányokat táncolni pedig a Mumusba fogok vinni, de ha haverokkal elmegyünk sörözni, én az Amigo mellett fogok teljes mellszélességgel harcolni. :D
Évek óta az Amigoba járunk, nem mondod hogy még sose mutattam. :zomg:

Ramiz

#74
Quote from: Zsiga on 2009-01-14, 15:45:54
Quote from: Ramiz on 2009-01-14, 14:04:29
Megtaláltam Budapest legjobb pubját:
http://amigo.uw.hu/
Külföldieket továbbra is a Szimplába, lányokat táncolni pedig a Mumusba fogok vinni, de ha haverokkal elmegyünk sörözni, én az Amigo mellett fogok teljes mellszélességgel harcolni. :D
Évek óta az Amigoba járunk, nem mondod hogy még sose mutattam. :zomg:

Köcsög troll... :D

BTW voltam én ott egyszer, de az legalább öt éve volt, most meg az enyhén gay(-ish) pincér azt mondta, hogy kb három éve van itt és azóta rockabilly kocsma ez. Mindegy, imádom a helyet. :D


Quote from: Nakedape on 2009-01-14, 14:07:37
nice pics
/r info {mumus}



http://www.budapest23.eu/?p=354
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Egy vizsgafelejtős italozás hamarosan esedékes lesz.

Failure is the default option

pet

#76
http://usteam.hu/index.php?name=News&file=article&sid=294
bp-ről busszal 2x570 jegy (ha jól emlékszem, és persze ez a diák) +1000 belépő.

Lythis

Quote from: Ramiz on 2009-01-14, 14:04:29
Megtaláltam Budapest legjobb pubját:

http://amigo.uw.hu/

Külföldieket továbbra is a Szimplába, lányokat táncolni pedig a Mumusba fogok vinni, de ha haverokkal elmegyünk sörözni, én az Amigo mellett fogok teljes mellszélességgel harcolni. :D
mumusban szó szerint évek óta nem voltam. De jó tudni, hogy még megvan. Továbbra is csak melegebb évszakokban van nyitva?

Ramiz

Quote from: Lythis on 2009-01-14, 19:18:00
Quote from: Ramiz on 2009-01-14, 14:04:29
Megtaláltam Budapest legjobb pubját:
http://amigo.uw.hu/
Külföldieket továbbra is a Szimplába, lányokat táncolni pedig a Mumusba fogok vinni, de ha haverokkal elmegyünk sörözni, én az Amigo mellett fogok teljes mellszélességgel harcolni. :D
mumusban szó szerint évek óta nem voltam. De jó tudni, hogy még megvan. Továbbra is csak melegebb évszakokban van nyitva?

Nem tudom, viszont ez már nem az a Mumus, ami évekkel ezelőtt működött. :)

A táncos rész csak csütörtöktől szombatig van nyitva (este persze).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: Ramiz on 2009-01-14, 19:27:44
Quote from: Lythis on 2009-01-14, 19:18:00
Quote from: Ramiz on 2009-01-14, 14:04:29
Megtaláltam Budapest legjobb pubját:
http://amigo.uw.hu/
Külföldieket továbbra is a Szimplába, lányokat táncolni pedig a Mumusba fogok vinni, de ha haverokkal elmegyünk sörözni, én az Amigo mellett fogok teljes mellszélességgel harcolni. :D
mumusban szó szerint évek óta nem voltam. De jó tudni, hogy még megvan. Továbbra is csak melegebb évszakokban van nyitva?

Nem tudom, viszont ez már nem az a Mumus, ami évekkel ezelőtt működött. :)

A táncos rész csak csütörtöktől szombatig van nyitva (este persze).
Amikor én voltam, még csak egyszerű romkocsma volt. Meg valami színielőadást is tartottak az egyik kisteremben. Vagy csak nekem nem tűnt fel, hogy már volt táncos rész akkor is.

Ramiz

Quote from: Lythis on 2009-01-15, 07:17:43
Amikor én voltam, még csak egyszerű romkocsma volt. Meg valami színielőadást is tartottak az egyik kisteremben. Vagy csak nekem nem tűnt fel, hogy már volt táncos rész akkor is.

Azért írtam, hogy már nem az a hely, mert a neten olvastam, hogy ez nemrég nyílt a Kis Diófa utcában, az előzőt meg siratják a rajongói, mert hogy ez már "nem ugyanaz". A táncos tér az emeleten van (most), jobbra fel a lépcsőn, a beülős meg balra a földszinten.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Erre most csak annyit tudok reagálni, hogy "MEH".
(egyébként lehetne monologizálni azon, hogy miért kell mindent, ami jó, szép lassan felszecskázni, és PÉNZT csinálni belőle, miközben jól megerőszakoljuk a fogyasztói társadalom oltárán - jó, ez ebben a formában sarkított, ez tény. Lényeg, hogy egy hangulatos, korrekt hely volt, de a most leírtak alapján valószínüleg nem lenne róla ilyen pozitív véleményem. Habár talán már meg sem kéne lepődnöm, a cdfű is kocsma lesz lassan...)

Ramiz

Quote from: Lythis on 2009-01-15, 20:05:24
(a cdfű is kocsma lesz lassan...)

Ez jó hír, eddig nem voltam hajlandó nővel ott találkozni, de ha mérnek alkoholt, miért ne... :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Sörük, valami páleszük van, annyi fix.. már csak a túláradó cigifüst hiányzik, ami a pincekocsmák (Tetthely pl) sajátja tud lenni olykor, ha a szellőzés hanyag... De igen, határozott előrelépést mutatnak... és majd ha kocsma lesz, több lesz benne a hely, mint a Tetthely-en.. bár tippre nem lesz olyan olcsó.

Zsiga


Xzone


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Quote from: Nakedape on 2009-01-28, 23:04:54
törpe volt a jó :D
, mikor? :D
Nemtom, holnap reggel 10 körül végzek a két utolsó vizsgámmal, onnantól kezdve a tavaszi vizsgaidőszakig tulajdonképp bármikor jó. :smile:

Bicskei

nah most h vége a vizsgaidőszaknak
lehetne tartani egy kis kortyolgatást... :kocc:


legalább én is megismerném a forum alkoholt nem megvető felét
Ultras liberi

Makos

Quote from: Bicskei on 2009-01-31, 02:22:45
legalább én is megismerném a forum alkoholt nem megvető felét
van itt olyan ember aki megveti az alkoholt? :ejnye: