Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Squazee2005

Végül is, nekem tetszett a béka-hasonlat, hiszen a Fishman Island is egy "külön" világ, s a benne lévőknek nincs sok kapcsolatuk a külvilággal. Ezért félnek az emberektől és ezért félnek az emberek tőlük. És ezért, hiába nagy arc Hyouzou, hogy ő a legjobb kardforgató a szigeten, valójában azt sosem hagyta el, épp ezért minden állítás a saját erejéről csak FI-re korlátozódik és talán ennek a következménye az is, hogy mindenki "fodder" és ilyen viszonylag sima győzelmet alkottak a SH-ék.

Hyouzot amúgy is utáltam, mert egy gyenge részeges karatemester ezerszázmilliomodik verziója volt. Nem mondom, hogy nem lehetett volna többet kihozni belőle, de nekem elég volt ennyi.

smash++

Quote from: blackronin on 2011-11-16, 09:51:43
DE sajnos megint van pár apró dolog ami böki a csőrömet:
1. Vajon tényleg szükség volt Chopper Monster pontjának bemutatására?
Szerintem egy valódi harcban jöbben bejött volna mint a végső ütőkártya, így nem jött be, és egy elhamarkodott döntésnek tartom összeségében Oda részéről.
2. Nami és Robin miért nem kapott semmi érdekeset? Állandóan kihagyják őket a mókából!
Kicsit vehetné őket komolyabban Oda. Nagyon hanyagolva vannak a harcok szempontjából. Remélem, hogy ez majd változik a jövőben.
3. Hyozou egy hatalmas csalódást lett végül számomra. Nem volt ellenfél Zoro-nak, szinte semmit nem mutatott a tudásából.
Oda elpocsékolt egy remek karaktert.
4. Ikaros Much pedig bekerült nálam az OP történelembe. Ő az egyik legbénább, legidegesítőbb és legunalmasabb karakter amit valaha ki tudott találni Oda... egy szánalom. De szerencsére már vége.  :whoah:

Legalább lehetett nevetni Chopper Monster alakján, amikor bevágta a standard poént.
Volt egyáltalán olyan karakter ebben az arc-ban, aki miatt érdemes lett volna bármilyen új dolgot mutatni? Szerintem - nem.
Ennek ellenére megtette. Ez van...

Hála az égnek Zoro nem mutatott semmi... remélem kitalál Neki valami értelmeset Oda később.

Egyébként Oda mit tudott volna tenni... A manga elején verték el a nagy tesókat negyed vagy nyolcad ennyi erőből. Hiába próbálta mutotgatni, hogy Hordó és bandája erősebb a régieknél csodát nem tud tenni.
Szerintem szinte Jibei az egyetlen erős, harcképes karakter a viziek közül jelenleg.

Bishop

Mivel a chapter főleg a támadásokról szólt, így csak ezeket fogom véleményezni.
Bejött: Sanji Brook Franky
Nem jött be : Zoro Chopper Usopp
Zoro mutathatot volna többet, rossz kifogás hogy nem volt méltó ellenfele. Többieknek se volt. Bár azt hiszem nála a hajó szétvágása volt a érő bemutató.
Chopper támadása lame...
Usopptól még mindig várok valami precíz sniperhez méltó de erős támadást.

Azt hiszem ezek nem a végső támadások voltak, csak kellett valami látványos. Biztos van még mit mutatni.

blackronin

#2763
A támadások szerintem:
Usopp: szerintem ez volt a legeredetibb, s még jópofának is tartottam ezt a farkas formájú növényt.  :P
Franky: igazi Franky-s féle super támadás.  :D
Chopper: elég durvának nézett ki, de nem tudom hogy milyen lesz az anime-ben...  ^^"
Zoro: semmiben nem különbözött az Oni Giri-től, de mivel az is király támadás volt, így ez is.  :smile:
Sanji: nagyon Sanji-s, illett a jelenethez, bár annyira nem volt eredeti.
Jinbe: leghatásosabbnak és legerősebbnek látszott, kíváncsi leszek az anime változatra.
Brook: elment, csak egy kicsit módosított változata a sima Giri-nek.

