Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Meske

Még mindig azt mondom: NAAAAAAAAAAGYON JÓÓÓ! :jee:

Ment is a rep! :) (természetesen negatív  :__devil: Na jó, nem is... :p)


Mostantól ez lesz a hivatalos USTEAM szózat, s kötelezõ elhangoznia minden egyes találkozón! :haha:
Na jó, lehet, hogy mégse. De a nyári táborra hótziher, hogy megtanulom, és így fogok köszönteni mindenkit! :D

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Ramiz

OK. Aladinn fog örülni, hogy olyan sokszor elhangzik a neve a társasos résznél. (Azért is tettem bele, hogy kiengeszteljem, amiért mindig eltévesztem a nevét.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Ki az az Aladinn? :lame:

Djinn

#10143
Quote from: RamizOK. Aladinn fog örülni, hogy olyan sokszor elhangzik a neve a társasos résznél. (Azért is tettem bele, hogy kiengeszteljem, amiért mindig eltévesztem a nevét.)
Köszi Vörösmarty Ramiz Mihály! :D Nem haragudtam, egyszerûen csak szóltam.  :)
 Egyébként tényleg  :cool: lett a költemény!!

edit: asszem én vagyok Aladinn  :)
edit2: Aladinn is adott rep-et, pedig nem szokása  :lazza:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Mattanja

Quote from: BonciKi az az Aladinn? :lame:
Az Djinn akar lenni... ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Kvikveg

#10145
Quote from: Miurajéé én is ilyen kamasz voltam ;)
csak azzal a különbséggel,hogy nem én tehettem róla,hanem kedves anyukám,aki nem engdett el senkivel sehová....
az a fura,hogy most amikor meg már lehetne mindenhová menni,már én nem akarok ;) jól meg vagyok a saját kis világomban
Detto, azzal a kulonbseggel, hogy nalunk mindig is az "itthon maradsz" uralkodott. Nyaron meg 2 honap Borzsony, az ures hegyen. Es ugye erdobe setalni sem szabad, mert az is k*szottul veszelyes. Szoval otthon reggel-delben-este. Rohadtul utaltam.

Quote from: DjinnTe meg Ramiz úgy keveritek a neveket, mint más a kártyát :eeek:  :D
Sandokan Kvikvegé, bár az biztos, hogy irigy vagyok rá... :rolleyes:

edit: na ez az, most se figyeltek.. :haha:
Koszi! :D

Ramiz, ez egyszeruen kiraly! :jee: +Rep ment.

Honnan jott az Djinnes beszolas? Tarsasos? Mi?
edit: jo, elolvastam kicsit figyelmesebben... :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: MeskeDe a nyári táborra hótziher, hogy megtanulom, és így fogok köszönteni mindenkit! :D
Rendben, csak könyörgöm, hogy ne énekelve!  :3x3:

Ramiz, te meg valld be, hogy a sok rep reményében írtad. :p  :__devil:
(Nem kell félreérteni, nekem is tetszett)

Fazék

#10147
Dögöljön meg a rohadt Axelero a T-Online-jával együtt!!! Elegem van belõlük! Jelenleg valami érthetetlen okból kifolyólag nem hajlandó belépni az átkozott web-es e-mail felületre, vagyis nem tudok elküldeni egy rohadt üzleti levelet, és emiatt föl kell majd kelnem reggel 6-kor, hogy megpróbáljam elküldeni mégegyszer a levelet, hátha már hajlandóak a bu*ik*r*ák kijavítani a hibát, hogy tudjak levelet küldeni! (mert már holnap mikor leülnek a géphez mindenképpen oda kéne érnie a levélnek) elegem van az Axelero-ból (és utódjaiból) és a mérhetetlen mértékû töketlenkedéseikbõl! :linsux:  :b+:  :fuk-u:

edit:mostanában fog lejárni a 2-éves szerzõdés, és arra gondoltam, hogy áá ugyan minek szenvedni a máshova áttéréssel, de kezdem nagyon úgy érezni hogy megérné a szenvedést...

edit2: telefonos ügyfélszolgálaton legalább normálisan tudott segíteni egy srác, kb negyed óra alatt, kihoztuk hogy inkább az klub.axelero akármin keresztül lépjek be, mert a honlapcenter-es belépés úgy néz ki jelenleg nem mûködik, fel is jegyezte a hibát, és mihamarabb megpróbálnak tenni ellene, és ez így korrekt is lenne, de még mindig ott van a dolog, hogy más (Interware, Datanet) elõfizetéseknél sokkal kevesebb hasonló problémával találkoztam eddig és ott rendszerint értesítenek az esetleges leállásokról is napokkal elõtte e-mail-ben...

Tyrael

Quote from: BlimpDögöljön meg a rohadt Axelero a T-Online-jával együtt!!! Elegem van belõlük! Jelenleg valami érthetetlen okból kifolyólag nem hajlandó belépni az átkozott web-es e-mail felületre, vagyis nem tudok elküldeni egy rohadt üzleti levelet, és emiatt föl kell majd kelnem reggel 6-kor, hogy megpróbáljam elküldeni mégegyszer a levelet, hátha már hajlandóak a bu*ik*r*ák kijavítani a hibát, hogy tudjak levelet küldeni! (mert már holnap mikor leülnek a géphez mindenképpen oda kéne érnie a levélnek) elegem van az Axelero-ból (és utódjaiból) és a mérhetetlen mértékû töketlenkedéseikbõl! :linsux:  :b+:  :fuk-u:

edit:mostanában fog lejárni a 2-éves szerzõdés, és arra gondoltam, hogy áá ugyan minek szenvedni a máshova áttéréssel, de kezdem nagyon úgy érezni hogy megérné a szenvedést...

edit2: telefonos ügyfélszolgálaton legalább normálisan tudott segíteni egy srác, kb negyed óra alatt, kihoztuk hogy inkább az klub.axelero akármin keresztül lépjek be, mert a honlapcenter-es belépés úgy néz ki jelenleg nem mûködik, fel is jegyezte a hibát, és mihamarabb megpróbálnak tenni ellene, és ez így korrekt is lenne, de még mindig ott van a dolog, hogy más (Interware, Datanet) elõfizetéseknél sokkal kevesebb hasonló problémával találkoztam eddig és ott rendszerint értesítenek az esetleges leállásokról is napokkal elõtte e-mail-ben...
hat en ezert hasznalok levelezoprogramot :)
ott nem lehet webes problema

Tyrael

Ramiz

Quote from: MohaRamiz, te meg valld be, hogy a sok rep reményében írtad. :p  :__devil:
Bevallom: nem azért írtam, a rep-kérés az csak rögtönzés volt, hogy le tudjam mérni a hatást. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Tyraelhat en ezert hasznalok levelezoprogramot :)
ott nem lehet webes problema

Tyrael
Igen, én is pl Bat-ot használok a saját levelezésemhez, de most magyarázd el 5 negyvenen túli számítógépet megvetõ embernek, hogyan használják a levelezõ-kliens programot és hogy ez miért olyan jó nekik... képtelenség. Az outlook express pedig azért nem lenne jó nekik, mert ott ahogy néztem, nem nagyon lehet egyes fiókban tárolt leveleket jelszóval levédeni, minden más programot pedig nem hajlandóak megtanulni... tehát marad a web-es felület és ma reggel már kaptam a telefonokat, hogy "a honlapcenter nem megy, hogyan kell belépni?" és mikor elmagyaráztam ezt a klub.axelero.hu-s tényleg idiótán körülményes belépést, már szóltak, hogy nem igaz, hogy ezt meg kelljen jegyezniük és remélik mihamarabb megjavul a honlapcenter...

Zelgadis

Quote from: MeskeDe a nyári táborra hótziher, hogy megtanulom, és így fogok köszönteni mindenkit! :D

JAAAAJAJJ!! JUUJJUUJ!! :D Csak akkor készülj fel rá, hogy amikor a végén kinyitod a szemed, teljesen egyedül leszel a környéken :D
(félre ne érts, nem veled van a baj, csak hát ezt elolvasni is sok, meghallgatni pedig....)

Zelgadis

Quote from: Blimpmostanában fog lejárni a 2-éves szerzõdés, és arra gondoltam, hogy áá ugyan minek szenvedni a máshova áttéréssel, de kezdem nagyon úgy érezni hogy megérné a szenvedést...

