Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Mattanja

#11220
Quote from: MohaHmm, röpke egy hónap után nem lenne hová írnunk. :p
Úgy gondoltam, hogy utána azért kinyitom, amint felléptem... :p
Quote from: RamizDe NGE-vel átmehetünk másik topikba.
:eeek: :wtf: Ezt biztosan Ramiz írta?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

#11221
Quote from: Shiroi:eeek: :wtf: Ezt biztosan Ramiz írta?
Hiába gonoszkodsz, nem is offolok sokat, sõt, csomószor átmegyek más topikba az off témával, szóval...!!! :lazza: Ne gonoszkodj, vagy hívom Emarsharae-t a seprûvel! :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: ShiroiNot to worry, minden este bezárok 15-20 thread-et, és probléma megoldva.
Akkor majd Ramiz 20-25-öt fog nyitni. Naponta. És esélyed sem lesz. Offtopic2 Offtopic3, Offtopic4... Tényleg, nincs csoportos topic nyitás? Majd lesz. :D

Rounin

Quote from: RamizHiába gonoszkodsz, nem is offolok sokat,

Százalékos arányt nézted?  :__devil: Tényleg nem :haha:  :__devil:  :haha:

Fenrir

Quote from: Kvikvegedit: Glorious victory! Mission accomplished! Enemy kil.. ize, az mas...
Bonci, Rounin, Dinn, Ramiz, Animoni, Fenrir, Re@l, katz, HVp213, koszi! Hatott!
Mostantol fogva officiell diplomas matematikus vagyok!!! Az Isten se ment meg a kockafejusegtol!!!
:hehe:  :whoah:  :whoah:  :whoah:  :hehe:

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeah! Meg juhe! Meg csuhaj! Meg megyek kivagni az osszes jegyzetemet es eladni konyveim tobbseget. Valaki, Hajos:geometria? Esetkeg komplex fuggvenytan fenymasolt konyv? Nem! Nahat! Senki sem olyan mazohista, mint en?  :rolleyes:

Drakulálok!
Izé..gratulálok!
Karácsonyra kapsz tõlem egy gyönyörû 45 dioptriás szemüveget, valódi SZTK kerettel! Csak hogy igazi kockafejû matematikus legyél! :jee:
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Fenrir

Quote from: RamizNem tudom, hogy szövetségest keresel-e Shirahime-ben vagy mást, az elsõ esetben ne fáradj, eleve sikertelen vagy, az Unicum front egyelõre messze erõsebb a fórumon!!! UFF! :D

Aki még nem dobott be "másnap" reggel egy gyógyászati Unikumot, az nem tudja milyen jó is az.
Unikum topic!
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Ramiz

Quote from: katzAkkor majd Ramiz 20-25-öt fog nyitni. Naponta. És esélyed sem lesz. Offtopic2 Offtopic3, Offtopic4... Tényleg, nincs csoportos topic nyitás? Majd lesz. :D
Quote from: RouninSzázalékos arányt nézted?  :__devil: Tényleg nem :haha:  :__devil:  :haha:
Most vagy gonoszkodtok, vagy ismer... ööö...
Most gonoszkodtok! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Most láttam unicumot 21ezer forintért. Háromszor akkora üveg, mint a fejem. Minimum o.O

Btw Ramiz ---> :sokat sejtetõ gonosz félmosoly:

katz

Quote from: RouninMost láttam unicumot 21ezer forintért. Háromszor akkora üveg, mint a fejem. Minimum o.O
Fél liter unikum 21k-ért? Nem éri meg.
Quote from: RamizMost vagy gonoszkodtok, vagy ismer... ööö...
Most gonoszkodtok! :)
Ismerünk

Fazék

Quote from: katzFél liter unikum 21k-ért? Nem éri meg.
szted ezek szerint Rounin fejének a térfogata kábé 0,16 dm3? :haha:
mintha azt mondta volna, hogy ez valami extranagy üveg ;) :)

katz

Quote from: Fazékszted ezek szerint Rounin fejének a térfogata kábé 0,16 dm3? :haha:
mintha azt mondta volna, hogy ez valami extranagy üveg ;) :)
Az a) válasz a helyes. Egyébként az agytérfogatára gondoltam, amit a hülyeségfaktorából extrapoláltam a valós sikra. ;)