És nagyon remélem, hogy ezekkel végleg letudtuk a NFP bandát, mert már fárasztó a jelenlétük.

A következő fejezet természetesen mi másról szólna, mint Luffy végső támadásáról, hogy elpusztítsa a Noah-t.
Lehet, hogy még Hody is nyög párat, de inkább ne.
A vége az lesz, hogy mindenki örül, s elkezdődik az utójáték, ünnepléssel meg hasonlókkal.
(Ja, én Jinbe-t már mint a kilencedik tagként kezelem (Luffy-t nem számítom), hiszen annyi jelzést kaptunk Oda-tól ebben az arcban, hogy NAGYON meglepődék ha nem csatlakozna. Az igazi trollkodás lenne Oda részéről.  :D )

De hogy ezek után megint mi lesz, az teljesen ismeretlen számomra.
Oda megint ott tart majd, hogy bármerre viheti a történetet tovább.
Jó lenne egy kicsit kitekinteni a világra vagy előhozni a Supernova bandákat is végre...

edit: ja és néhányan az AP-n hozzárendelték az "elemeket" a SH tagokhoz.
Szerintem jópofa, bár néhány erőltetett:
Luffy - light, de rubber is lehet
Zoro - wind
Nami - lightning
Usopp - earth, de plant is lehet
Sanji - fire
Chopper - animal, de life is lehet
Robin - darkness, de flower is lehet
Franky - metal, de energy is lehet
Brook - ice
Jinbe - water

Néhányan rögtön rávágták erre, hogy a SH tagok nem pokemonok.  :lol:

Liquid Snake

#2764
Számomra:

Brook - Maga a támadás még mindig nagyon tetszik, ez a jeges téma elég bejövős. Azonban számítottam valami zenés alakításra is, vagy a lelkét használja valamilyen módon, ehelyett
          "csak" a kard volt, de végülis ez rendben van, semmi kifogás ellene.

Usopp - Talán ez tetszik a legjobban, éppen azért mert volt benne precizitás, ahogy kiszámolta, hogy hány lépésből győzi le Daruma-t és úgy is lett, nem csak egy támadás volt hanem
            egy egész láncreakció. A végén meg egy olyan növény ami shockwave-t "lő"? EPIC WIN :D

Chopper - Semmi, csak ütött egyet, ezt el sem kellett volna nevezni.

Franky - BÍMÜ! Ez is tökéletes, Usopp és Chopper reakció csak tetézi :D

Jinbei - Így talán nem adja át mangában, de anime-ben ezt nagyon jól meg lehet csinálni, erősnek néz ki nagyon, főleg, hogy a másik oldalán robban ennek a nagy mamlasznak, bár
           igaz  ezek a vizes lökéshullám támadások már talán kicsit kezdenek halványulni...

Sanji - Igazából Diable Jumble, csak most az egész teste lángolt talán és úgy rúgott egyet, ez már régóta az egyik kedvenc támadásom és most is jó volt viszontlátni :D

Zoro - Nulla. ( A szöveg viszont el lett találva a végén )

Kraivan

Brook azért dúdolgatott is közben, ami jobban adta a bárd hangulatot.

Chopper: "That is scary!" reakció  :appl:

Usoppnál mi legyen egy cool támadás ha a taktikai sakkozás nem az?
Najó... már csak az lenne jobb ha közvetlen szivatná az ellenfelét, h a csapdákat rá lövi, nem pedig elé. Kicsit érdekel, h neki ezek a magvak permanens, limitált, vagy kapunk pár képkockát arra h külön veszélyes botanikuskertet dédelget a Sunny-n?

Sanjinál nem is maga a támadás adta a veszett jó hangulatot, hanem a felkészülés.
Kisebb transzba esik, majd a "pokoli emlékek"-et felhasználva támad.  :jee:

Franky támadására osztom Nami és Robin reakcióját.

