AMV = Anime Music Video

Started by VASH, 2003-09-10, 20:27:57

Previous topic - Next topic

AMV?

HAGGYÁ BÉKIBEN:D
9 (9.5%)
AMV=Megnézem, de ennyi...
29 (30.5%)
AMV for Prezident
57 (60%)

Total Members Voted: 94

Shadowolf

Meg tudnád adni a teljes fájl nevét, mert hirtelen nem találom. :(

.Attila

aokakesu_digital-odorikuruu
(vagy aokakesu-digital_odorikuruu :confused: ) *szőrszálhasogatás*

Shadowolf

Időközben meglett. :hehe: Megnéztem, tetszett, de a másik kettőt akkor is elé helyezem. :D

Relunx

Nálam az Odorukuru Rulz! :hopp:
(az a szám valami fantasztikus)

Relunx

.Attila

Találtam egy olyan AMV-t az animemusicvideos-on, hogy

A Tribute To Shinobu

na most az a baj, hogy rákattintva egy brazil oldal (ez itt) jön be, és én semmit sem tudok spanyolul. Megtenné egy spanyolul tudó, hogy levadássza az oldalról az AMV-t?

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
Találtam egy olyan AMV-t az animemusicvideos-on, hogy

A Tribute To Shinobu

na most az a baj, hogy rákattintva egy brazil oldal (ez itt) jön be, és én semmit sem tudok spanyolul. Megtenné egy spanyolul tudó, hogy levadássza az oldalról az AMV-t?

Ugyan spanyolul nem tudok, de szinte 99%-os biztossággal meg vagyok róla győződve, hogy ezen az oldalon semmi animével kapcsolatos nincs. (ha tévednék, akkokr elnézésedet kérem).

Tiaro

Hát lehet, h anime az nincs, de a "sexo e erotismo" link alatt vannak egész jó képek is... ;)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Chronos

QuoteOriginally posted by Trivi
http://404.hpg.ig.com.br/
Ugye tudod, hogy mi az a 404-es hiba? :)

CHRONOS

.Attila

QuoteOriginally posted by Chronos
Ugye tudod, hogy mi az a 404-es hiba? :)

CHRONOS

not quite...
esetleg: not found?
szoktam találkozni vele, de nem így

Chronos

QuoteOriginally posted by Trivi
not quite...
esetleg: not found?
szoktam találkozni vele, de nem így
Pontosan...;)

CHRONOS

Shadowolf

Új kedvencem van: FLCL-Reel Big Fish-Kiss Me Deadly. :D Ez valami oltári nagy baromság. :hopp: (és éppen emiatt teccik annyira :D)

Emarsharae

Nekem meg a Tokyo Sling lett az új kedvenc...
Ha valaki Weiss kreuz fan, meg kell néznie... :hopp:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

amcsi

mivel lehet AMV-t készíteni?

thx Cruel Angel
MyAnimeList

teraflare

kedvencek: NGE-Rammstein-Engel, x1999-Rammstein-Du hast, Noir-Rammstein-Spieluhr,Nge-queen-Bohemian Rhapsody, Excel Saga- Play Excel Play, FLCL-STYX-Mr.Roboto, Evangelion-Linkin park-In the end, Evangelion-Nightwish-End of all hope, Aokakesu digital odorikuruu, Chrono Trigger-Rob Zombie-Scum of the Earth,Bastard-Karma-Kamelot,Blumchen-Bicycle Race- Goldenboy, The history of Anime  
Gomen ha valamit elírtam, de ezeket fejből véstem ide.

.Attila

QuoteOriginally posted by teraflare
...Excel Saga- Play Excel Play, Aokakesu digital odorikuruu...

Konstatálom, hogy jó az ízlésed :jee: :)

Sky

QuoteOriginally posted by teraflare
kedvencek: NGE-Rammstein-Engel, x1999-Rammstein-Du hast, Noir-Rammstein-Spieluhr,Nge-queen-Bohemian Rhapsody, Excel Saga- Play Excel Play, FLCL-STYX-Mr.Roboto, Evangelion-Linkin park-In the end, Evangelion-Nightwish-End of all hope, Aokakesu digital odorikuruu, Chrono Trigger-Rob Zombie-Scum of the Earth,Bastard-Karma-Kamelot,Blumchen-Bicycle Race- Goldenboy, The history of Anime  
Gomen ha valamit elírtam, de ezeket fejből véstem ide.

I like your style...
Mess with the best,
Die like the rest...

teraflare

Bár mintha itt az Engel kicsit rövidebb változatban lenne fennt. Nem?

Yuber

Hali All!

Elkészűlt, és letölthető állapotban van a 2. AMV-m.
Aki kedvet érez hozzá, töltse le.

Egy-két tudnivaló róla:

Anime: Tales of Eternia
Zene: Era: Cathar Rhythm
Méret: 54.1 MB
Link: ftp://usteam.uw.hu/Amv/Tales of Eternia AMV (Created by Yuber).avi

A minőség lehetne jobb is, de most ennyit sikerűlt kihoznom belőle.
Várom a véleményeket. :)

Byez!

Moha

Hello!

Nekiálltam egy AMV készítésének, de van egy kis gondom: nem tudom kibányászni az ogm fájlokból a videó sávokat. Már próbáltam jópár programmal, de ezeddig sikertelenül. Lejátszani egy mezei Media Player is lejátsza, de nem tudom betenni a videószerkesztőbe. Így sajnos kénytelen vagyok az avi formátumú fansub-okat használni, amikre rá van égetve a felirat és néha elég zavaró.
Szóval, tud valaki olyan programot, amivel ki lehet szedni (mondjuk AVI-ba) az ogm fájl videósávját?

Előre is köszi.

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Moha
Hello!

Nekiálltam egy AMV készítésének, de van egy kis gondom: nem tudom kibányászni az ogm fájlokból a videó sávokat. Már próbáltam jópár programmal, de ezeddig sikertelenül. Lejátszani egy mezei Media Player is lejátsza, de nem tudom betenni a videószerkesztőbe. Így sajnos kénytelen vagyok az avi formátumú fansub-okat használni, amikre rá van égetve a felirat és néha elég zavaró.
Szóval, tud valaki olyan programot, amivel ki lehet szedni (mondjuk AVI-ba) az ogm fájl videósávját?

Előre is köszi.

Mondjuk én még nem csináltam, de a VirualDubMod nem erre való? Hang és feliratsávot már szedtem ki vele.

Moha

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Mondjuk én még nem csináltam, de a VirualDubMod nem erre való? Hang és feliratsávot már szedtem ki vele.

Honnan tudom letölteni? Mert a sima VirtualDub megvan, de az
sem tudott mit kezdeni az ogm fájllal.

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Moha
Honnan tudom letölteni? Mert a sima VirtualDub megvan, de az
sem tudott mit kezdeni az ogm fájllal.

Az sf.net-en kell rákeresned.

Chronos

Igen, virtualdubmod tudja a problémát megoldani...:)

CHRONOS

noriko

QuoteOriginally posted by Trivi
Látom vannak itt nagyon tájékozottak:

melyik banda melyik száma a Play Excel Play AMV zenéje?
hmm..ez kissé régi kérdés volt, nem tudom kaptál-e már választ közben,
Extreme: Play With Me

azért a késő reakció, mert még csak most kezdtem el ismerkedni az amv-k világával, úgyhogy ebben a topicban még nem jártam.
amúgy a play excel play tényleg naaagyon jó! Meg Rage hellsingesét láttam, igazából az keltette fel amv-irányban az érdeklődésemet!:jee: Odorikuruu-n is túl vagyok!!!:D
na meg is nézem miket ajánlottatok még itten!
"I wish I could, but I don't want to."

Exo

Azt kell, hogy mondjam:

AMV FOREVER!!!:whoah: :jee: :cool:

Exo

QuoteOriginally posted by Exo
Azt kell, hogy mondjam:

AMV FOREVER!!!:whoah: :jee: :cool:
Legalábbis a két kedvencem(ezektől megpadlóztam, mint Jolán néni a tükörjégen): :D
Hellsing - Guano Apes: Open Your Eyes
Final Fantasy - Linkin Park: Pushing Me Away  
Akárhányszor nézem annyira jó, hogy folyamatosan ráz tőle a hideg és libabőrös leszek!:D :jee: :whoah:

.Attila

QuoteOriginally posted by noriko
hmm..ez kissé régi kérdés volt, nem tudom kaptál-e már választ közben,
Extreme: Play With Me

azért a késő reakció, mert még csak most kezdtem el ismerkedni az amv-k világával, úgyhogy ebben a topicban még nem jártam.
amúgy a play excel play tényleg naaagyon jó! Meg Rage hellsingesét láttam, igazából az keltette fel amv-irányban az érdeklődésemet!:jee: Odorikuruu-n is túl vagyok!!!:D
na meg is nézem miket ajánlottatok még itten!

Igen, már nagyon rég, ha jól emlékszem, Chronos-tól kaptam a tippet, hogy hol nézhetem meg, és azóta már tudom.
Play Excel Play! rulez :hopp: no.1

Én az első amv-met az őszi seregszemlén láttam -> Aokakesu Digital Odorikuruu, és az óriási hatással volt rám, ez a no.2

Exo

Nemrég láttam két Naruto-s AMV....és padló! :jee:
Ez annyira állat, hogy IHAJ!
SPOILERAmikor a fősrác beindul totálkáros állapotban és átvágja magát tőrrel a szájában a tömegen az meghökkentő...SPOILER
Látta már valaki a sorozatot? Biztos nagyon jó az is... :)

Shadowolf

#328
Quote from: ExoLátta már valaki a sorozatot? Biztos nagyon jó az is... :)

Az ám...:D Tudom ajánlani mindenkinek. ;)

Shadowolf

Kedvencek közé felkerült ez a két darab:
Ranma_Cardcaptors_Fushigi Yuugi - Everywhere
Vandread - No Doubt - New (Shock mielőtt tennéd a megjegyzéseket, már elkezdtem tölteni a sorozatot :p :D)