Main Menu

Gundam

Started by chilip, 2007-10-14, 02:35:34

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Ami még eszembe jutott:
1. Azért az nem semmi, hogy Wang Liu Meitől már Nena is undorodik.
2. Az az érzésem, hogy Ali nem fogja már sokáig munkaadójának tekinteni Ribbons-t. [spoiler]A Memento Mori erejének láttán lelkendezett, hogy "Jaj, de király ez a fegyó, feleslegessé teszi a háborúkat.", viszont amennyire ismerjük, nem nagyon örülne annak, ha nem gyilkolászhatna Mobile Suitban ülve. jó, mondjuk mechák nélkül is talál rá módot. :muhahah:[/spoiler]

SaiyaGin

Ez megint nem volt semmi.

[spoiler]A 00 Raiser az előzetes elvárások szerint pwnolt mindent, ami azt útjába került, a két Innovator gépét is tönkrevágta (de a pilóták el tudtak menekülni a beépített űrsiklószerűségeikkel). Patrick és egy komája majdnem elintézték Lockont, de Setsuna időben érkezett, úgyhogy Lyle megmaradt. (Egyébként Desu szülei is túlélték az előző részt, bár Ian még nem tért magához.)
Saji Louise után akart menni, de az 0-Raiser valamiért nem működött.
Kati visszavonulót fújt, és miután a Meisterek visszatértek a hajójukra, Saji és Setsuna megint összevesztek és Saji egy "Ne hasonlíts engem hozzátok!" után behúzott egyet Setsunának.
Ribbons eléggé felhúzta magát azon, hogy a csicskásai vesztettek egy ember ellen:

Louise a
Setsuna=Saji barátja 5 évvel ezelőtt és a
Setsuna=CB egyenletekből azt az eredményt hozta ki, hogy
Saji=CB, már 5 évvel ezelőtt is, és kitörölte a fényképezőjéből az összes képét Sajiról.

A rész végén a szuperlézer elpusztítására indult Katharon-flottát elpusztította a szuperlézer.
[/spoiler]
Marina közben még mindig a gyerekekkel foglalkozik, gondolom ki akarja nevelni belőlük a háremét, most, hogy már ráér. Setsuna már túl öreg nem elég fiatal neki?   :D
A Winget látott fórumitákhoz lenne egy kérdésem: Relena is ennyire nem csinált semmit a sorozat nagyobb részében?

White SeeD

#392
Quote from: SaiyaGin on 2008-12-21, 13:16:44

A Winget látott fórumitákhoz lenne egy kérdésem: Relena is ennyire nem csinált semmit a sorozat nagyobb részében?

Ő sen csinált túlsokmindent, főleg hogy alig látni.
Általában túszként üldögél csöndesen, de mikor kell akkor keményen közbeszól :D

[spoiler]Mi lesz így a kedvenc fővonalammal :bruhuhu:

btw, ha az a sok idióta az orbitális gyűrűvel egy vonalban, szorosan hozzátapadva támadtak volna 2 oldalról, akkor talán nem lőttek volna rájuk, ha meg mégis, akkor tuti leolvasztják a gyűrűt is és máris élvezhetik a gravitáció áldásos hatását :smile:
( :facepalm: Ráadásúl az egyik osztagnak volt annyi esze hogy onnan menjen...) [/spoiler]
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin


chilip

de csak Xvid :( nyoro~n milyen sub? mert nekik van kinn HQ verziós

SaiyaGin

#395
Quote from: chilip on 2008-12-22, 10:39:39
de csak Xvid :( nyoro~n milyen sub? mert nekik van kinn HQ verziós

Inkább megvárod, amíg kijön a Mendoi-Concolave?  :P

A nyoronból utoljára az S1 18., előtte a 3. részét szedtem le, nem  ajánlom. ::)

Dreamcleaver

#396
Megnéztem gSS-től a 10-11-t, de a M-C-hez képest ótvar szar.  :frown: Csak azok meg lassúak, de nagyon. 12-ből elvileg volt gSS HD, (mert csak az van, az xvides verziót valaki más transzkódolja) de eltűnt. Lehet javítanak valamit.

Edit: illetve itt fent van most látom.
http://www.mininova.org/tor/2111716


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Az mennyire számit fanatizmusnak, ha a Sajt ízű snack helyett Saji ízű snacket olvasok? :D

Dreamcleaver

#398
12-es rész EPIC WIN! Intenzív harcok, dráma, fordulatok + Wang Liu Mei-t és arcon vágták végre (headshotig megteszi). A kövi rész is jónak ígérkezik. És még csak a 12-es résznél tartunk. Remélem minimum 24-25-re tervezik, és akkor még van minek történnie.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-22, 19:33:01
12-es rész EPIC WIN! Intenzív harcok, dráma, fordulatok + Wang Liu Mei-t és arcon vágták végre (headshotig megteszi). A kövi rész is jónak ígérkezik. És még csak a 12-es résznél tartunk. Remélem minimum 24-25-re tervezik, és akkor még van minek történnie.

:tezsvir:

Csak Lockon kaphatna több szerepet...

