Main Menu

Titanic Filmfesztivál

Started by Ramiz, 2007-03-31, 04:00:53

Previous topic - Next topic

Körülbelül hány filmre fogsz/szoktál elmenni a Titanicon?

Nem járok moziba, még filmfesztiválra sem.
10 (50%)
Egy-kettőt.
4 (20%)
Minél többet...
5 (25%)
Amelyik érdekel, azt mind.
1 (5%)

Total Members Voted: 20

Ramiz

http://www.titanicfilmfest.hu

Nézzetek körül, válogassatok, aztán szervezzünk közös mozizásokat, mert jó buli. Mentem már egyedül kocsmába meginni egy sört, például egy kiadós ebéd után nyáron, de egyedül moziba még soha, az olyan rossz... :)

Meg persze lehet egymásnak ajánlani. Meg utólag véleményezni a filmeket.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

voltak sokfilmes éveim..idén asszem pénz s idő hiányában kevés lesz...:( de azért csak kéne...
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Engem ezek érdekelnek:

John & Jane
The Glamorous Life of Sachiko Hanai
Dark Night
The President's Last Bang
Wristcutters

A Hunter S Thompsonról szóló film is lehet érdekes, de lehet unalmas is ennyi alapján.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Ja. Ezek jónak néznek ki. Főleg a Wristcutters, mert benne van Tom Waits! ;) :lazza:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kikuchiyo

A Dark night meg a Sachiko Hanai engem is érdekel :)
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2007-03-31, 21:18:21
A Dark night meg a Sachiko Hanai engem is érdekel :)
Akkor a Dark Night-ra már hárman vagyunk. :)
Utána sör? :D

Próféta

Amíg időpontok nincsenek, addig nem mondok semmit, de esetleg lebegtetnék egy potenciális érdeklődés lehetőségét.

Dreamcleaver

Még nem voltam Titanic-on. A jegyárak milyen kategóriában szoktak lenni?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2007-04-01, 01:07:46
Utána sör? :D
Asking the obvious. Because someone has to do it. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-01, 01:24:25
Még nem voltam Titanic-on. A jegyárak milyen kategóriában szoktak lenni?
Mozitól függ. De nem szoktak 800-900 forint fölé menni(az is inkább csak az Urániára jellemző, mert puccos helyhez magas árak tartoznak... :rolleyes: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Ott van fent a link, ott vannak alatta a jegyárak. Azért sem copyzom ide őket. Lurk moar. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Frissítették a listát! Rohadt kurvák!!! Téptem magam egy csomót, hogy alig van ázsiai film, erre kiírnak még egy féltucatot és ráadásul rohadt jókat!!!

Amit TUTI megnézek (előző listám tetejére kerülnek, tehát ha elfogy a pénzem, ezeket nézem meg és nem azokat):
- Princess Raccoon (Seijun Suzuki!!!) (ez egy érdekes film lesz, de Suzuki egy zseni, nem félek :D )
- Nighmare Detective (Shinya Tsukamoto!!!) (Tsukamoto = ISTEN)
- Bittersweet Life (ez nem egy vadiúj film, de eddig nekem kimaradt, viszont mindenki ajánlotta és vszeg be fog jönni)
- Bloody Tie? (kérdőjeles, de egy jó kis koreai thrillert bármikor bevállalok :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

#13
:cool: Nna megint jó kis termés kerekedik a végére! :D
Engem még ez is érdekelne: Les Formidables

EDIT: Ez a Tsukamoto ISSZONYÚÚAN JÓNAK TŰNIK!!!! :Kiraly: :Kiraly:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Egy cikk, amiben van szó a Bittersweet Life-ról és a Dark Night-ról is:
http://filmvilag.hu/xista_frame.php?cikk_id=8699

Most már a Dark Night-ot is majdnem biztos, hogy megnézem ("az európai David Lynch", nos, ezt be kell tesztelni :D ). Csak hogy pénzem honnan lesz ennyi... :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Argh. Engem is erdekel. Ha jo idopontban van, aminek szinte 0 az eselye. Tavaly se jott ossze emiatt. :morci:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Tycho

[ x ]Minél többet...     ...ami a pénzemen kifér  :comp: :frown:

kikuchiyo

might as well...

