Avatar: The Last Airbender és Avatar: The Legend of Korra

Started by blackronin, 2012-03-22, 19:58:34

Previous topic - Next topic

chilip

túl nehéz az "Avatar" cím? vagy nem elég OPIC? :P

NLZ

Nyilván nagy a rettegés, hogy valaki bejön és megkérdi, hogy hol vannak a kék majmok. :)
[reserved]

NLZ

Uh, el is felejtettem, hogy a második évad vége ilyen depresszív.
[reserved]

Fazék

újból lehet átnevezni a topic-ot :__devil:

The Last Airbender: The Legend of Korra

QuoteThe title of the new series has undergone some changes. Earliest mentions about a new series spoke of Avatar: Legend of Korra, however, due to an issue with James Cameron's Avatar trademark applications, it was changed to The Legend of Korra. Sources suggested that the title would be Avatar: Legend of Korra, but it has now been confirmed that the title will be The Legend of Korra in the United States and Avatar: Legend of Korra for the international version.

szerk: bár nem teljesen értem a dolgot. szóval most akkor csak az amcsiknál lesz ez az új címe, vagy mindenhol ez az új cím lesz?

blackronin

Quote from: Fazék on 2012-04-13, 20:19:13
újból lehet átnevezni a topic-ot :__devil:

The Last Airbender: The Legend of Korra

QuoteThe title of the new series has undergone some changes. Earliest mentions about a new series spoke of Avatar: Legend of Korra, however, due to an issue with James Cameron's Avatar trademark applications, it was changed to The Legend of Korra. Sources suggested that the title would be Avatar: Legend of Korra, but it has now been confirmed that the title will be The Legend of Korra in the United States and Avatar: Legend of Korra for the international version.

Americans... time to...


edit: én biztos nem nevezem már át többet.
Avatar és kész.
Tőlem jöhetnek ide hülye kék majmok is, beperelhet Cameron is, de akkor se érdekel...  :P

NLZ

Na végignéztem újra, még mindig a legjobb rajzfilm. :)  Remélem Korra is hasonlóan jó lesz, sok szeretnivaló karakterrel.
[reserved]

Cloud

Na elkezdtem Korra-t.


Nagyon jó volt, alig várom a folytatást. :)

Cloud

'A The Legend of Korra szombaton 4,5M nézővel debütált a Nickelodeon-on. 3 éve nem volt ilyen erős premier a csatornán.'


junkie

blackronin

Ma kijött a harmadik rész.
Éppen most töltöm.
Már alig várom!  :smile:

edit: na, megnéztem.
Remek rész volt, szépen haladtunk a történetben is.
A jövő hét is ígéretesnek tűnik!
Alig várom!  :hopp:

NLZ

Hát nemtom, annyira nem ájultam el tőle. Mindenki villámot szór, ráadásul még ezt az adut is bedobták.
[reserved]

Próféta

Quote from: NLZ on 2012-04-23, 00:37:20
Mindenki villámot szór
A bending technikák inflációja voltaképp logikus is, de legalább védhető. Az előző sorozatban, mint minden elhúzódó háborúban, az volt a fontos, hogy minél több embert minél hamarabb felhozzanak arra szintre, hogy kárt tudjon okozni; így bőven elég volt alaptechnikáknál megállni. Itt-ott volt egy-egy nagy mester, de persze alapesetben nem értek rá évekig tanulni, tanítani a finomságokat.

Cloud

Na megvolt 3. rész is. Jónak tűnik ez, kíváncsi vagyok hogy ki lesz a maszkos emberke. [spoiler]Bár azzal hogy olyan ereje van mint az Avatarnak lenne egy két tippem.
[/spoiler]
Ezt a villámosdit nem nagyon vágom mondjuk.

Van ugye a 4 alapelem-4bender.

Ezekből ugye láttuk az előző szériában hogy többet is ki lehet hozni. Earth-bender--->metal-bender, vagy a Water-bender--->blood-bender.   De hogy jön a tűzhöz a villám?


szerk:

Ti milyen rls-t néztetek? Valahogy kikaptam egy olyat ami nem lett megvagdosva. :(

NLZ

hogyhogy megvagdosva?

