Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Prof. William

#660
"A főcsávó egyedül van egy erdei tisztáson egy meztelen farkas-csajjal, hősünk mit tesz? Semmit."

Hősünk megpróbálja és jobb esetben kap egy rohadt nagy pofont egy farkasmancsal rosszabban meg egy 5 kilométers körben szétszóródva találják meg Láwrencu samát. :)



"A főcsávó egyedül van egy zárt szobában egy nem éppen téli bundába öltözött csajjal, aki mellesleg odavan érte és
épphogy explicite fel nem ajánlja magát, hősünk mit tesz? Semmit."


Hősünk megpróbálja a de a csaj visítására összefut a falu és licselés jön. :)

Csak a hentikban van hogy ha megfogod egy csaj mellét/lába közé nyúlsz és kissé megdolgozod akkor kipirult arcal hagyja magát. :) A valóságban kínosabb lenne az eredmény...

Cobra

Csakhogy az ember csaj elég egyértelműen a tudtára akarta adni, hogy nem visítozna, ha megpróbálná :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Prof. William

Akkor fogjuk úgy fel hogy Lávrencu-san uriember és nem használja ki vagy csak simán nem hisz a házasságon kívüli szexben. :)  Vagy esetleg már az eddigi összes útba eső faluban meghúzott valakit és most ki van merülve .:)

És nem is hentai sorozatban szerepel... :)

Olvassátok a Doujint. :)  Igaz hogy ott Horoval huncutkodik de az se rossz. :)

http://musashi.nyaatorrents.org/?page_id=94 

Waltz of the Wolf néven van fenn. :)

Én

Quote from: Prof. William on 2008-01-11, 12:56:33
Waltz of the Wolf néven van fenn. :)
Tail feels so good... :D
Annyira sztem az nem volt jó

Cobra

Kijött egy Anime-Link-es verzió is a Wolf&Spice-ból, ennek jobbnak tűni ka fordítása, mint a BSS-é, viszont nagyobb fileméret mellett gyengébb a képminősége :( Van még egy ADTRW-s verzió 720p-n, ezt esetleg nézte már valaki?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

Én egy 1080i-s rawot szedtem le, de hiába van a sarkában a HV logó, egyértelműen upscale :(
Persze lehet, hogy az ADTRW-sek találtak egy jó rawot.
Failure is the default option

Nevl

Wangan Midnighthoz kicsit megkésve visszajelzés...

initial D készítőinek is van keze a dologban (szerintem max rajzolás terén). Egy srácnak van egy Z nevű verdája, ami különös legendának számít a undergroun autóversenyzők körében. Az első 3 rész kb semmiről nem szól, a 3. ban történik annyi, hogy egy lány felfigyel az autóra, ellopja a tulajtól (mert az egy korábbi kis versenyen megverte), majd épp csak megússza a totálkárt. Ekkor halálra tuningoltatja a saját autóját és egy 15 perces full egyenesen tövignyomjuk a gázt jelenetben lehagyja Z-t... (Wangan valami autópálya japánban, ahol ezek versenyeznek. A verseny a tök egyenes úton való száguldozás)

Erősen felejtős darab
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

smash++

Quote from: Cobra on 2008-01-11, 20:54:39
Kijött egy Anime-Link-es verzió is a Wolf&Spice-ból, ennek jobbnak tűni ka fordítása, mint a BSS-é, viszont nagyobb fileméret mellett gyengébb a képminősége :( Van még egy ADTRW-s verzió 720p-n, ezt esetleg nézte már valaki?
Én most szedem az Ayako-t 1280*720 ,Wolf and Spice

Cobra

És milyen az Ayako-s változat? Én inkább már megvárom a 2. részt és annál folytatom aaz összehasonlítást.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

smash++

Quote from: Cobra on 2008-01-12, 17:01:20
És milyen az Ayako-s változat? Én inkább már megvárom a 2. részt és annál folytatom aaz összehasonlítást.
Fordításhoz nem értek,de nekem a képminőség tetszik.
Az egyedüli gondom a csupasz mell. Ugye a dvd verzió nem lesz ilyen?Mert akkor inkább lehet megvárom azt.Habár az biztos ez a legkevesebb,de valahogy fura ennyi mutogatás után...

