Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Makos

Ennyi lány regisztrál egymás után?  ::)
Ennek mekkora is az esélye? :haha:

Xzone

Quote from: Makos on 2010-09-01, 20:48:37
Ennyi lány regisztrál egymás után?  ::)
Ennek mekkora is az esélye? :haha:

Tudod, a kvantummechanikai határozatlanság elvileg ad esélyt arra, hogy a semmiből csak úgy előteremjen egy lány.

.Attila

Megoldás: meet!

Üdv lányok! Biztos, hogy jó helyre jöttetek ::)

Junchi

Nicsak, nicsak, két ismerős lányozat is erre tévedt volna? :D

Üdv, Leara és nikici. :3

NLZ

Quote from: .Attila on 2010-09-01, 20:56:54
Megoldás: meet!
Jah, és a szoknyájukat is fel kell libbenteni és meg kell fordulniuk, hogy biztosra menjünk.

Jah, jó helyre jöttetek. :D
[reserved]

Rounin

Boncolásig fenntartom a kétely jogát.

...

I'm turning into Xipe. :zomg:

nikici

Ennyire hihetetlen lenne, hogy lányok is járnak erre a forumra? :D
Amúgy Junchivel találkoztunk már személyesen is, ő tanusíthatja a valódiságunkat. :D Bár szoknyát nem libbentettünk neki, de szerintem kinézte belőlünk, hogy lányok vagyunk. :P

Rounin

Quote from: nikici on 2010-09-01, 21:09:29
Bár szoknyát nem libbentettünk neki, de szerintem kinézte belőlünk, hogy lányok vagyunk. :P

Engem szakállal is néztek nőnek. Ennyit erről.

Kuroi Tenshi

Quote from: Leara on 2010-09-01, 16:33:10
Quote from: nikici on 2010-09-01, 16:34:05

Üdv lányok! Kellemes fórumozást, remélem jól érzitek majd
itt magatokat!

Quote from: Acchan on 2010-09-01, 16:48:14
Minden reg Rounin alteregója igazából?  :zomg: Vagy ez az egész fórum csak az ő elméjének kivetülése?

Nagyon gyanús vagy, hallod-e  :muhahah:
Pont ugyanerre a megállapításra jutottunk kb két éve :D

Quote from: .Attila on 2010-09-01, 20:56:54
Quote from: NLZ on 2010-09-01, 21:04:36
Quote from: Rounin on 2010-09-01, 21:06:04

Hajrá srácok, így biztos hamar vissza fog állni a korábbi
rend, azaz gyorsan elüldözitek őket  :__devil:

NLZ

Ha ennyitől megiednek és elszaladnak, akkor valsz ugyanezt teszik az első alkalommal, mikor beléjük kötsz.  :__devil:
[reserved]

Acchan

[picsu mode on:]

Tenshi: El akarsz üldözni? :(

[/picsu mode off]

Moha

Quote from: nikici on 2010-09-01, 16:34:05
debreceni lány vagyok
Nocsak!? Egy debreceni lány?!  :D
QuoteNéhány nagy kedvencem pl. a Gintama (mint ahogy az avataromon is látszik), Clannad, Prince of Tennis, One Piece, FMA, Ouran, Miyazaki mozik, stb, stb...
Megint egy jó összeállítás. :) Gyanúsan jó.

Üdv nálunk és jó fórumozást!  :tezsvir:

Acchan

QuoteGyanúsan jó.
::)

Rounin

Quote from: Acchan on 2010-09-01, 21:22:30
QuoteGyanúsan jó.
::)

Ne forgasd míg nem kapod a házassági ajánlatokat. :ejnye:

Acchan

Quote from: Rounin on 2010-09-01, 21:26:34
Quote from: Acchan on 2010-09-01, 21:22:30
QuoteGyanúsan jó.
::)

Ne forgasd míg nem kapod a házassági ajánlatokat. :ejnye:
Mármint innen??? Vénkisasszony leszek, mire elhiszitek egyáltalán, h létezem.  ^^"