Ám jah, elég erőltetett a tűz->villám. Iroh magyarázata alapján teljesen más mindentől, akár egy ötödik ágazat is lehetne.
[reserved]

Cobra

Úgy, hogy benne van az elején a bevezető reklám, meg közepén szintén egy felesleges bemondás, hogy "és most jöjjön megint az Avatar blabla". Ezen kívül van még a 7-900Mb-os 720p, amit abszolút nem értek hogy sikerült összehozni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

Hja erről beszéltem. AZt hittem 2012-ben már tudnak normális rls-t csinálni.

Fazék

Quote from: Cloud on 2012-04-24, 07:08:17
Hja erről beszéltem. AZt hittem 2012-ben már tudnam normális rls-t csinálni.
szintén meglepődtem ezen.
így eltenni sincs különösebben értelme, legalább helyet spórolnak nekem a bluray változat kijöveteléig :)

NLZ

Találtam egy normálisat:
The.Legend.Of.Korra.S01E03.The.Revelation.WEBRip.720p.x264-ANON
[reserved]

Cloud

Köszike. Kezdek rászokni ezekre a HD web-dl rls-ekre, jobbak mint a sima hdtvripek.

Cobra

Lehet csak az animéknél hozzászoktunk a normális kiadásokhoz :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2012-04-24, 21:27:08
Lehet csak az animéknél hozzászoktunk a normális kiadásokhoz :)
amcsi tv rip-eknél is normálisak a kiadások. nem hinném, hogy ezen múlik. szimplán csak vmiért nem csapott le a sorozatra vmi normálisabb scene csapat

Suszi

Tudtok nekem adni linket, ahonnan le lehet szedni? Torrent előnyben.
Előre is köszi

Cloud


NLZ

[reserved]

Suszi


blackronin

Negyedik rész:
Nagyon tetszett!  :whoah:
Korra személyisége és stílusa élesen elüt Aang-étól, s pont emiatt tetszetős számomra.

Érdekes fordulat a rész végén, s Amon karaktere is egyre jobban bejön nekem.
Kíváncsi vagyok, hogy ki ő valójában és mik a céljai.

Zen

Ő akar lenni a Sage of the Four Paths Avatar és egy nagy jutsuval bending technikával mókulni akar a Holddal és akkor hűdefaszaaa.
[spoiler]Nvm, just trolling. :P[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Ám fura, hogy nem jött még az Avatár mód. Nem iylenkor kéne bekapcsolnia? Tudom, túl hamar vége lenne úgy a sztorinak, de akkor is. :)
[reserved]

blackronin

Quote from: NLZ on 2012-04-28, 21:05:27
Ám fura, hogy nem jött még az Avatár mód. Nem iylenkor kéne bekapcsolnia? Tudom, túl hamar vége lenne úgy a sztorinak, de akkor is. :)
Már azzal vége lett volna a sorozatnak, ha Amon a mostani részben kicsinálja az Avatar-t...  :P
De mégsem tette.
Ja és az Avatar mód még valóban korai lenne.
Talán Korra nem is élte át egyszer sem... hiszen az a dolog a szellemiséghez kapcsolódik.
A készítők külön kiemelték, hogy Aang jóval felkészültebb volt spirituálisan már 12 évesen, mint most Korra.
Ezzel szemben Korra a bending képesség fizikai oldalát vágja nagyon, ezért ment neki könnyen az első 3 elem teljes elsajátítása.
A levegő elemnél viszont megint a szellem jön elő inkább, ezért is vannak neki gondjai azzal.

NLZ

Ám van egy olyan érzésem, hogy Amonnak úgy lesz vége, hogy Korrát ki akarja törölni, aki ezt visszanyomja.
[reserved]

Cloud

Ez is jó rész volt. Tényleg teljesen más egyén Korra mint Aang.  Ti mit tippeltek ki lesz Amon?

Amúgy Mako szerintem túl hamar jött össze a csajjal. Lehet paranoiás vagyok, de lehet hogy valami gond lesz vele is. Vagy csak simán szerelmi háromszög lesz? :D Meglátjuk.

Remélem azért a visszautalások a régi sorozatra lesznek még.


Egyébként lehet hogy majd csak az évad végén jön elő az Avatar mód nála, a nagy összecsapásnál.
Amúgy milyen hosszúra tervezik a sorozatot nem tudjátok? Itt is úgy lesz mint előző szériánál hogy mindegyik elemnek  lesz egy évadja?