Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Tyrael

Quote from: RouninRamiz : úgy rémlik 15e körül már lehet szerencséd, de itt hangsúlyozottan szerencsére van szükséged. 30? Az már biztonságosabb, de hát /me is a n00bz0r ;)

Bonci : engedélyezte, hogy tegezd? Mert ha nem, akkor roppant udvariatlan voltál :ejj: ---------- Na, de komolyan. Ezt akárhogy forgatjuk, ezen még a legvadabb szólovaglással is csak alaptalanul megsértõdni lehet. Semmi kultúrálatlanság nincs benne =/
kaptam tole egy alairatlan negativ repet, es cserebe en is adtam neki egyet
en hozom el az egyensulyt az eroben
:)
hopsz most nezem, jott megegy :)

Tyrael

Kvikveg

Quote from: Tyraelkaptam tole egy alairatlan negativ repet, es cserebe en is adtam neki egyet
en hozom el az egyensulyt az eroben
:)
hopsz most nezem, jott megegy :)

Tyrael
Igen, az eredetit ugyanis en felejtettem el alairni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Tyrael

Quote from: KvikvegIgen, az eredetit ugyanis en felejtettem el alairni.
gratulalok :)

Tyrael

Kvikveg

Quote from: Tyraelgratulalok :)

Tyrael
Oviban erzem magam lassan. Tyrael most boldogan nekem is adott egy negativ rep-pontot. Gratulalunk. Remelem jolesett. De azt is remelem, hogy legalabb annyi haszna volt, hogy legkozelebb nem fogsz spoilerezni. Ennyire nehez lett volna odairni, hogy edit: javitva, es kitakarni a szoveget? Némi anyazast elkerulhettunk volna, ha ezt a kis - jogos - szivesseget megteszed es nem szovegelsz vissza. Bahh...

Reszemrol tema befejezve. Meg jo, hogy mar lattam a Samurai Champloo-t. :p :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Tyrael

Quote from: KvikvegOviban erzem magam lassan. Tyrael most boldogan nekem is adott egy negativ rep-pontot. Gratulalunk. Remelem jolesett. De azt is remelem, hogy legalabb annyi haszna volt, hogy legkozelebb nem fogsz spoilerezni. Ennyire nehez lett volna odairni, hogy edit: javitva, es kitakarni a szoveget? Némi anyazast elkerulhettunk volna, ha ezt a kis - jogos - szivesseget megteszed es nem szovegelsz vissza. Bahh...

Reszemrol tema befejezve. Meg jo, hogy mar lattam a Samurai Champloo-t. :p :D
en nem anyaztam senkit
te meg legalabb megtanultad, hogy negativ repnel (amugy is) illik alairni.
es azt se felejtsuk el, hogy nem en kezdtem

Tyrael

Ramiz

Ezért mondtam, hogy nem kéne használni. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: BlimpÚgy tippelnék, kapott egy negatív rep-et...
Úgy bizony, kaptam egyet... de mint kiderült, tévedésbõl. Így én is helytelenül osztottam ki egy negatív repet. Neveket nem mondok, illetõ most már tudja magáról ;) Tehát a fenti postom tárgytalan.
Btw. a repeket nem lehet kitörölni? :)

Tyrael

Quote from: RamizEzért mondtam, hogy nem kéne használni. :)
igazsag szerint nem ertem hogy mukodik ez a rep dolog
mostmar van 4 piros, 2 zold, 1 szurke, es elejetol fogva +2-n vagyok :)

Tyrael

Ramiz

Történetek az USTEAM fekete könyvébõl - 2005. 06. 05.
"Egy véletlen negatív rep háborút robbant ki az addig békésnek és ellentétek nélkülnek tûnõ fórumon, aminek a végére senki sem marad, akinek a reputationja a "mocskos utált szemét közellenség" szint felett van."
:lol: :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

#10209
Quote from: BonciBtw. a repeket nem lehet kitörölni? :)
Szerintem nem. Sajnos. Mert már nekem is volt, hogy valakinek véletlenül negatívot adtam (nevet szintén nem írnék)...
Tényleg, amúgy a szürke rep pont az mit jelent? Az az lenne, ha valaki olyan ad rep-et, akinek 0 a rep powere?

Tyrael

Quote from: RamizTörténetek az USTEAM fekete könyvébõl - 2005. 06. 05.
"Egy véletlen negatív rep háborút robbant ki az addig békésnek és ellentétek nélkülnek tûnõ fórumon, aminek a végére senki sem marad, akinek a reputationja a "mocskos utált szemét közellenség" szint felett van."
:lol: :__devil:
dehogynem
Evil Blimp okosan kimarad belole, es a vegen -5tel o lesz a kiraly

Tyrael

Ramiz

Igen, de mikor ezt észrevesszük, fokozott negatív rep-tûz alá vesszük, és mínusz 10000000000 repnél erkölcsi fekete lyukká válik és kizuhan ebbõl a dimenzióból. :lol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: Ramizmínusz 10000000000 repnél erkölcsi fekete lyukká válik és kizuhan ebbõl a dimenzióból. :lol:
Vagy éppen magába szippantja az egészet, és elpusztul a világ. :D

Tyrael

Quote from: RamizIgen, de mikor ezt észrevesszük, fokozott negatív rep-tûz alá vesszük, és mínusz 10000000000 repnél erkölcsi fekete lyukká válik és kizuhan ebbõl a dimenzióból. :lol:
jah tenyleg :)
igen, szerintem az a szurke

