Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Baldy

Quote from: VóbertNyert :) Csak nem én neveztem el magam, hanem rámaggatták a nevet :D Már kb 3-4 éve vagyok ilyen néven jelen internetes körökben :)

Nekem is van ismerősöm, aki mi pl. Hobikának szoktunk nevezni, mert kicsit raccsol :):):) Részedről is ez a helyzet? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Vóbert

Quote from: BaldyNekem is van ismerősöm, aki mi pl. Hobikának szoktunk nevezni, mert kicsit raccsol :):):) Részedről is ez a helyzet? :)

Dehogy... :) mint már említettem, csak rámaggatták a nevet :D És rajtam maradt :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Soridan

Quote from: VóbertNyert :) Csak nem én neveztem el magam, hanem rámaggatták a nevet :D Már kb 3-4 éve vagyok ilyen néven jelen internetes körökben :)

Hehh... vesztettem. /me átrak 20 forintot egyik zsebéből a másikba.
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Pandóra

Üdvözlet Vóbert!
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Pandóra

Itt van az ígért részlet a képregényből. Bocs, hogy csak most került fel! A galériában írtam, hogy a sztorit én írom, Freyja rajzol.
Remélem tetszik!

képregény1

képregény2
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Baldy

Quote from: PandóraItt van az ígért részlet a képregényből. Bocs, hogy csak most került fel! A galériában írtam, hogy a sztorit én írom, Freyja rajzol.
Remélem tetszik!

képregény1

képregény2

Aranyos regényke, gratula érte :)
De bevallom, nekem Pandoráról egy szelence jut eszembe, ami pusztulást hoz mindenkire :):):)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kalibur

Quote from: BaldyDe bevallom, nekem Pandoráról egy szelence jut eszembe, ami pusztulást hoz mindenkire :):):)
Sorry Pandóra, ezt nem tudtam megállni ^^"
Baldy: Lehet, hogy ez utalás  :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Feldin

Üdv Vóbert!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Fazék

Ugyan már egy ideje itt vagyok, de mivel szeretek a háttérben meghúzódni, eddig nem mutatkoztam be - most próbálok vezekelni...

szóval: első találkozás természetesen a DB-al meg SM-al volt. ezek anno nagyon tetszettek, de akkor még nem ismertem az anime fogalmát, csak érdekes új stílusú rajzfilmek voltak a számomra :) - később meg is feledkeztem róla, hogy ezek a sorozatok is anime-k tulajdonképpen, egyszerűen nem úgy sorolódtak be az agyamban :D
jóval később már egyetemen, egy haver rávett, hogy anime-ket vetítenek az ELTE-n, néha be lehetne nézni előadások után... és kb ekkorra tehető a már általatok is jól ismert lavina beindulása
szerencsére már ekkor sikerült valahogy eljutnom ide és így az Örök-Anime-Forrása táplál már a kezdetek óta. :)
Sajnos nem vagyok egy túlságosan fórumozó típus, /az 1000 post-ot talán ha 5-10 éven belül már el is érem majd/ de talán ez még megbocsájtható :)
anime-n kívüli betegségek: pc-s kalandjátékok feltétlen imádata (ha kell bármi csak szóljatok :lazza: ), fallabdázás, olvasás, zenehallgatás - szóval csak a szokásos :D
Az eddig látott anime-ket nem akarom az összeset felsorolni, de kb ezekkel kezdtem: GiTS, Blood, Vampire Hunter D, Akira, Mononoke Hime, - szóval csak a szokásos, utána pár sorozat: VP Miyu, R Kenshin, X TV, Noir, CB satöbbi

Üdv mindenkinek így utólag is :)

Shadowolf

Quote from: BlimpUgyan már egy ideje itt vagyok, de mivel szeretek a háttérben meghúzódni, eddig nem mutatkoztam be - most próbálok vezekelni...

Üdv Blimp! :D (kalandjátékok: Larry 7 megvan neked esetleg?)

Saori

"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Xaga


.Attila

Yo Blimp!
Long live Noir! :D
Nem kötelező sokat postolni, nem nézünk ki mi senkit sem innen, csak azokat, akik másokat bántanak (erre az utóbbi időben sajnos egyre több példa van :()

Vóbert

Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shock12

Üdv Blimp, mostmár hivatalosan is :) !

Fazék

Quote from: ShadowolfÜdv Blimp! :D (kalandjátékok: Larry 7 megvan neked esetleg?)
természetesen megvan :lazza:  ha érdekel --> PM

és Köszönöm a szíves üdvözléseket! :D

Kvikveg

Pandora '85-os!  Uristen! Nyugdijasnak erzem magam! ('78) :hehe:

Hja... Bemutatkozas...
Hm.
A legelso anime amit lattam az vagy egy Oz volt, vagy a Pandamaci kalandjai cimu remekmu  :rolleyes:
Utana naaaaagyon sokaig semmi...
Amiket kedvelek:
Chihiro,
Vision of Escaflowne,
Cowboy Bebop,
Hellsing  :whoah:
Nightwalker - The Midnight Detective
Laputa aranyos volt, es Kiki's Delivery Service is.
Szomszedom Totoro is  :)
Bastard!-on jokat rohogtem...