A következőkre akarok elmenni:
Hercegnő
Sötét éjszaka
Pokoli parti
Sachiko Hanai
Princess Racoon

még nem tudom, hogy melyikre mikor.
Failure is the default option

Ramiz

Na mi ezekre megyünk (Mazsi és én), más időpontokra menjetek, ha nem bírjátok a pofánkat: :)

04. 13., 20:30 : Rémálmok nyomozója
04. 16., 16:45 : Sötét éj
04. 17., 21:30 : Mosómedve hercegnő
04. 19., 18.30 : Csuklónyiszálók
04. 20., 22:30 : Szacsiko Hanai csodálatos élete

A holnapig megvett jegyekre kedvezmény van, ne felejtsétek... és a foglalás nem számít, ki is kell fizetni addigra.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

Quote from: Ramiz on 2007-04-10, 09:44:05
04. 20., 22:30 : Szacsiko Hanai csodálatos élete

csak egyszer?  :rotfl: (holnapig nem lesz még pénzem egy jegyre se  :frown: )

Raggie

Quote from: Tycho on 2007-04-10, 10:46:44
Quote from: Ramiz on 2007-04-10, 09:44:05
04. 20., 22:30 : Szacsiko Hanai csodálatos élete

csak egyszer?  :rotfl: (holnapig nem lesz még pénzem egy jegyre se  :frown: )
Akkor kérj kölcsön vagy valami... neked jobb! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

#21
Quote from: Ramiz on 2007-04-10, 09:44:05
Na mi ezekre megyünk (Mazsi és én), más időpontokra menjetek, ha nem bírjátok a pofánkat: :)

04. 13., 20:30 : Rémálmok nyomozója
04. 16., 16:45 : Sötét éj
04. 17., 21:30 : Mosómedve hercegnő
04. 19., 18.30 : Csuklónyiszálók
04. 20., 22:30 : Szacsiko Hanai csodálatos élete

A holnapig megvett jegyekre kedvezmény van, ne felejtsétek... és a foglalás nem számít, ki is kell fizetni addigra.
Remalmok erdekel. Elotte Obester vagy valami? 5kor vegzek...

Besorolás alatt - 99%, hogy megnezem
V 22 17:15 Uránia

Remalmok nyomozoja
P 13 20:30 Toldi    !!!
Szo 14 18:30 Toldi

A kis hadnagy
P 13 21:00 Vorosmarty ---keso
V 15 19:00 Vorosmarty   !!!

Veres nyakkendo bebuktam kb

Mosomedve - bebuktam

Leggitar --- annyira nem erdekel
V 15 15:00 Vorosmarty   ??
V 22 21:30 Vorosmarty

Az elnok utolso
V 15 19:00 Toldi uti a kis hadnagy idopontjat ehh
Cs 19 20:45 Vorosmarty -- keson van

Hosuti --- keson/koran van
P 13 16:45 Voros
K 17 20:45 Voros

Kilove
Sze 18 18:30 Orokmozgo   !!! Eselyes, eleg agyamentnek hangzik
Szo 21 17:00 Toldi

Csuklo
Cs 19 18:30 Toldi   !!!
Szo 21 19:00 Urania
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

#22
Na, letisztazas:
13 Pentek 20:30 Toldi Remalmok nyomozoja 850Ft
19 Csutortok 18:30 Toldi Csuklonyiszalok 850Ft
22 Vasarnap 17:15 Urania Besorolas alatt 850Ft

En ezeket celoztam be.
Ramiz, ha meg nem vettetek jegyet, tudtok nekem venni? Ill lehet egy helyen venni a masik moziba is?
edit: veszek magamnak. Holnap mar nem lesz idom ra.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

我的箓 :

13日(金) 19時 Vörösmatyi: Sötét éj
15日(日) 21時 Toldi: Pokoli parti
17日(火) 21時30分 Uránia: Mosómedve Hercegnő
20日(金) 22時30分 Toldi: Sachiko Hanai
22日(日) 18時 Toldi: Hercegnő

Ezen időpontok kerülése ajánlott, mivel én is ott leszek.
Failure is the default option

Ramiz

Én sajnos nem tudok jegyet venni senkinek, mivel magam is csak hitelre tudtam. :o Viszont holnap még nem késő megvenni az akciós jegyeket!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fate


A péntekire lehet én is megyek, a többi időpont sajnos pont nem jó.
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Kvikveg

Holnap lesz elotte Obester?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Ha 6 körül lesz ott valaki, én lehet, hogy benézek.
Failure is the default option

Kvikveg

#28
Quote from: kikuchiyo on 2007-04-12, 20:04:17
Ha 6 körül lesz ott valaki, én lehet, hogy benézek.
Ok, ott leszek. Hacsak a CEG nem lep kozbe.

edit: He, te 7es eloadasra mesz! Ez nem fair! Hat kivel fogok en 8ig ott uldogelni? Surgosen kerek meg jelentkezoket!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Én ott leszek 5 körültől, mert a nyolc harmincasra megyek én is.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!