Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: ShirahimeNa mindegy....az öregekre gondoltam, hogy feljelentik....az, hogy a zsaruk mit csinálnak, az más tészta:)
Az öregek is perverzek... a gyerekek is perverzek... a nõk pláne... mindenki perverz.
Bonci: szerintem ez a történet annyira nem az igényességrõl szól, hogy azt illetõen nem is tudunk meg belõle semmit, de egészségedre, attól még remélem tetszett a sztori. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

#11161
Quote from: ShirahimeHááááát.....meggondolandó:)
Neee máááá! :bruhuhu:

Akkor viszont SAJNOS vssza kell térnem a husi fagyihoz... :rolleyes:  :__devil:
Quote from: RamizAz öregek is perverzek... a gyerekek is perverzek... a nõk pláne... mindenki perverz.
Te is magadból indulsz ki... :p ;)
Quote from: BonciAhogy így olvastam, amiket írtatok, nem is csodálkozom az általánosításokon ;)
Miért? Amiket irogattam azért az más mini amilyen vagyok (te már láttaál élõbe! úgy nézek ki mint a ki a legyet röptibe?? :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Shirahime

Quote from: HVp213Neee máááá! :bruhuhu:

Akkor viszont SAJNOS vssza kell térnem a husi fagyihoz... :rolleyes:  :__devil:
Te is magadból indulsz ki... :p ;)
Álj én meggondolandót mondtam, nem azt, hogy tényleg nem csinélok:)
Mért kell mindent félreérteni?:D
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

HVp213

Quote from: BonciAhogy így olvastam, amiket írtatok, nem is csodálkozom az általánosításokon ;)
Miért? Amiket irogattam azért az más mini amilyen vagyok (te már láttaál élõbe! úgy nézek ki mint a ki a legyet röptibe?? :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Pirula

Quote from: RamizBonci: szerintem ez a történet annyira nem az igényességrõl szól, hogy azt illetõen nem is tudunk meg belõle semmit,
Miért? Megtudtuk hogy az illetõ hölgynek vannak bizonyos igényei... :haha:

Ramiz

Quote from: HVp213Te is magadból indulsz ki... :p ;)
Most speciel belõled & a sztorikból. :hehe: De gondoltam a békesség kedvéért nem emellek ki külön, se a legperverzebb postjaidat. De a kedvedért íme:
Vili is perverz.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

Quote from: ShirahimeÁlj én meggondolandót mondtam, nem azt, hogy tényleg nem csinélok:)
Mért kell mindent félreérteni?:D
Erõsen olyan íze volt!

(vagy csak a "fenyegetés" hatott... :__devil: )
Quote from: RamizMost speciel belõled & a sztorikból. :hehe: De gondoltam a békesség kedvéért nem emellek ki külön, se a legperverzebb postjaidat. De a kedvedért íme:
Vili is perverz.
Köszönöm!!! Épp kérni akartalak... :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Shirahime

Quote from: HVp213Erõsen olyan íze volt!

(vagy csak a "fenyegetés" hatott... :__devil: )
Utóbbi ebben biztos vagyok:)
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

HVp213

Quote from: ShirahimeUtóbbi ebben biztos vagyok:)
Hatékonyak a tárgyalási módszereim... :lazza:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Shirahime

Quote from: HVp213Hatékonyak a tárgyalási módszereim... :lazza:
Vagy csak én vágom ki mindenbõl magam ügyesen.*Userkének nem nagy az egója:)*
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

HVp213

Quote from: Shirahime*Userkének nem nagy az egója:)*
Áh Épp egészséges... :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Shirahime

Quote from: HVp213Áh Épp egészséges... :jee:
Így is mondhatjuk:)
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

HVp213

#11172
Quote from: ShirahimeJah már értem:) Benned bízni? Mikor meg akartál enni? :eeek:
Az biztos csak egy kis félreértés volt... :p  :__devil:
(amúgy csak egy kis kostolóról beszéltem ;))
Quote from: ShirahimeAz unicum az már nem olyan vészes, bár azért sem vagyok oda...
Egyre szimpatikusabb az ízlésed komolyan! :jee:
Quote from: ShirahimeÍgy is mondhatjuk:)
Ennyi kell a túléléshez... :rolleyes:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

#11173
edit: Glorious victory! Mission accomplished! Enemy kil.. ize, az mas...
Bonci, Rounin, Dinn, Ramiz, Animoni, Fenrir, Re@l, katz, HVp213, koszi! Hatott!
Mostantol fogva officiell diplomas matematikus vagyok!!! Az Isten se ment meg a kockafejusegtol!!!
:hehe:  :whoah:  :whoah:  :whoah:  :hehe:

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeah! Meg juhe! Meg csuhaj! Meg megyek kivagni az osszes jegyzetemet es eladni konyveim tobbseget. Valaki, Hajos:geometria? Esetkeg komplex fuggvenytan fenymasolt konyv? Nem! Nahat! Senki sem olyan mazohista, mint en?  :rolleyes:


Quote from: HVp213Shirahime:
Merre jár a husi fagyim? Kezdek éhes lenni! ...
Kicsit átalakítottam az image-em! Vampire-t akartál :p
:D
A kinai verzio meg visszaharaphat!  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: HVp213Úgy nézek ki mint a ki a legyet röptibe?? :p)
...oda-vissza, igen, pont úgy. :D