Bishop

Thriller Bark óta várom hogy Sanji atmenjen valami ilyesmibe, de ami érdekes hogy a támadás neve Memoire, ami Bon-chan támadásainak volt a neve.

blackronin

#2767
Korai spoiler!  :whoah:

647
[spoiler]
Ch. 647: Noah Has Stopped
cover: Skypeia, Lucky and Conis' Pumpkin Cafe, specialty: pumpkin (kabocha) noodles

NFP leaders are defeated, people celebrate for a bit.
But Noah's still falling from above.
Folks cheer on Luffy.
Luffy's still hammering on Noah with Elephant Gatling.

Oh, King Neptune apologizes to Joyboy about breaking the promise of Noah. Who the hell is he, dammit

Oh! Luffy stops attacking when he hears a mysterious voice.

Shirahoshi also came by to help.
Shirahoshi: "The Noah... has stopped."
Luffy collapses (probably because of fatigue).
Shirahoshi called the Sea Kings. They're having a conversation with her. They say that Luffy is an amazing person.
Thanks to Luffy's efforts to protect the island, Shirahoshi was able to summon the strength to call the Sea Kings.

Noah is partially destroyed, but still mainly intact.
Everyone's celebrating.

End
[/spoiler]

Kiegészítés
[spoiler]
T's 2nd post: Mistake on spelling "Sea King", mixed around kanji. He corrected it.

T's 3rd post: "I think Luffy must have been the only one who heard the voice. He heard the Sea Kings' voice. So he does have the voice of all things."

"Fishman Island Arc seems to be coming to a close. I'm glad to have seen the debut of the crew's training here."

"Luffy's wound opened and he went unconscious."
[/spoiler]

edit: kijött!
http://www.mangafox.com/manga/one_piece/v59/c647/1.html

edit2: senki se szólt hozzá még eddig?  :confused:
Azt hittem, hogy én leszek az utolsó most.

Egyébként nagyon elégedett vagyok.
Így képzeltem el az egészet.
Oda megcsinálta, bár kiszámítható volt.
De akkor is jó, az utóbbi 2 fejezettel együtt.
Csak az a pár megingás, fura rész ne lett volna!
Akkor a Fishmen Island arc teljesen rendben lenne.

Így?
6,5 / 10.
Volt már jobb arc is, az egyszer biztos.
De itt is megvoltak az emlékezetes pillanatok, de ezekkel együtt ez az arc adta a lehető legidegesítőbb ellenfeleket is, kb. a Davy arc óta.
De szerencsére lezárult, így végre léphetünk tovább!
NEW WORLD!

LuckyDingo

Meh elment fejezet volt... és a végén Luffy kidőlt. Sux. :D

Amúgy még lesz 2-3 magyarázkodós bulizós chapter tuti.. az kell, hogy levezesse a "feszültséget" + az új nakamának is kell egy, mire meggyőzik megmég egy, mire csatlakozni kíván :D

Bishop

Nekem tetszett az hogy Luffy kidőlt. Az már overkill ha szetzuzta volna Noaht. És azért az elephant gatling egy elég nehéz támadás

Squazee2005

Szerintem a Davy Fightos arc közel sem volt olyan rossz.

Itt ebben valahogy hiányérzetem van, valami nem volt az igazi. Talán nagyobb volt a füstje, mint a lángja? Nem tudom pontosan. Ahhoz képest, hogy elvileg milyen drámai, mély, komoly mégis sok poénnal kecsegtető a FI arc, nem volt közel sem annyira jó.

Na sebaj. Jó kis fejezet volt, éljenek a Seakingek! Meg Luffy támadása is jó volt, meg ahogy Shirahoshi megállította, az is tetszett. Shirahoshi egész jó karakter lett.

Buli előtt/közben még JoyBoy (vagy ki?) rejtélye, Caribou holléte és esetleg BigMam is lesz.

Junchi

Gondolom most az lesz, amit LuckyDingo is írt: Luffy-ék együtt rínak majd a halemberekkel, hogy vége, new nakama, random poénkodás, stuff.

De mindegy, látszik már a fény az alagút végén.

