Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Itachi

Mivel aránylag ritkán szaglászom ebben a topicban ezért utólag szeretnék köszönteni minden új jövevényt!;) :p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Baldy

QuoteOriginally posted by Tenshi
Ha az Ayanami alatt a fiú Ayanamira gondolsz, hát ?t ismerem! :hopp: Meeten milyen néven futsz?
Bécsbe?? Nanáhogymegyek!! Csak szólj, hogy mikor!! :hopp:

Üdvözletem Tenshi!
Szeretnék csöndesen szólni: a whit igy nem helyes :)
Igy jobban is fog kinézni, és helyesirásilag is meg fog felelni: with :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

QuoteOriginally posted by Baldy
Üdvözletem Tenshi!
Szeretnék csöndesen szólni: a whit igy nem helyes :)
Igy jobban is fog kinézni, és helyesirásilag is meg fog felelni: with :)

Én direkt nem szóltam, és most vesztettem a fogadást... Én öcsédre tippeltem aki először "beszól". Dehát családban marad! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Soridan

De rég jártam erre... ha vannak újak, akkor Grüss Gott! Ha nincsenek akkor ez off :o :rolleyes: :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Kalibur

QuoteOriginally posted by Soridan
De rég jártam erre... ha vannak újak, akkor Grüss Gott! Ha nincsenek akkor ez off :o :rolleyes: :)
Végülis csak ca a lap tetejefeléig kellett volna fellesned (9-10 post hasraütésből), hogy meg tudd nevezni őket :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Soridan

QuoteOriginally posted by Kalibur
Végülis csak ca a lap tetejefeléig kellett volna fellesned (9-10 post hasraütésből), hogy meg tudd nevezni őket :D

A műveletet csak egy 'small malőr' akadályozza: a memóriarezidens rendszerfunkcióként operáló lustaságom. Vagy mi :confused: :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

ignus

Üdvozlöm a ma csatlakozott 5 (!) új tagot! Ecco, és Jerry nevére emlékszem.... A többieknek meg igy kollektivan: WELCOME
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Soridan

QuoteOriginally posted by ignus
Üdvozlöm a ma csatlakozott 5 (!) új tagot! Ecco, és Jerry nevére emlékszem.... A többieknek meg igy kollektivan: WELCOME

Csak ez az 5 ember nehogy kollektívan összesen 5, azaz öt darab postot teremjenek :D

Avagy úgy is kifejezhetném magam, hogy csatlakozom: üdv az 5 új tagnak! Ha megejtenek egy bemutatkozást is, valószínűleg tartós is lesz memberségük :) (lehet remélni)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Soridan
Ha megejtenek egy bemutatkozást is, valószínűleg tartós is lesz memberségük :) (lehet remélni)

Most én erre mit mondjak? :rolleyes: :D

.Attila

QuoteOriginally posted by ignus
Én direkt nem szóltam, és most vesztettem a fogadást... Én öcsédre tippeltem aki először "beszól". Dehát családban marad! :D

Nem olvastam el az aláírását, így nem tűnt fel. Ennyire kötözködő szoktam lenni :confused:
Ha már itt tartunk, angolban az "én"-t nagy i-vel (I) szokták írni tudtommal... nem mondom meg kinél van a prob. (ez most jól megválaszolta az előző kérdésemet ;))

ignus

QuoteOriginally posted by Trivi
Nem olvastam el az aláírását, így nem tűnt fel. Ennyire kötözködő szoktam lenni :confused:
Ha már itt tartunk, angolban az "én"-t nagy i-vel (I) szokták írni tudtommal... nem mondom meg kinél van a prob. (ez most jól megválaszolta az előző kérdésemet ;))

Egyáltalán nem... Csak poén volt... A kis i-re én már rátaláltam! :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Kalibur

Ronda kukacoskodó brigád ! Most aztán jól bemutatkoztok az új tagoknak és szegények inkább nem is postolnak, nehogy rögtön megtaláljátok őket valamivel :ejj: !
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shock12

Nem akarom eme emelkedett elemezgetést elrontani de :_off: !! Csak még mielõtt a postszámotok hirtelen lecsökkenne ;) ...

Exo

Na ezt is lereagáltam, hogy itt kell bemutatkozni!
Csá, Exo (17,5) vagyok Anime, Manga és Japán mániával megálldva!!!
Teccik a fórum.

Shock12

QuoteOriginally posted by Exo
Na ezt is lereagáltam, hogy itt kell bemutatkozni!
Csá, Exo (17,5) vagyok Anime, Manga és Japán mániával megálldva!!!
Teccik a fórum.
Üdvözlet körünkben, remélem jól fogod magad érezni !! Ha bármilyen jellegû technikai problémád, kérdésed van, fordulj bátran hozzám egy Personal Message-ben (ott van a postom alatt a gomb, vagy a profile-omból is tudsz küldeni). ;)

Saori

QuoteOriginally posted by Shock12
Üdvözlet körünkben, remélem jól fogod magad érezni !! Ha bármilyen jellegû technikai problémád, kérdésed van, fordulj bátran hozzám egy Personal Message-ben (ott van a postom alatt a gomb, vagy a profile-omból is tudsz küldeni). ;)

Az nem private message :p Najó..nem piszkálódom ! Üdv köreinkben!! :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Karma XXL

Hozzátenném Exo bemutatkozásához, hogy bár ö az osztálytársam, nem vállalok érte felelösséget :D

Shock12

QuoteOriginally posted by Saori
Az nem private message :p Najó..nem piszkálódom ! Üdv köreinkben!! :D

Off: Igaz... kicsit ideges voltam ma... Szóval Private Massage... :D :o ;) ... ööö... Message ...

Xaga


.Attila

Hajimemashite Exo!

Érdekes, Shock nem kérdezte meg, hogy fiú-e vagy lány.

ElfWarrior

Üdv Exo itt a fórumon!
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
Hajimemashite Exo!

Érdekes, Shock nem kérdezte meg, hogy fiú-e vagy lány.

Ami késik, nem múlik. :rolleyes: Amúgy üdv Exo! :D

ignus

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Ami késik, nem múlik. :rolleyes: Amúgy üdv Exo! :D

jaja üdv!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shock12

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Ami késik, nem múlik. :rolleyes: ...
:_off: Számomra most egyértelmûen kiderült . . .

Feldin

http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Baldy

QuoteOriginally posted by Feldin
Üdv Exo!!!

Detto :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Soridan

Grüss Gott Exo!
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Kalibur

Na, végül én is befutok:D
Isten hozott, Exo, érezd jól magad (bár ez uttűnik má megvan :p ) !
Shocku kedvéért még megeresztek egy kis offolást is: Gratula a gyors nemfelismerésért ;) !
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

QuoteOriginally posted by Kalibur
Na, végül én is befutok:D
Isten hozott, Exo, érezd jól magad (bár ez uttűnik má megvan :p ) !
Shocku kedvéért még megeresztek egy kis offolást is: Gratula a gyors nemfelismerésért ;) !

Én meg üdvözöllek ujra itt a körünkben Kalibur drága :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kalibur

QuoteOriginally posted by Baldy
Én meg üdvözöllek ujra itt a körünkben Kalibur drága :D
Thx ;) :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."