Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Djinn

Thx az 'Üdv'-öt Meske és Xaga!!!

Asszem ebbe még bele kell jönnöm. Ezt az utóbbi 3 post-ot egybe is írhattam volna  :hehe:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

Quote from: Trivi:rolleyes:
Szia Trivi :D
No, már csak Shiroi véleménye hiányzik ;)
Bár ti legalább nem írtok lányos zavarotokban :)

Djinn

Quote from: katzcicalányokat szereted :D
Ok Ok, Mindent bevallok!!! Csak azt ne!!!  :hopp:
Rejtõzködés : -50% :rotflol:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Damnatus

Hali!

Miért ne szerethetné a cicalányokat! Csak mert lány? Ez nemi diszkrimináció!

Djinn

Quote from: DamnatusHali!

Miért ne szerethetné a cicalányokat! Csak mert lány? Ez nemi diszkrimináció!
Tisztázzunk valamit! A cicalány cicababát jelent vagy valahol nagyon lemaradtam?!
Ha nem maradtam le, akkor igazad van! Valójában csak akkor van velük bajom ha TÚL közel jönnek vagy ha megszólalnak (tisztelet a kivételnek!!!!).
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Damnatus

Hali!

Lehet, hogy én tévedek, de szvsz a cicalány az a csinos anime lány, akinek macskafüle van (és csinos).

Djinn

Quote from: DamnatusHali!

Lehet, hogy én tévedek, de szvsz a cicalány az a csinos anime lány, akinek macskafüle van (és csinos).
Ok. Kösz, a felvilágosítást. (Nem gondoltam, hogy ennyi idõsen még erre lesz szükségem  :hehe: )
Akkor semmi bajam a cicalányokkal (még egyel sem találkoztam  :rolleyes: )
Ja és cicalány téma asszem már sok is volt.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

.Attila

Quote from: DamnatusHali!

Lehet, hogy én tévedek, de szvsz a cicalány az a csinos anime lány, akinek macskafüle van (és csinos).
De legfõképpen csinos ;) cic-mic :D

Baldy

Quote from: DjinnAsimovot szeretem én is.
De a Dûne (Frank Herbert) legalább annyira bejött, mint az Alapítvány... Kedvenc még a Végjáték is!!!
Nehéz választani....

Wow, most már én is felnézek :)
Végre valaki, aki olvasta az Alapitvány sorozatot! :) (katz azért rád is gondolok :D)
Dûnérõl no comment, abba nem vetettem bele magam annyira, bár ismerek egy-két fanatikus rajongót :)
Amugy Douglas Adams-l hogy vagytok?
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Quote from: TriviDe legfõképpen csinos ;) cic-mic :D
Mindent értek. Cicalány fogalm tárolva.  :rotflol:
Egyébként akkor alapból is jól gondoltam  :hehe:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Djinn

Quote from: BaldyWow, most már én is felnézek :)
Amugy Douglas Adams-l hogy vagytok?
:hail:
Ha érted mire gondolok  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Baldy

Quote from: Djinn:hail:
Ha érted mire gondolok  :)

Persze!
Még egy nõ, aki térdre borul a lábaim elõtt :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Quote from: BaldyPersze!
Még egy nõ, aki térdre borul a lábaim elõtt :D:D:D
Komoly? Te vgy Douglas Adams reinkarnációja? Nagyon cool!!!
Akkor megteszem!!  :hopp:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Animal

Sziasztok!

Újabb kezdõ áll közétek, már ami a fórumozást illeti. Anime-t kb. másfél hónapja nézek. A legjobban idáig a Chobits és a Love Hina jött be a sorozatok közül, filmbõl pedig a Studio Ghibli-s alkotások.
Amúgy még tanulok, de remélhetõen már csak jan.25-éig, mert akkor államvizsgázok és utána tanulás helyett is lehet majd anime-t nézni  :)

Djinn

Quote from: AnimalSziasztok!

Újabb kezdõ áll közétek, már ami a fórumozást illeti. Anime-t kb. másfél hónapja nézek. A legjobban idáig a Chobits és a Love Hina jött be a sorozatok közül, filmbõl pedig a Studio Ghibli-s alkotások.
Amúgy még tanulok, de remélhetõen már csak jan.25-éig, mert akkor államvizsgázok és utána tanulás helyett is lehet majd anime-t nézni  :)

Üdv kezdõtárs!
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Baldy

Quote from: DjinnKomoly? Te vgy Douglas Adams reinkarnációja? Nagyon cool!!!
Akkor megteszem!!  :hopp:

Nagyon helyes!
Te vagy az elsõ, aki meglátja bennem lelkem valódi nagyságát :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Animal

Quote from: DjinnÜdv kezdõtárs!

Szia! Te is szereted a Miyazakis filmeket? (Már csak az avatar miatt kérdem.)