NLZ

Ki mondta, hogy most biztos lesz nakama? :D
[reserved]

blackronin

Quote from: NLZ on 2011-11-24, 12:56:25
Ki mondta, hogy most biztos lesz nakama? :D
Senki, de Oda nagyon nyomja Jinbe-t afelé...  :D
Az lenne a meglepő, ha nem csatlakozna.

Quote from: Junchi on 2011-11-24, 12:31:21
Gondolom most az lesz, amit LuckyDingo is írt: Luffy-ék együtt rínak majd a halemberekkel, hogy vége, new nakama, random poénkodás, stuff.

De mindegy, látszik már a fény az alagút végén.
:tezsvir:

Quote from: Squazee2005 on 2011-11-23, 22:06:32
Szerintem a Davy Fightos arc közel sem volt olyan rossz.
Bocsánat, én az anime-s feldolgozására gondoltam.
Az elég idegesítő volt, s még el is volt húzva az egész.
A manga nem volt vészes.
Bocsi, hogy ezt nem említettem meg.

Quote from: Squazee2005 on 2011-11-23, 22:06:32
Itt ebben valahogy hiányérzetem van, valami nem volt az igazi. Talán nagyobb volt a füstje, mint a lángja? Nem tudom pontosan. Ahhoz képest, hogy elvileg milyen drámai, mély, komoly mégis sok poénnal kecsegtető a FI arc, nem volt közel sem annyira jó.
Na, akkor már végre te is megérezted azt, ami én éreztem 3-4 fejezettel ezelőtt.
Most már bizakodó vagyok, mert vége van...

blackronin

#2774
648
[spoiler]
"648: Onwards to the Sun
Cover Story: The guards of God (Wiper and co., looking even cooler)

According to the Sea Kings' story, Noah was made to be pulled by Sea Kings
The king finally awakens; "The power to destroy the world...!"

Shirahoshi goes to save Luffy so that the bubble surrounding Noah can be absorbed into the island's bubble
The Sea Kings, speaking to each other, say that Luffy heard their voices. It seems like Roger was also able to do that.
Can the Sea Kings fix Noah... before the promised time? The power of "that" family is needed to fix it but... the times have changed.
Back at the Ryuuguu Palace.
The mermaids, looking pleased, are found, but at the same time some treasures, including Urashima's Box, are stolen.
At the plaza, the crew explains the kidnapping misunderstanding.
Jimbe confines the human pirates (he doesn't behead them, but he's waiting for a decision from the royal family)
Chopper is sleeping with his head in Robin's lap. His monster transformation fatigues him, and he can't move for 2-3 hours afterwards. Sanji is jealous.
The princes bring Hody and Decken to the plaza. Both are unconscious.
Shirahoshi comes back, welcomed by everyone, but says that Luffy's blood won't stop flowing.
Luffy's blood type is F. A transfusion is requested by the citizens but no one answers the call. Shirahoshi says: "What about me? It's a different type, but it's red!"
Chopper says "No, but thank you for offering all the same!"
Jimbe volunteers for the transfusion.
"What do laws mean to me? I'm a pirate."
The king says, "The old laws are really just burdens"
Luffy regains consciousness...
"Hey, Jimbe... join my crew!!!"

Next week:
The bonds between humans and fishmen begin to form..."





Jimbe for nakama people: rejoice!
And this chapter is also for Local (the RoCho thing...)
[/spoiler]

Ez elég gyors volt!
Luffy rájött, [spoiler]hogy ki kell neki...  :P
Meg akkor már így tuti, hogy a köv. nakama egy csaj lesz. [/spoiler]

edit: kijött!
http://mangahead.com/Manga-English-Scan/One-Piece/One-Piece-648-English-Scan

edit2: elment, de szörnyen kiszámítható fejezet volt.
Talán a kincsek eltűnése volt egyedül érdekes, s hogy Caribou nem vitte magával a sellőket.

A véradásos dolgot viszont (bár tutira felkészültem rá, hogy előjön újra) annyira nem kellett volna erőltetni már...
Mindenki számított rá, mindenki tudta hogy előjön és be is következett.
Letudtuk, de nem izgatott igazán, nem ért el nálam semmilyen hatást, s a narráció is felesleges volt.