Emarsharae

Quote from: RamizHiába gonoszkodsz, nem is offolok sokat, sõt, csomószor átmegyek más topikba az off témával, szóval...!!! :lazza: Ne gonoszkodj, vagy hívom Emarsharae-t a seprûvel! :__devil:
Uh... Ramiz... :rolleyes:
Te valószínûleg nem akarod látni azt a seprût. Mert az fájni fog.
Mellesleg honnan veszed, hogy szerencsés dolog a számodra emlegetni az én seprûmet?
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Rounin

Quote from: katzFél liter unikum 21k-ért? Nem éri meg.

:lol:

Quote from: katzAz a) válasz a helyes. Egyébként az agytérfogatára gondoltam, amit a hülyeségfaktorából extrapoláltam a valós sikra. ;)

Oh, bókok garmadája :o Ez ma az én napom ^^

Emarsharae

Rounin: Hát nem lett volna egyszerûbb, ha megadod az üveg átmérõjét? (sacc/kb, ha nem tudod pontosan - meilõtt belekötsz)
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Rounin

Quote from: EmarsharaeRounin: Hát nem lett volna egyszerûbb, ha megadod az üveg átmérõjét? (sacc/kb, ha nem tudod pontosan - meilõtt belekötsz)

Az nem jó. Akkor miként adok táptalajt az ilyen magas labdáknak? o.O
(nem szoktam belekötni :_piszka: Úgyis :p )

Amúgy saccperkábé volt jó sok liter. Mittomén. A demizsonhoz meg a moslékosvödörhöz értek, nem az ilyen burzsuj életkedv-elvevõkhöz^^ (keserûûûûûûû)

katz

Quote from: RouninAmúgy saccperkábé volt jó sok liter. Mittomén.
Most akko 30 vagy 300 ezer litér, jómunkásember?
Quote from: RouninAmúgy saccperkábé volt jó sok liter. Mittomén. A demizsonhoz meg a moslékosvödörhöz értek, nem az ilyen burzsuj életkedv-elvevõkhöz^^ (keserûûûûûûû)
Ja, nem is értem hogy bírják ezt egyesek meginni. A Becher', az gyógyszer, de ez :ejj:

Rounin

Quote from: katzMost akko 30 vagy 300 ezer litér, jómunkásember?

Ja, nem is értem hogy bírják ezt egyesek meginni. A Becher', az gyógyszer, de ez :ejj:

Ehh.. nem tudom.... ca. 10-15. :kínok közt fetrengõ smiley: Csak kutyafuttában láttam, siettem a buszhoz. Nem tudom milyen vastag az üveg maga. Lehet, hogy volt benne fél liter :hehe:

Gyógyszer? Házipálesz. ^^ A többi úrizálás :S

Emarsharae

Jé. Nem is tudtam hogy betévedtem az anonim alhoholistákhoz. :hehe:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Rounin

Quote from: EmarsharaeJé. Nem is tudtam hogy betévedtem az anonim alhoholistákhoz. :hehe:

Na amennyit én iszok, attól nem sok agysejt pusztul :D Én annyira szeretem az alkoholt, hogy nem is nyúlok szinte hozzá^^ Nem akarom bántani ;)

Pirula

Quote from: RouninGyógyszer? Házipálesz. ^^ A többi úrizálás :S
Tiszta szesz + narancsszörp. Nem gyógyít, de nem is úrizálás. :D

Rounin

Quote from: PirulaTiszta szesz + narancsszörp. Nem gyógyít, de nem is úrizálás. :D

:lol: Aranyos. Errõl eszembe jutott pár másodfokú haver, akik a bablevest víz helyett pálinkával tették fel :haha: Kíváncsi lettem volna a végeredményre ^^

Emarsharae

Uh... csatlakozzak, és merjem említeni, hogy van itthon két üveg Absinth? :D
Amúgy én ritkán iszom, és keveset.
De akkor már jót.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Ramiz

