Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Exo

Az én nevem a kedvenc angol szavamból kialakult rövidítés:
Exorcist (jelentés: ördögüzö) néha hozzáteszek egy "Black" jelzöt is (lásd.:freemail címem) :D :ad: :bsd:
Amúgy nem vagyok híve az ezoterikus dolgoknak, de ez zseeer :D

Bocs, ha off voltam! gomenne :)

Cobra

Szerintem az enyémet nem kell magyarázni   :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Karma XXL

A suliban egyszer megbíztak afféle "helpdesk"-szerű munkával, akkor találtam ki ezt a nevet ;)

System OPerator XXL  :) (az XXL meg a ruhaméretem  :rolleyes: )

Damnatus

Hali!

Quote from: ExoAz én nevem a kedvenc angol szavamból kialakult rövidítés:
Exorcist (jelentés: ördögüzö)

Egyébként latin szó, az angol egy az egyben átvette.

 :)

.Attila

Quote from: DamnatusEgyébként latin szó, az angol egy az egyben átvette.
És a neved honnan van? ;)
Az én nevem - ki hitte volna - a triviális szóból származik. Az egyetemen ragasztották rám, aminek megvan a története.

dizzy

Quote from: TriviÉs a neved honnan van? ;)
Az én nevem - ki hitte volna - a triviális szóból származik. Az egyetemen ragasztották rám, aminek megvan a története.

Halljuk, halljuk!
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

.Attila

Quote from: dizzyHalljuk, halljuk!
...ok.
Életemben nem hallottam még azt a szót, hogy triviális, de az egyetemen annyiszor, főleg matekórán, hogy gondoltam, egy helyzetben én is azt használom. Matek gyakorlat, B1. Tanár magyaráz valamit, befejezi. Én kérdezni akarok valamit, és mondom, hogy blablabla eddig triviális. Jön hátulról a reakció: "Hah, triviális!" Az évfolyam bohóca meg rámragasztatotta, úgyhogy azóta, akik nem ismernek, csak így hívnak. A barátaim viszont a nevemen szólítanak, amit én is jobban szeretek.

Damnatus

Hali!

Az enyém jelentése elkárhozott, latin. Hogy miért, az pedig hosszú. Mondjuk úgy hogy mostanában így érzem magam.

Xaga

Hát az én nevem nem jelent az égvilágon semmit. (legalábbis nem tudok róla, kötve hiszem hogy van ilyen szó egyáltalán)
Előtörténethez mindenki olvassa el a Starcraft Protoss és Zerg faj történetét.:D Történt ugyanis a Warcraft 3 elötti időkben mikor még a Starcraft csillaga a magasban ragyogott és végre lett netem (valamikor 1999-2000 környékén) hogy betörtem a battle.net-re. És ugyebár nick/azonosító/játékosnév megadásakor a Xel'naga-t adtam meg mivel az volt a favorit. És hát a név már foglalt volt és a ' sem engedte a battle.net így kis fefaragás és alakítgatás után létrejött Xaga. Ezt a nicket már 4-5 éve használom. Viszont a ' meghagytam benne de használatát mellőzve lett mivel sok helyen nem engedték az extra jelek használatát (battle.net. IRC) és csak arra használom hogy kiejtéskor módosítsa az elötte levő hangot Z-re mivel az X-t kicsitt nehéz kiejteni a szó legelején.

X'aga

Moha

Én már jó ideje ezt a nicket használom. Még valamikor középsuli elején "keletkezett" asszem. Nagybátyám felesége mondogatta mindig, hogy "annyit ülsz már a gép előtt, hogy teljesen bemohásodsz" vagy "moha lesz belőled" - hiába, már akkor is nagy computer addict voltam... Aztán a név szépen rajtam ragadt. :)

dizzy

Köszi Trivi a magyarázatot, valami hasonlót vártam :)
Anno én is próbálkoztam a szó hasznos elsajátításával, de persze nekem mindig akkor volt triviális, amikor persze nem volt az! No mindegy, már régen volt.
Az én nickem is még középsuliba nyúlik vissza (már jó régen volt), és a jó öreg C64esen volt ugye rengeteg dizzy játék, a Vezetéknevem pedig D-vel kezdődik, és így kaptam a nevet, ami persze már akkor megtetszett, úgyhogy akik úgy 5-6 éve ismernek, azok már szinte mind csak így ismernek.
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

.Attila

Nekem volt és van c64-hez rengeteg játékom, de fogalmam sincs, mi az a dizzy... milyenek a dizzy játékok?

Shadowolf

Quote from: TriviNekem volt és van c64-hez rengeteg játékom, de fogalmam sincs, mi az a dizzy... milyenek a dizzy játékok?

Mintha kezedenénk kicsit eltérni a thread témájától, nem? :rolleyes: Más: csinéltam egy külön thread-et a nick-ek eredetével kapcsolatban, szóval mostantól légyszi oda postoljatok, mivel ez sztem nem képezi a bemutatkozások szerves részét. Köszi. :)

.Attila

Quote from: ShadowolfMintha kezedenénk kicsit eltérni a thread témájától, nem? :rolleyes:
Hááát, bele tudom magyarázni, hogy nem :hehe::D
Nos, én arra kérdeztem rá, hogy dizzy neve honnan származik, amit ha dizzy elmond, akkor nem csinál mást, mint "bemutatja" magát. Nem? :)

DWz

Quote from: TriviHááát, bele tudom magyarázni, hogy nem :hehe::D
Nos, én arra kérdeztem rá, hogy dizzy neve honnan származik, amit ha dizzy elmond, akkor nem csinál mást, mint "bemutatja" magát. Nem? :)

 :_off:
Dizzy egy kis tojas volt, amivel egy 2Ds maszkalos (azaz platform, vagy mi a 'rendes' neve) jatekban kellett pontokat (aranyakat?) gyujtogetni. Hogy miert, azt mar nem tudom, es valami tojas-lanyt is meg kellett menteni, ha jol emlekszem. ;)

Moha

Quote from: TriviNekem volt és van c64-hez rengeteg játékom, de fogalmam sincs, mi az a dizzy... milyenek a dizzy játékok?
:_off: (bocs) Ha érdekelnek C64 játékok, nekem a C64 emulátorhoz van egy CD-nyi játékom (13000 db :) ) Minden jó játék köztük van, a Magyar fejlesztések is, és persze a Dizzy sorozat is. :) Ha kell, szólj PM-ben!

dizzy

#1276
Quote from: DWz:_off:
Dizzy egy kis tojas volt, amivel egy 2Ds maszkalos (azaz platform, vagy mi a 'rendes' neve) jatekban kellett pontokat (aranyakat?) gyujtogetni. Hogy miert, azt mar nem tudom, es valami tojas-lanyt is meg kellett menteni, ha jol emlekszem. ;)

:_off:
Így van, ez teljesen igaz. Daisy-nek hívják a csajszit, és van egész família mellé (Denzil, Dylan, Dozy, Grand Dizzy). Volt olyan rész is, ahol a csajszit kellett megmenteni.
Sorry Shado, no more off :D
Viszont tényleg át lehetne tenni akkor ezeket a postokat az új threadbe.
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Csaszi

Quote from: TriviLehet, hogy ez így :_off:, akkor majd legfeljebb átköltözünk egy másik threadbe, de szerintem illik ide a következő kérdés:

Kinek honnan származik a neve?
Nem én kezdem a sort :)

Huh jó régen nem fórumoztam, úgyhogy volt mit olvasnom. Ez a név dolog tök állat. Az én nick-em a családnevem bezézve.
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Feldin

Quote from: Aka-shiLégy üdvözölve Noki!


(OFF: Trivi jól szólsz! Loki a bajkeverés istene, viszont én abban nem vagyok biztos, hogy viking-e:()
Én biztos vagyok benne!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Marfy

Szerintem viking mert pont most volt szó erről a Maszk című filmben és az az ő maszkja volt (Lokié).De ez mar elég  :_off:

Shadowolf

Srácok, mégegy offolás és nekilátok törölgetni. :ejj: (amúgy igen, Loki egy viking isten, ha jól emlékszem az ő árulása váltja ki az Armageddon-t)

Bruce

Ajjaj, asszem Csaszit még nem is üdvözöltem! Vagy igen??? Visszanéztem. Még nem. Ezennel bepótolom: Hali Csaszi!

Quote from: Shadowolf... Loki egy viking isten, ha jól emlékszem az ő árulása váltja ki az Armageddon-t)
A Ragnarokot. Náluk így hívják  :hehe:  :_piszka:  :hehe:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Soridan

Grüss Gott Noki!

(hű, mintha mircelnék a suliból... lagvihar :D - nem baj, jobb későn, mint soha)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Itachi

Még mielőtt bárki köszöntene vagy mi, elmondanám, hogy-mint szerintem a postokból meg profile ból is láccik- a hajdani Lorenor vagyok. Nevem személyes okokból kifolyólag véglegesen megváltoztattam.Nem kérek kommentárt, hogy mien ,meg hogy jobb volt a régi stb.Csak azért írtam ezt le mert így helyes és így beszéltem meg zsozso val. További kellemes fórumozást. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Xaga

Azért megkérdezhetem mit jelent a neved?

Itachi

Quote from: XagaAzért megkérdezhetem mit jelent a neved?
Menyét.Bár görénynek is szokták értelmezni.Az a ritkábbik... :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

DWz

Azert udv, Itachi! Lorenorkent nem koszontottelek, szoval most potolom. :)

Ramiz

Üdvözlünk a fórumon! ... :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Meske

Sziasztok!
Meske vagyok, 16 éves Debreceni csaj. Szeretem az animéket, mindközül a Love Hinát a legjobban. De még sok hőnszeretett animém van (pl. Happy world!). Moha és Trivi segítségével léptem be ide, tehát : :merci: beaucoup nektek!!!!!!!!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Xaga