Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Baldy

QuoteOriginally posted by Shock12
bemutatkozások... off, vagy fanart...

Utsó :_off: részemről!
Szóval mindegy, honnan szedtem le, de ha majd lehet, felrakom az ftp-re. Ennyi,, vége, a többi kérdésre az offtopic threadben válaszolok :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

QuoteOriginally posted by Angel
hat en morisato megumire tippelek, az oh my goddessbol, de egyebkent halvany fogalmam sincs :) talan majd egyszer megtalalom azt a kepet amire gondolok, es akkor majd meglatom, hogy o-e. :)
Yahhou (jáhhó), rájottem :) ugyan még nem tudom hogy kicsoda, de azt tudom, hogy az éX Driver-ből való (mármint az avatarom) - és Lisának hívják.

Baldy

QuoteOriginally posted by Angel
Yahhou (jáhhó), rájottem :) ugyan még nem tudom hogy kicsoda, de azt tudom, hogy az éX Driver-ből való (mármint az avatarom) - és Lisának hívják.

Ha még találsz róla képeket, küldd el nekem :)
Amugy miután már 3 napot hiányoztam, kicsit változtatnék a bemutatkozásomon: Meglepő mód Baldy-nak hivnak, még mindig 23 éves vagyok, pösti gyerkőc, és jelenleg komoly dolgozó, és mellette sok uj dolgot kipróbáló, ezért ugy néz ki, kevesebbet leszek itt mindenki bánatára (:)), de azért még járni fogok ide, szóval ne reménykedjetek abban, hogy megszabadultatok tőlem :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Itachi

Utólag is köszönteni szeretnék mindenkit aki az elmúlt másfél hónapban megvilágosódott!Sajnos nem lehettem tanúja lelkük evolúciójának...:( :p Szóval üdv köreinkben újonnan regisztrált tagok!!!!:zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Feldin

Üdv mindenkinek!

Most találtam ezt a topicot. Úgyhogy bocsánat hogy bemutatkozás előtt már beleírogattam a fórumba.
Szóval örülök ennek a honlapnak mert eddig nem tudtam sehonnan anime-ot szerezni. De mostmár itt az ftp!
Csak nekem nincs otthon netem :(
Nincs egy jószívű pesti lakos anime mániás aki tudna nekem segíteni beszerzésben? Esetleg kölcsön tudja adni az általa már kiírt filmeket, vagy meg tud nekem írni egy párat.
Előre is köszi ha akad ilyen!

Nem tom mit kéne még írnom a bemutatkozóba.
Anime amit láttam:
Ghost in the shell
Grave of the fireflies - ez nagyon jó! Csak utána jó sokáig le voltam törve...
Blood the last vampire
Whisper of the heart

Ja, avatar pedig lesz ha majd végre kivágok egy képből.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Nephilim

QuoteOriginally posted by Feldin

Nincs egy jószívű pesti lakos anime mániás aki tudna nekem segíteni beszerzésben? Esetleg kölcsön tudja adni az általa már kiírt filmeket, vagy meg tud nekem írni egy párat.
Előre is köszi ha akad ilyen!

Gyere meetre szombaton. Ottan nagy stuffok forognak. Listák meg miegyéb.
És hát üdv köreinkben! Bár már beszélgettünk elébb...
"God's in his heaven. All's right with the world."

Kalibur

QuoteOriginally posted by Nephilim
Gyere meetre szombaton. Ottan nagy stuffok forognak. Listák meg miegyéb.
És hát üdv köreinkben! Bár már beszélgettünk elébb...
Meeten valóban van lista, csak nem árt megjegyezni kiét kérted el, kitől krted az adott cuccot, és ha épp nem vagytok még egetverő barátságban, hát CD-t sem árt vinni ! De szerintem innen is viszonylag sokan vannak, akik hajlandóak kiírni, elküldeni neked valamit, ha kérnéd. De különben télleg Isten hozott erre Feldin, érezd jól magad ;)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

.Attila

Üdv köreinkben!
Hát nekem eddig csak néhány kiírt cd-m van, és nem mindegyiket érdemes megnézni, mert kötődnek a sorozathoz vagy pedig van előző részük, amit érdemes lenne megnézni (pl. Ranma movie-k, Armitage III Dual-Matrix/Poly-Matrix). De ki van írva a Vampire Hunter D Bloodlust, a Cowbox Bebop Movie (sorozat nélkül is megállja a helyét szerintem), ill. Spriggan).
A kb. 140 gigányi többi anime tervbe van véve DVD kiírásra, csak az a baj, hogy a DVD író a dobozában áll, és szüleim miatt feb.15. előtt biztos nem kerül beüzemeltetésre. Ha meet-re hozol cd-t, akkor néhány részt ki tudok írni helyben a Love Hina sorozatból, vagy a Shingetsutan Tsukihime-ből, vagy esetleg pár AMV-t.