Quote from: RouninMost láttam unicumot 21ezer forintért. Háromszor akkora üveg, mint a fejem. Minimum o.O
Btw Ramiz ---> :sokat sejtetõ gonosz félmosoly:
Azt a fajta üvegméretet én is ismerem...
Istenem... Valhalla... :D

Quote from: EmarsharaeUh... Ramiz... :rolleyes:
Te valószínûleg nem akarod látni azt a seprût. Mert az fájni fog.
Mellesleg honnan veszed, hogy szerencsés dolog a számodra emlegetni az én seprûmet?
Vigyázz, nekem nincs ellenemre egy kis sm... :__devil:

Quote from: MohaElég furcsán nézel ki ilyen rövid hajjal. :)
Amúgy honnan vetted azt a dojinshi-t? Megyek, veszek én is. :hehe:
Ezzel a hajjal sokkal felszabadultabb vagyok... (Most fog Vili a szívéhez kapni... :D Hát igen, ilyen hajjal Zimar is gyakrabban bújik elõ... :lazza:
Bécsben vettem amúgy. :D A jobb napokat (de nem jobb lapokat :D ) látott szemüveg pedig a dédapámé volt.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: ShiroiMondjuk úgy, hogy önámítás...
Atyaeg, haloingben akarsz meghalni? Agyban, parnak kozt???!!!  :lul:
Amugy honnan van? Es mi? Es ha Biblia, akkor most egek, mint Reichstag. :eeek:

Quote from: FenrirDrakulálok!
Izé..gratulálok!
Karácsonyra kapsz tõlem egy gyönyörû 45 dioptriás szemüveget, valódi SZTK kerettel! Csak hogy igazi kockafejû matematikus legyél! :jee:
Huha, most elkepzeltem magam... Remiszto.... :D

Quote from: EmarsharaeUh... csatlakozzak, és merjem említeni, hogy van itthon két üveg Absinth? :D
Amúgy én ritkán iszom, és keveset.
De akkor már jót.
Nem kispalyas...  :eeek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Mattanja

#11244
Quote from: KvikvegAtyaeg, haloingben akarsz meghalni? Agyban, parnak kozt???!!!
Most, hogy mondod, nem is tûnik hülyeségnek... :rolleyes: Á, majd inkább kitalálom késõbb.
Quote from: KvikvegAmugy honnan van? Es mi? Es ha Biblia, akkor most egek, mint Reichstag. :eeek:
Mi van honnan micsoda? :confused: Nem tudom mire gondolsz, és bár tippem azért van, nem szeretnék butaságot mondani - mondok így is eleget...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

syeren

Sziasztok! Mostantól sajnos nem leszek net közelben, ezért most kb. õszig nem tudok ide feljárkálni.  :bruhuhu:  Augusztusban én is jövök a táborba, egyébként meg Mindenkinek Jó Nyarat kívánok!!!!!

Darkstar

Quote from: syerenSziasztok! Mostantól sajnos nem leszek net közelben, ezért most kb. õszig nem tudok ide feljárkálni.  :bruhuhu:  Augusztusban én is jövök a táborba, egyébként meg Mindenkinek Jó Nyarat kívánok!!!!!

Neked is kellemes nyarat! Õszig? Az meredek!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: ShiroiMi van honnan micsoda? :confused: Nem tudom mire gondolsz, és bár tippem azért van, nem szeretnék butaságot mondani - mondok így is eleget...
Ooooo... Nem az alairasodbol indult az egesz? Ajjaj.  :lame:
De azert jol eldumalgattunk.

Hallasa?
Romai katolikus.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

Quote from: syerenSziasztok! Mostantól sajnos nem leszek net közelben, ezért most kb. õszig nem tudok ide feljárkálni.  :bruhuhu:  Augusztusban én is jövök a táborba, egyébként meg Mindenkinek Jó Nyarat kívánok!!!!!
Kellemes nyaralás..aztán jó légy és szeretettel várunk.. :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Emarsharae

Quote from: KvikvegNem kispalyas...  :eeek:
Hmmm?
Nem azt mondtam, hogy naponta megiszom 2 üveggel. :D Bele is halnék.
Csak van itthon.  És mielõtt valaki megkérdi, nem a mérgezõ fajtából.  :)
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)