Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Pirula

Salut kikuchiyo és katz! A Famiglia mindig szívélyesen köszönti a friss vért.:lazza:

Moha

/me is üdvözöl hivatalosan, Katz!

katz

Nem  :_piszka: végett de, plz... katz!

Baldy: gyere nyugodtan, ugyis alig ismerek személyesen vkit aki szereti az animéket :(
Megtalálhatsz a KTK 264-ben. Könnyû megismerni. Egy Sugárveszély jel van az ajtón :) Én festettem.

Baldy

Quote from: katzNem  :_piszka: végett de, plz... katz!

Baldy: gyere nyugodtan, ugyis alig ismerek személyesen vkit aki szereti az animéket :(
Megtalálhatsz a KTK 264-ben. Könnyû megismerni. Egy Sugárveszély jel van az ajtón :) Én festettem.

Már jártam arrafelé párszor, ismerem :)
Amugy ha nagyon meg akarsz ismerni pár anime õrültet személyesen, akkor majd szombat délutánra tedd magadat szabaddá, mert akkor rendszeresen gyûlés van oktogonnál :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Feldin

Quote from: BaldyMár jártam arrafelé párszor, ismerem :)
Amugy ha nagyon meg akarsz ismerni pár anime õrültet személyesen, akkor majd szombat délutánra tedd magadat szabaddá, mert akkor rendszeresen gyûlés van oktogonnál :)
Persze hozzánk gyere, mert azért érdekes arcok is vannak...
Szóval én megyek, a verebek mintha azt csiripelték volna hogy Trivi is, Kalibur valószínû, lehet hogy még Baldy is visszaszokik és Ramiz is szokott jönni meg Shiroi. Kb mondjuk úgy fél6-ra. Jössz???
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

katz

Quote from: FeldinPersze hozzánk gyere, mert azért érdekes arcok is vannak...
Szóval én megyek, a verebek mintha azt csiripelték volna hogy Trivi is, Kalibur valószínû, lehet hogy még Baldy is visszaszokik és Ramiz is szokott jönni meg Shiroi. Kb mondjuk úgy fél6-ra. Jössz???
Hétvégén általában otthon szoktam kipihenni a fáradalmaim, de most van a vizsgaidõszak elsõ hete + vasárnap USTeam Fansubs találkozó, tehát itt leszek, illetve ott leszek. Engem könnyü megismerni, Moha szerint úgy nézek ki, mint Qui-Gon Jinn a Star Wars-ból  :)

Bruce

Quote from: katzHétvégén általában otthon szoktam kipihenni a fáradalmaim, de most van a vizsgaidõszak elsõ hete + vasárnap USTeam Fansubs találkozó, tehát itt leszek, illetve ott leszek. Engem könnyü megismerni, Moha szerint úgy nézek ki, mint Qui-Gon Jinn a Star Wars-ból  :)
Hát akkor én is üdvözöllek hivatalosan is Dzsini... vagyishogy Jinni... öhm... izé... katz!
Meg persze titeket is, Soul Reaver & kikuchiyo! Érezzétek jól magatokat!

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Ramiz

Üdv mindenkinek!
Jertek meetre!
Ne offoljatok!
Sál, sapka!
Minden jót!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Meske

Üdv kikuchiyo és katz!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Baldy

Quote from: katzHétvégén általában otthon szoktam kipihenni a fáradalmaim, de most van a vizsgaidõszak elsõ hete + vasárnap USTeam Fansubs találkozó, tehát itt leszek, illetve ott leszek. Engem könnyü megismerni, Moha szerint úgy nézek ki, mint Qui-Gon Jinn a Star Wars-ból  :)

Jó a pulóver :)
Honnan szerváltad? :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Feldin

Quote from: katzHétvégén általában otthon szoktam kipihenni a fáradalmaim, de most van a vizsgaidõszak elsõ hete + vasárnap USTeam Fansubs találkozó, tehát itt leszek, illetve ott leszek. Engem könnyü megismerni, Moha szerint úgy nézek ki, mint Qui-Gon Jinn a Star Wars-ból  :)
:lol: Majd igyekszünk megismerni.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Rounin

#1721
Üdv kikuchiyo és katz!