Ramiz

Az király... szóval érdemes beállítani sok üres + megírt CD-vel? Részemről oké. Csinálok egy listát, hogy mi van meg.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shock12

#369
QuoteOriginally posted by Feldin
Üdv mindenkinek!
Üdv köreinkben Feldin !  ;)

Xaga

Üdv Feldin.

Nekem az összes anime egy hordozható 80 gigás háttértárolon van. Igaz alig van már rajta hely...de azért még fér rá:D

Itachi

Üdvöz légy köreinkben Feldin testvér!:zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Xaga

Újabb megtért bünös:D

Ramiz

Ha valakinek van kedve CD-t cserélni...

AMI MEGVAN: Cowboy Bebop sorozat, NGEvangelion sorozat + Death and Rebirth + The End of Evangelion, Ninja Scroll, Akira, Ghost in the Shell, Battle Angel Alita, Nausicaa, Escaflowne: A girl in Gaea, Blood, Memories, FLCL, Jin-Roh, Spriggan, Laputa, Vampire Hunter D: Bloodlust, My Neighbour the Totoro, My Neighbours the Yamadas, Lupin III: The Pursuit of Harimao's Treasure, Perfect Blue

AMI KELLENE: One Piece, Angel's Egg, Trigun, GITS: Stand Alone Complex

Ide is szólhattok: andris@netcity.hu
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Chronos

QuoteOriginally posted by Ramiz
Ha valakinek van kedve CD-t cserélni...

AMI MEGVAN: Cowboy Bebop sorozat, NGEvangelion sorozat + Death and Rebirth + The End of Evangelion, Ninja Scroll, Akira, Ghost in the Shell, Battle Angel Alita, Nausicaa, Escaflowne: A girl in Gaea, Blood, Memories, FLCL, Jin-Roh, Spriggan, Laputa, Vampire Hunter D: Bloodlust, My Neighbour the Totoro, My Neighbours the Yamadas, Lupin III: The Pursuit of Harimao's Treasure, Perfect Blue

AMI KELLENE: One Piece, Angel's Egg, Trigun, GITS: Stand Alone Complex

Ide is szólhattok: andris@netcity.hu
Ez most nagyon :_off: volt...:rolleyes:
Legközelebb szó nélkül törlöm az ilyen :_off: postokat...
Akik válaszolni akarnak erre a postra, azok másolják ki, és az offtopicban lehet válaszolni...

CHRONOS

Saori

"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

dizzy

QuoteOriginally posted by Nephilim
Gyere meetre szombaton. Ottan nagy stuffok forognak. Listák meg miegyéb.
És hát üdv köreinkben! Bár már beszélgettünk elébb...

Erről lehet tudni bővebbet? hol, mikortól, ilyesmi, én még nem voltam, és most lenne kedvem hozzá.
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Feldin

Köszi a sok sok segítséget! :)
Meetingre majd megpróbálok elmenni, csak sajna szombaton fél 3-tól 4-ig edzésem van.  Remélem nem pont ez alatt van!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Xaga

:_off: Meet minden szombat oktogoni Burger King legfelsőbb emeletén 3-tól

Emarsharae

Üdv!

Nem tudom mennyire érvényes még a bemutatkozás, de próba cseresznye.
Ezen a néven tegnap óta vagyok fent, előtte is volt egy másik, csak ügyesen és okosan elfeledtem a jelszavamat, és az e-mail címemet törölte a drága hotmail. Szóval inkább új név, mint a sok meló :hopp: . És aztán betévedtem ide a fórumra.
Valahogy így történt a dolog.

Az animével meg Son Gokutól kezdve ismeretségben vagyok.
Jelenlegi kedvencem a WK... Már pár éve. :rotflol:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

.Attila

QuoteOriginally posted by Emarsharae
Üdv!

Nem tudom mennyire érvényes még a bemutatkozás, de próba cseresznye.
Ezen a néven tegnap óta vagyok fent, előtte is volt egy másik, csak ügyesen és okosan elfeledtem a jelszavamat, és az e-mail címemet törölte a drága hotmail. Szóval inkább új név, mint a sok meló :hopp: . És aztán betévedtem ide a fórumra.
Valahogy így történt a dolog.