Én ugyan nem akarok ellenkampányt az Axeleronak, de nekem a kezdet kezdete óta Interware van, és soha de soha nem volt vele huzamosabb ideig komolyabb probléma. Amikor gáz volt, általában szóltak elõre, hogy gáz lesz ekkor és akkor. Amikor meg x ideig nem volt net, hát nem kellett kifizetni :)
És mindig 100x stabilabbnak bizonyult, mint akármelyik haverom axelerója  :rolleyes:

Rounin

Szózat :D
Isteni jelet kaptam. Éppen akartam adni a pozitív/negatív repet, mikor a fórum leállt.
Inkább nem adok -.- Hiába tetszik^^ Tudom, hogy a net nem akarja :p

Fazék

Quote from: ZelgadisÉn ugyan nem akarok ellenkampányt az Axeleronak, de nekem a kezdet kezdete óta Interware van, és soha de soha nem volt vele huzamosabb ideig komolyabb probléma. Amikor gáz volt, általában szóltak elõre, hogy gáz lesz ekkor és akkor. Amikor meg x ideig nem volt net, hát nem kellett kifizetni :)
És mindig 100x stabilabbnak bizonyult, mint akármelyik haverom axelerója  :rolleyes:
Igen, én is 4 éve Interware-t választottam és nem bántam meg. A másik cég amivel eddig minden ismerõsöm elégedett volt az a Datanet.

Tyrael

Quote from: BlimpIgen, én is pl Bat-ot használok a saját levelezésemhez, de most magyarázd el 5 negyvenen túli számítógépet megvetõ embernek, hogyan használják a levelezõ-kliens programot és hogy ez miért olyan jó nekik... képtelenség. Az outlook express pedig azért nem lenne jó nekik, mert ott ahogy néztem, nem nagyon lehet egyes fiókban tárolt leveleket jelszóval levédeni, minden más programot pedig nem hajlandóak megtanulni... tehát marad a web-es felület és ma reggel már kaptam a telefonokat, hogy "a honlapcenter nem megy, hogyan kell belépni?" és mikor elmagyaráztam ezt a klub.axelero.hu-s tényleg idiótán körülményes belépést, már szóltak, hogy nem igaz, hogy ezt meg kelljen jegyezniük és remélik mihamarabb megjavul a honlapcenter...
jo, userekkel mindig csak a problema van :)

Tyrael

Fazék

Quote from: RouninSzózat :D
Isteni jelet kaptam. Éppen akartam adni a pozitív/negatív repet, mikor a fórum leállt.
Inkább nem adok -.- Hiába tetszik^^ Tudom, hogy a net nem akarja :p
Hehe, hasonló nálam is, még ki kéne osztanom pár embernek rep-et, hogy újra adhassak Ramiznak, szóval tõlem se kap most :hehe: :haha:

Ramiz

Quote from: BlimpEz a kérdés ebbe a topic-ba illik. A film címe Gohatto. :) És ha jól látom Takeshi Kitano is szerepel benne, imdb-n 7.0-s az értékelése vagyis annyira rossz nem lehet. :) De még én se láttam.
Nekem tetszett, lásd említett topic utolsó oldala. :)

Rounin, Blimp: a jelzés bõven elég. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: ZelgadisJAAAAJAJJ!! JUUJJUUJ!! :D Csak akkor készülj fel rá, hogy amikor a végén kinyitod a szemed, teljesen egyedül leszel a környéken :D
(félre ne érts, nem veled van a baj, csak hát ezt elolvasni is sok, meghallgatni pedig....)
Nemnem, mindenki enekli, es a kornyekrol tunik el az osszes tobbi konkurens turista! Harcidaaal! :gonosz kacaj: :__devil: :D
Kepzeljetek el: ures vonat, ures taborhely, ures strand, kell ennel tobb?! Megszuletett a tokeletes anti non-otaku harcifegyver! (A kettes szamu a "lekotozzuk a monitor ele es felvaltva kap Hellsinget, Love Hinat es Trigunt. Kis CB-vel keverve".)
Nos, igy terjed az orulet. Persze vigyazni kell az alkalmazassal, ha a hely otaku-surusege egy bizonyos hatar fole emelkedett, akkor eppen az ellenkezo hatast valtja ki. :D
(Hihi, elirtam a Love Hina-t Loveg Hina-ra. :lul: )
Najo, abbahagyom, nagyon reggel van meg. Zzzzz...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

Quote from: RamizNekem tetszett, lásd említett topic utolsó oldala. :)

