Hónap végi vizsgafelejtős filmmaraton

Started by Ramiz, 2008-01-06, 17:18:40

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Hm...
TFH a társast előrehozzuk 2-n6-ra, akkor ~7-re érünk ki,
ami után 7-8 óra filmet számolunk, akkor az 2-3, tehát az
éjszakai járatok egy ritkább időszakába pont beleesnénk.
Asszem onnan félóránként vagy óránként jár busz, nálam
is pl óránként jár éjszakai 2 után, azaz visszafelé nem
lesz egy könnyű kör...
Tehát így akkor Catan kiesik. Pedig már terveztem, hogy
Kikuval kirakjuk az Epic Fail-t, esetleg utak adakozására
szólitjuk fel a többieket, és "what is this faggotry?"-
szivárványfa mintájára színesből rakjuk ki :lul:

Kvikveg

Nekem jo, sot jobb, mint az ejjeli. Viszont nalam nincs ejjeli kozlekedes, ha 11re nem erek a Huvosvolgybe, akkor ott kell aludnom.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

annyi, hogy így Zsiga garantáltan kiesne, mert napközben ő ugyebár lanparty-n van.

Ramiz

Jó, az éjjeli hazajutást húzzuk ki, Dani biztos bevállalja a reggeliget! Beszélek vele!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Pont ma gondolkoztam rajta, hogy dejó hogy végre fix minden a szombattal kapcsolatban :lol: Szerintem jó nekem is 2-től, úgy a vasárnapom sem lesz annyira szétcseszve, csak sietnem kell kicsit, ogy odaérjek. Nem szeretek éjjel buszozni + Kőbánya-Kispest környékén mászkálni, de most ezen nem fog múlni részemről.

Próféta

Nekem minden jó.
Csak legyen már eldöntve.

Ramiz

Éjjeli hazautazás nem kell (kényelmetlen, hideg, veszélyes), vagy estig nézünk filmeket, vagy reggelig.

Ha Zsiga tuti kiesne a nappali miatt, plusz Xzone is (addigra biztos nem ér vissza "vidékről" :D ), és még kiku & Tenshi & Fazék Catanozását is elcseszné a dolog, akkor mindegy, hagyjuk. Marad a hét-nyolc körüli kezdés (amikor jöttök, ez már rajtatok, azaz a Catanos társaságon múlik). A tévét viszont szerintem jó lenne rögtön hozni (akár azon az áron, hogy szegény Nakedape velünk kell buszozzon :D ).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

#247
Quote from: Fazék on 2008-02-13, 13:50:53
annyi, hogy így Zsiga garantáltan kiesne, mert napközben ő ugyebár lanparty-n van.
Jobban belegondolva nekem is inkább ez a nappali lenne az ideális verzió, és akkor szombat film, este alszom, vasárnap lan. Az okok kb. ugyanazok mint Ramiznál.
Illetve a korábbi hülye egy héttel elhalasztós ötletemet is tartom még mindig. :) Xzone ugye bizonytalan, Ramiznak ezek szerint jobb lenne, nekem tuti, Catanos társaságnak így biztos nem szervezünk keresztbe, stb...

Lythis

Nekem édesmindegy, szal döntsétek el plox.

Xzone

Kétlem, hogy a délutáni kezdésre visszaérnék, ahhoz korán kellene kelnem :(  De a többségnek úgy látom az a jobbik időpont, szóval jó szórakozást nektek :)

Ramiz

Tehát kb
jobb a délután Kvikvegnek, nekem, Énnek (vasárnap miatt), Zsigának,
mindegy Lythisnek, Prófétának (csak döntsük már el :) ), Fazéknak(?),
rossz Xzonenak (második felére sem érsz ide?).

Úgyhogy délután lesz a filmezés, kettőtől tízig, valami kellemes közvetlenül ebéd utáni időpontban, punktum (ennél a tépelődésnél minden jobb). Ez feszítettebb tempó, mint a múltkori, de 4-5 film így is belefér, ha időben elkezdjük, valamint akinek kellemes éjszakai közlekedése van/931-es vonalán lakik, az akár maradhat még egy filmre. Aki nagyon akar Catanozni, és beáldoz rá egy-két filmet, tőlem az is eljöhet, biztos találunk rá helyet, hogy játsszanak (ha nem is a pincében).
Sorry a sok vacakolásért meg minden.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

kb félkettőig dolgozom a móriczon akkor indulok kifele ez esetben, bár lehet h felvetetem magam Fazékkal, és akkor van esély h kettőre kiérek (ünk)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

én kb f1-ig focizok, 1-re hazaérek, 2-re megebédelek, lefürdök, f3-kor elindulok, odaérek 3-n4 körülre, kezdjétek a no country for old men-nel, azt már úgyis láttam :)

Kvikveg

Fazek(vagy akarki), visszafele tudsz Moszkva fele transzportalni, hogy fel11re odaerjek? Akkor ui haza tudok menni.
(22:27 es 22:42kor megy busz ami kier, elobbi jobb lenne)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Nekem sikerült egy jó kis megfázást összeszednem úgyhogy nekem a hétvége ágyban teázás lesz.  :ejj: Bár ahogy nézem velem nem is számoltatok  :haha:

Próféta

Ha ez már végleges, akkor bólogatás Ramiz tervére. Találkozó 13:30, Őrs?

