Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

chilip

lehet hogy a kezeit le tudja venni és kicserélni  :haha: elvégre van ott valami gyűrű-szerű a vállánál amivel csatlakozik. nem csodálkoznék ha különböző ellenségek ellen különböző lábai és kezei lennének :)

Kraivan

A múlt heti ugyebár egyértelműen felvezetőrész volt.
Semmi érdemlegeset nem tudtunk meg.

Azt viszont nagyon vártuk és várjuk még.

Ez a kamubanda nem értem mire akar menni.
Szerintem Luffy átverhető lesz az álbandával, de azért nemegy ember látta Luffy-t, vagy épp gondolkodás nélkül kinyírná. Azért az ő nevével játszadozni nem túl hosszúlétű.
Mintha valaki egy Shichibukainak adná ki magát, kb ugyanakkora öngyilkosság.
4 hét pihi után úgy túl pihent lépés ez.

majd lassasckán megtudjuk h személyiségben változtak-e a tagok.

Chopper jelen formájában csalódás. Tőle azt vártam h kölyökből kamasz lesz, ennek ellenére jelentős fizikai változás nincs, pedig épp tőle vártuk volna a legtöbbet. Meg ahhoz képest egy törzs közelében élt és tolmács volt ember-állat között, a szociális érzékei az epicfail kategóriát ütik most. Sanjit és Zorot így összekeverni idegenekkel. Legalább a szaglása lenne jó,

Usopp remélem nem linkeli ezt a coolguy szerepet. Előreszámító, trapmaster és blöffmestert várok tőle. (meg mókamester, ne epicfailtrollmont)

Nami... Tetszik hosszú hajjal.

Robin: ő robin. De ő elég idős tag, h jelentősen ne változzon már meg.

Franky:  :zomg: ^ :zomg: Mint egy gorilla. De azzal az új karokkal simán eléri a hátát is. Mennyi kólát iszik 100on?  :hopp:

Zoro: soonTM

Brook:  :_piszka: Nincs vele baj csak olyan...  :_piszka:

Luffy: különösebben nem tudom kommentálni. nagy szöveg volt a "sajnos a barátaim lettek, pedig biztosan finomak..."

blackronin

#2072
599 summary
[spoiler]
The chapter title is The Nine Pirates.

Hancock is cute lol
She says she won't say good bye

Luffy may have gone over 400 million berries
Luffy dodges bullet fired from fake Luffy using CoO, and takes out the fake Strawhats with CoC.
Franky shows up with new weapons and Sunny, and joins up with Robin
Chopper still doesn't realize he's talking to fakes, and says he's dissapointed with them for not going to save Robin, and he goes after the fake Robin alone.
Zoro accidently snuck into a Galleon ship and fell asleep, but the ship started taking off to Fishman Island so he sliced the shp in two and came back to the surface What a troublemaker.
He seems to have become stronger, reminds me of when Hawkeye sliced Krieg's Galleon ship in half.

Coverpage is Luffy eating meat on the clouds, but a sheep makes him fall alseep and steals Luffy's food.

Also, Zoro does seem to be blinded in left eye. At least, he doens't open it.

It seems after losing his self-conciousness, Kuma have been acting strange according to the Marines.
Sentoumaru notices this.
Fake Luffy is gathering all his men at 46GR, and the Marines have made a move against it with Pacifistas

The Strawhats haven't gathered up yet, but individually they're meeting up little by little.

Hancock shows up in a flashback for Luffy, she helped getting ready for sail and the disguise he's wearing.
[/spoiler]

Úgy látszik, hogy mégsem végzett Hancock-kal Oda.
Fura...

Egyébként a summary alapján ez a fejezet már rendben lesz. Eddig tetszik.

Quote from: Kraivan on 2010-10-05, 01:34:50
A múlt heti ugyebár egyértelműen felvezetőrész volt.
Semmi érdemlegeset nem tudtunk meg.