Tyrael

Kvikveg

Quote from: RamizTörténetek az USTEAM fekete könyvébõl - 2005. 06. 05.
"Egy véletlen negatív rep háborút robbant ki az addig békésnek és ellentétek nélkülnek tûnõ fórumon, aminek a végére senki sem marad, akinek a reputationja a "mocskos utált szemét közellenség" szint felett van."
:lol: :__devil:
:lul:  :lul:  :lul:

Tyrael: mondom, befejeztem a vitat, mert kulonben jovo ilyenkorig folytatjuk a szovegelest. Egyebkent te sem irtad ala. :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: RamizIgen, de mikor ezt észrevesszük, fokozott negatív rep-tûz alá vesszük, és mínusz 10000000000 repnél erkölcsi fekete lyukká válik és kizuhan ebbõl a dimenzióból. :lol:
Viszont mivel negatív fekete replyuk, így magával húzza a többieket azzal, hogy soha nem látott sebességgel szórja a negatív repeket :)

Kvikveg

A piros pottyos az igaziiiiiiii! :lul:  :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: ZelgadisRamiz meg agresszív  :haha:
Jól seggbe kell rúgni ilyenkor, nem mentegetõzni  :comp:  ;) :teccik:
Ejnye, csak nem Ramiz-ellenes koalíciót szervezel, Zel? :ejnye:

-----

Ezt a rep-dolgot tuti a megszégyenítés- és büntetés-fóbiás japánok találták ki...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: Tyraeligazsag szerint nem ertem hogy mukodik ez a rep dolog
mostmar van 4 piros, 2 zold, 1 szurke, es elejetol fogva +2-n vagyok :)

Tyrael
Azt hogy csináltad? Nekem mindig csak 5 van. 5 fölött ha kapok , akkor a legrégebbi eltünik a listából.  :3x3:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Tyrael

Quote from: Kvikveg:lul:  :lul:  :lul:

Tyrael: mondom, befejeztem a vitat, mert kulonben jovo ilyenkorig folytatjuk a szovegelest. Egyebkent te sem irtad ala. :hehe:
mert ebben a szituaciboban egyertelmu volt :)
Boncinak pedig a sajat (illetve mint utobb kiderult, a TE) kommentedet kuldtem vissza :)

Quote from: DjinnAzt hogy csináltad? Nekem mindig csak 5 van. 5 fölött ha kapok , akkor a legrégebbi eltünik a listából.  :3x3:
en emlexem arra is, ami mar nem latszik :)

Tyrael

Djinn

Quote from: Tyraelen emlexem arra is, ami mar nem latszik :)
Tyrael
Ja, az más. Akkor mindenkinek csak 5 látszik. :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Mindenki itt tobzódik, a többi topik meg nem megy!? Még a Külvilág-beliek sem?!?! Ejj... :ejj: Tessék fórumozni! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: TyraelErrol a bongeszorol mar hallottam.
Sajat motort hasznal, vagy iexploreret?
Az IE-re épül, de kiegészíti jópár funkcióval. Amolyan "tweak", bár én igazán nem ismerem.

Tyrael

ok kosz
iexplore motorban nem bizok

Tyrael

Rounin

Quote from: RamizTörténetek az USTEAM fekete könyvébõl - 2005. 06. 05.
"Egy véletlen negatív rep háborút robbant ki az addig békésnek és ellentétek nélkülnek tûnõ fórumon, aminek a végére senki sem marad, akinek a reputationja a "mocskos utált szemét közellenség" szint felett van."
:lol: :__devil:

Kérem szépen... én mindig is különc voltam. Csendesen meghúzva magam a kevés engem szeretõ lény társaságában messzirõl figyelem gyermeteg játékháborútokat. Ramiz egyedül nem lesz képes a sötét semmibe taszítani negatív hullámaival :zen:

Zelgadis

Quote from: RamizEjnye, csak nem Ramiz-ellenes koalíciót szervezel, Zel? :ejnye:

-----

Ezt a rep-dolgot tuti a megszégyenítés- és büntetés-fóbiás japánok találták ki...

csak tanítom a fiataljainkat, hogyan védekezzenek Ramiz káros hatása ellen  :lul:  :haha: :P :P

Zelgadis

Atya világ ezt a sorozat baromságot végigolvasva jobban illene a LOL topicba  :appl:
Ennyit kínlódni a repeken, dzsííízusz :D
Egyetértek Kvikveg-el oviba kerültem  :bruhuhu:
De az nem baj, mert az az én színvonalam :D :D :D

.Attila

Quote from: Tyraelok kosz
iexplore motorban nem bizok

Tyrael
1,5 éve használom a Maxthont, és még nem volt bajom vele.

Tyrael

Quote from: Bonci1,5 éve használom a Maxthont, és még nem volt bajom vele.
en mar lattam olyan virust, ami egy jpg linkkent megnyitva activex hibajabol eredoen azonnal lefutott es telepult ie alatt, illetve spyware-ek is sokkal jobban fertozik, mint firefox-ot

Tyrael

Ramiz

#10229
Quote from: RouninRamiz egyedül nem lesz képes a sötét semmibe taszítani negatív hullámaival :zen:
Ugyan, Roun baby, én mindig is pozitív hullámokat küldtem feléd. ;) ( :__devil: )

Quote from: Zelgadiscsak tanítom a fiataljainkat, hogyan védekezzenek Ramiz káros hatása ellen  :lul:  :haha: :P :P
Káros hatás? Mi vagyok én, amcsi propagandafilm vagy hülyítõ rajzfilm?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!