Cobra

Nem hinném, hogy ezen változtatnának.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Draconire

Gunslinger Girl: Il Teatrino
Egyetértek kikuchiyo véleményével, ez így elég gyenge lesz. ;_;

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Seth

Én is most néztem a GG-t, hát szörnyű, karakterek átrajzolása nem lett jó , egyeltalán nem tetszik, de majd még adok neki 1-2 rész esélyt

Solid Snake

Quote from: Gmer on 2008-01-13, 17:23:49
Gunslinger Girl: Il Teatrino
Egyetértek kikuchiyo véleményével, ez így elég gyenge lesz. ;_;

Úristen, mit műveltek az egyik leginkább megbecsült animém folytatásával??  :wtf :eek: :Eztneked:

kelvor

Jöhetne már a Minami-ke Okawari sub.  :ejj:  Már a 2. rész is kinn van rawban.

Darkstar

Quote from: kelvor on 2008-01-14, 00:19:34
Jöhetne már a Minami-ke Okawari sub.  :ejj:  Már a 2. rész is kinn van rawban.
Én is épp ma akartam kérdezni, hogy mi a franc van.


Ed.:
...
Quote[00:00:46] <@meep> okawari never made me laugh once
[00:08:07] <@meep> that's it spi, i can't stand doing this...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

Quote from: Gmer on 2008-01-13, 17:23:49
Gunslinger Girl: Il Teatrino
Egyetértek kikuchiyo véleményével, ez így elég gyenge lesz. ;_;
Sztem nem olyan rossz ez. Persze azt én is látom h graf és animáció szempontjából visszaesés történt az előző sorozathoz képest, de engem jelenleg a történet jobban érdekel, szal valszeg nézni fogom... :3x3:
... vagy nem, ha az sem lesz jó :comp:

chilip

Aria, the origination hááát mit is mondjak, slice of life a marson :D marsot kolonizálták, terraformálták, és felhúzták egyik városnak velence mását, neo-velencét... a sztori gondolás lányok mindennapi életéről szól. első rész aranyos volt, de az égvilágon semmiről nem szólt és semmi nem történt... aria viszont érdekes egy élőlény :D

ed.: Macross Frontier nagyon jó volt (ahhoz képest hogy előítéletekkel ültem elé a CG miatt, amit yewtube-on láttam előzetest) a sci-fi világa nagyon hangulatos, az akció nagyon jó, a CG-ben egyedül néha a robbanás ami fura, meg 2 jelenetben használhattak volna magasabb textúrákat... ennyi a negatívum oda is. első részt élveztem.

White SeeD

Minami-ke Okawari: no sub...
Shigofumi: no sub...
Macross Frontier: Azt hittem sorozat lesz. Állítólag köv szezonban lesz újj rész...
Gunslinger Girl: Il Teatrino: fail
Suber csapatok jobbra balra subolnak, van amit senki, van amit 3-4en...
Nem vagyok elragadtatva.  :mad:
btw, gg, ym csapatok mit csinálnak? nem láttam mostanság semmit tőlük.
ym ilyenkor szokott előtünni és hősiesen lesubol mindent amit csak lát :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Cobra

gg megszűnt létezni és sajnos még jópár subbercsapat az év vége felé.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

your-mom meg ahogy ő mondja merchanary-subolást végez, azaz ha valamihez nagyon nincs felírat, és 4chan nagyon rinyál, akkor összedob valamit. Nem fog egyetlen sorozatot sem végignyomni, ha egyáltalán csinál valamit.

