Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Baldy

Quote from: KiltehHát igen egy semleges név, meg egy ilyen avatar... De én is a nagy többséghez tartozva férfi lennék... (Habár még kezdetleges a 20.5 évemmel :)) Trivihez hasonlóan választottam én is: azt, ami teccik ;)

Csá Kilteh! Lég y üdvözölve köreinkben :)
Sztem jó az avatarod, tarts ki mellette :) Amugy honnan van?
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kilteh

Quote from: BaldyCsá Kilteh! Lég y üdvözölve köreinkben :)
Sztem jó az avatarod, tarts ki mellette :) Amugy honnan van?

Köszi, de az érdem nem az enyém... Egy volt az alap választhatóak közül... Apropó, ha már itt tartunk... Nem tudja vki., hogy melyik sorozatból való?  :rotflol:
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

.Attila

Quote from: KiltehTrivihez hasonlóan választottam én is: azt, ami teccik ;)
Akkor az az érzésem, hogy elkezdted fellapozni a régi postokat. Helyes, helyes, egyébként is csak ajánlani tudom, sok érdekeset írtunk, nem fogsz unatkozni. :)

Saori

Üdv minden új tagnak :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Kalibur

Quote from: CobraKilteh, azt még elárulhatnád, hogy melyik nemhez tartozol, mert a nickedből meg az avatarodból nem derül ki (gondolom nem csak nekem :) )
Hehehehehe !!
Bár már Shock kollega megjegyezte, de én se hagyhatom ki: Terjed a paranoja !! :D :D
Egyébként üdv Kvikveg, Kilteh (és akkor hivatalosan is: Blimp) :)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

ignus

Saorihoz csatlakozva és is minden új tagot köszöntök! :D
ÜDV!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

Quote from: KvikvegSajna csaladom es ismeretsegi korom nem igazan rajong az animekert...  :beken:
micsoda család........ van egy olyan érzésem, hogy az animenézők fiatalabb generációjának néhány tagja már el se tudja úgy képzelni házastársát, hogy az esetleg ne szeresse a japán kultúrát vagy az animéket :D (/én detto)
amúgy meg: Üdv Kvikveg - és nehogy öregnek érezd magad kicsiny társaságunkban :) errefele az embernek úgyis megfiatalodik a lelke ;)
Quote from: Blimpfallabdázás
Üdv Blimp! remélem a fent említett sportot nem versenyszinten űzöd és így megfüzhetlek néhány órácska labdapüfölgetésre - kezdő létemre is :)

Üdv Kilteh!

Fazék

Quote from: AngelÜdv Blimp! remélem a fent említett sportot nem versenyszinten űzöd és így megfüzhetlek néhány órácska labdapüfölgetésre - kezdő létemre is :)
megnyugtatlak, abszolút nem versenyszinten vagyok :) szomszédék fölhúztak egy közepes minőségű pályát pár éve, és ott szoktunk játszani kb heti 2-3x, persze csak jó időben. úgyhogy állok elébe a kihívásnak :D

ui: miért kell hogy mindenki odategye az én üdvözlésemhez, az 'immár hivatalosan' jelzőt?  :lol:

Bruce

Quote from: Blimpui: miért kell hogy mindenki odategye az én üdvözlésemhez, az 'immár hivatalosan' jelzőt?  :lol:
Azért, mert posttekintetben elég későn írtál ide, és ugyibár ez a "hivatalos" üdvözlőrész, tehát lehet, hogy már máshol köszöntöttek, de itt hivatalosan csak most. :)  :hehe:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Soridan

Quote from: KaliburHehehehehe !!
 Terjed a paranoja !! :D :D

Tettek is érte a fórumozók ;)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Moloko

Quote from: Blimpmegnyugtatlak, abszolút nem versenyszinten vagyok :) szomszédék fölhúztak egy közepes minőségű pályát pár éve, és ott szoktunk játszani kb heti 2-3x, persze csak jó időben. úgyhogy állok elébe a kihívásnak :D

ui: miért kell hogy mindenki odategye az én üdvözlésemhez, az 'immár hivatalosan' jelzőt?  :lol:
én nem tettem oda :hehe:
squash meg oké :D majd PMben megbeszéljük

Vóbert

Quote from: SoridanTettek is érte a fórumozók ;)

A paranoia terjedéséért??? Hogyan? :) Sugározzátok az éterben? :P :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Soridan

:_off: Nem járkálnak FÉRFI VAGYOK! v. NŐ VAGYOK! feliratokkal az aláírásukban, avatárjukon, nevükben :) ÉS nem használnak megkülönböztető nyelvi formulákat sem :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Kalibur

Quote from: Soridan:_off: Nem járkálnak FÉRFI VAGYOK! v. NŐ VAGYOK! feliratokkal az aláírásukban, avatárjukon, nevükben :) ÉS nem használnak megkülönböztető nyelvi formulákat sem :D
Szörnyűek ezek a fórumozók ... :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Vóbert

Quote from: KaliburSzörnyűek ezek a fórumozók ... :D

Ugye :) Csak a hülyeség jár a fejükben :P :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Kilteh

Quote from: ZelgadisGál Gergely vagyok, a BMF en lopom a napot, mint mûszaki informatikus palánta, és még semmi olyan nem tanultunk amit eddig ne tudtam volna :D

Ááááááááááá!!!!!!!!!!!! :D :D :D Azt mindig is tudtam, hogy kicsi a világ, de hogy ennyire... Ezekután engedjétek meg, hogy valós nevem is közzétegyem: Gál Gergely! És ez nem vicc, hanem komoly!!!!!!!!!!!!!! :rotflol:  :rotflol:  :rotflol:

Üdv all:

Kil
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Cobra

És a BMF-re jársz ?  :)
Zelt viszont rég láttuk, lehet, hogy amnéziás lettél és most új nicken csatlakoztál ?  :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Baldy

És most ezúton kérjük az összes fórumozó Gál Gergelyt, kérjük jelezzék, hogy nekik is az a nevük :)
Jah amugy a többiekhez csatlakozva én is bejelenteném, gondolom nagy meglepetésre: KAN vagyok! :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

Quote from: BaldyJah amugy a többiekhez csatlakozva én is bejelenteném, gondolom nagy meglepetésre: KAN vagyok! :D:D:D

Igazat megvallva nem túl sok hölgyet ismerek, aki egy részeg pingvint tenne be avatárnak. :p :D

Vóbert

Quote from: BaldyKAN vagyok! :D:D:D

Ez a legjobb, amit ma eddig hallottam :D Bár még sok van a napból, lehet, hogy hallok jobbat is?  :rotflol:
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Soridan

Jön az öcsém :)  /nem jobb, de megrázóbb :D /
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Feldin

Várjuk az öcséd Soridan!!!!!!
Üdvözlet Kiltehnek Kvikvegnek és Blimpnek!!!!!
Angel! Csináljatok képet a nagy meccsről!!!!!!!!
Örömmel látnánk a galériában!!!

Ja, amúgy ha már a vallomásoknál tartunk: én is fiú lennék :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Vóbert

Quote from: FeldinJa, amúgy ha már a vallomásoknál tartunk: én is fiú lennék :)

Ha már itt tartunk, akkor én hermafordita vagyok :D Legalábbis eléggé skizofrén az avatarom szerint  :hehe:
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shock12

Quote from: VóbertHa már itt tartunk, akkor én hermafordita vagyok :D Legalábbis eléggé skizofrén az avatarom szerint  :hehe:
Vóbert, örülünk, hogy bemutatkoztál őszinte oldaladról is. :D

Soridan

Már csak egy nemváltó (Cosmic Gender-Bender :lol: ) hiányzik és teljes a csapat :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Xaga

Én nem mondom meg milyen nemű vagyok...találjátok i  :hehe:  :rolleyes: :D

Vóbert

Quote from: Shock12Vóbert, örülünk, hogy bemutatkoztál őszinte oldaladról is. :D

Fő erényem, őszinteségem :hehe:
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Saori

Quote from: XagaÉn nem mondom meg milyen nemű vagyok...találjátok i  :hehe:  :rolleyes: :D

Aki járt az önarcképeknél, sztem tudja ;)
Én meg asszem le sem tudnám tagadni magam^^"
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

.Attila

Quote from: Soridan:_off: Nem járkálnak FÉRFI VAGYOK! v. NŐ VAGYOK! feliratokkal az aláírásukban, avatárjukon, nevükben :) ÉS nem használnak megkülönböztető nyelvi formulákat sem :D
Én beírtam már az elején a biography-mba.

Fallabda: jaja, tessék fényképet készíteni, és ha lehet teniszszoknyában tessék lenni, mint az Ai Yori Aoshi Enishi-ben  :rolleyes: :D

Shock12

Quote from: SaoriÉn meg asszem le sem tudnám tagadni magam^^"
Hála a Magasságosnak érte !! ^^''l

Én meg az avataromnak megfelelően a férfiak hordájába tartozom... (igen, az avataromon Inu az fiú... )