ui.:bocs Meske, lenyúltam írásod :p

Ramiz

Ja! Elfelejtettem a legfontosabbat! Sörösek vagytok?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Meske

Quote from: Rouninui.:bocs Meske, lenyúltam írásod :p
Grrr. Hogy lehetsz ilyen, most nagyon megharagudtam... :p Majd egyszer lenyúlok én is tõled valamit, hogy visszaadjam! :hehe:

(Bocs az OFF-ért!)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

katz

Quote from: BaldyJó a pulóver :)
Honnan szerváltad? :D
:merci:
Tippelj honna van :) (egy kis segítség: nézd meg a manga polo topicot)

Ramiz: Nem, én az élet vizét iszom :D

Ramiz

Pálinkát? Az sem rossz. Csak túl hamar vége. Na, mindegy.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: RamizPálinkát? Az sem rossz. Csak túl hamar vége. Na, mindegy.
Eh? Élet vize=Vodka
Tiszta Vodka, tiszta fej:teccik:
Egyébként meg itt nem kell rögtön egy húzásra leküldeni az egész üveggel ;)

Feldin

Quote from: katz:merci:
Tippelj honna van :) (egy kis segítség: nézd meg a manga polo topicot)

Ramiz: Nem, én az élet vizét iszom :D
Gomen de szalagavató miatt nem tok meetre menni. ha valaki kérdezné ez a szomorú igazság. jó meetelést!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Milyen szalagavató? Nem a sajátod, ugye. Én még a sajátomra is csak villámlátogatást fogok tenni, ha egyáltalán. Na mindegy, OK, megmondom, ha valaki keres téged. Pedig te lettél volna a meeten belüli meeting pont az új fiúkkal.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

Nekem a rossz hirem szintén az, hogy nem tudok meetre menni, lévén holnap dolgozni fogok...
De azért üdvözlök mindenkit!
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

katz

Quote from: BaldyNekem a rossz hirem szintén az, hogy nem tudok meetre menni, lévén holnap dolgozni fogok...
Rajtam kívül lesz egyáltalán USTeames? :confused:

Baldy

Quote from: katzRajtam kívül lesz egyáltalán USTeames? :confused:

Ha valami csoda folytán befejezném munkát ugy, hogy 6-ra odaérek meetre, akkor megyek. De akkor legyen ott valaki, különben tombolni fogok :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

A meetszervezést az offtopicban folytassátok. :_piszka:

Mattanja

Az ilyeneket legközelebb eleve az off-ban indítsátok, ok?  :merci:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Damnatus

Hali!

Üdv köztünk SoulReaver, kikuchiyo!

Ramiz

:bsd: Hellósztok! Ramiz másik énje vagyok. A rossz. Ha Ramiz offol, akkor az én vagyok. Meg ha gonoszkodik. Meg ha ócska poénokat mond. Az mind én vagyok. És ne nehezteljetek rá, panaszkodjatok nekem. Igaz, még nincs felhasználónevem. Szóval egyelõre nem tudtok panaszkodni nekem. Igaz is: tegnap kezdtem és fejeztem be az animézést. Utálom õket. Búcsúzok, mert Ramiz éppen megfojt(ja magát, a hülye)... aaaargh
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shadowolf

Quote from: Ramiz:bsd: Hellósztok! Ramiz másik énje vagyok. A rossz. Ha Ramiz offol, akkor az én vagyok. Meg ha gonoszkodik. Meg ha ócska poénokat mond. Az mind én vagyok. És ne nehezteljetek rá, panaszkodjatok nekem. Igaz, még nincs felhasználónevem. Szóval egyelõre nem tudtok panaszkodni nekem. Igaz is: tegnap kezdtem és fejeztem be az animézést. Utálom õket. Búcsúzok, mert Ramiz éppen megfojt(ja magát, a hülye)... aaaargh

Szia. Én meg a nagy gonosz moderátor bácsi vagyok. :bsd:

Baldy

Szia!
Én meg az vagyok, aki ráduszitja az elmegyógyintézetbõl a fehérköpenyes bácsikat Ramiz! :):):)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Damnatus

Szia!

Én meg a fehérköpenyes bácsi vagyok!  :bsd:  :lol:

Feldin

Én Te vagyok.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s