Quote from: chilip on 2008-01-14, 15:18:44
Aria, the origination hááát mit is mondjak, slice of life a marson :D marsot kolonizálták, terraformálták, és felhúzták egyik városnak velence mását, neo-velencét... a sztori gondolás lányok mindennapi életéről szól. első rész aranyos volt, de az égvilágon semmiről nem szólt és semmi nem történt... aria viszont érdekes egy élőlény :D
Gratulálok, sikerült a negyedik évaddal elkezdened :D


chilip

Quote from: Manitu on 2008-01-14, 22:11:28
Quote from: chilip on 2008-01-14, 15:18:44
Aria, the origination hááát mit is mondjak, slice of life a marson :D marsot kolonizálták, terraformálták, és felhúzták egyik városnak velence mását, neo-velencét... a sztori gondolás lányok mindennapi életéről szól. első rész aranyos volt, de az égvilágon semmiről nem szólt és semmi nem történt... aria viszont érdekes egy élőlény :D
Gratulálok, sikerült a negyedik évaddal elkezdened :D

nagyon köszönöm szépen :D a többi is ilyen? mer akkor nem kérek belőle...

White SeeD

Well, akkor megyek és csatlakozok a többi rinyálóshoz. Ma már úgy is láttam 2 topicot amelyik ezügyben rinyált.
Én úgy emlékszem, hogy a YM végigvitte a Heroic Age-t.
Bár nem értem, hogy a Shigofumit miért nem subolja senki. Jó kis pszichos-darkos hangulata van. van benne gyilkolós loli, pisztolyos loli. Hullanak benne a szereplők is.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Manitu

Quote from: White SeeD on 2008-01-14, 22:18:40
Én úgy emlékszem, hogy a YM végigvitte a Heroic Age-t.
De nem az elejétől. És azt is azért, mert ha nem csinálja meg, akkor még mindíg nem lenne felírat a 9. résztől. (Megjegyzem nem lenne olyan nagy kár érte :redface:)


KeLa

Quote from: White SeeD on 2008-01-14, 22:18:40
Bár nem értem, hogy a Shigofumit miért nem subolja senki. Jó kis pszichos-darkos hangulata van. van benne gyilkolós loli, pisztolyos loli. Hullanak benne a szereplők is.
A Conclave-Mendoi fogja subolni, ott van a projectjeik között.

kikuchiyo

Gunslinger Girl 2x02

Nincs érdemi változás  :ejj:

Wolf and Tits 02

Nem tudom hova tenni ezt az animét. Mi ez? Kinek szánták? Nem értem.

Egyfelől vannak nagyon hangulatos részek, például egy szinte költői monológ a középkorra jellemző ciklikus időszemléletről, másfelől viszont egyes jelenetekben a fanservice-scooter több mint 9000-et mutat. Horo, a farkascsaj hol rémisztő fenevadként tünteti fel magát, aki évszázadok óta embereket eszik az erdőben, hol pucéran illegeti magát vihogva és a farkát simogatja.

Éérdekes egy darab, az biztos. Van benne azért valami, ami megfog.
Failure is the default option

chilip

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-15, 23:39:14
...

Éérdekes egy darab, az biztos. Van benne azért valami, ami megfog.

Quote from: kikuchiyo on 2008-01-15, 23:39:14
...
hol pucéran illegeti magát vihogva és a farkát simogatja.
...

sztem megválaszoltad már magadnak a kérdésed  :szemuveges:

kikuchiyo

Nem is :D

Különben jókat olvastam az eredeti light novelról, ha nem riasztana el a tudat, hogy vsz. soha az életben nem fogok 6×350 oldal holdnyelvet elolvasni, még bele is kezdenék...
Failure is the default option

Dreamcleaver

A Wolf and Spice-nak már a mangája is ilyen. Sztem a készítők se tudták, mit akartak pontosan, csak legyen trendy. Nekem a sztori uncsi volt, a fanservice meg gyér, úgyhogy abba is hagytam pár rész után.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS