Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Chronos

Offtopic

CHRONOS

Baldy

Quote from: ChronosOfftopic

CHRONOS

Igaz :)
Sorry, de most azért irok ide, hogy a 8 leglátogatottab topicban én lehessek az utsó hozzászóló :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Master Psycho

Üdvözletem mindenkinek!
Tulajdonképpen foggalmam nincs róla, hogy álljak neki a bemutatkozásnak. Az életem nem túl izgalmas, egy átlagos érettségire készülõ emberpalánta vagyok, aki csekély mértékû szabadidejét szereti valami igazán jóval eltölteni. Az ide tartozó dolgok nagyjából a következõk: zenehallgatás (fõként metal), olvasgatás, meg amiket az Edit résznél leírtam (elsõsorban azok :))
Az animézést, mint oly sokan én is a Db-vel kezdtem, bár akkor még egy szokványos mesesorozatnak hittem. Nem is tudom már hogy volt a folytatás :confused:. Egy biztos, az animéket azután kezdtem el komolyabban nézni, mikor a bátyám azzal állított haza, hogy megszerezte a Db-t, aZ-t, meg a Gt-t. Ezután kezdett el egyre többet hazahozni, s amiket eddig láttam azok az alábbiak: pár Db-nagyfilm, Chrono Crusade, Record of the Logoss war, Hellsing, X, na meg most nézem az Inu Yasha-t vasárnaponként.
Ha valamelyik címet rosszul írtam 1000 medvefi!
Megjegyzés: sajna még nem sikerült elég mélyen beleásnom magam az animékbe :( , de majd igyekszem...
"In tanem corra, gan langar Sciak!"

Bruce

Quote from: Master PsychoÜdvözletem mindenkinek!
Tulajdonképpen foggalmam nincs róla, hogy álljak neki a bemutatkozásnak. Az életem nem túl izgalmas, egy átlagos érettségire készülõ emberpalánta vagyok, aki csekély mértékû szabadidejét szereti valami igazán jóval eltölteni. Az ide tartozó dolgok nagyjából a következõk: zenehallgatás (fõként metal), olvasgatás, meg amiket az Edit résznél leírtam (elsõsorban azok :))
Az animézést, mint oly sokan én is a Db-vel kezdtem, bár akkor még egy szokványos mesesorozatnak hittem. Nem is tudom már hogy volt a folytatás :confused:. Egy biztos, az animéket azután kezdtem el komolyabban nézni, mikor a bátyám azzal állított haza, hogy megszerezte a Db-t, aZ-t, meg a Gt-t. Ezután kezdett el egyre többet hazahozni, s amiket eddig láttam azok az alábbiak: pár Db-nagyfilm, Chrono Crusade, Record of the Logoss war, Hellsing, X, na meg most nézem az Inu Yasha-t vasárnaponként.
Ha valamelyik címet rosszul írtam 1000 medvefi!
Megjegyzés: sajna még nem sikerült elég mélyen beleásnom magam az animékbe :( , de majd igyekszem...
Üdv köreinkben! Majd megrugdalom a bátyád, hogy vigyen haza több animét! (Na, én is szépen fogok kinézni amint épp sejhajon rugdalom magam ;) )

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

.Attila

Egyre több itt a testvérpár :)
Hajimemashite Master Psycho!
És Chrno Crusade, Record of Lodoss War ;) 1000 gyerekmackó elfogadva :D

Master Psycho

Quote from: TriviÉs Chrno Crusade, Record of Lodoss War ;) 1000 gyerekmackó elfogadva :D
Jéé, tényleg! Jó, már rég láttam...és 1.sorban nem a címét néztem :)
"In tanem corra, gan langar Sciak!"

Pirula

Quote from: Master PsychoÜdvözletem mindenkinek!
Légy üdvözölve a nyájban fiam!
Életed útját az anime iránti odaadó szeretet fénye világítsa be, mimódon egy Gospel lövedék becsapódása lobbantja lángra az éjszakát a miazmás Pandemoniumból kiemelkedõ kárhozott fertelem purgálása nyomán.
/me slaps himself several times
Szóval helló!
Látom lesznek itt kedvenc topicjaid, ajánlom a Linkin Park nevezetût - ne riasszon el ha esetleg nem komálod a bandát, a külcsín sokszor nem fedi a belbecst. Aztán a Négyszögletû...stb. stb. stb. témát ha már komálod a könyveket. De gondolom bátyád majd úgyis eligazít.  :)

Baldy

Üdvözlet köreinkben!
Bruce: majd én rugdoslak, ha csak ezen mulik :D
Amugy az érettségi nem kifogás a szabadidõ hiányára, ugyhogy tessék belevetni magad az animék világába! Légy te is otaku! :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kvikveg

Quote from: PirulaLégy üdvözölve a nyájban fiam!
Életed útját az anime iránti odaadó szeretet fénye világítsa be, mimódon egy Gospel lövedék becsapódása lobbantja lángra az éjszakát a miazmás Pandemoniumból kiemelkedõ kárhozott fertelem purgálása nyomán.
...
Kész...  :borulok a szekkel:
Ahh, sweet little 18? Azok voltak a regi szep idok, mikor meg nem a diplomavizsga miatt paraztam, hanem az erettsegire keszultem, azzal a szende feltetelezessel, hogy nem is lesz olyan remes. Nem is volt. De lehetett volna. Namindegy. Tanacs: jol valaszd meg hova mesz! Ha egyetem: milyen temabol vagy hajlando 100 oldalt beseggelni. Anelkul, hogy ertened esetleg.
/en is utogetem magam nehanyszor, nem illik a depit terjeszteni :eeek:
Szoval udv!
Ja! Hellsing +pont.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Üdvözlégy a fedélzeten Master Psycho!

Mattanja

Üdv, Master Psycho!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

katz

Quote from: PirulaLégy üdvözölve a nyájban fiam!
Életed útját az anime iránti odaadó szeretet fénye világítsa be, mimódon egy Gospel lövedék becsapódása lobbantja lángra az éjszakát a miazmás Pandemoniumból kiemelkedõ kárhozott fertelem purgálása nyomán.
/me slaps himself several times
:lol:

Üdv Master Psycho

Djinn

Sziasztok!
Nem erõsségem, ez a dolog, de az illendõséget nem hagyhatom figyelmen kívül...
Djinn vagyok. Ennek semmiféle extra oka nincs, csak annyi, hogy elég sok karakterem hívták így még anno és megmaradt (és pont ez jutott eszembe, mikor regisztráltam...).
Anime-t kb 1 hónapja nézek, szóval nagyon kezdõ vagyok. RTL-en láttam Inuyasha 1 részét (aztán többet is ;)), megtetszett. Elkezdtem infót gyüjteni a neten, mostanra a következõket láttam: Totoro, Mononoke, Akira, Love Hina (mind), Chobits(mind), Kiki, Escaflowne (mind), Whisper of the heart, Kenshin OVA-k + film, Angel senctuary. És Chihiro, de akkor még nem tudtam, hogy az anime... Most azon igyekszem, hogy mûveltségem növeljem ezen a téren.
Egyébként imádok olvsni (fõleg fantasy, sci-fi, de mindent elolvasok - majdnem...), napi sok órát töltök a gép elõtt.
Na ennyi. Már így is hosszúra nyúltam. Ja és még sosem fórumoztam. Ez az elsõ próbálkozás....
Ha valamit kihagytam, ami fontos vagy érdekel valakit, akkor bocs. Kérdezzetek. Mint mondtam totál kezdõ vagyok...  :o
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Bruce

Üdv Djinn! Nyugodt lehetsz, nem te vagy az egyetlen, aki még sosem fórumozott ezelõtt! Mára meg... Na szóval üdv köztünk, és tessék magad jól érezni! :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Baldy

Quote from: DjinnSziasztok!
Nem erõsségem, ez a dolog, de az illendõséget nem hagyhatom figyelmen kívül...
Djinn vagyok. Ennek semmiféle extra oka nincs, csak annyi, hogy elég sok karakterem hívták így még anno és megmaradt (és pont ez jutott eszembe, mikor regisztráltam...).
Anime-t kb 1 hónapja nézek, szóval nagyon kezdõ vagyok. RTL-en láttam Inuyasha 1 részét (aztán többet is ;)), megtetszett. Elkezdtem infót gyüjteni a neten, mostanra a következõket láttam: Totoro, Mononoke, Akira, Love Hina (mind), Chobits(mind), Kiki, Escaflowne (mind), Whisper of the heart, Kenshin OVA-k + film, Angel senctuary. És Chihiro, de akkor még nem tudtam, hogy az anime... Most azon igyekszem, hogy mûveltségem növeljem ezen a téren.
Egyébként imádok olvsni (fõleg fantasy, sci-fi, de mindent elolvasok - majdnem...), napi sok órát töltök a gép elõtt.
Na ennyi. Már így is hosszúra nyúltam. Ja és még sosem fórumoztam. Ez az elsõ próbálkozás....
Ha valamit kihagytam, ami fontos vagy érdekel valakit, akkor bocs. Kérdezzetek. Mint mondtam totál kezdõ vagyok...  :o

Lehget hogy kezdõ, de bõbeszédû, aminek nagyon örülünk! :)
Amugy üdvözletem! És csak annyit, hogy nézz sok animét, és irogass sokat ide, hogy te is profi lehess :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Köszönöm Bruce, Köszönöm Baldy!
Igyekezni fogok, ígérem  :tezsvir:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

.Attila

Quote from: DjinnMár így is hosszúra nyúltam.
Magam elé képzeltem :rolleyes:
Üdv körünkben! :)

Djinn

Quote from: TriviMagam elé képzeltem :rolleyes:
Üdv körünkben! :)
Kösz az 'üdv' -öt.

Természetesen a szöveg hosszára gondoltam  :hehe:  
Én 165 cm hosszúra 'nyúltam', ami ugye nem túl hosszú...
Bizonyára lányos zavaromban írtam ilyen félreérthetõ dolgot...  :angyali:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Meske

Üdv Master Psycho és Djinn!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

katz

Üdv Djinn
Quote from: Djinnmostanra a következõket láttam: Totoro, Mononoke, Akira, Whisper of the heart, Chihiro
Helyes, helyes. Azt hiszem nagyon fogjuk kedvelni egymást :)
Egy hónap alatt szép kis termés, nekem már 1 hónapja nem volt idõm semmi animét nézni :beken:
Quote from: DjinnLove Hina (mind)
A kedvencem  :hopp:  
Quote from: DjinnEgyébként imádok olvsni (fõleg fantasy, sci-fi, de mindent elolvasok - majdnem...), napi sok órát töltök a gép elõtt.
Milyen sci-fi-ket szeretsz? Én nagy Asimov fan vagyok.

Djinn

#1760
Quote from: katzÜdv Djinn
Milyen sci-fi-ket szeretsz? Én nagy Asimov fan vagyok.
Asimovot szeretem én is.
De a Dûne (Frank Herbert) legalább annyira bejött, mint az Alapítvány... Kedvenc még a Végjáték is!!!
Nehéz választani....
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Djinn

Quote from: katzEgy hónap alatt szép kis termés
Szabin voltam két hétig.  :rolleyes:  segített a dologban....
De sajnos már vége.. :beken:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

Quote from: DjinnAsimovot szeretem én is.
De a Dûne (Frank Herbert) legalább annyira bejött, mint az Alapítvány... Kedvenc még a Végjáték is!!!
Nehéz választani....
A kedvenceim :)
Még a végén kiderül, hogy te valójában én vagyok nõi kiadásban :lol:

Marfy

#1763
Üdv Master Psycho és Djinn!

Xaga

!nnijD & ohcysP retsaM vdÜ

Djinn

Quote from: katzA kedvenceim :)
Még a végén kiderül, hogy te valójában én vagyok nõi kiadásban :lol:
Ki mondta, hogy nõ vagyok?   :eeek:
Ha én voltam bocsi, de nem emléxem....  
De most komolyan, mitõl olyan egyértelmû ez???
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Djinn

Quote from: NokiÜdv Master Psycho és Djinn!
Djinn na és teccett a Love Hina és a Chobits? - kedvenceim  :hopp: .

Igen, igen, igen
Nagyon, nagyon, nagyon
Bár mind a kettõ egy kicsit másképp. A Hinán inkább nevettem, a Chobits-on inkább elmélkedtem....  De azért mindkettõbe jutott mindkettõ (Hát ezt nagyon megmondtam  :eek: )
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Damnatus

#1767
Szóval üdv Djinn!
És üdv Master Psycho!

katz

Quote from: DjinnKi mondta, hogy nõ vagyok?   :eeek:
Ha én voltam bocsi, de nem emléxem....  
De most komolyan, mitõl olyan egyértelmû ez???
Quote from: DjinnBizonyára lányos zavaromban írtam ilyen félreérthetõ dolgot...  :angyali:
Csak ebbõl meg az avatarodból gondoltam. Bocsi
Nos, ezek szerint még több a hasonlóság köztünk. Még a végén kiderül, h te is szakállas vagy és a cicalányokat szereted :D

.Attila

Quote from: katzCsak ebbõl meg az avatarodból gondoltam.
:rolleyes: