Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Saori

Quote from: Shock12(igen, az avataromon Inu az fiú... )

Hehe.. amikor az első részt néztem InuYashából, és amíg meg nem szólalt Inu én 100%-ra biztos voltam benne hogy csaj :p :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Pandóra

Helló!

Üdvözlet minden újnak!

Akkor most leszek egoista, és visszatérek a nevemre. :angyali: Baldy és Kalibur, igazatok van, ez a Pandóra az a szelencés Pandóra, csak az a képregénykocka nem készült el, amiben Freyja továbbolvassa a könyvet. Ugyanis természetemből adódóan én nem olvastam el a folytatást, és a szép részeknél eldöntöttem a nevem. - Persze az életben tudtam az egész sztorit.  :hehe:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Shock12

Quote from: SaoriHehe.. amikor az első részt néztem InuYashából, és amíg meg nem szólalt Inu én 100%-ra biztos voltam benne hogy csaj :p :D
Azért írtam, mert már volt belőle félreértés... :p

.Attila

Quote from: Shock12Azért írtam, mert már volt belőle félreértés... :p
/me széles mosollyal bazsajog a monitorra
na igen...  :rolleyes: :D :rotflol:

Kalibur

Quote from: SoridanMár csak egy nemváltó (Cosmic Gender-Bender :lol: ) hiányzik és teljes a csapat :D
Bár IRL nem igaz, de szívesen vállalom a szerepet (csak hogy újra összezavarhassam Shock kollegát... amiből most, hogy bejelentettem, úgyse lesz semmi :D )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Maron

Halihó mindenkinek!

Maron vagyok,17 éves és lány.Animéket úgy jó 6 éve nézek, és mivel csak januárban lett normális netem,addig szinte csak annyit láttam,ami a német adókon ment,azon belül is RTL2-seket.Kedvenceim:Detective Conan,Inu Yasha,Ayashi no Ceres,Ranma 1/2,Fushigi Yuugi és minden Arina Tanemura manga,stb.
Ezenkívül imádom az állatokat,a jó filmeket és könyveket.

Saori

"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"


Shock12

Quote from: MaronHalihó mindenkinek!
Köszönjük a bemutatkozást, Üdvözöllek az aktív tagok körében :) !!

Fazék

Üdv Maron!


Trivi: ígérem készíttetek majd fotókat, tőlem viszont ne várj szoknyát :)

apropó, amint találok egy normális fotót rólam --> Mission: Impossible <-- fel is rakom az önarckép galériába... viszont most megyek fallabdázni

Xaga


.Attila

Hajimemashite Maron!

Itachi

Mivel ezt a topic ot rendszerint hanyagolom..ezért most utólag üdvözölném, az újoncokat,meg a későn bemutatkozókat... :rolleyes:  Jó kis közösség vagyunk mi rendkívül érdekes egyénekkel...szóval érezzétek jól magatokat,immáron e közösség tagjaiként. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Pandóra

"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Kilteh

Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Vikunya

Yo mindenkinek!

Ahhoz képest, hogy már években mérhető az idő, amikor az első Slayers epizódot leszedtem innen, a fórumot eléggé hanyagoltam. De most, hogy már regisztrálva vagyok, be is mutatkozhatok:

Zoli vagyok, 25, sok év közgázos bohóckodás után jelenleg a PTE BTK hallgatója. Még régen a német műholdas adókon ismerkedtem az animekkel, és elkezdett érdekelni a téma. Egy időben számítógépes munkakörben dolgoztam (adatrögzítő :hehe: ) és a sok "munka" közben ráakadtam erre a remek oldalra (akkor még usteam.demostudio.hu) és elkezdtem letölteni a Slayerst meg a NGE-t, meg némi hentait  :)  A többi már történelem.
Amúgy (szinte) teljesen mindenevő vagyok anime ügyben, mindig az új kedvencemet keresem, most éppen a Kenshint töltögetem gőzerővel.
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Shadowolf

Quote from: VikunyaYo mindenkinek!

Ahhoz képest, hogy már években mérhető az idő, amikor az első Slayers epizódot leszedtem innen, a fórumot eléggé hanyagoltam. De most, hogy már regisztrálva vagyok, be is mutatkozhatok:

Zoli vagyok, 25, sok év közgázos bohóckodás után jelenleg a PTE BTK hallgatója. Még régen a német műholdas adókon ismerkedtem az animekkel, és elkezdett érdekelni a téma. Egy időben számítógépes munkakörben dolgoztam (adatrögzítő :hehe: ) és a sok "munka" közben ráakadtam erre a remek oldalra (akkor még usteam.demostudio.hu) és elkezdtem letölteni a Slayerst meg a NGE-t, meg némi hentait  :)  A többi már történelem.
Amúgy (szinte) teljesen mindenevő vagyok anime ügyben, mindig az új kedvencemet keresem, most éppen a Kenshint töltögetem gőzerővel.

Üdv Vikunya! Ajánlom figyelmedbe a Vandread megtekintését. ;)

Saori

ÜÜÜÜÜdv !!
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

.Attila

Yo Vikunya!

Shadowolf: hogyhogy végignézted? mindkét szezont+ova-t is? nem jársz egyetemre? mert nekem szoc. életem nekem nincs, és még így is ma fogom befejezni az 1. szezont.

Vikunya

Quote from: ShadowolfÜdv Vikunya! Ajánlom figyelmedbe a Vandread megtekintését. ;)

Köszike! Feltétlenül meg fogom nézni! Már rajt van egy ideje a "bevásárlólistámon", már csak időt kell rá találnom.
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Shadowolf

Quote from: TriviShadowolf: hogyhogy végignézted? mindkét szezont+ova-t is? nem jársz egyetemre? mert nekem szoc. életem nekem nincs, és még így is ma fogom befejezni az 1. szezont.

Másfél hét tavaszi szünetem van. :D

Vikunya

Saori: ÜÜÜÜÜdv neked is! ^^

Trivi: Yo! A Noirt is szeretem, már túl vagyok rajta! A késdobálás viszont nem megy  :)
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Shadowolf

Quote from: VikunyaA késdobálás viszont nem megy  :)

Majd gyakorolhatjátok együtt. :p :D

Shock12

Quote from: ShadowolfÜdv Vikunya! Ajánlom figyelmedbe a Vandread megtekintését. ;)
Üdv !! És azt a bevásárlólistát tessék manipulálni, hogy a Vandread legelőre kerüljön (Kenshin amúgy is mangában az igazi ! :)) !! VanDread ÜberRulz !!

Kilteh

Felőlem dobáljátok, csak... AÚÚÚÚ!!!!!!!! Melyikőtök volt??? ;)

Kil
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Vikunya

Quote from: Shock12Üdv !! És azt a bevásárlólistát tessék manipulálni, hogy a Vandread legelőre kerüljön (Kenshin amúgy is mangában az igazi ! :)) !! VanDread ÜberRulz !!

Igenis! Csak győzzem sávszélességgel... még lejön két rész a Kenshinből oszt' meglesz egy DVD tele, aztán jöhet a Vandread. Aztán vége a tavaszi szünetnek és megint csak hétvégenként tudok tölteni :bruhuhu:
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Shock12

Quote from: ShadowolfMásfél hét tavaszi szünetem van. :D
Valakinek van... valakinek nincsen, de csinál :D !

Vikunya

Quote from: KiltehFelőlem dobáljátok, csak... AÚÚÚÚ!!!!!!!! Melyikőtök volt??? ;)

Kil
:lol:  :lol:   :lol:
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Shadowolf

Quote from: Shock12Valakinek van... valakinek nincsen, de csinál :D !

Van, amire érdemes mi? :D

Vóbert

Üdv mindenkinek, aki most mutatkozott be :) :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]