Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

SoulReaver

-- hehe.... ez nem is annyira "off-topic", mert ez része a "Bemutatkozás"-omnak. Bemutatja, milyen nagy balpénisz user vagyok, és mennyit el tudok szerencsétlenkedni másoknak egyértelmû dolgokon.:)
-- Komolyra fordítva a szót, értettem a tanácsot, igyexem korrigálni.
-- Van valahol olyan topic, ami ilyen segítségkérõs lenne? Akkor nem ide írkálnék nyilvánvalóan, csak most jöttem még, és annyi a topic, hogy nem bírom még követni, mi hol van. Remélem belejövök 1-2 napon belül. Addig is köszi a türelmet.:)
Raziel...  Redeemer and destroyer. Pawn and messiah. Welcome time-spanned soul. Welcome ... to your DESTINY.
[/I][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]

Baldy

Quote from: SoulReaver-- hehe.... ez nem is annyira "off-topic", mert ez része a "Bemutatkozás"-omnak. Bemutatja, milyen nagy balpénisz user vagyok, és mennyit el tudok szerencsétlenkedni másoknak egyértelmû dolgokon.:)
-- Komolyra fordítva a szót, értettem a tanácsot, igyexem korrigálni.
-- Van valahol olyan topic, ami ilyen segítségkérõs lenne? Akkor nem ide írkálnék nyilvánvalóan, csak most jöttem még, és annyi a topic, hogy nem bírom még követni, mi hol van. Remélem belejövök 1-2 napon belül. Addig is köszi a türelmet.:)

Ajánlom az Offtopic részt :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Mattanja

Quote from: SoulReaverVan valahol olyan topic, ami ilyen segítségkérõs lenne?
Offtopic
Help
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Kalibur

Húú, mit látok :D
Isten hozott, SoulReaver  :hopp:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

SoulReaver

Szia Kalibur. :)
-- Én is egybõl kiszúrtalak magamnak:). Jó a portréd, nekem bejön. :rotflol:
Raziel...  Redeemer and destroyer. Pawn and messiah. Welcome time-spanned soul. Welcome ... to your DESTINY.
[/I][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]

Kalibur

Quote from: SoulReaverSzia Kalibur. :)
-- Én is egybõl kiszúrtalak magamnak:). Jó a portréd, nekem bejön. :rotflol:
Meglepne, ha azt mondanám, ez vica-verza igaz ? :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."


Pirula

Jó estét, jó fórumozást SoulReaver!

SoulReaver

Szia Pirula. :tezsvir:
Elnézést az iméntiért, Shadowolf Mester, most már viselkedni fogok :) .... csúf is lenne, ha az elsõ fórumozós napomon már lámpavason végezném.
:)
Raziel...  Redeemer and destroyer. Pawn and messiah. Welcome time-spanned soul. Welcome ... to your DESTINY.
[/I][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]

Meske

Üdv SoulReaver!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

kikuchiyo

Hadd mutatkozzam be.

Mintegy két éve foglalkozom komolyabban az animével, de csak most jutottam el odáig, hogy a sötétbõl kilépve -egy feltöltés ürügyén- regisztráljak a fórumra.

A lényegtelen részleteket rövidre fogva magamról annyit, hogy Budapesten lakom, 21 éves vagyok, és az ELTÉn vagyok ötötéves fiz.-csill. szakos hallgató.

Az anime -ill. tágabban a japán kultúra- iránti érdeklõdés nálam is, mint oly sokaknál a Dragon Ball idején kezdõdött, mára ez az érdeklõdés odáig fajult, hogy a nyelvet is tanulom a Japán Alapítványnál ("reberu ni" :)).

Azt, hogy mit láttam eddig, kicsit hosszú lenne most felsorolni :), inkább csak annyit, hogy a komolyabb, tartalmas, igényes animéket kedvelem, tehát az öncélú szórakoztatásért nem vagyok oda, a mûfajt tekintve pedig a sci-fi áll legközelebb hozzám.

Sajnos sok idõm nem lesz a fórumba írkálni, de azért megragadnám az alkalmat, hogy tiszteletteljesen üdvözöljek minden régebbi fórumozót.
Failure is the default option

.Attila

Hajimemashite kikuchiyo! :)
Fiú vagy vagy lány? :rolleyes:

És mit töltesz fel? :)

Moha

Üdv a fedélzeten kikuchiyo!
Jó szelet a vitorlába! :D

Itachi

Üdvöz légy Soul Reaver! meg kell mondjam van izlésed... :rolleyes:  :tezsvir:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

kikuchiyo

QuoteFiú vagy vagy lány?
Azt hittem ez nyilvánvaló de fiú. :)

OFF
QuoteÉs mit töltesz fel?
Leírtam a "Mik kerülnek fel" topikban, véleményezzétek plíz, hogy lássam, egyátalán érdekelnek-e valakit.
Failure is the default option

Fazék

üdv kikuchiyo!
na csak bekövetkezett a regisztrálásod, resistance was futile :D

Xaga

oyihcukik & revaeRluoS vdÜ

Moha

#1697
Quote from: Xagaoyihcukik & revaeRluoS vdÜ
Már vártam ezt a klasszikus "agaX" üdvözlést. :D
SoulReaver-t nem köszöntöd?