Azt viszont nagyon vártuk és várjuk még.

Ez a kamubanda nem értem mire akar menni.
Szerintem Luffy átverhető lesz az álbandával, de azért nemegy ember látta Luffy-t, vagy épp gondolkodás nélkül kinyírná. Azért az ő nevével játszadozni nem túl hosszúlétű.
Mintha valaki egy Shichibukainak adná ki magát, kb ugyanakkora öngyilkosság.
4 hét pihi után úgy túl pihent lépés ez.

majd lassasckán megtudjuk h személyiségben változtak-e a tagok.

Chopper jelen formájában csalódás. Tőle azt vártam h kölyökből kamasz lesz, ennek ellenére jelentős fizikai változás nincs, pedig épp tőle vártuk volna a legtöbbet. Meg ahhoz képest egy törzs közelében élt és tolmács volt ember-állat között, a szociális érzékei az epicfail kategóriát ütik most. Sanjit és Zorot így összekeverni idegenekkel. Legalább a szaglása lenne jó,

Usopp remélem nem linkeli ezt a coolguy szerepet. Előreszámító, trapmaster és blöffmestert várok tőle. (meg mókamester, ne epicfailtrollmont)

Nami... Tetszik hosszú hajjal.

Robin: ő robin. De ő elég idős tag, h jelentősen ne változzon már meg.

Franky:  :zomg: ^ :zomg: Mint egy gorilla. De azzal az új karokkal simán eléri a hátát is. Mennyi kólát iszik 100on?  :hopp:

Zoro: soonTM

Luffy: különösebben nem tudom kommentálni. nagy szöveg volt a "sajnos a barátaim lettek, pedig biztosan finomak..."
:tezsvir:

(kivéve Brook, eddig oké kinézetre, de szerintem ő hamar vissza fog térni a égi énjéhez, ha majd találkozik a többi SH taggal)

LuckyDingo

Háááát... ez a summary érdekes. Chopperben picit én is csalódtam.. főleg, hogy még mindig nem vágja, hogy rossz tagokat követ.. >_<

Zoro szeme meg vagy vak... vaaaagy... GEASS O.o na jó.. nem geass, de röhögnék, ha egy fontosabb csatánál kinyitná és Hawkeye szerű szeme lenne XDDD

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2010-10-05, 10:42:39
Zoro szeme meg vagy vak... vaaaagy... GEASS O.o na jó.. nem geass, de röhögnék, ha egy fontosabb csatánál kinyitná és Hawkeye szerű szeme lenne XDDD
:D Bár a haki már majdnem Geass..
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

túl könnyű 2 szemmel a harc :D csukva tartja míg nincs méltó ellenfele  :haha:

blackronin

#2076
Ap-s teljes fordítás ohana script-je alapján... (jóval bővebb mint az előző)
[spoiler]
Originally Posted by Aohige_AP  View Post

Chapter 599: The Nine Pirates

Luffy is on the ship, and Hancock is disguising him
Hancock gives Luffy her coat
Luffy says no to fake mustache
Hancock says this is as far as she can take him
Luffy tells her he wants to see her again
Hancock misunderstands that as a marriage proposal

Back to Sabaody
Fake Luffy is talking trash to Luffy
Luffy only says I'm sorry to him
Fake Luffy fires his gun at Luffy
Luffy uses haki to dodge the attack
Fake Luffy is unconcious, everyone in the area is astonished

Sabaody 17GR
Robin finds Sunny, and Franky is there.
Franky is bald. His hands are very mechanical.
Robin and Franky enjoys their reunion
Robin tells him she met Rayleigh and others already.
Only Luffy hasn't shown up at the bar yet

Brook Live concert is going well

Fake Luffy, Fake Usopp, Fake Sanji, Fake Zoro, and Fake Chopper
Chopper tells Fake Luffy that (Fake) Robin has been abductetd
Fake Luffy tells him to leave her be, that was her fate
Chopper says he's dissapointed with them, and runs off to save her


Sabaody 66GR Marine base
A marine reports the Strawhats are gathering at 46GR, as they look at the fake Luffy's recruit poster
Sentoumaru appears.