Quote from: HVp213Egyre szimpatikusabb az ízlésed komolyan! :jee:
Nem tudom, hogy szövetségest keresel-e Shirahime-ben vagy mást, az elsõ esetben ne fáradj, eleve sikertelen vagy, az Unicum front egyelõre messze erõsebb a fórumon!!! UFF! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shirahime

Dragkula, meg gratula:)
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

Ramiz

Quote from: ShirahimeDragkula, meg gratula:)
Quote from: ShirahimeJa gratula itt is Kvikveg:)
Nem ér, te Doppelgänger vagy! (Nem elég, hogy Idegen (merügye az ufo az, ami a kávéscsésze alatt van meg az égen), még dupla is! :3x3: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

Quote from: Ramiz...oda-vissza, igen, pont úgy. :D
Legalább valamit kinézel belõlem...:p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Shirahime

Quote from: RamizNem ér, te Doppelgänger vagy! (Nem elég, hogy Idegen (merügye az ufo az, ami a kávéscsésze alatt van meg az égen), még dupla is! :3x3: )
Igen gyorsan osztódom....amiylen gyorsan csak lehet....:D
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

.Attila

Quote from: DarkstarÉs tényleg! Hurrá! Innentõl kezdve "teljes jogosultságunk" lesz?
Mit értesz teljes jogosultság alatt?

Darkstar

Quote from: BonciMit értesz teljes jogosultság alatt?

Azt, hogy minden szolgáltatásukat el lehet majd érni?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: KvikvegEscaflownet ismerem en is, azon kezdtem! Haver toltotte le. Eljen a viva, ahol eloszor meglattam vala! :D
Ja, a CB-t, Esca-t, Hellsinget, X-et, Goldenboy-t, Inuyasha-t... Jó volt az! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: RamizJa, a CB-t, Esca-t, Hellsinget, X-et, Goldenboy-t, Inuyasha-t... Jó volt az! :D
Igen, CB majdnem osszes resze fel van veve, Esca szinten, erdekes, hogy a Hellsingrol elkapcsoltam, mert amikor az elejen azt a zombifejet eltapossak, az mar sok volt. Aztan egyszer eljutottam a kutyaig, ami olyan jol lep a zenere... Es lon. :jee:
A goldenboynak meg jo volt a zeneje. Marmint amit ott adtak ala. Meg is tartottam.  :jee:
Escanak is vmi mas zeneje volt - Dax Risers: People. Feldobta. Utana tok fura volt az eredeti. :eeek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

Quote from: Kvikvegdiplomas matematikus vagyok!!! Az Isten se ment meg a kockafejusegtol!!!
Részvétem.

katz

Quote from: KvikvegA goldenboynak meg jo volt a zeneje. Marmint amit ott adtak ala. Meg is tartottam.  :jee:
Megvan? El tudod küldeni? ;) :D
Szvsz a német szinkron kivételesen még a japinál is jobb volt, pláne h ezt még értettem is :haha:

Kvikveg

Quote from: katzMegvan? El tudod küldeni? ;) :D
Szvsz a német szinkron kivételesen még a japinál is jobb volt, pláne h ezt még értettem is :haha:
Maga a zene megvan, de igazan utos a filmmel egyutt. Majd megprobalom egyszer alavagni a videon meglevo resz alapjan.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

#11186
Quote from: BonciMit értesz teljes jogosultság alatt?
Bonci, azért ilyenkor igázán odaírhatnád a title-be, hogy honnan is származik az idézet! :_piszka:

Amúgy a Paypal. Pont az említett post után néztem fel, és: ÁÁÁÁÁÁÁ: benne vagyunk az ország listában.
Neki is álltam a regisztrációnak, de ahogy olvasom, egyelõre csak fizetni tudunk vele, nekünk nem tudnak pénzt küldeni. Mondjuk ez pont elég ahhoz, hogy végre tudjunk rendelni eBay-rõl úgy, hogy ne kelljen a pénz elküldéséért sokat fizetni + hamar megkapja az eladó.
Meghát ugye ezer helyen csak a Paypal-t fogadják el.

Amúgy érdekes, hogy a munkatársam észrevette, hogy paypal.hu még nincs regisztrálva, aztán elindította a regisztrációt, fel is került a várólistára, de most ha megnézitek, jun 16.-i dátummal van regisztrálva a PayPal inc. nevére.... érdekes. Munkatársamnak meg semmit sem szóltak, hogy mi lett a helyzet.

.Attila

Quote from: MohaBonci, azért ilyenkor igázán odaírhatnád a title-be, hogy honnan is származik az idézet! :_piszka:
Az illetékes pontosan tudta, honnan volt ;)

Darkstar

Quote from: MohaAmúgy a Paypal. ..
Erre voltam kíváncsi. Megint egyszerûbb lett az életünk!  :)
Quote from: BonciAz illetékes pontosan tudta, honnan volt ;)
Igen, tudta.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Quote from: BonciAz illetékes pontosan tudta, honnan volt ;)
Az rendben van, hogy Darkstar tudta, de itt pl. engem és érint némileg a téma, és nem jöttem rá egybõl, hogy mirõl van szó.