Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Ramiz

QuoteOriginally posted by Shadowgirl
Az avataromnak semmi köze Shinjihez, azért választottam mert Asuka a kedvenc szereplőm az Evangelionban.:p

Van, mert ugyanabban a sorozatban (filmekben) szereplnek. :D Mindegy, csak úgy írtam.

Pandóra: furcsa lesz megszokni az új nevedet...

Raggie meg már megszólalt!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soridan

Üdv, istenhozott mindenkinek etc..

Sötét Angyal jobb tetszett névnek :( Nu, mindegy, ahogy kedvenc német tanárnőm mondta mindig: secko-jedno :) (fonetikusan, mert aztán fogalmam sincs, hogy írják :rolleyes: )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Bruce

Üdv mindenkinek, kit felénk fújt a jószerencse szele!

Akik meg írnak, ne tartsa vissza őket az a tény, hogy nincs kész... vannak ott már regényrészletek. Legfeljebb csorog a nyálunk, és biztatunk a folytatásra...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

ignus

Üdv mindenkinek aki a legutóbbi ittjártam óta lett tagja eme nagyszerű fórumnak!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Zanador

Üdvözlet mindenkinek!
Frissen érkeztem ide, mert már láttam, hogy ez egy jó hely, gondoltam akkor már regelek. :D
Némi helyismeretem van, de nem sok, és remélem nem haragítok megamra túl sok embert... :D
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Shock12

QuoteOriginally posted by Zanador
Üdvözlet mindenkinek!
... és remélem nem haragítok megamra túl sok embert... :D
Üdv minálunk, érezdd magad jól ! ;)
Csak tõled függ, hogy mennyi tagot haragítasz magadra... ;) ! Szerencsés esetben keveset :D.

Shadowgirl

QuoteOriginally posted by Bruce579
Üdv mindenkinek, kit felénk fújt a jószerencse szele!

Akik meg írnak, ne tartsa vissza őket az a tény, hogy nincs kész... vannak ott már regényrészletek. Legfeljebb csorog a nyálunk, és biztatunk a folytatásra...




Jó majd meggondolom, felteszem-e a kész részeket. Előbb megnézem magamnak a többi írást.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Shock12
Csak tõled függ, hogy mennyi tagot haragítasz magadra... ;) ! Szerencsés esetben keveset :D.

Kevésbé szerencsés esetben pedig majd úgy jár mint én. ;) (mankóval :D) Amúgy üdv neked Zanador! :D

Exo

QuoteOriginally posted by Zanador
Üdvözlet mindenkinek!
Frissen érkeztem ide, mert már láttam, hogy ez egy jó hely, gondoltam akkor már regelek. :D
Némi helyismeretem van, de nem sok, és remélem nem haragítok megamra túl sok embert... :D
Üdvözöllek a fedélzeten, Dude! :D

Xaga

QuoteOriginally posted by Zanador
Üdvözlet mindenkinek!
Frissen érkeztem ide, mert már láttam, hogy ez egy jó hely, gondoltam akkor már regelek. :D
Némi helyismeretem van, de nem sok, és remélem nem haragítok megamra túl sok embert... :D

Üdv az igéret földjén

Baldy

QuoteOriginally posted by Zanador
Üdvözlet mindenkinek!
Frissen érkeztem ide, mert már láttam, hogy ez egy jó hely, gondoltam akkor már regelek. :D
Némi helyismeretem van, de nem sok, és remélem nem haragítok megamra túl sok embert... :D

Üdvözlünk téged is, és az avatarod alapján biztos nem (Chrono Cross rulezz :))
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Pandóra

QuoteOriginally posted by Soridan
Üdv, istenhozott mindenkinek etc..

Sötét Angyal jobb tetszett névnek :( Nu, mindegy, ahogy kedvenc német tanárnőm mondta mindig: secko-jedno :) (fonetikusan, mert aztán fogalmam sincs, hogy írják :rolleyes: )

Amikor az voltam, az volt a bajotok, hogy túl sok angyal van. :hehe:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Moloko

QuoteOriginally posted by Pandóra
Amikor az voltam, az volt a bajotok, hogy túl sok angyal van. :hehe:
dehhogy baj az!
de használd azt ami Neked jobban tetszik.