Small panels of Robin and Franky on the Sunny
Usopp and Nami are talking with each other somewhere
Sanji is walking
Chopper is running
Luffy is looking at the Vivre card

42GR
Sanji asks the fisherman to sell him fish cheap
The fisherman is agitated, it seems he had made some grave mistake..
He tells Sanji a young man with three swords wanted to fish because he was bored,
and the fisherman told the young man to get in the boat and wait for him.
Sanji asks if it'sa green haired man with 3 swords, and haramaki around his waist
Fisherman: Yeah, that's correct! And he's one-eyed! You know him?
I told him to wait on the boat, but he got on the big ship next to it and fell asleep
I yelled out to him that that's the wrong ship, but he won't wake up.
The coated pirate ship started submerging... they went to fishman island!
Sanji is muttering about how Zoro got there first, but he still ended up getting lost

That's when a commotion started at the harbor
Bubbles started bursting on the surface of the ocean, and a broken ship floats up
Crowd wonders if the coating failed, or if it was attacked by Sea Kings.
Then they notice someone in the ship

Zoro sheathes his sword
Zoro: I got on the wrong ship!!

End. Sorry.
Zoro has both arms, but looks like he can't see with his left eye.
[/spoiler]

Boa-tól hivatalos búcsú, persze Boa megint álmodozhat tovább egy (újabb) félreértés miatt. Happy End.  :P

Szerencsére Perona nem volt a fejezetben, remélem hogy soha többet ne látjuk őt...  :whoah:

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2010-10-05, 11:15:48
Szerencsére Perona nem volt a fejezetben, remélem hogy soha többet ne látjuk őt...  :whoah:
Most mi a bajod Peronával? Én tökre komálom a horohoro csajt.. XD

Viszont az a rész, ahol Luffy széthakizza ál-Luffyt, nem jött be így olvasva... most már a s**gét is hakival törli ezek után? :S Mondjuk kevésbé volt így feltűnő.. az igaz.

Squazee2005

Szerintem nem eszik olyan forrón a kását. Luffy eleve álruhában ment, így felesleges lett volna ilyen senki miatt jelenetet rendeznie. Szépen lehakizta őt, és ment tovább. Arra se érdemes a csávó, hogy hozzáérjen Luffy.

blackronin

#2079
599 kijött!
http://mangastream.com/read/one_piece/40324560/1

Vélemény: nekem nagyon bejött! Minden olyan igazi OP-s volt.
Egy rossz szavam sincs.
Így kell ezt csinálni Oda.

Persze az előző hét is jóval kellemes fényben van már... Jó volt ennek a fejezet felvezetésének.

Squazee2005

Vicces volt Hancock a bajusszal meg azzal a bazi nagy csomaggal, amit Luffynak készített.  :haha: Aranyos volt.
Luffy elintézte az ál-Luffyt, Sentomaru megy Shabondyra, Zorro megjelent nagyon klassz módon... jó volt. Franky-t szoknom kell, de nagyon. Nem bírom még mindig.

Leara

Nem hittem volna, hogy valaha ilyet mondok, de Hancock ebben a fejezetben tényleg aranyos volt. Na mindegy, azért nem fog hiányozni :D.

A fejezet maga nagyon bejött, Franky külsejét már meg is szoktam. Zoro meg cool mint mindig^^.
Úgy tűnik az igazi reunion tényleg a 600. fejezetre marad... már alig várom  :jee:.

