Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: KvikvegMoha: Spektrum HBO-hoz tartozik. En ennyit tudok. Szerintem ugyanannyira magyar, mint a retekklub, emlekeim szerint az is kulfoldi kezben van. ??? Vagy tevednek ???
Na jó, de míg a National Geographic és a Discovery az megy máshol is, itthon csak egyszerûen a magyar hangot keverik alá, addig a Spektrum TV az csak itthon megy (afaik), és a mûsort se hiszem, hogy máshol állítanák össze. Most az, hogy kinek a kezében van, más kérdés. Mondj olyan nagy céget, ami még magyar kézben van... :rolleyes: Majdnem minden el lett már adva sajnos. :ejj:
De szerintem abban egyetértünk, hogy a spektrumon azért értelmesebb mûsorok mennek, mint a retekklubbon, vagy a tv2-n. :)

Kvikveg

Quote from: MohaNa jó, de míg a National Geographic és a Discovery az megy máshol is, itthon csak egyszerûen a magyar hangot keverik alá, addig a Spektrum TV az csak itthon megy (afaik), és a mûsort se hiszem, hogy máshol állítanák össze. Most az, hogy kinek a kezében van, más kérdés. Mondj olyan nagy céget, ami még magyar kézben van... :rolleyes: Majdnem minden el lett már adva sajnos. :ejj:
De szerintem abban egyetértünk, hogy a spektrumon azért értelmesebb mûsorok mennek, mint a retekklubbon, vagy a tv2-n. :)
Ahamm.
Egyetertek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xipe

Quote from: MohaA National Geographic tényleg nem, de a Spektrum az magyar. Mibõl gondolod, hogy nem az? Homályosíts fel!
A Discovery-t is szoktam amúgy nézni, csak azon meg elég sok II. VH-s film van, azok meg annyira nem érdekesek (legalább is számomra)

A Spektrum a Time Warner tulajdona(mint peldaul az HBO).
Tehat Amerikai.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Mattanja

#11283
Quote from: KvikvegEn sem lattam ott. Csak a lathatot.
A masik idezetre gondoltunk Shiroi es Rounin!
Most már én is értem. Azt hittem Bonci a nevemre gondol.
Igen, az a Bibliából van. Jelenések könyve 3.5.
Quote from: KvikvegNeeem, en bukkanok fel, es rugom at a ferfi szekcioba, ahol Shiroi mellett tunik fel langolo vizoszlop kepeben, gozpamacsokkal kiserve. :rolleyes:
:wtf: Egy kis magyarázat esetleg?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Necrid^

#11284
Quote from: BonciIdézlek téged:

Ez mi ha nem harcias? Minek ez a stílus, ha csak beszélgetünk?
.
Akkor Elnézést kérek..sry
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: XipeRamiz testver, nem a nehai programokrol van szo, hanem arrol amit nap mint nap jatszanak.
es akkor is ez is csak 3 musor, aminek vege is van.
Oké, de azért gondoltam felhozok valamit védelmül is. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Emarsharae

Ramiz, van egy kis meglepetésem a számodra... :hehe:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Rounin

#11287
Quote from: EmarsharaeRamiz, van egy kis meglepetésem a számodra... :hehe:

Nem vékony az kicsit Ramiznak? o.O

Amúgy melyik a meglepetés? A hölgyemény, vagy a transzportrúd? :hehe: :haha:

Emarsharae

Quote from: RouninNem vékony az kicsit Ramiznak? o.O

Amúgy melyik a meglepetés? A hölgyemény, vagy a transzportrúd? :hehe: :haha:
A hölgyemény én vagyok. A meglepetés, ahogy mutattam is, a seprû.
Persze ha neked nem tetszik, nyugodtan vegyél nekem újat, a régi már úgyis gyûrött.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Soridan

Quote from: EmarsharaeA hölgyemény én vagyok. A meglepetés, ahogy mutattam is, a seprû.
Persze ha neked nem tetszik, nyugodtan vegyél nekem újat, a régi már úgyis gyûrött.

Gondoltam, hogy Te vagy az :p
Hm... nem, nem és nem kérdezem meg hol járattad azt a seprût, hogy gyûrött o.O ^^' Nem veszek, csóró útivándor vagyok :hehe:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Emarsharae

Még ha kérdeznéd is, szerinted az orrodra kötném? :hehe:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Rounin

Quote from: EmarsharaeMég ha kérdeznéd is, szerinted az orrodra kötném? :hehe:

Na ettõl féltem!!! Hogy egyes testnyílások nem rendeltetésszerû használatáról van szó!! El az orromtól!!!!!! ;)

.Attila

Rounin -> Soridan -> Rounin... ez most megtévesztés vagy szimpla skizofrénia? :D

Emarsharae

Quote from: RouninNa ettõl féltem!!! Hogy egyes testnyílások nem rendeltetésszerû használatáról van szó!! El az orromtól!!!!!! ;)
:D Most nem tudom, hogy fejbecsapjalak párszor a fentebb említett (és látható) seprûmmel, vagy nevessek.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Rounin

