Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Pandóra

QuoteOriginally posted by Angel
nekem nem tölti le.
de ha a usteam pictures könyvtárába töltöd fel (fanarthoz) 99% hogy jól fog működni...
Oké, akkor elnézést mindenkitől, oda fogom tenni, de sajnos csak pénteken lesz erre lehetőségem.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Chronos

QuoteOriginally posted by Baldy
Ehh... Megint megsértettem egy tini lelket :D:D:D
Amugy megsugom: ha Mo.-n legalább egy ribanc igy nézne ki, nála költeném el a havi fizumat :D
Neked meg jusson eszedbe, hogy az ember nem mindig beszél komolyan, és csak aztán duzzogj :hehe:
Baldy: Moderáld magad, nem fogom minden postodat elolvasni/figyelni hogy mikor írsz sértő szavakat...:)

CHRONOS

Feldin

#752
Üdv Zanador!!!

Úgy látom ideje lenne megszereznem a Crono Trigger-t + Cross-t

:_off:
Edit: csak a Cross-t :hopp:
Átmentem a snesbe Chronos!
Gomen!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Feldin
Üdv Zanador!!!

Úgy látom ideje lenne megszereznem a Crono Trigger-t + Cross-t

Egyik postodat légyszi töröljed. Chrono Trigger-t felraktam az egyik oldalamra, részletek a Snes rpg-k topicban. ;)

EDIT: sorry az :_off:-ért Chronos.

Chronos

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Egyik postodat légyszi töröljed. Chrono Trigger-t felraktam az egyik oldalamra, részletek a Snes rpg-k topicban. ;)

EDIT: sorry az :_off:-ért Chronos.
Ilyen esetekben elengedett 1-2 off...:)
És köszi hogy figyelmeztetted őt, hogy törölje...;)

CHRONOS

Baldy

QuoteOriginally posted by Chronos
Baldy: Moderáld magad, nem fogom minden postodat elolvasni/figyelni hogy mikor írsz sértő szavakat...:)

CHRONOS

Kicsit visszább olvasol, és rájössz, miért irtam igy :):):)
Amugy Sötét Angyal: felnőtt sem vagy még, csak a törvény mond annak (bár némelyik része még nem :))
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

phr0zen

QuoteOriginally posted by Baldy
Kicsit visszább olvasol, és rájössz, miért irtam igy :):):)

De a kérdés nem az volt hogy MIÉRT írtad...:ejj:

Chronos

QuoteOriginally posted by Baldy
Kicsit visszább olvasol, és rájössz, miért irtam igy :):):)
Amugy Sötét Angyal: felnőtt sem vagy még, csak a törvény mond annak (bár némelyik része még nem :))
Nem az a lényeg, hogy miért írtad...
Káromkodásokra, sértegetésre ott van az irc, ott nem moderál téged senki, ha privát szobában beszélgetsz valakivel, mivel azt rajtatok kívül senki nem látja...
De itt a fórumban legalább 20 ember látja, és senki sem szeret ilyeneket olvasni a fórumokban...
Remélem megérted, mit akartam mondani, és legközelebb így cselekszel...

CHRONOS

Baldy

QuoteOriginally posted by Chronos
Nem az a lényeg, hogy miért írtad...
Káromkodásokra, sértegetésre ott van az irc, ott nem moderál téged senki, ha privát szobában beszélgetsz valakivel, mivel azt rajtatok kívül senki nem látja...
De itt a fórumban legalább 20 ember látja, és senki sem szeret ilyeneket olvasni a fórumokban...
Remélem megérted, mit akartam mondani, és legközelebb így cselekszel...

CHRONOS

Véleményem szerint nem sértettem meg senkit, mert senkire nem mondtam azt a szót, amit mondtam. És ha a szó maga az, ami titeket zavar, nem csak engem kéne megszólni, de ha ugy jobban érzitek magatokat, mától örömlányoknak fogom azokat a nőket megnevezni, akik eme ősi mesterséget űzik :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Chronos

Quote from: BaldyVéleményem szerint nem sértettem meg senkit, mert senkire nem mondtam azt a szót, amit mondtam. És ha a szó maga az, ami titeket zavar, nem csak engem kéne megszólni, de ha ugy jobban érzitek magatokat, mától örömlányoknak fogom azokat a nőket megnevezni, akik eme ősi mesterséget űzik :D
Tedd ezt, és nem kapsz figyelmeztetést... :)

CHRONOS

Baldy

Quote from: ChronosTedd ezt, és nem kapsz figyelmeztetést... :)

CHRONOS

Viszont a cseled kérdés: Miért is kapom én egyedül ezt a figyelmeztetést???
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Vóbert

#761
Nos mivel szépen megkértek :)