Dreamcleaver

Én Smirnovot is szeretném újra többet látni. Kíváncsi vagyok mit fog lépni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

#401
Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-22, 19:39:34
Én Smirnovot is szeretném újra többet látni. Kíváncsi vagyok mit fog lépni.

Ja. Meg Andrei.
És ott van még Anew is.

Szerk.: ezt nem hagyhatom ki:  Ribbons most már ismeri a 00 igazi erejét

White SeeD

#402
Nah, kivételesen nem volt túl rossz rész.
Bár ez gyakorlatilag a Star Trek és Macross feelingnek volt köszönhető.

Kiderűlt, hogy a hajók ágyúi át tudják ütni a festést ha kell :D Trapboy mechája pedig fotontorpedóval van felszerelve. (bár amilyen nagy volt olyannyira nem ért sz@rt sem :eek:
Lockonklón gépe pedig egy anyahajó miniatürizált mása :smile:

Azt viszont nem értem, hogy honnan van a cb shipnek annyi rakétája? folyamatosan ontotta magából ::)

Valaki viszont tényleg elmondhatná hogy mi az a transam :confused:
Ott az a zöld shild ami a def-et 100%-ra felnyomja, baromság és cheat az egész, de legyen. (btw, ilyenkor hol vannak a pajzstörő torpedók? vagy rakétákra már nem tudták rárakni? Esetleg csak víz alatt működik a technológia :wtf:)
Transam meg evade 100%? :D

Viszont nem volt Louise :mad:

ed: Az arow-sok meg balfékek. Ha annyira és tényleg meg akarták volna védeni, akkor már régen 2 hajó is elé ált volna a CB-nek, és akkor még ramolni sem tudtak volna ::)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

bah, egyeseknek mennyi baja van :D

White SeeD

Quote from: chilip on 2008-12-29, 14:36:21
bah, egyeseknek mennyi baja van :D

És csak az eget verő hibákat emeltem ki :hehe:

Ráadásúl nézd meg milyen pozitívan álltam hozzá. :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2008-12-29, 14:30:57
Kiderűlt, hogy a hajók ágyúi át tudják ütni a festést ha kell :D Trapboy mechája pedig fotontorpedóval van felszerelve. (bár amilyen nagy volt olyannyira nem ért sz@rt sem :eek:

Azt viszont nem értem, hogy honnan van a cb shipnek annyi rakétája? folyamatosan ontotta magából ::)

Valaki viszont tényleg elmondhatná hogy mi az a transam :confused:
Ott az a zöld shild ami a def-et 100%-ra felnyomja, baromság és cheat az egész, de legyen. (btw, ilyenkor hol vannak a pajzstörő torpedók? vagy rakétákra már nem tudták rárakni? Esetleg csak víz alatt működik a technológia :wtf:)
Transam meg evade 100%? :D


A Seravee megtette azt, amit Sumeragi elvárt tőle, vagy nem?

A Ptolemy II-t meg jól felszerelték.

Lusta vagyok utánanézni a Trans-amnak, ha jól emlékszem a 20. részben magyarázta el Schenberg papa a
videoüzenetében.

Azért tudtak meglépni, mert olyan hiperszupergyorsak. (Vagy a GN Archeres Arios ugyanúgy tud teleportálni, mint a 00 Raiser az előző részben. :D)

Az A-lawlz meg hiába állított volna valahova 2 hajót, a hiperszupergyors Trans-am Ptolemy lazán kikerülte volna őket. (+ Lockon vagy Tieria messziről szétlőtte volna őket.) Most már ugyanott tartunk, mint a SEED-ben, hogy ha egy hajó nem a föszereplőké, akkor 2-3 lövés után felrobban. :D

Dreamcleaver

Ep 13.

Elég kiszámítható volt, de legalább végig harc. Kár hogy nem voltak látványos elemek, pl Gadessa és 00 fightjánál.

Igazság szerint picit unatkoztam a rész alatt.

Megaztán:
- nem volt Louise
- QUALITY graphics in my Gundam 00? A rész első felében volt pár elrajzolt arc. Fogyóban a pénz?
- azok a repkedő kis pajzs micsodák, amiket Lyle kiengedett elég gagyin néztek ki. Akkor inkább már boostolta volna transam-mal a Ptolemy GN fieldjét.

Jah az meg nem derült ki, hogy Sumeragi mihez is kérte Marie segítségét? Ült ott a monitor előtt, azt annyi. Azt hittem valami spéci feladatot kap, de ezek szerint csak több ember kellett a hídra.

Ami még érdekes lehet, az új lila hajú csajszi a Ptolemy-n. Az előző rész alapján azt hittem, hogy beépített Innovator ügynök, de lehet, hogy tudtán kívül használták fel.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-30, 03:11:26

Jah az meg nem derült ki, hogy Sumeragi mihez is kérte Marie segítségét? Ült ott a monitor előtt, azt annyi. Azt hittem valami spéci feladatot kap, de ezek szerint csak több ember kellett a hídra.


Marist szerintem a Jedi hax Newtype hax szuperreflexei miatt állította csatasorba.