Az animével meg Son Gokutól kezdve ismeretségben vagyok.
Jelenlegi kedvencem a WK... Már pár éve. :rotflol:

Üdv körünkben! :zen:

Shock12

#381
QuoteOriginally posted by Emarsharae
Ezen a néven tegnap óta vagyok fent, előtte is volt egy másik, csak ügyesen és okosan elfeledtem a jelszavamat, és az e-mail címemet törölte a drága hotmail.
Akkor hivatalosan is (újfent... :D) üdv körünkben... !

Xaga

QuoteOriginally posted by Emarsharae
Üdv!

Nem tudom mennyire érvényes még a bemutatkozás, de próba cseresznye.
Ezen a néven tegnap óta vagyok fent, előtte is volt egy másik, csak ügyesen és okosan elfeledtem a jelszavamat, és az e-mail címemet törölte a drága hotmail. Szóval inkább új név, mint a sok meló :hopp: . És aztán betévedtem ide a fórumra.
Valahogy így történt a dolog.

Az animével meg Son Gokutól kezdve ismeretségben vagyok.
Jelenlegi kedvencem a WK... Már pár éve. :rotflol:

Üdv egyházközösségünkben:D

Újabb megtért bünös:D

Eleanor

Üdv mindenkinek!

Már itt vagyok pár napja, de csak csendben figyeltem... :bsd:
Animével még régesrégen egy kedves barátom ismertetett meg, amikoris megnézette velem a Tokyo babylon első 2 részét... (a folytatást azóta is vadászom) aztán rpg klubbokban mindenki áradozott a Ghost in the Shellről, én meg kiváncsi lettem mi is az... míg egy éve kb ismerősök hozzá nem segítettek mindenféle ftp siteokhoz... :hopp:
Azóta Emarsharaeval összedolgozunk ilyen téren :tezsvir:
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

.Attila

QuoteOriginally posted by Eleanor
Üdv mindenkinek!

Már itt vagyok pár napja, de csak csendben figyeltem... :bsd:
Animével még régesrégen egy kedves barátom ismertetett meg, amikoris megnézette velem a Tokyo babylon első 2 részét... (a folytatást azóta is vadászom) aztán rpg klubbokban mindenki áradozott a Ghost in the Shellről, én meg kiváncsi lettem mi is az... míg egy éve kb ismerősök hozzá nem segítettek mindenféle ftp siteokhoz... :hopp:
Azóta Emarsharaeval összedolgozunk ilyen téren :tezsvir:

Neked is üdv!

Na végre sikerült valakit beavatni. Én 2 emberrel próbáloztam eddig. Egyik se ítéli el, de nem érdeklődnek az anime iránt. Pedig az egyiknek anno tetszett a Sailor Moon. Most megpróbáltam megnézetni vele a Noir-t, de nincs DVD olvasója.

Xaga

QuoteOriginally posted by Eleanor
Üdv mindenkinek!

Már itt vagyok pár napja, de csak csendben figyeltem... :bsd:
Animével még régesrégen egy kedves barátom ismertetett meg, amikoris megnézette velem a Tokyo babylon első 2 részét... (a folytatást azóta is vadászom) aztán rpg klubbokban mindenki áradozott a Ghost in the Shellről, én meg kiváncsi lettem mi is az... míg egy éve kb ismerősök hozzá nem segítettek mindenféle ftp siteokhoz... :hopp:
Azóta Emarsharaeval összedolgozunk ilyen téren :tezsvir:

Üdv minálunk..

Shock12

QuoteOriginally posted by Eleanor
Üdv mindenkinek!
Hejho ! Téged is üdvözlünk, mint a Legjobb bishounenek thread alapítóját, a nõi jogok szakadatlan harcosát :D !

Kalibur

Vicces, hogy előbb írok a topcjukba, csak utánna köszönök (jó, lehet, hogy inkább neveletlen, dehát ez van... :D )
Isten hozott benneteket körünkben :hopp:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Saori

Üdv köreinkben :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Ramiz

Szia Emarsharae! Szia Eleanor!
Chronos: bocs, és kösz, hogy mégse törölted :) többet nem offolok, de ez ide reagálás pár szöveggel feljebbről aztán nem akartam az offtopic-ba tenni, hogy elkallódjon.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!