Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Xipe

Quote from: Raggie GordonHÁt ha belehúzunk azokkal a kekszes teákal akkor  még kétes kimenetelû is lehet ennek a kijelentésnek a következménye!! :eeek: ;)


mindenki sajat felelossegere csinalja amit csinal.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Rounin

#10171
Quote from: Raggie GordonHÁt ha belehúzunk azokkal a kekszes teákal akkor  még kétes kimenetelû is lehet ennek a kijelentésnek a következménye!! :eeek: ;)

Adjatok Xipe-nak is belõle. Én nem tudom, mi volt ott, de nagyon gyanúsak a visszaemlékezések :p

Edit:

Ha neki nem hagyjátok elénekelni, akkor eléneklem ÉN. Egy probléma van. Az már tömegmészárlás kategóriába tartozik.  :__devil: Lelkes, de meglehetõsen képzetlen hanggal bírok, mely alaphelyzetben kellemes... deee... khmm  :lazza:

*Rounin is currently away. Reason : learning lyrics*

Rounin

Quote from: RamizIgazság szerint nem hallgattam meg, csak az ajánlóból gondoltam, hogy metál.

Ehmm... metal nem feltétlenül pörgõs :rolleyes:
És nem mind hörög ^^ Meglepõdnél, mi minden illik bele.

.Attila

Quote from: Xipekatz-al kiiktassuk oket?
Ezt eszmeileg támogatom :)

Raggie

Quote from: BonciEzt eszmeileg támogatom :)
Hát.. most már így Rounin postját olvasva lehet, hogy én is! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonHát.. most már így Rounin postját olvasva lehet, hogy én is! :D
Sir Agresszív Mazsom, az említett dzsihád önre is vonatkoznék!
Egyébként érdekes, hogy Xipe mindig katz oldalán akar harcolni. Meeten végre lehetne egy éles vadászatot tartani kettõtök között! :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: RamizSir Agresszív Mazsom, az említett dzsihád önre is vonatkoznék!
Egyébként érdekes, hogy Xipe mindig katz oldalán akar harcolni. Meeten végre lehetne egy éles vadászatot tartani kettõtök között! :lazza:


Mivel nem megyek meetre.
mi lenne ha te atvennem most a helyemet Katzal szemben.
Utana majd megbeszelem katzal mennyire is voltal kepes vedekezni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

#10177
Quote from: XipeMivel nem megyek meetre.
mi lenne ha te atvennem most a helyemet Katzal szemben.
Utana majd megbeszelem katzal mennyire is voltal kepes vedekezni.
"Sose becsüld le a hülyeség hatalmát!" (Blöff) :lazza: (azaz az én hatalmam)

Quote from: RE@LEdit megvolt...
És milyen sokunknak... :lazza:

Quote from: BonciMiket meg nem tudunk egyesek magánéletébõl :)
:lol: Hát igen, a fórum közel hozza egymáshoz az embereket (Edittel :D ).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Most értem haza (a Zóna a 2. otthonom  :) ) egy egész napos paintball party után. Van rajtam jópár kék-zöld folt, de marha jó volt. Ajánlom mindenkinek kipróbálásra!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Djinn

Quote from: Ramiz:lol: Hát igen, a fórum közel hozza egymáshoz az embereket (Edittel :D ).
Mi van, mi van?   :3x3:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

.Attila

Quote from: DarkstarMi is jut eszembe errõl a vitáról... Pedig itt van a nyelvem hegyén... Ja igen:  :_off:  (tudom, ez a post is az). Tyrael megkapta a lecseszést, megígéri, hogy legközelebb szinez, és fejezzük be.  :)
Hát én sehol nem olvastam, hogy megígérte volna. Sokadik alkalommal csinálja ezt, és minden alkalommal ugyanúgy reagál rá.

Darkstar

Szerintem te is tudod, hogy hogyan értettem. ;)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

HVp213

#10182
Quote from: MeskeGOOONOOOOSSSZ!!!:morci: :nagyere:
Nem gonnosz csak nem mazoista! :haha:  Elnézést... Én szivesen meghallgatom! :rolleyes:;)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

Quote from: BonciHát én sehol nem olvastam, hogy megígérte volna. Sokadik alkalommal csinálja ezt, és minden alkalommal ugyanúgy reagál rá.
Hat en nem emlekszem az elozokre, de ha ott is ennyire kulturalt volt, akkor jobb is.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Mattanja

Quote from: Bonciminden alkalommal ugyanúgy reagál rá.
Lám, végtelen az emberi butaság! Arra, hogy minden helyzetre ugyanúgy reagál van egy szó (sõt több is), de Shadowolf szerint nem szabad egymásra csúnyákat mondani (pedig szerintem mehetne), szóval csak találjátok ki, mire gondolok... ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: ShiroiLám, végtelen az emberi butaság! Arra, hogy minden helyzetre ugyanúgy reagál van egy szó (sõt több is), de Shadowolf szerint nem szabad egymásra csúnyákat mondani (pedig szerintem mehetne), szóval csak találjátok ki, mire gondolok... ;)

Proturbulenciáldiffúzió?