SaiyaGin

Quote from: Leara on 2010-09-01, 16:33:10
Üdv mindenkinek  :D!
Már jó ideje lesem ezt a fórumot, de egészen idáig lusta voltam regisztrálni :P, ám az utóbbi pár oldalt olvasva nem árt még egy kicsit erősíteni a női frontot  :angyali:.
Páran talán ismernek más fórumról, általában mindenhol ezt a nevet használom, bár úgy igazán csak Animax fórumon voltam aktív, de mivel az már több mint fél éve halott, ezért már ott sem vagyok (eleinte még Mondo fórummal is próbálkoztam, de hát... az valahogy nem nekem való  :D).
Egy évig még melegedhetek az egyetemen, azután pedig mehetek munkát keresni (mellesleg a szakom kommédia, amivel kétlem, hogy sokat fogok érni, de legalább élvezem  :D).
Animék... hmm... őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mi volt az első sorozat, amit már tudatosan animeként néztem, de arra emlékszem, hogy az Elfen lied az első letöltött animéim között volt, mondván, hogy de aranyos címe van. Kedvenc stílusom nincs, eléggé mindenevő vagyok. Néhány kedvenc sorozat: Baccano!, Monster, FMA (bár ebből leginkább a manga kedvenc), One piece, Hunter x hunter OVA 1, Victorian Romance Emma, Samurai champloo, Natsume yuujinchou, stb, stb...
Ööö... nem vagyok túl jó bemutatkozásban, de ennyi remélem elég lesz  :hehe:.

Quote from: nikici on 2010-09-01, 16:34:05
Üdv mindenkinek! :)
Egy ideje olvasgatom már a forumot , de csak most vettem rá magam, hogy regisztráljak, és gondoltam egy rövid bemutatkozás nem árt.
Személyes infonak annyit, hogy debreceni lány vagyok, idén végeztem a helyi egyetemen, egyelőre álláskeresőben vagyok.
Animax forumon kezdtem és szerettem meg anno a forumozást (ugyanezen a néven), de arra szerintem már várhatok, hogy legyen végre.
Animenézés már jó pár éve legnagyobb hobbim. Kedvenc műfaj a vígjáték, de megnézek bármilyen animet, mindenevő vagyok. :D
Néhány nagy kedvencem pl. a Gintama (mint ahogy az avataromon is látszik), Clannad, Prince of Tennis, One Piece, FMA, Ouran, Miyazaki mozik, stb, stb... Mangákat is szoktam olvasgatni hébe hóba. Pl a 3 nagy shounen mangát, de azokból igazándiból már csak a One Piecet olvasom azért mert szeretem, a másik kettőt inkább már csak megszokásból.
Asszem kezdésnek ennyi elég is. :D

Üdv nektek!

Rounin

Quote from: Acchan on 2010-09-01, 21:29:43
Mármint innen??? Vénkisasszony leszek, mire elhiszitek egyáltalán, h létezem.  ^^"

Ezen ne múljék.

Leara

Hogyan bizonyíthatnánk, hogy lányok vagyunk és létezünk? A szoknyalibbentésen kívül, mert az így virtuális úton úgyse lenne meggyőző  :D. (Meg egyébként is inkább nadrágos típus vagyok  :P.)
MAL

Moha

Quote from: Leara on 2010-09-01, 21:45:06
Hogyan bizonyíthatnánk, hogy lányok vagyunk és létezünk? A szoknyalibbentésen kívül, mert az így virtuális úton úgyse lenne meggyőző  :D. (Meg egyébként is inkább nadrágos típus vagyok  :P.)
Üljünk össze egy sörre teára és én majd tanusítom a többieknek a tényt. :D

Rounin

Kimégy a konyhába. :__devil:

Xipe

Quote from: Rounin on 2010-09-01, 21:06:04
Boncolásig fenntartom a kétely jogát.

...

I'm turning into Xipe. :zomg:

Told you we have cookies.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Acchan

Quote from: Rounin on 2010-09-01, 21:50:18
Kimégy a konyhába. :__devil:
Gyereket ne szüljön szegény gyorsan?  :hehe:

Rounin

Quote from: Acchan on 2010-09-01, 22:07:04
Gyereket ne szüljön szegény gyorsan?  :hehe:

Előbb megtalálja a helyét a világban, utána jöhet a sorsának beteljesítése. :hehe:

Acchan

Világ =/= konyha, ugye?  :hehe:

Nakedape

persze hogy nem, az csak a hely
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

Quote from: Leara on 2010-09-01, 21:45:06
Hogyan bizonyíthatnánk, hogy lányok vagyunk és létezünk?

Azért ennek van egy kanonikus módja, csodálkozom, hogy pont ezen a fórumon nem került még elő.
Failure is the default option

Fazék


kikuchiyo

[spoiler]tits or gtfo[/spoiler]
Failure is the default option

Cloud

Na most meg lassan csajinvázió lesz. :D   Üdv itt lányok.

Fazék

én kifejezetten kisebbségben érzem itt magamat, mint tőgyös konyhai eszköz