Sziasztok! Vóbert vagyok... eddig nemigen fordultam meg anime fórumokban, de már elég régóta nézek animét, tehát fórumügyileg még zöldfülű vagyok, viszont már elég sokmindent sikerült megnéznem... kb 6-8 éve nézek animét, mangát... stb, valamikor akkor kezdődött a dolog, amikor bejöttek a külföldi adók, és az RTL II nyomatni kezdte a DragonBall stílusú filmeket... majd átváltottak később keményebbe, és este éjfél után jöttek az igaziak, mind az RTL II-ön, mind a VOX-on... pl NGE, vagy a Record of Lodoss war... ezek után már nem állt meg velem a szekér... mindenhonnan animét akartam szerezni, hogy lássak minél többet, de ez elég keserves volt... úgyhogy maradt egy ideig a TV, majd később, amikor netközelbe kerültem, jött a KaZaA és a korlátlan lehetőség, de nem volt az igazi... lassú volt, és nem mindig lett meg az, amit szerettem volna...
Most már ennek vége, hála nektet :)
És, hogy miket láttam eddig? Ne hiszem, hogy mindet el fogom tudni mondani, ezért csak nagyjából:

Laputa
Nausicaa
Oh My Goddess
NGE
Record Of Lodoss War
Fatal Fury
Fist Of The North Star
Full Metal Panic
Mononoce Hime
Blue Submarine No.6
Cowboy Beebop
Perfect Blue
Lord Of The Rings (anime változat)
Saber Marionett R
Armitage
...stb. Elég sok van még, de több nem jut eszembe...

Kb ennyi... Üdv mindenkinek! :)

Kimaradt két fontos, ami még megvolt :) A Ghost In The Shell és a Ninja Scroll!
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Baldy

Üdvözlet köreinkben Vóbert! :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shock12

#763
Quote from: VóbertNos mivel szépen megkértek :)
Üdv minálunk, remélem jó társaságra lelsz ezen fórumon ;) ! (Szép gyűjtemény, de van hová fejlődni ;) ... igaz, itt mindíg van hová :D)


Soridan

Grüss Gott! Avagy ahoyy Vóbert!

Szép kis adag, látom Te is rabja lettél egy életre az egyik legkellemesebb függőségnek :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Saori

"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Moloko

Üdv Vóbert! látom túlnyomórészt filmeket és OVÁkat néztél :) ajánlom figyelmedbe a Rurouni Kenshin OVÁját, azt amelyik 4 részes.

Xaga

!!!nebknierök vdÜ

Chronos

Quote from: BaldyViszont a cseled kérdés: Miért is kapom én egyedül ezt a figyelmeztetést???
És most jön erre a cseles válasz: Tudod te azt jól...:)

CHRONOS

.Attila

Hajimemashite Vóbert!

Baldy

Quote from: ChronosÉs most jön erre a cseles válasz: Tudod te azt jól...:)

CHRONOS

Nem szeretnék rosszul tippelni, ugyhogy mond nyugodtan...
Szóval miért is vagyok én az egyetlen, aki ilyen figyelmeztetést kap???
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

Quote from: BaldyNem szeretnék rosszul tippelni, ugyhogy mond nyugodtan...
Szóval miért is vagyok én az egyetlen, aki ilyen figyelmeztetést kap???
Azt nem értem, hogy ezt miért nem PMben beszélitek meg?

Kalibur

Quote from: AngelAzt nem értem, hogy ezt miért nem PMben beszélitek meg?
És Angelnek megint milyen igaza van ...  :hehe:
Különben üdv errefelé, Vóbert  :)  (második dolog, amiben Angel igazat szólt: próbáld ki a Kenshint OVA 1 et, nem bánod meg, ha eddig még nem láttad!)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Vóbert

Köszönöm mindenkinek a szíves üdvözlést :) Bele fogok nézni, amit ajánlottatok :)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Ramiz

Helló Vóbert! Honnan ez a furi név?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soridan

Quote from: RamizHelló Vóbert! Honnan ez a furi név?

Fogadjunk hogy V. Róbert :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Bruce

Quote from: SoridanFogadjunk hogy V. Róbert :D

Szerintem inkább láthatta a Brájen életét... Amúgy üdv köreinkben!

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Shadowolf

Quote from: Bruce579Szerintem inkább láthatta a Brájen életét... Amúgy üdv köreinkben!

Szerintem meg a Micimackó-s Vóbert Gida után nevezte el magát. :D

Vóbert

Quote from: ShadowolfSzerintem meg a Micimackó-s Vóbert Gida után nevezte el magát. :D

Nyert :) Csak nem én neveztem el magam, hanem rámaggatták a nevet :D Már kb 3-4 éve vagyok ilyen néven jelen internetes körökben :)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]