Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

What happen? Somebody set up us the bomb?
Failure is the default option

Ajbars02

sziasztok,
újra regisztráltam az oldalra és az ftp-re probáltam fellépni, de nem enged fel 530-as hibával

Neme

Hali!
Minden oké a szerverrel?
Mert akár otthonról, akár munkahelyről próbálok csatlakozni fellépni fellép ugyan de csont üres az egész. :wtf:

Selmo

Volt egy leállás, amíg Zso nem csatolja vissza a winyókat, addig nem lesz elérhető a tartalom.

A tökéletesség unalmas.

zsozso

Frissitsetek az ftp kliensben, neha benn marad a cacheben, hogy ures a dir. Total commanderben ctrl-r es helyrejon.

Quote from: Selmo on 2023-05-08, 13:59:13Volt egy leállás, amíg Zso nem csatolja vissza a winyókat, addig nem lesz elérhető a tartalom.
Death is the only redemption

Neme

Most már mennie kéne?
Csak azért kérdezem mert felcsatlakozok, nyomom a ctrl+r-t de ugyan úgy üres minden.
Hiába lépek le és fel.

Konstancia

Nálam is ugyanúgy fennáll az 530-as hiba.

Leara

Quote from: Konstancia on 2023-05-10, 22:19:28Nálam is ugyanúgy fennáll az 530-as hiba.
Már elég rég használtam az FTP-t, de most kipróbáltam és ugyanezt a hibaüzenetet kapom én is.
MAL

Selmo

Az 530-as hiba az hibás név/jelszó. Próbáljatok meg belépni a főoldalon http://usteam.hu ha nem sikerül, akkor elfelejtett jelszó, ha nincs olyan név, akkor újra kell regisztrálni.

Quote from: zsozso on 2023-05-09, 00:36:09Frissitsetek az ftp kliensben, neha benn marad a cacheben, hogy ures a dir. Total commanderben ctrl-r es helyrejon.
A TC nekem 425-ös hibát dob:

[spoiler=log][tt]
ftp.usteam.hu=78.131.57.115
220 Servers identifying string
USER Selmo
331 Password required for Selmo
PASS ***********
230 User Selmo logged in
SYST
215 UNIX Type: L8
FEAT
211-Features:
 AUTH TLS
 CCC
 CLNT
 EPRT
 EPSV
 HOST
 LANG en-US.UTF-8;en-US*;fr-FR.UTF-8;fr-FR;ru-RU.UTF-8;ru-RU;zh-TW.UTF-8;zh-TW;zh-CN.UTF-8;zh-CN;ja-JP.UTF-8;ja-JP;ko-KR.UTF-8;ko-KR;it-IT.UTF-8;it-IT;es-ES.UTF-8;es-ES;bg-BG.UTF-8;bg-BG
 MDTM
 PBSZ
 PROT
 RANG STREAM
 REST STREAM
 SIZE
 SSCN
 UTF8
211 End
HELP SITE
214-HELP
 CHGRP
214 CHMOD
CLNT Total Commander (UTF-8)
200 OK
OPTS UTF8 ON
200 UTF8 set to on
CWD Anime
250 CWD command successful
Connect ok!
PWD
257 "/Anime" is the current directory
Almappa
TYPE A
200 Type set to A
PASV
227 Entering Passive Mode (127,0,0,84,235,66).
PORT 192,168,1,100,195,112
200 PORT command successful
LIST
425 Unable to build data connection: Operation already in progress
[/tt][/spoiler]

Ahogy nézem, a spoiler mod nem lett aktiválva/telepítve.

A tökéletesség unalmas.

Leara

Quote from: Selmo on 2023-05-12, 12:59:07Az 530-as hiba az hibás név/jelszó. Próbáljatok meg belépni a főoldalon http://usteam.hu ha nem sikerül, akkor elfelejtett jelszó, ha nincs olyan név, akkor újra kell regisztrálni.
Igen, ezt én megcsináltam, mert nemrég telepítettem újra a rendszert és sehogy se emlékeztem az itteni jelszavamra, de ugyanúgy kapom az 530-as hibát (főoldalon be tudok jelentkezni). Gondoltam, talán valami más beállítást is elrontottam, mert baromi rég kellett újra FTP kapcsolatot felvennem, szóval nem foglalkoztam vele, csak most látom, hogy másoknál is ugyanez a hiba :/.
MAL

Neme

Nálam helyrejött.
Gondoltam szólok.  :cool:

Konstancia

#1541
Quote from: Selmo on 2023-05-12, 12:59:07Az 530-as hiba az hibás név/jelszó. Próbáljatok meg belépni a főoldalon http://usteam.hu ha nem sikerül, akkor elfelejtett jelszó, ha nincs olyan név, akkor újra kell regisztrálni.

Biztos, hogy jó a jelszavam, a főoldalra gond nélkül be tudok lépni vele, az ftp viszont mindig 530-as hibát ír. Többször változtattam jelszót, minden alkalommal ugyanez volt a helyzet. Úgy látom, ez most több embernél is megjelenő probléma. Most próbáltam az előbb, sajnos nekem most sem jó.

Edit: Regisztráltam egy új fiókkal, ugyanez a probléma.

Wyrade

Sziasztok!

Egy barátom szeretne regisztrálni magának fiókot az FTP-hez.
Próbáltam neki regisztrálni egyet, weboldalon és fórumon is, de egyikkel sem működik az ftp több, mint egy nap után. (A beállítások rendben kellene legyenek, mert a saját, régi ftp loginom működik, csak azt nem akarom kiadni.)