Baldy

Ha igy néznél ki, biztos nem panaszkodna senki, hogy Sötét Angyal a neved :D Sötét Angyal
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Yo Zanador! :)

Barátságosabb, nem Lynx-es Serge nincs? :D

Zanador

Látom sokan felismerték az avataromat...
Sajna a progot még nem vittem végig, de azon vagyok. :D
Trivi: van olyan is, de valahogy ez jobban megfelelt... ha orvost hívsz megértem.
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Ramiz

Heeló Zanador! Hev ö gúd tájm!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Bruce

Üdv Zanador! És most az eccer ne halgass Trivire, ez az avatár, naaagggyooon yo!

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Kalibur

Üdv Zanador! Engedd meg hogy egyetértve Bruce-al javasoljam, ne hagyd magad avatarilag befolyásloni !
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

.Attila

QuoteOriginally posted by Zanador
Látom sokan felismerték az avataromat...
Sajna a progot még nem vittem végig, de azon vagyok. :D
Trivi: van olyan is, de valahogy ez jobban megfelelt... ha orvost hívsz megértem.

Naná, hogy felismertem, az FFVII-tel együtt a legkedvencebb játékom. És nem mondtam, hogy rossz az avatar, csak mivel én végigjátszottam 2x a Chrono Cross-t, 1x a Chrono Trigger-t, ezért a Lynx-es Serge-öt nem annyira komálom, gomen...

Saori

Üdvözlök minden új tagot, aki az elmúlt pár napban érkezett közénk!! :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Pandóra

QuoteOriginally posted by Baldy
Ha igy néznél ki, biztos nem panaszkodna senki, hogy Sötét Angyal a neved :D Sötét Angyal

Nem, nem vagyok ázsiai, és ribancnak sem szoktam öltözni. :mad:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Kalibur

QuoteOriginally posted by Pandóra
Nem, nem vagyok ázsiai, és ribancnak sem szoktam öltözni. :mad:
:lol:
Ezt jól megmondtad !!! Naon teccett ! Go an...Pandóra!
(no offens Baldy sama ;) )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

#743
QuoteOriginally posted by Pandóra
Nem, nem vagyok ázsiai, és ribancnak sem szoktam öltözni. :mad:

Ehh... Megint megsértettem egy tini lelket :D:D:D
Amugy megsugom: ha Mo.-n legalább egy ribanc igy nézne ki, nála költeném el a havi fizumat :D
Neked meg jusson eszedbe, hogy az ember nem mindig beszél komolyan, és csak aztán duzzogj :hehe:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

QuoteOriginally posted by Baldy
Ehh... Megint megsértettem egy tini lelket :D:D:D
Amugy megsugom: ha Mo.-n legalább egy ribanc igy nézne ki, nála költeném el a havi fizumat :D
Neked meg jusson eszedbe, hogy az ember nem mindig beszél komolyan, és csak aztán duzzogj :hehe:
helyesbítés: jusson eszedbe, hogy Baldy ilyen jellegű megjegyzéseit sohase kell komolyan venni ;)

Baldy

QuoteOriginally posted by Angel
helyesbítés: jusson eszedbe, hogy Baldy ilyen jellegű megjegyzéseit sohase kell komolyan venni ;)

A tapasztalat beszél belőled, ahogy elnézem :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Pandóra

QuoteOriginally posted by Baldy
Ehh... Megint megsértettem egy tini lelket :D:D:D
Amugy megsugom: ha Mo.-n legalább egy ribanc igy nézne ki, nála költeném el a havi fizumat :D
Neked meg jusson eszedbe, hogy az ember nem mindig beszél komolyan, és csak aztán duzzogj :hehe:

Bahh... :ejj: :ejj: :ejj: Te meg ne várd el, hogy tapsoljak a bunkó beszólásokra...
És már nem vagyok tini.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Pandóra

Mindegy, részemről lezárom a dolgot. Azt szeretném kérdezni, hogy a ti gépetek rendesen letölti-e a képregényt, amit felraktam, mert nekem az első kocka felénél leáll.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Moloko

QuoteOriginally posted by Pandóra
Mindegy, részemről lezárom a dolgot. Azt szeretném kérdezni, hogy a ti gépetek rendesen letölti-e a képregényt, amit felraktam, mert nekem az első kocka felénél leáll.
nekem nem tölti le.
de ha a usteam pictures könyvtárába töltöd fel (fanarthoz) 99% hogy jól fog működni...

Soridan

Vagy mindenki izzítson be egy letöltésmenedzsert. Az is beválik :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.