Quote from: BonciRounin -> Soridan -> Rounin... ez most megtévesztés vagy szimpla skizofrénia? :D

-.- Csak ellenõriztem valamit és elfeledtem váltani^^ Bár utóbbi eset nem kizárt :__devil:

Emarsharae : bár ha mindkettõt egyszerre teszed, azt hívják arany középútnak (úgy vélem), én mégis az utóbbi mellett törnék lándzsát ^^ (érthetõ okokból)

Emarsharae

Quote from: Rounin-.- Csak ellenõriztem valamit és elfeledtem váltani^^ Bár utóbbi eset nem kizárt :__devil:
Semmi gond! Átmentem pszichó szigorlaton. :haha:
Olcsón megszámítom.  ;) Mondjuk kezelésenként egy lélek...  :__devil:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Ramiz

Quote from: EmarsharaeRamiz, van egy kis meglepetésem a számodra... :hehe:
Szép a gyûrûd, de anélkül is észrevettem volna, hogy rámutatsz. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Emarsharae

Quote from: RamizSzép a gyûrûd, de anélkül is észrevettem volna, hogy rámutatsz. :)
Nem házasodni akarok, hanem a seprûmet mutogatom, ha már annyira kíváncsi voltál rá. :hehe:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Ramiz

Quote from: EmarsharaeNem házasodni akarok, hanem a seprûmet mutogatom, ha már annyira kíváncsi voltál rá. :hehe:
Szép a boszorkánymatrica a vállad felett, bezzeg arra nem mutattál rá. :D
A seprût sajnos nem tudom elfogadni, mert csak egy nyél látszik, ami ez alapján akár egy felmosó vagy egy biankó munkaeszköz is lehet.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Emarsharae

Quote from: RamizSzép a boszorkánymatrica a vállad felett, bezzeg arra nem mutattál rá. :D
Felirata:
Warning!
Witch in bad mood.
Proceed at your own risk. :zen:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Moha

Quote from: BonciRounin -> Soridan -> Rounin... ez most megtévesztés vagy szimpla skizofrénia? :D
Szerintem csak össze akarta már ott is hozni az 1200-at, hogy legyen kerek szám. :hehe: :)

Rounin

Quote from: MohaSzerintem csak össze akarta már ott is hozni az 1200-at, hogy legyen kerek szám. :hehe: :)

Gekk, lebuktam ;) Megvolt vele, de törölte valamelyik modi egyik postomat :D Hmm... akkoriban volt, hogy Shiroi-kun bejelentette: elejétõl végéig végigolvassa az egész fórumot és könyörtelenül töröl :] De neeeem, nem gyanúsítgatok^^ :haha:

Darkstar

Quote from: Rounin... Shiroi-kun bejelentette: elejétõl végéig végigolvassa az egész fórumot ...

Bátor vállalkozás!  :) Most éppen 91255 post van!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Mattanja

Quote from: DarkstarBátor vállalkozás!  :) Most éppen 91255 post van!
Ha tudnátok, hol járok... ;)
Quote from: RouninDe neeeem, nem gyanúsítgatok^^ :haha:
Ezt jól teszed, Rou-chan. :haha:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Darkstar

Quote from: ShiroiHa tudnátok, hol járok... ;)

Megakadtál az "ajánljatok hentai-t!" topikban?  :rolleyes:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Mattanja

Quote from: DarkstarMegakadtál az "ajánljatok hentai-t!" topikban?  :rolleyes:
:lol: Látszik, hogy nem ismersz még! :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: DarkstarBátor vállalkozás!  :) Most éppen 91255 post van!

Oh, akkor még csak 40K körüli :D Gondolod befejezte azóta? :rolleyes:

EDIT: JUJ! ITT VAN!!!

Darkstar

Quote from: Shiroi:lol: Látszik, hogy nem ismersz még! :)

Ami késik, nem múlik!  :)

Quote from: RouninOh, akkor még csak 40K körüli :D Gondolod befejezte azóta? :rolleyes:

Ezt tõle kérdezd.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Mattanja

Quote from: RouninOh, akkor még csak 40K körüli :D Gondolod befejezte azóta? :rolleyes:
Azóta szinte mindent elolvasok, és még a korábbiakkal is haladok. Szerinted?
Quote from: RouninEDIT: JUJ! ITT VAN!!!
Ez kész... :lul:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Kvikveg

Quote from: Shiroi:wtf: Egy kis magyarázat esetleg?
Ne mondd, hogy ha lenne ra lehetoseg te nem mennel hot springbe! Ezt nem hiszem el! :D

Quote from: EmarsharaeRamiz, van egy kis meglepetésem a számodra... :hehe:
Woah! Igazi boszi! Meg boszimatrica is van hozza! :jee: :D
Oooo. Az nem egy partvis?  :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.