Tud valaki segíteni, hogy mit kellene tennem? Vagy már szándékosan nem szinkronizálódnak új felhasználók az ftp szerverhez?

Köszönöm!

Oliver Queen 1987

Szervusztok!

Én is többször végigmentem a lépéseken, de ugyanúgy 530-as kódot ír..... pedig minden passzol ( név/jelszó) és a leírás szerint hajtottam végre a lépéseket.

Heeeeelp please!

L.Han

Sziasztok!
Van esetleg valami fejlemény az 530-as hibáról?
Előre is köszönöm ha valaki válaszol!
Üdv

peterx

Sziasztok,

Másnak se megy az FTP most?

Egyébként nem lehetne átpattintani a weboldalt https-re? Sokkal biztonságosabb lenne a mai világban.. és ingyenes!
https://www.troyhunt.com/the-6-step-happy-path-to-https/

Slayer256

Sajnos nekem sem megy.  :confused:  Helyre fog állni?

picur

Nekem sem megy az FTP. Relatíve ritkán használom, de most meglepett hogy elérhetetlen. :-(

Kvikveg

Dobbenetes, hogy tobb EV utan Total Commander bookmarkolt ftp linket hasznalva csont nelkul mukodik az ftp.
Szeretnek en ilyen szolgaltatast sok helyen. #sohaj #elmorzsol egy konnycseppet
 ::)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Russel

Másnál működik az FTP elérés? Jelszó/username hibával nem enged, de változtatás után se jó.

zsozso

#1550
Quote from: Russel on 2024-02-21, 20:17:14Másnál működik az FTP elérés? Jelszó/username hibával nem enged, de változtatás után se jó.

Most probaljatok ujra, szerintem megoldottam a problemat.
Death is the only redemption

Konstancia

Sajnos még mindig nem jó. :(

Leara

Quote from: zsozso on 2024-02-22, 22:00:42Most probaljatok ujra, szerintem megoldottam a problemat.
Nálam most jó, köszi :)!
MAL

zsozso

Quote from: Konstancia on 2024-02-23, 18:37:44Sajnos még mindig nem jó. :(

Legyszi a hibauzenetetet screenshotold es toltsd fel.
Death is the only redemption

Z04RD

Nem tudom mennyit számít, de én nem TotalCommandert használok, hanem Double Commandert, mert Linux Mintem van. A Windowst igyekszem magam mögött hagyni. ;)
A usteam oldalon megnéztem a fiókom, minden rendben vele a jelszóval is, mégis az FTP kapcsolódáskor ezt dobja:
Info: [3], 530 Login incorrect.
Jó az ftp cím, jó a usernév/jelszó, passzív módban vagyok, a remote mappát is Anime-re állítottam, bár úgy tudom ez nem kötelező, mivel van fent manga, japán oktat6óanyag más mappákban.
Bosszant, hogy nem tudom mi a probléma, mert így dolgozni sem tudok a megoldáson, ha nálam van a probléma.
Használjak esetleg más FTP klienast? Pl. FileZilla?

zsozso

Quote from: Z04RD on 2024-03-07, 13:04:17Nem tudom mennyit számít, de én nem TotalCommandert használok, hanem Double Commandert, mert Linux Mintem van. A Windowst igyekszem magam mögött hagyni. ;)
A usteam oldalon megnéztem a fiókom, minden rendben vele a jelszóval is, mégis az FTP kapcsolódáskor ezt dobja:
Info: [3], 530 Login incorrect.
Jó az ftp cím, jó a usernév/jelszó, passzív módban vagyok, a remote mappát is Anime-re állítottam, bár úgy tudom ez nem kötelező, mivel van fent manga, japán oktat6óanyag más mappákban.
Bosszant, hogy nem tudom mi a probléma, mert így dolgozni sem tudok a megoldáson, ha nálam van a probléma.
Használjak esetleg más FTP klienast? Pl. FileZilla?

Lehet trivialis kerdes, de ugye nem a forumos user/jelszoval probalsz belepni?
Ha a wordpress-es userrel probalkozol, akkor esetleg egy jelszocseret probalj meg.
Death is the only redemption

Z04RD

Quote from: zsozso on 2024-03-07, 13:22:06
Quote from: Z04RD on 2024-03-07, 13:04:17Nem tudom mennyit számít, de én nem TotalCommandert használok, hanem Double Commandert, mert Linux Mintem van. A Windowst igyekszem magam mögött hagyni. ;)
A usteam oldalon megnéztem a fiókom, minden rendben vele a jelszóval is, mégis az FTP kapcsolódáskor ezt dobja:
Info: [3], 530 Login incorrect.
Jó az ftp cím, jó a usernév/jelszó, passzív módban vagyok, a remote mappát is Anime-re állítottam, bár úgy tudom ez nem kötelező, mivel van fent manga, japán oktat6óanyag más mappákban.
Bosszant, hogy nem tudom mi a probléma, mert így dolgozni sem tudok a megoldáson, ha nálam van a probléma.
Használjak esetleg más FTP klienast? Pl. FileZilla?

Lehet trivialis kerdes, de ugye nem a forumos user/jelszoval probalsz belepni?
Ha a wordpress-es userrel probalkozol, akkor esetleg egy jelszocseret probalj meg.

Nem a fórumos wordpress userrel próbálom, hanem a usteam főoldalon az ftp-hez létrehozott userrel.
Jelszót frissítettem a biztonság kedvéért, de az újjal sem megy.