.Attila

Quote from: AnimalSziasztok!

Újabb kezdõ áll közétek, már ami a fórumozást illeti. Anime-t kb. másfél hónapja nézek. A legjobban idáig a Chobits és a Love Hina jött be a sorozatok közül, filmbõl pedig a Studio Ghibli-s alkotások.
Amúgy még tanulok, de remélhetõen már csak jan.25-éig, mert akkor államvizsgázok és utána tanulás helyett is lehet majd anime-t nézni  :)
Ejha, megint Chobits és Love Hina. Noki, Moha: egyikõtök vallja be, hogy toborozza az embereket ;)
Hajimemashite Animal!

Baldy

Quote from: AnimalSziasztok!

Újabb kezdõ áll közétek, már ami a fórumozást illeti. Anime-t kb. másfél hónapja nézek. A legjobban idáig a Chobits és a Love Hina jött be a sorozatok közül, filmbõl pedig a Studio Ghibli-s alkotások.
Amúgy még tanulok, de remélhetõen már csak jan.25-éig, mert akkor államvizsgázok és utána tanulás helyett is lehet majd anime-t nézni  :)


Akkor sok sikert az államvizsgához, hogy utána pótolhasd az eddigi lemaradásaidat animék terén :)
Amugy pedigüdvözlet köreinkben :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xaga


Animal

Quote from: TriviEjha, megint Chobits és Love Hina. Noki, Moha: egyikõtök vallja be, hogy toborozza az embereket ;)
Hajimemashite Animal!

Engem nem toboroztak, jöttem én magamtól  :)

Animal

Quote from: BaldyAkkor sok sikert az államvizsgához, hogy utána pótolhasd az eddigi lemaradásaidat animék terén :)
Amugy pedigüdvözlet köreinkben :)

Köszi! Mindent meg fogok tenni az ügy érdekében!

Djinn

Quote from: AnimalSzia! Te is szereted a Miyazakis filmeket? (Már csak az avatar miatt kérdem.)
Persze, de még csak 4-at láttam Mind jó volt. :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Animal

Quote from: XagalaminA vdÜ

!agaX si dekeN vdÜ

katz

Üdv Animal!

Miyazakinak vannak a legszebb meséi, csak így tovább. Ghibli 4 eva
Djinn: sajnos Trivi megelõzött (csunya Trivi :) ) a cicalányos posttal, de én sem szeretnék lemaradni. Ime a kis kedvencem  :)

Moha

Quote from: TriviEjha, megint Chobits és Love Hina. Noki, Moha: egyikõtök vallja be, hogy toborozza az embereket ;)
Becs' szavamra, én csak SoulReaver-t toboroztam (nomeg Meskét) :angyali: (ja és még egy havert, akinek mindössze 1 postja van)

Üdvözöllek a fedélzeten Animal! Love Hina, Chobits és Ghibli helyes! És nézzél még: Mahoromatic, Ultra Maniac, Kimi ga Nozomu Eien... ...és még amit majd Feldin ajánl :)

Animal

Quote from: katzÜdv Animal!

Miyazakinak vannak a legszebb meséi, csak így tovább. Ghibli 4 eva
Djinn: sajnos Trivi megelõzött (csunya Trivi :) ) a cicalányos posttal, de én sem szeretnék lemaradni. Ime a kis kedvencem  :)

Szia Katz!

Tényleg nagyon szépek a meséi. Talán attól is, hogy némelyikben egyáltalán nincs negatív karakter.

Animal

Quote from: MohaBecs' szavamra, én csak SoulReaver-t toboroztam (nomeg Meskét) :angyali: (ja és még egy havert, akinek mindössze 1 postja van)

Üdvözöllek a fedélzeten Animal! Love Hina, Chobits és Ghibli helyes! És nézzél még: Mahoromatic, Ultra Maniac, Kimi ga Nozomu Eien... ...és még amit majd Feldin ajánl :)

Szia Moha!

 :merci: Köszi a listát, meglesz! (Csak idõ kérdése.)

Djinn

Quote from: katzÜdv Animal!

Miyazakinak vannak a legszebb meséi, csak így tovább. Ghibli 4 eva
Djinn: sajnos Trivi megelõzött (csunya Trivi :) ) a cicalányos posttal, de én sem szeretnék lemaradni. Ime a kis kedvencem  :)
Igem már értem. Mind a kettõ csinos. Bár egy ilyen hosszú cicafarok azért zavaró lehet.  :hehe:
Abból is látszik, hogy én nem vagyok cicalány, hogy nekem lófarkam van max. Az is a fejemen. (Pedig ló sem vagyok )  :rolleyes:
Na jó nem kötözködöm
 :muhahah:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Shadowolf

Esküszöm ti élvezitek ha törlöm a postjaitokat. :ejj: Ha jól látom az uccsó oldal úgy ahogy van mehet...