A magyar tvvel pechem van, a DragonBallt pl nem szeretem. Pikacsuektol menekulok.
Asszem a Vox-on parszor elkaptam animekat, de azok se jottek be igazan...
Sajna csaladom es ismeretsegi korom nem igazan rajong az animekert...  :beken:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kilteh

Előszöris elnézést szeretnék kérni Trivi-től, hogy nem mutatkoztam be. Szóval kb. fél éve botlottam először igazán az Animokba - ugyan előtte is láttam már a Pokemont, meg a Sailor Moon-t, de ezek nem fogtak meg. Netről töltögettem le filmeket, és véletlenül köztük volt a Vampire Hunter D... Utána érdeklődési szintem "kissé" megugrott :) Azóta már túl vagyok egynéhány filmen illetve sorozaton. Hogy melyek tetszenek a leginkább? Rövidebb lenne azokat amelyek nem tetszettek, bár mint mondtam, még nem láttam túl sokat. Amik iazán bejöttek:

Witch Hunter Robin,
Record of Lodoss War TV,
Tales of Eternia,
Those Who Hunt Elves I - II,
Darkstalkers - habár nem tűnik túl kereknek a story, meg rövid :(,
Berserk - totál tetszik, bár a vége kicsit megrázott... :)
Gate Keepers - neki meg a végit várom, mert az még nincs fent, de a Gate Keepers 21 OVA már túl sötétre sikeredett elődjéhez képest...

Na röviden ennyit rólam, meg az ízlésemről ;)
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Shadowolf

Quote from: KvikvegSajna csaladom es ismeretsegi korom nem igazan rajong az animekert...  :beken:

Nyugi, ez nem csak nálad van így. ;)

Shock12

Üdv minálunk Kvikveg, és Kilteh ! ;) (Mostmáraztán irgalmatlanhivatalosan is :D)

Vóbert

Sziasztok Kvikveg és Kilteh !
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

.Attila

Hajimemashite Kvikveg és Kilteh!
Kilteh, nem kell elnézést kérni, teljesen egyértelmű, hogy aki először látogat ide, az nem a Bemutatkozások topicot fogja megtalálni először. :)

Soridan

Grüss Gott Blimp, Kvikveg, Kilteh!

Avagy fanfár megatöbbisallang :)

ÉS ami bemutatkozásomból anno lemaradt: az én családom szereti animéket, szóval itt is különcködöm egy sort :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Kilteh

Ebben az esetben nem kérek elnézést!  :D Hááát... Az én családom... Na de ne rontsuk el ezt a fórumot :DDD (Apám még a Gyűrűk ura 1 mozitól is kiborult... Nem tudom mit szólna egy Hellsinghez :D)
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Cobra

Kilteh, azt még elárulhatnád, hogy melyik nemhez tartozol, mert a nickedből meg az avatarodból nem derül ki (gondolom nem csak nekem :) )
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Ehm... Hat az en avatarombol biztos nem derult ki, hogy a szemelyi szamom 2-vel kezdodik... :rotflol:  :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Shock12

#806
Quote from: CobraKilteh, azt még elárulhatnád, hogy melyik nemhez tartozol, mert a nickedből meg az avatarodból nem derül ki (gondolom nem csak nekem :) )
He - He ... terjed a Shock-Féle-Bbizonytalanság kór :p ! (Cobra kérdését megerősítvén én sem jöttem még rá...  ^^)

Bruce

Üdv Kvikveg és Kilteh! Ja, és immár hivatalosan is üdv Blimp!

Quote from: Soridanaz én családom szereti animéket, szóval itt is különcködöm egy sort :D
Második különc szolgálatra jelentkezik! Anyuci kivételével nálunk is mindenki ott ül a gép előtt, ha valamit elindítok :)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Saori

Quote from: Shock12He - He ... terjed a Shock-féle-bizonytalanság kór :p ! (Cobrát kérdését megerősítvén én sem jöttem még rá...  ^^)

Majd bejegyezzük mint új betegséget :)
Amúgy üdv mindenkinek :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Kilteh

Hát igen egy semleges név, meg egy ilyen avatar... De én is a nagy többséghez tartozva férfi lennék... (Habár még kezdetleges a 20.5 évemmel :)) Trivihez hasonlóan választottam én is: azt, ami teccik ;)
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D