(btw, blackronin, látom már kint is van az új avád :D)
MAL

blackronin

600-ik fejezetre már félreraktam az OPIC jelzőt...
Mert tuti, hogy az lesz.  :P

Hancock egyébként tényleg aranyos volt a fejezetben, bár egyelőre én sem fogom hiányolni...
Egyelőre...  :D

nikici

Sokat nem tudok hozzátenni, jó fejezet volt. :D
Hancock tényleg aranyos volt most, de nekem sem fog hiányozni. Frankyt még nekem is szokni kell, de lényeg h azért maradt ugyanolyan hülye. :D Meg úgy eddig mindenki szerencsére, akiből már többet láttunk. Vagyis Chopperben nem vagyok biztos. Még így sem ismerte fel tényleg a többieket.  :frown: Remélem tisztázva lesz a Straw Hat név.
Sanjit bírtam, mikor a csávó kérdezte, hogy a barátja Zoro? XD Ismerőse. XD Zoro meg nagyon jól kikupálódott. :P

Alig várom a 600. fejezetet, remélem tényleg nagyon OPIC lesz. :hopp:

>blackronin: azt hittem, többet mutató képet fogsz kitenni róla, nem csak "igazolványképet". :D

LuckyDingo

Ha már mindenki így kezdi.. Boa télleg aranyos volt.. de tőlem akár meg is dögölhetne már.. /nehogy elhiggyétek, hogy komolyan mondom XD/

Luffy bebullettimeozott yeah... Sentoumarut szét fogja szedni :D Pacifistáknak is lőttek.. Zoro lol, de valamiért ez a fejezet nekem rövidnek tűnt.

Franky viszont gagyi.. ez van. Azért remélem csöppet erősebb lett.

@blackronin színezd ki, mert így gyenge az ava.. :P

NLZ

És még mindig kértés, hogy ki lesz az új tag, mert most kéne bekerülnie, mielőtt a tagok túlzottan összerázódnak, nem?
Mondjuk Sentoumaru? :D
[reserved]

blackronin

#2086
Quote from: LuckyDingo on 2010-10-07, 00:50:28
@blackronin színezd ki, mert így gyenge az ava.. :P
Ha lesz rá időm, akkor keresek egy színes változatot (mert biztos lesz olyan is hamar), de ugyebár dolgozni is kéne...  :P  Nem csak OP az egész világ!  :D


edit: ja, most jutott eszembe egy dolog, amit már meg akartam említeni...
A mostani fejezettel (bár az előzőben is látható volt vagy utaltak rá) már észrevehető, hogy a SH tagok többsége magasabb és nagyobb lett. Tehát bejött, amit írtam, miszerint az eltelt idő és a nagyobb erő összefügg a magassággal/nagysággal.
Nézzük csak meg:
Luffy már csaknem olyan magas, mint Hancock. (látható, hogy teljesen ráillik Hancock köpenye és Hancock se néz már le rá)
Zoro masszívabbnak/magasabbnak látszik.
Nami is magasabbnak tűnik, Robin vagy Luffy mellett kiderül. A melleiről már volt szó.  :D
Usopp egyértelműen magasabb és nagyobb.
Sanji is, elég csak összehasonlítani az okamakkal.
Chopper nem változott semmit, bár a többi alakjában lehet változás (valaki ki is emelte az AP-n, hogy nem Chopper hibrid alakján kell nézni a változást, hanem az eredetin, ami a rénszarvas formája)
Robin talán magasabb lett egy picit, de ezt szinte lehetetlen így eldönteni, mert ő ugyebár alapból magas volt. Melleivel kapcsolatban majd Oda-sensei kiokít minket.  :P
Franky egyértelmű.  :P
Brook nem változott, de jobb is...  :D Hiszen "I'm nothing else just BONES!!!"