Quote from: Kvikveg on 2008-02-14, 11:51:30
Fazek(vagy akarki), visszafele tudsz Moszkva fele transzportalni,
Kijevig tudlak vinni, onnan meglesz? (Bocs.)

teraflare: jobbulást, de ne add fel, jóanyám a napokban kereken egy nap alatt lebetegedett és kigyógyult a hasonló nyavalyából. A végén még az is lehet, hogy eljössz :)

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2008-02-14, 12:39:11
...
Quote from: Kvikveg on 2008-02-14, 11:51:30
Fazek(vagy akarki), visszafele tudsz Moszkva fele transzportalni,
Kijevig tudlak vinni, onnan meglesz? (Bocs.)
...
Ááá... ez faaaj...   :wtf :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Frankó, 931-et még meg kell nézzem kimegy e hozzám, de erős a gyanúm hogy nem, inkább 914 jár felém. De kökiig biztos kimegy, vagy ha nem akkor örsig, onnantól pedig nyet problem.
:whoah:

Raggie

Őrült Stone-ra mindenképp leugrom majd, de végig nem tudok majd ott lenni, mert átépítjük az egyik szobánkat és pakolásban kell majd segédkeznem... :S
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2008-02-14, 09:41:26
délután lesz a filmezés, kettőtől tízig
3-11? Neked onnan könnyű "kellemes közvetlenül ebéd után", de a
város túlfeléről 1.5-2 óra békávézással ;) Ebéd után legkorábban
kb f3-ra érek csak oda.

Quote from: Raggie on 2008-02-14, 16:34:54
átépítjük az egyik szobánkat és pakolásban kell majd segédkeznem... :S
Ez a kifogás arra enged következtetni, hogy Ramiz berak még más
QUALITY, legalább E D 80000V és Ricky-Ho szintű filmeket is, és
csak az Örült Stone lesz normális? :haha:

Tycho

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-14, 17:13:09
Quote from: Raggie on 2008-02-14, 16:34:54
átépítjük az egyik szobánkat és pakolásban kell majd segédkeznem... :S
Ez a kifogás arra enged következtetni, hogy Ramiz berak még más
QUALITY, legalább E D 80000V és Ricky-Ho szintű filmeket is, és
csak az Örült Stone lesz normális? :haha:

I sense epic! Képmutatót kérnénk, Zsiga kolléga, a szenvedő arcokról :muhahah:

Ramiz

#261
Quote from: teraflare on 2008-02-14, 12:23:51
Nekem sikerült egy jó kis megfázást összeszednem úgyhogy nekem a hétvége ágyban teázás lesz.  :ejj: Bár ahogy nézem velem nem is számoltatok  :haha:
Hijj, sorry... össze-vissza pörgettem a hozzászólásokon, de nem írtam listát. Mindegy, úgyis jelzi, aki még jön/mégsem jön. :)

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-14, 17:13:09
Quote from: Ramiz on 2008-02-14, 09:41:26
délután lesz a filmezés, kettőtől tízig
3-11? Neked onnan könnyű "kellemes közvetlenül ebéd után", de a város túlfeléről 1.5-2 óra békávézással ;) Ebéd után legkorábban kb f3-ra érek csak oda.
Gondoltam, hogy ha megkajáltok délben, akkor f1-kor elindulhattok, és egy óra alatt belvárosból itt lehet lenni. De akkor kezdjük 3-kor, ha többeknek is jobb így. No Country akkor lesz, ha (1) mindenki akarja nézni (én szívesen újranézem!), (2) valaki hoz feliratos verziót! Addig is nézzük a többi filmet, azzal kezdjük, amit a jelenlevők bekiabálnak. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

egyáltalán hányan leszünk? mert egyre inkább olyan érzésem van, hogy mindenki vagy úgy említi az eseményt, hogy "majd számoljatok be róla", vagy "bocsi, de mégse tudok menni"...

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

Szívesen mondanám, hogy én is tuti, de van valami a lábammal, holnap megyek sebészetre. Remélhetőleg semmi komoly, maximum felágnak egy tályogot de szombatra okés, viszont ha nem, azt beírom. Valószínűleg velem is számolhattok. :D


Próféta

Én szeretnék elmenni, de most már ne nagyon rakjátok át máskorra, mozgó célpontra nehezebb célozni.

Ramiz

Quote from: Próféta on 2008-02-14, 20:12:01
Én szeretnék elmenni, de most már ne nagyon rakjátok át máskorra, mozgó célpontra nehezebb célozni.
:D

Ezt könnyű mondani, de minden áthelyezés valaki érdekében ment. Ki lehetett volna tűzni fixen elsőre is, de kevesen vagyunk, megéri kalkulálni, hogy legalább a 70-80%-nak megfeleljen az időpont, és ne az legyen a vége, hogy tényleg ketten-hárman filmezünk, és a többiek utólag kérdezgetik, hogy "milyen volt?". Legalábbis ha többeket érdekel, mint 2-3 embert, akkor ne. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Ramiz on 2008-02-14, 19:28:19(2) valaki hoz feliratos verziót!
/r/ clarification. Már csak felirat hiányzik?

Ramiz

Jó, akkor valaki írja ki úgy, hogy egy DivX-es asztali lejátszó megegye, VAGY hegessze rá egy dvd-re a feliratot (ez utóbbi esetben le is másolnám majd :haha: ).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!