Rounin, Blimp: a jelzés bõven elég. :)
Thanx :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: Kvikveg(A kettes szamu a "lekotozzuk a monitor ele es felvaltva kap Hellsinget, Love Hinat es Trigunt. Kis CB-vel keverve".)
Adhatsz nekik akármennyi Love Hinát vagy akár Elfen Lied-et (másik véglet), az a "kis CB" mindent hatástalanít és rögtön ott ragadnak a táborban! :D

Necrid: jó, akkor nem pont az utolsó... :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Meske

Quote from: MohaRendben, csak könyörgöm, hogy ne énekelve!
DEHOGYISNEM!! Méghozzá a te füled mellett JÓÓÓÓ HANGOSAN, hogy Mindenki Hallja!!! :beeee: :lul:

Quote from: ZelgadisJAAAAJAJJ!! JUUJJUUJ!! :D Csak akkor készülj fel rá, hogy amikor a végén kinyitod a szemed, teljesen egyedül leszel a környéken :D
(félre ne érts, nem veled van a baj, csak hát ezt elolvasni is sok, meghallgatni pedig....)
Ki mondta, hogy mindezt csukodt szemmel fogom elõadni. Végig büszkén fogok magamból kinézni, hogy milyen egy okos vagyok, hogy egy ilyen mûvet kívülrõl tudok. :D
Különben is, ha egyedül akarok lenni, így legalább jól el tudom zavarni az embereket magam körül! :hahaha:

Quote from: KvikvegNemnem, mindenki enekli, es a kornyekrol tunik el az osszes tobbi konkurens turista! Harcidaaal! :gonosz kacaj:  :__devil: :D
Kepzeljetek el: ures vonat, ures taborhely, ures strand, kell ennel tobb?! Megszuletett a tokeletes anti non-otaku harcifegyver! (A kettes szamu a "lekotozzuk a monitor ele es felvaltva kap Hellsinget, Love Hinat es Trigunt. Kis CB-vel keverve".)
Nos, igy terjed az orulet. Persze vigyazni kell az alkalmazassal, ha a hely otaku-surusege egy bizonyos hatar fole emelkedett, akkor eppen az ellenkezo hatast valtja ki. :D
IGEEEEN! :D

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Ramiz

Quote from: MeskeKi mondta, hogy mindezt csukodt szemmel fogom elõadni?
Akkor inkább... csukott szájjal? :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: Tyraelhat en ezert hasznalok levelezoprogramot :)
ott nem lehet webes problema
Webes nem, de ha pl leáll az smtp szerverük, akkor a levelezõvel is meg vagy lõve... (hacsak nem találsz másik SMTP kiszolgálót, ami beenged...)
Quote from: RamizAkkor inkább... csukott szájjal? :__devil:
Támogatom az ötletet! :hehe:  :__devil:

Meske

Quote from: RamizAkkor inkább... csukott szájjal? :__devil:
GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!! GOOONOOOOSSSZ!!!:morci: :nagyere:

Erre egy akkkora negatííííív repet érdemelnél, hogy kirepítene a világûrbe, de sajnos még szét kéne szórnom elõtte pár másik embernek....

Ha így nem tudok BÜNTETNI, akkor találok én más módszert rá:
büntetésbõl NEKED és MOHÁNAK kétszerakkora hangerõvel fogom majd ÉNEKELNI a szózatodat!!!  :__devil:  :bsd:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Raggie

Ja hogy itt most Ramiz szózatáról volt szóó!!!!? ÁHÁÁÁ!
azt én is fogom énekelni!! :D (Baldyval beflashelve a keksztõl!)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Xipe

Quote from: Raggie GordonJa hogy itt most Ramiz szózatáról volt szóó!!!!? ÁHÁÁÁ!
azt én is fogom énekelni!! :D (Baldyval beflashelve a keksztõl!)


katz-al kiiktassuk oket?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Raggie

Quote from: Xipekatz-al kiiktassuk oket?
:eeek: Mármint engem és Baldyt vagy az énekkórust?? :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Xipe

Quote from: Raggie Gordon:eeek: Mármint engem és Baldyt vagy az énekkórust?? :D


attol fugg ki irrital gyorsabban es hatekonyabban.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Raggie

Quote from: Xipeattol fugg ki irrital gyorsabban es hatekonyabban.
HÁt ha belehúzunk azokkal a kekszes teákal akkor  még kétes kimenetelû is lehet ennek a kijelentésnek a következménye!! :eeek: ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"