Én így látom a dolgot, de írjátok le, ha tévednék esetleg...

edit2: mindenki észrevette, hogy Luffy "csak" rongyos 100 millás emelést kapott?
Pedig azért csinált egy-két dolgot Ennies Lobby óta.
Na, mindegy, legalább emeltek rajta valamennyit.

smash++

Quote from: chilip on 2010-09-30, 21:16:31
honnan veszitek hogy megvakult fél szemre?  :eek: csak mert fél szeme csukva a nagyképen? és ebből már mindent le lehet szűrni?
még mindig csukva van :)

Most vagy egy sharingant rejt ott vagy Mihawk ismét megjelölte. Én mondjuk kimondottan hátránynak tartom, ha nincs Hakija és a fél szemére nem lát.
De az is lehet, hogy rájott csak fél szemmel tud tájékozódni :D

blackronin

#2088
One Piece Databook: Green



A lényeg

From AP
Quote
To summarize:

Oda-sensei's treasured special stories and secrets
All 12 Cover stories included!
4 new Strawhat theater chapters. In Edo, School, Fantasy land, etc
Oda-sensei's hidden sketches as well as never revealed behind-the-scene stories
Over 120 of the animal themed cover arts
The introductions of the major forces in the New World
Over 80 secrets in One Piece revealed

Na, emberek ez egy NORMÁLIS databook megcsinálva, s megfelelő tartalommal ellátva.
Nem az a szánalmas Bleach: Masked cucc.

LuckyDingo

Ok akkor ezt most valaki kurvagyorsan szkennelje be és fordítsa, mert kell.. O.o

blackronin

Quote from: LuckyDingo on 2010-10-08, 21:58:53
Ok akkor ezt most valaki kurvagyorsan szkennelje be és fordítsa, mert kell.. O.o
Hát sajnos erre még várnod kell...
Ugyanis a 60-as kötettel jön ki majd csak november 4-én.

Ja és 394 oldalas lesz, az eddigi leghosszabb databook eddig.

Bishop

Bejött a chapter Luffys jelenet nagyon tetszett! :whoah: Frankyt még szokni kell,de a vállán a számokból az a gyanúm hogy csak egy a sok közül, durva lenne ha tudná cserélgetni :D Zoro jelenete meg Sanji beszólása is jó volt :D Már alig várom a SH crew vs Pacifista+Sentoumaru-t  :whoah:

chilip

Franky régi haja [spoiler]VISSZATÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRT FUCK YEAAAAAAAAAH!!!!! orrát megnyomja változik a sérója  :lol:[/spoiler]

Squazee2005

[spoiler]Meg van bocsátva Franky új kinézete. XXD Ez zseniális! És Luffy felvette az álbajuszt!  :muhahah: [/spoiler]

blackronin

Látom, hogy néhány ember nagyon türelmetlen volt...  :P
Most sajnos nem tudom a képeket és a summary-t berakni, megtaláljátok őket a megszokott helyeken.
Lusta és elfoglalt vagyok, oké?  :D

Eddigi vélemény:
[spoiler]
Egy nagyon jó fejezet lesz, de sajnos még nem érzem egyelőre az OPIC féle bizsergést...
Bár még csak pár képet láttam és pár szöveget olvastam eddig.
Mindegy, még reménykedek. Talán valóban különleges fejezet lesz a 600-as.
[/spoiler]

LuckyDingo

Nem lesz különleges, de valamilyen szinten jelentős lesz, mert a végén Rayleigh benyögi azt, amit a 600. fejezethez vártam, bár még csak Luffy nélkül lesznek ott..

blackronin

#2096
600
http://mangastream.com/read/one_piece/55133868/1

EPIC.

Főleg a régi jó OP hangulata miatt, meg azért mert jó volt látni a tagokat újra együtt (persze még Luffy nélkül egyelőre)!
Az első spoiler alapján nem tűnt izgalmasnak, de így egyben sokkal jobb volt.
Mivel hogy nem történt semmi rendkívüli benne, ezért nem lett OPIC.