A múlt heti értékelésem az arcról maradt, talán ez a fejezet még csak rátett egy lapáttal.
Örülök, hogy vége van a FI arcnak, mert teljesen kifulladt a végére.

Alkyra

Quote from: blackronin on 2011-11-30, 09:21:30
648
[spoiler]
"648: Onwards to the Sun
Cover Story: The guards of God (Wiper and co., looking even cooler)

According to the Sea Kings' story, Noah was made to be pulled by Sea Kings
The king finally awakens; "The power to destroy the world...!"

Shirahoshi goes to save Luffy so that the bubble surrounding Noah can be absorbed into the island's bubble
The Sea Kings, speaking to each other, say that Luffy heard their voices. It seems like Roger was also able to do that.
Can the Sea Kings fix Noah... before the promised time? The power of "that" family is needed to fix it but... the times have changed.
Back at the Ryuuguu Palace.
The mermaids, looking pleased, are found, but at the same time some treasures, including Urashima's Box, are stolen.
At the plaza, the crew explains the kidnapping misunderstanding.
Jimbe confines the human pirates (he doesn't behead them, but he's waiting for a decision from the royal family)
Chopper is sleeping with his head in Robin's lap. His monster transformation fatigues him, and he can't move for 2-3 hours afterwards. Sanji is jealous.
The princes bring Hody and Decken to the plaza. Both are unconscious.
Shirahoshi comes back, welcomed by everyone, but says that Luffy's blood won't stop flowing.
Luffy's blood type is F. A transfusion is requested by the citizens but no one answers the call. Shirahoshi says: "What about me? It's a different type, but it's red!"
Chopper says "No, but thank you for offering all the same!"
Jimbe volunteers for the transfusion.
"What do laws mean to me? I'm a pirate."
The king says, "The old laws are really just burdens"
Luffy regains consciousness...
"Hey, Jimbe... join my crew!!!"

Next week:
The bonds between humans and fishmen begin to form..."





Jimbe for nakama people: rejoice!
And this chapter is also for Local (the RoCho thing...)
[/spoiler]g

Ez elég gyors volt!
Luffy rájött, [spoiler]hogy ki kell neki...  :P
Meg akkor már így tuti, hogy a köv. nakama egy csaj lesz. [/spoiler]

edit: kijött!
http://mangahead.com/Manga-English-Scan/One-Piece/One-Piece-648-English-Scan

...Miért is lesz a következő csapattag nő? [spoiler] Mert most Jimbe-t akarja, hogy csatlakozzon? [/spoiler]

blackronin

#2776
Quote from: Alkyra on 2011-11-30, 17:54:52
...Miért is lesz a következő csapattag nő? [spoiler] Mert most Jimbe-t akarja, hogy csatlakozzon? [/spoiler]
Nem Luffy dönt a dologról, hanem Oda.  :D

Kell még egy J-cup girl (Oda is egy bobbie monster... csak leplezi  :smile:) a csapatba, s 3 male tag után ez már tuti.
A japánok is már NAGYON követelik. Tele is vannak az utóbbi SBS-sek csöcsös levelekkel.  :D
Oda nem hiába válogatja be azokat...

Nagyon fura lenne még egy kan a csapatba egyébként...
Viszont a női tag már New World-ből jön.

Ja, ez csak akkor lesz így, HA Jinbe el is fogadja a felkérést!  :D
Oda lehet, hogy csak szívat minket.  :P

Squazee2005

Először nagyon nem tetszett a spoiler, de így elolvasva a fejezetet tetszett ez a rész, s nekem tetszett a szöveg a narrációban is. Bár nem volt egy erős arc, de azért elment.
Caribou ne bírta el a sellőket, inkább elvitte az összes kincset. Kíváncsi vagyok, Luffyék hajójára kommandózik-e , s ha igen Luffyéké lesz-e a kincs miután szétverik Caribout.  :haha:

Junchi

[negatív]
Tök mindegy, hogy lesz e új női nakama, úgyis csak fanservice-re használná, mint ahogy Namit és Robint is. Jó, valami kötelező háttérsztorit kapna esetleg, de ennyi, utána ő is beállna szépen a sorba.
[/negatív]

blackronin

#2779
Quote from: Junchi on 2011-11-30, 19:27:34
[negatív]
Tök mindegy, hogy lesz e új női nakama, úgyis csak fanservice-re használná, mint ahogy Namit és Robint is. Jó, valami kötelező háttérsztorit kapna esetleg, de ennyi, utána ő is beállna szépen a sorba.
[/negatív]
Sajnos a shonen női karakterek többsége erre a sorsra jut.

DE összeségében Oda elég jól kezeli Nami és Robin esetét. Nincsenek szerintem így elrontva ebből a szempontból, nemcsak csöcs és segg mindkettő állandóan, hanem azért a jellemük is előjön sokszor, s kifejezetten kellemes élvezni azt is.

Szóval ha lesz köv. női nakama, akkor az is érdekes lesz, persze a kinézetével sem lesz gond (és rögtön, a rajongói kérésekre reagálva, Oda ellát minket a méreteivel is  :D), ő nem az a típus, akinek csak ennyi elég lenne hosszú távon.
Ki fog alakulni egy remek személyiség, akit szintén megszeretünk majd.
És akkor már nem a mellmérete fog minket csak érdekelni, ha meglátjuk.

Liquid Snake

Sztem hatalmas hülyeség lenne még egy női tag, ez nem Harem vagy School Life manga... Jinbei remélem csatlakozik, bár van egy olyan érzésem, hogy nemet mond. ( Ne úgy legyen ). Foddernek felesleges lenne berakni még1 csajt.

blackronin

Quote from: Liquid Snake on 2011-11-30, 21:21:25
Sztem hatalmas hülyeség lenne még egy női tag, ez nem Harem vagy School Life manga... Jinbei remélem csatlakozik, bár van egy olyan érzésem, hogy nemet mond. ( Ne úgy legyen ). Foddernek felesleges lenne berakni még1 csajt.
Hát pedig biztosan lesz.
Erre mérget vehetsz.
S nem kell rögtön negatívan hozzáállni a dologhoz... sokan már Nami után azt mondták, hogy nem kell több női tag, mert így jobban kijön a személyisége... és láttuk, hogy Robin csatlakozásával az egyik legérdekesebb és legmeghatóbb történettel rendelkező nakama tagot kaptuk meg a SH csapatba. Szóval én csak támogatni tudom az új női tagot, direkt azért hogy Oda megmutassa:
Nem csak dísznek és fanservice-nek való a női karakter a shonen mangába.

Jinbe pedig majd kiderül.

LuckyDingo

Eddig még senki nem ment bele rögtön(komolyan), hogy csatlakozik. Ha jól emlékszem, Jinbe is valaki mást akart ajánlani egyszer.. ez rémlik. De ha Luffy kimondta, akkor úgy is így lesz.

Liquid Snake

Igen, bennem is ez van, amikor így Luffy elüvölti magát akkor általában úgy is lesz, de azért most nem tudom én sem 100%-ra venni. Viszont az is biztos, hogy ha most csatlakozik Jinbei, utánna számomra teljes lenne a csapat és nem kéne senki más, nem szabad Bleach-et csinálni a One Piece-ből, mert ha lesznek 20an a csapatban akkor még a zseniális Oda sem tudna mindegyikre odafigyelni, ebben biztos vagyok, és nem, nem ér meg egy próbát sem.

blackronin

#2784
Quote from: LuckyDingo on 2011-11-30, 21:35:51
Eddig még senki nem ment bele rögtön(komolyan), hogy csatlakozik. Ha jól emlékszem, Jinbe is valaki mást akart ajánlani egyszer.. ez rémlik. De ha Luffy kimondta, akkor úgy is így lesz.
Semmi ilyesmi nem volt, Jinbe csak azt mondta Ace-nek egyszer (amikor még nem ismerte Luffy-t), hogy ő nem lesz senkinek a védelmezője, hiszen ő is egy kalóz és egyébként se olyan jószívű, mint ahogy Ace gondolja róla.
Luffy, hogy mit mond az megint más, nem mindig jön be, erre pl. Dr. Kureha-tól (az öreg orvos) is megkérdezte, hogy csatlakozna-e, de ő simán visszautasította.