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-30, 14:04:47
Maris?  :rotfl:

Nem akartam Mariskát írni. :D
Jut eszembe: kezdem egyre inkább úgy érezni, hogy a túl nagy szereplőgárda miatt egyesek túlzottan háttérbe szorulnak. Marie-t is idesorolnám, Allelujah meg elvileg a főszereplők közé tartozna, ehhez képest ebben a részben annyit szövege volt összesen, hogy "Trans-am.", és az előző részben is kb. 2 mondata volt. Lyle hasonló cipőben jár, bár ő azért nem áll ennyire rosszul. Jelenleg ezt érzem a sorozat legnagyobb hibájának.

Dreamcleaver

Majd jön vissza Halleluja és akkor több szerepe lesz.  :D De amúgy jah, egyes karik nagyon elkallódnak. S3 perhaps?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-30, 14:22:24
Majd jön vissza Halleluja és akkor több szerepe lesz.  :D De amúgy jah, egyes karik nagyon elkallódnak. S3 perhaps?  :D

Ja, valszeg amikor kiderül, hogy miért is olyan jó az új tápja, a GN Archer.

White SeeD

Mondjuk én úgy gondoltam, hogy kicsit szorosabban az állomáshoz, hogy ne lehessen kikerülni. De közben eszembe jutott, hogy a múltkor lassítás nélkül csapódtak bele az óceánba az űrből, így tényleg még lődözniük sem kellett volna, elég ha szimplán átmentek volna az állomáson.  ::)

Közben nem jutott eszembe hogy ki az a Lyle, de a wiki megmondta hogy ő Lockon 2 :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2008-12-30, 23:35:25
Mondjuk én úgy gondoltam, hogy kicsit szorosabban az állomáshoz, hogy ne lehessen kikerülni. De közben eszembe jutott, hogy a múltkor lassítás nélkül csapódtak bele az óceánba az űrből, így tényleg még lődözniük sem kellett volna, elég ha szimplán átmentek volna az állomáson.  ::)

Nem rossz ötlet. :Kiraly: Azért a Trans-am nélkül kicsit kellemetlen lett volna.

Venom

Megpróbálok válaszolni Dreamcleaver kérdéseire. :) Marie mit keresett a hídon? Pontosan nem mondja ki senki, de ha megfigyelted, Sumeragi csak akkor hagyta lőni Tieriát és Lockont, amikor Marie mondta, hogy "MOST!". A lila hajú csajsziról (Anew) pedig már kiderült, hogy Innovator, konkrétan ő adta le a drótot (asszem 11. részben), hogy a Lagrange 3-ban melyik sziklában keressék a CB bázisát.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Dreamcleaver

Én még Anew árulásában nem vagyok 100% biztos. Nekem úgy tűnt inkább bemérték a quantum hullámait (egy pillanatra elrévedt, mikor Lyle-lal beszélt), mintsem ő adta le a drótot. Valószínűleg direkt csempészték be a CB-hez, de ettől ő még nem biztos, hogy tudja, hogy "áruló". Persze lehet tévedek, és túlbonyolítom a dolgokat, de attól, hogy Innovator még nem feltétlen van zöldecskével (a neveket mindig elfelejtem a 00-nál lol). Tieria is Innovator.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Quote from: Dreamcleaver on 2009-01-02, 20:35:20
Én még Anew árulásában nem vagyok 100% biztos. Nekem úgy tűnt inkább bemérték a quantum hullámait (egy pillanatra elrévedt, mikor Lyle-lal beszélt), mintsem ő adta le a drótot. Valószínűleg direkt csempészték be a CB-hez, de ettől ő még nem biztos, hogy tudja, hogy "áruló". Persze lehet tévedek, és túlbonyolítom a dolgokat, de attól, hogy Innovator még nem feltétlen van zöldecskével (a neveket mindig elfelejtem a 00-nál lol). Tieria is Innovator.

... és Tieria se tudta magáról, hogy Innovator,  :tezsvir: A zöldhajú meg Ribbons Almark. Engem még az érdekelne, hogy az Innovatorokat Ribbons hozta-e létre(esetleg már meglévő, pl. Schenberg által kikísérletezett dns-ekből, ugye Tieriáról se tudjuk hogy hány éves), vagy ők is régóta pusztítjákmár az oxigént. (A "régóta" persze elég relatív fogalom. :P)

Venom

Tieria tudta magáról, hogy micsoda, csak nem volt hozzá konkrét neve. Mert azt hitte, ő az egyedüli ilyen ... bigyó. Tényleg, mi az Innovatorok pontos besorolása?


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

SaiyaGin

Quote from: Venom on 2009-01-04, 01:02:13
Tieria tudta magáról, hogy micsoda, csak nem volt hozzá konkrét neve. Mert azt hitte, ő az egyedüli ilyen ... bigyó. Tényleg, mi az Innovatorok pontos besorolása?

Mesterségesen létrehozott ember. (Artificial human.) Vagy valami ilyesmi.

Cobra

ShinsenSubs milyen minőségben adja ki a részeket? (bár már töltöm)
Cocnclave-nek úgy tűnik eltűnt a fordítója, aki a Gundamot csinálta.
Hide and fear, Cobra Commander is here !