Edit: És még vak is vagyok.... :rolleyes:

Xaga

Quote from: MohaMár vártam ezt a klasszikus "agaX" üdvözlést. :D
SoulReaver-t nem köszöntöd?

Menj a postomra tarts tükröt a monitor elé és olvasd el mit látsz. (magyarul 1 postban köszöntöttem mind2 új tagunkat:))

Baldy

Quote from: MohaMár vártam ezt a klasszikus "agaX" üdvözlést. :D
SoulReaver-t nem köszöntöd?

Ha elolvasod az üzijét, akkor láthatod, õt köszöntötte elõször :)
Amugy hogy ne legyen nagyon offtopic: Üdvözlet köreinkben kikuchiyo :)
Amugy egy kérdés: hogy csináltad, hogy 21 évesen ötödéves vagy már? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kvikveg

Quote from: BaldyAmugy egy kérdés: hogy csináltad, hogy 21 évesen ötödéves vagy már? :)
Üdv SoulReaver!
Üdv kikuchiyo! Baldy kérdésére a válasz engem is felettébb érdekelne... :rolleyes:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

#1701
Quote from: BaldyAmugy egy kérdés: hogy csináltad, hogy 21 évesen ötödéves vagy már? :)
általánosban ugrott egy évet, hogy melyiket azt nem tudom, legalábbis velem együtt kezdte a 8-osztályos gimit, de késõbb azt is kevésnek találta színvonalban - úgyhogy óvatosan vele :D

edit: háhá! most már le sem tudja tagani, hogy ismer (úgy ahogy) :)

Baldy

Quote from: Blimpáltalánosban ugrott egy évet, hogy melyiket azt nem tudom, legalábbis velem együtt kezdte a 8-osztályos gimit, de késõbb azt is kevésnek találta színvonalban - úgyhogy óvatosan vele :D

edit: háhá! most már le sem tudja tagani, hogy ismer (úgy ahogy) :)

Na megint egy zseni köztünk :)
Itt már csak okos emberek vannak? A végén kiderül, hogy én vagyok az egyetlen "õsmagyar" itten :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

katz

Eddig nem is vettem észre ezt a topikot :lame:  Nemrég kezdtem csak a forumozást, ezért remélem elnézitek, h még nem mutakoztam be.

A BME Gépész karának 6.éves  :rolleyes: hallgatója vagyok
Szeretek olvasni, zenét hallgatni és imádom a haditechnikát :uzi:
Ha bárkinek vmi kérdése van az utóbbi témába, forduljon nyugodtan hozzám, attól még, hogy fegyverbuzi vagyok és a kedvenc karakterem látható az avataron nem vagyok  :__devil:

11-12 éve láttam elõször animét. Az új videó mellé kaptunk pár kazit az ismerõsöktöl és az egyiken rajta volt a Gall Force (Ûr Amazonok). Ezután kezdett érdekelni az anime mûfaj. Amikor tudtuk végre fogni a mûholdas adásokat, akkor mindig a Sailor Moon-t néztem, mindenütt. :)

Az animék közül elsõsorban a vígjátékokat és a fantasykat szeretem.
Íme egy lista kedvenceimrõl (nagyjából a megtekintés sorrendjében): NGE, Love Hina, Slayers, Ghost in the Shell, Akira, Ninja Scroll, Jin-Roh, Grave of the Fireflies, Armitage III

Mûszaki beállítotságú révén ki nem állhatom (kevés kivételtõl eltekintve) a mechás, illetve a mindenféle fizikai alapot nélkülözõ, technikai hókuszpókuszokon alapuló animéket. :grrr:

Mattanja

Hivatalosan is üdv, katz!  :tezsvir:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Xaga

:tezsvir: !ztak ,vdü si nasolataviH

via_mala

Azért örülök, hogy ide is eljutottál, üdv! :tezsvir:
Quote from: kikuchiyoA lényegtelen részleteket rövidre fogva magamról annyit, hogy Budapesten lakom, 21 éves vagyok, és az ELTÉn vagyok ötötéves fiz.-csill. szakos hallgató.
Ügyes!  :hopp:

A többieknek is üdv, csakhát ez a fórum thread nálam tipikusan readonly.  :)
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Feldin

Üdv mindenki! Nézzetek Azut!!! :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Marfy

Üdv nálunk SoulReaver és Katz!  :tezsvir:
Nézzetek Chobits-ot :D!

Baldy

Üdv Katz szenyor!
Végre egy gépészes BME hallgató, aki felettem van, igy legalább õt lenyulhatom jegyzetekkel kapcsolatban vagy másokkal kapcsolatban ;););)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.