De ahogy látom az elkövetkező fejezeteket, biztos hogy lesz "igazi SH csapat vs Kamu SH csapat és szövetségesei" harc, amit  nagyon várok!
Szerintem Luffy-val is ott fognak majd találkozni a többiek.
Én ott gondolom/remélem az "érzelmes" reunion-t, a SH tagok mostani beszélgetései a hajón nagyon jók voltak (meg Brook része a koncerten), de tényleg remélem hogy Luffy-t meglátva, azért egy kicsit jobban meghatódnak majd.
Mert ő megérdemli.

edit: Ja végre Chopper-en láthattuk az eltelt 2 év változásait, nagyon sokat nőtt... Nekem tetszik, mert tényleg komolyabban vehető már, csak ne legyen állandóan a cuki alakjában.

A lényeg röviden: ezt a fejezetet van miért megjegyezni!
  :whoah:


edit2: és tessék szépen békén hagyni Franky-t!
Még megvan neki a régi haja.  :P
S 100% hogy a régi teste is ott van valahol, még meg is említette, hogy ez az alak az "Armored Me".

Squazee2005

Megnyugtató volt látni, hogy a két nekem leginkább nem tetsző (mármint először nem tetsző) karakter, Franky és Chopper, igen is átmentek némi változáson, bár Chopper így is fura a szarvas alakjában. Franky-n nagyon jól elmosolyodtam, Oda szuperül oldotta meg eddig a dolgokat.
Brook is jó volt, az ő része nem volt benne a spoilerben, ezért külön jól esett látni, s átélni az ő részének a varázsát. Nagyon tetszett ez is.
A csúcs természetesen Luffy volt, aki nem csak álbajuszt visel  :lul: , de Chopper mintájára ő is az ál-Sanji és ál-Zorro párost kezdi el követni.

Luffy és az igazi Zorro meg Sanji szét fogját verni ál-Luffyékat, az ő új "szerzeményeiket", a tengerészeket és utána húznak el a New Worldbe. Alig várom!  :jee:

Bishop

Jó chapter volt, bejön az egész, már alig várom hogy leüssék a fake csapatot a sampon reklám kalózt meg a pacifistakat :D SH crew újra fel forgatja a világot :whoah:
A poénok is jók már rég volt olyan hogy Zoro meg Sanji osztja egymást, #1 #7  :lol: És ha Chopper kiakadt Frankytól, Luffy sírógörcsöt kap :D Kezdem megszokni Frankyt és Chopper is változott valamit szerencsére bár szerintem ez akkora hülyeség hogy a hibrid formája nem változott, most ha valaki gyerekként Zoan DFet eszik akkor 40 évesen is gyerek méretű hibrid formája lesz? ::)
Brook jelenete meg epic :whoah:

blackronin

#2099
Quote from: Ymir on 2010-10-14, 17:15:02
Szerintetek lehetséges, hogy az új Rookiek Moria régi (New World-beli) csapatából való túlélők? Kísértetiesen hasonlítanak a Thriller Bark alatt szereplő kalózokra.
Én úgy emlékszek, hogy Kaido az egész bandát lemészárolta, csak Moria menekült meg. (gondolom dopperganger képességével)
Emiatt nem tűnik lehetségesnek az, hogy azok a tagok Moria volt legénységéhez tartoznának.

Quote from: Bishop on 2010-10-16, 09:56:49
bár szerintem ez akkora hülyeség hogy a hibrid formája nem változott, most ha valaki gyerekként Zoan DFet eszik akkor 40 évesen is gyerek méretű hibrid formája lesz? ::)
Szerintem a hibrid forma is változik az idő elteltével a Zoan használóknál, csak Chopper az egyetlen kivétel.
Értsd: Chopper cuki, japánok imádják (de szerintem a csajok is mindenhol  :P), sok Chopper plüssfigura sok pénzt hoz -> következtetés: ő marad ilyen cuki 100 évesen is.  :D
Csak színtiszta marketing.  :P


edit: hmm... érdekes. Zoro másik szeme is rendben lenne?
[spoiler]

[/spoiler]