Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: XagaErre csak ezt tudom írni http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.jp/ (türelem kicsitt sokáig tölti az oldalt :D)

Ügyi vagy... Mit gondolsz, én honnan vettem?  :hehe:

Quote from: FeldinRamiz, te lökött vagy. :D  :lol:

Ezt dicséretnek veszem!  :hopp:

Üdv Baldy! Ne reméld, hogy elfelejtettünk!  :rolleyes:  :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Kalibur

Quote from: BaldyVisszatértem!  :bsd:
Mér ilyesztgetsz te másokat ?
QuoteHatha elfelejtettétek, ki is vagyok :D
Nem sokat értek ugyan a kombinatorikához, de ez asszem pont beleesik a lehetetlen események halmazába...
Más szóval Isten hozott újra itt ^^
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

Quote from: KaliburMér ilyesztgetsz te másokat ?

Nem sokat értek ugyan a kombinatorikához, de ez asszem pont beleesik a lehetetlen események halmazába...
Más szóval Isten hozott újra itt ^^

Tudtam, hogy felejthetetlen élmény vagyok, de hogy ezt pont TE mondod nekem, arra még én se számitottam :p
Amugy örülök, hogy ujra köztetek lehetek, mégha nem is túl gyakran. Majd ellátogatok hétvégenként a meetre, ha még jár valaki oda :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Feldin

Quote from: BaldyTudtam, hogy felejthetetlen élmény vagyok, de hogy ezt pont TE mondod nekem, arra még én se számitottam :p
Amugy örülök, hogy ujra köztetek lehetek, mégha nem is túl gyakran. Majd ellátogatok hétvégenként a meetre, ha még jár valaki oda :)
Hogyne! Várunk! Hozd Trivit is!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Quote from: FeldinHogyne! Várunk! Hozd Trivit is!
He? Éppenséggel én szoktam járni, és tesóm nem. Mellesleg nem érek rá, nyakamban van rengeteg zh, aztán meg kapásból elsõ héten vizsga 2 nappal karácsony elõtt. Úgyhogy gyakorlatilag idén már nem megyek meet-re.

Feldin

Quote from: TriviHe? Éppenséggel én szoktam járni, és tesóm nem. Mellesleg nem érek rá, nyakamban van rengeteg zh, aztán meg kapásból elsõ héten vizsga 2 nappal karácsony elõtt. Úgyhogy gyakorlatilag idén már nem megyek meet-re.
:(
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Általában én és Raggie is elõfordulunk, plusz gyakran rögtön sörözni megyünk utána, úgyhogy Baldy, csatlakozhatsz..
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kalibur

Quote from: BaldyTudtam, hogy felejthetetlen élmény vagyok, de hogy ezt pont TE mondod nekem, arra még én se számitottam :p
Amugy örülök, hogy ujra köztetek lehetek, mégha nem is túl gyakran. Majd ellátogatok hétvégenként a meetre, ha még jár valaki oda :)
Ööö...o_O ...hogyhogy pont ÉN ?
Meet: mint eddig is.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Ramiz

Ott szoktál lenni... mi vagyunk általában táraság usteam... odajöhetsz ha ráérsz. Színvonalas társalgást nem ígérhetünk, de azért megéri.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

Na majd akkor jövõ héten megyek, ha vágre minden ugy alakul.
Ki mikor szokott arrafele járni? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kalibur

Quote from: BaldyNa majd akkor jövõ héten megyek, ha vágre minden ugy alakul.
Ki mikor szokott arrafele járni? :)
Általában hat körül zuhanok be, mert lusta vagyok elõbb elindulni, ha meg mégsem, akkor szülõk csinálnak programot, hogy véletlen se tudjak idõben megjelenni...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Feldin

Quote from: BaldyNa majd akkor jövõ héten megyek, ha vágre minden ugy alakul.
Ki mikor szokott arrafele járni? :)
5 körül sokan :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Legkorábban öt, inkább fél hat.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

Quote from: RamizLegkorábban öt, inkább fél hat.

Na akkor ha minden rendben megy, szombaton 5 körül megjelenek én is ottan :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

Srácok az ilyeneket légyszi a jövõben pm-ben vagy az offtopicban beszéljétek meg. Köszi.

Feldin

Quote from: ShadowolfSrácok az ilyeneket légyszi a jövõben pm-ben vagy az offtopicban beszéljétek meg. Köszi.
Vakarimashita! Gomen nasai Shadow sama.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Baldy

Quote from: FeldinVakarimashita! Gomen nasai Shadow sama.

Uff  :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

SoulReaver

Sziasztok. Most jöttem elõször a fórumra, és még ki kell tapasztalom, mi hogy müxik, köszi a türelmet elõre is.  :)  :rotflol:
Raziel...  Redeemer and destroyer. Pawn and messiah. Welcome time-spanned soul. Welcome ... to your DESTINY.
[/I][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]

Moha

Akko hadd üdvözöljelek elsõként én a fórumon!

ÜDV SoulReaver!

Mattanja

Üdv SoulReaver!  :tezsvir:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

SoulReaver

Köszi az üdvözletet. Szia Moha. :) Rég beszéltünk, igaz?:)
Lenne egy kérdésem, evribádi :) :
Hogy csinálok az irományaim alá olyan szöveget, amit mindig be fog utána vágni... olyan idézetféleséget, vagy mit. Remélem naggggyából értitek mire gondolok, mert már majdnem én sem értem.:)
Raziel...  Redeemer and destroyer. Pawn and messiah. Welcome time-spanned soul. Welcome ... to your DESTINY.
[/I][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]

Mattanja

Quote from: SoulReaveridézetféleséget
User CP -> Edit Signature -> szöveg beír -> Save Signature
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

SoulReaver

Nagyon köszönöm a gyors segítséget. Meg is próbálom nyomban.:) :merci:
Raziel...  Redeemer and destroyer. Pawn and messiah. Welcome time-spanned soul. Welcome ... to your DESTINY.
[/I][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]

SoulReaver

Na most kiderül, sikerült e beillesztenem az aláírást, vagy sem.:) :teccik:
Raziel...  Redeemer and destroyer. Pawn and messiah. Welcome time-spanned soul. Welcome ... to your DESTINY.
[/I][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]

.Attila


Moha

Sikerült. Csak kicsit nagy lett, szerintem jobb, ha a képet kisebbre veszed.

Baldy

Üdvözletem Soul-Reaver!
Örülök, hogy csatlakoztál hozzánk. Látom te is Raziel rajongó vagy :)
Aláirásod is szép, de tényleg annyi az össz gond vele, hogy kicsit nagy a kép... :(
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

SoulReaver

Sziasztok. :)
Próbálnám kisebbre venni a képet, de hogy tudom? A képet egy netes oldal linkjérõl tettem be, ott meg ekkora volt.:( Ha kimentem a gépre, és átformázom- kicsinyítem, akkor meg nem engedi, hogy beillesszem az aláíráshoz, mert az csak vebes címrõl fogad el betûzött képet. Tudnátok tippet adni?:)
Raziel...  Redeemer and destroyer. Pawn and messiah. Welcome time-spanned soul. Welcome ... to your DESTINY.
[/I][/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]

Mattanja

Quote from: SoulReaverTudnátok tippet adni?
Egyrészt már nagyon  :_off: , másrészt pedig ha ezt kisebbre veszed, akkor nem lehet majd eleget látni belõle. Inkább tegyél be egy ugyanekkora fekvõ képet. Hogy válaszoljak: a kicsinyített képet töltsd fel egy netes tárhelyre (tar.hu), és onnan linkelj.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((