Zelgadis

Quote from: RouninProturbulenciáldiffúzió?

szerintem inkább "konzervatív"  (de csak hogy tényleg ne mondjunk csúnyát):lul:

Rounin

Quote from: Zelgadisszerintem inkább "konzervatív"  (de csak hogy tényleg ne mondjunk csúnyát):lul:

Rounin vállat von (Zelgadisét) - Akkor cirkónium-grebalizátor. :(

Quote from: ZelgadisHiába mondod, úgysem hiszik el ;) Én is mondtam már egyeseknek, és mindig az volt rá a válasz, hogy megtalálta azt a mondatomat, amibe bele lehetett kötni és már jött is a "Áháá, a romantikus alkat?"  :lul:

Én nem szoktam elhinni, mások erõltetik az arcomba, hogy milyen az vagyok :haha: :p

Mentem aludni (világmegváltó bejelentés -.- )

Raggie

Quote from: RouninProturbulenciáldiffúzió?
Hááát, nem egészen!
Nekem megsúgta Shiroi, hogy amire gondolt az ez: "termonukleáris-turbódezintegrátor szubkritikus neutronsokszorozási tényezõvel"---------> és ez értelmes szó!!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

Quote from: Raggie Gordon"termonukleáris-turbódezintegrátor szubkritikus neutronsokszorozási tényezõvel"---------> és ez értelmes szó!!
Ja, a Star Trekben :)

Ramiz

Quote from: DjinnMi van, mi van?   :3x3:
Vmelyik anime topikban találod az elõzményt. :)


MÁZLISTA SZEGEDIEK!!!
Szegedi moziban lesz a Howl's Moving Castle!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: RamizVmelyik anime topikban találod az elõzményt. :)
Igen közben már megtaláltam.  :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Kvikveg

VOX mozimagazin szerint kiadjak a Gozfiut DVD-n. Ha jol emlekszem.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Djinn

Quote from: KvikvegVOX mozimagazin szerint kiadjak a Gozfiut DVD-n. Ha jol emlekszem.
http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=3702&VID=066-585873160-91512383593308999 :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

#10194
Ez igen derék. Kénytelen leszek megvenni. :haha:
-----------------
Szerintetek gagyi díszkardot, ami viszont nem arannyal befújt és díszes keresztvasú, hanem úgy néz ki, mint egy rendes katana, mennyiért lehet kb kapni?
Kéne egy. Rájöttem. Nem baj, hogyha a gallyat sem vágja át. Elég, ha annyira "erõs" a penge, hogy ha suhogtatom a szélben, akkor ne törjön el a légellenállástól. :) Ja, és tok (hüvely) is kéne hozzá.
(Azért nem mertem ezt a katana topikba írni, mert ott talán meglincselnek, hogy én nem igazit akarok venni. De hát azt gondolom nem adnak akárkinek, no meg pénzem sincs rá, arról nem is beszélve, hogy nem vagyok rá méltó.)

Quote from: RE@LNemkéne Indítsunk 1 ValósághSowh Thread et?
Lehet h jó lenne...
Amúgy meg próbálom lazára venni a figurát, ugyanakkor komolyan én ilyen vagyok.... :lazza:  van aki kedvel van aki nem de szeretek poénkodni szórakozni hülyülni, ugyanakkor egész komoly dolgokban van véleményem stb.
Mindenki leírhatná aktuális cselekvését, gondolatait, (böffentéseit)
1szóval azt amit akar napi 24 órában :D (kicsit lehet h nemjönne össze a sok moderáció miatt... )
Edit: Teljesen jogos, csak 1 5let volt de komolyan énse gondoltam.... :rolleyes:
Szerintem neked egy kis... nem is, inkább sok alvásra lenne szükséged. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Kérem jelezze az, aki kulturálatlannak tartja ezt a postot:
Quote from: BonciHihetetlen, már nem elõször csinálod, hogy spoilerkedsz, és amikor vki szóvá teszi, te sértõdsz meg. Értsd meg és fogadd el, hogy pl. én azt se akarom tudni, hogy XY anime karakter az 5. epizód 10 percében az orrát túrkálta. Ha ilyeneket írsz, színezd ki, mintahogy mindenki más megteszi, tisztelj meg bennünket ennyivel!

Rounin

#10196
Ramiz : úgy rémlik 15e körül már lehet szerencséd, de itt hangsúlyozottan szerencsére van szükséged. 30? Az már biztonságosabb, de hát /me is a n00bz0r ;)

Bonci : engedélyezte, hogy tegezd? Mert ha nem, akkor roppant udvariatlan voltál :ejj: ---------- Na, de komolyan. Ezt akárhogy forgatjuk, ezen még a legvadabb szólovaglással is csak alaptalanul megsértõdni lehet. Semmi kultúrálatlanság nincs benne =/

Kvikveg

Quote from: Rounin...
Bonci : engedélyezte, hogy tegezd? Mert ha nem, akkor roppant udvariatlan voltál :ejj: ---------- Na, de komolyan. Ezt akárhogy forgatjuk, ezen még a legvadabb szólovaglással is csak alaptalanul megsértõdni lehet. Semmi kultúrálatlanság nincs benne =/
Csatlakozom. :D
Egyebkent mi tortent, hogy ezt megkerdezted?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: KvikvegCsatlakozom. :D
Egyebkent mi tortent, hogy ezt megkerdezted?
Úgy tippelnék, kapott egy negatív rep-et...

Ramiz

Nox ment az angol Music TV Top 50-ben! :eeek:  :eeek:  :eeek:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!