Quote from: Liquid Snake on 2011-11-30, 21:38:39
Viszont az is biztos, hogy ha most csatlakozik Jinbei, utánna számomra teljes lenne a csapat és nem kéne senki más, nem szabad Bleach-et csinálni a One Piece-ből, mert ha lesznek 20an a csapatban akkor még a zseniális Oda sem tudna mindegyikre odafigyelni, ebben biztos vagyok, és nem, nem ér meg egy próbát sem.
Biztos, hogy még lesz 1 nakama ezen kívül, lásd Oda elszólását ebben az évben, amit még anno be is linkeltem ide, ahol kijelentette hogy a New World-ben biztosan fog csatlakozni egy új nakama a csapathoz.
FI nem NW, így Jinbe mellé még jön más is később.

Ja és Jinbe csatlakozása nagyon várható volt, erre remek példa az érmés eset, ahol egy 2012-es érmecsomagot jelentettek be "Straw Hat Pirates" néven és már Jinbe a SH tagok között szerepelt...
Íme újra:
[spoiler]

[/spoiler]

Szóval Oda-nál nincsenek véletlenek.

De ez nem azt jelenti, hogy Jinbe RÖGTÖN beadja a derekát!  :smile:
Szerintem lesz még pár fejezet mire valóban megtörténik a dolog...
Nincsen időkorlát.

edit:
Most jutott eszembe az is, hogy december 16-17-én lesz a Jump Fest 2012, ahol Oda lesz a főszereplő és az OP.
Általában az ilyen eseményeken derülnek ki érdekes dolgok, szóval amint megtudok valami érdekeset azt rögtön berakom ide.
Mert lesz egy-két meglepi ahhoz nem fér kétség!

Liquid Snake

Már csak egy Logia kell a csapatba, anno még túl OP lett volna, de így, hogy már van rá verőlap így simán csatlakozhatna szerintem. Ha már fanboy akkor valami jelly-girl fog csatlakozni hozzájuk akiről lehet nyomatni az x-ray vision-ös hentai-okat... Én azért remélem, hogy nem lesz több csaj.

Squazee2005

Ha logia kell és nem csaj, meg is van, akit kerestél. Caribou.


Amúgy nem tudom elképzelni sem, milyen tag csatlakozhat még.

Liquid Snake

Quote from: Squazee2005 on 2011-12-01, 00:19:50
Ha logia kell és nem csaj, meg is van, akit kerestél. Caribou.

Gondoltam rá, de ő "túl gonosz". Pedig amúgy nagyon bírom a karakterét :D

blackronin

Sokatmondó számok az OP sikeréről...

Top-Selling Manga 2011 in Japan - One Piece sells 38 million Manga Volumes

01 - One Piece: 37,996,373 copies.
02 - Naruto: 6,874,840 copies.
03 - Blue Exorcist: 5,223,712 copies.
04 - Fairy Tail: 4,701,596 copies.
05 - Toriko: 4,665,634 copies.
06 - Gintama: 4,415,491 copies.
07 - Bakuman: 4.,399,938 copies.
08 - Bleach: 4,187,258 copies.
09 - Kimi ni Todoke: 4,109,481 copies.
10 - Gantz: 4,056,981 copies.

Részletes bejegyzés itt:
http://apforums.net/showthread.php?t=34408

chilip

Quote from: blackronin on 2011-12-01, 11:32:37
02 - Naruto: 6,874,840 copies.
:zomg:

Quote from: blackronin on 2011-12-01, 11:32:37
01 - One Piece: 37,996,373 copies.
03 - Blue Exorcist: 5,223,712 copies.
:cool: