Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Emarsharae

Quote from: KvikvegMorbiditasmero? :hehe:
Nade kérlek. :D És a rózsaszín? :haha:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Mattanja

Quote from: KvikvegFuuuu, mitmitmit??
Na peeersze... Titok. :p
Quote from: EmarsharaeÉs a rózsaszín? :haha:
Lányoknál a kawaii-ság, fiúknál a köcsögség mutatója... ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: ShiroiLányoknál a kawaii-ság, fiúknál a köcsögség mutatója... ;)

Diszkriminatív vagy. Csak mert ga.. izé, guy, már nem is lehet kawaii? :hehe:

katz

Quote from: Shiroi:wtf: Melyik részre gondolsz?
A "Shiroi"-ra
Quote from: ShiroiLányoknál a kawaii-ság, fiúknál a köcsögség mutatója... ;)
:lol:

sirtomi

Quote from: BonciErre a postomra kitõl és miért kaptam szürke rep-et? Indoklás és név nélkül nem tudom mire vélni...
Hülye kérdés lesz valószínûleg ami most írok.

Mire való a rep power, kik osztogatják és pontosan miért?
És mik a különbözõ színek?

Darkstar

Quote from: sirtomiHülye kérdés lesz valószínûleg ami most írok.

Mire való a rep power, kik osztogatják és pontosan miért?
És mik a különbözõ színek?

Chronos aláírását nézd meg! Tömören: bárki adhatja, és ezzel fejezi ki, hogy egy posttal egyetért-e vagy sem.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Quote from: DarkstarChronos aláírását nézd meg! Tömören: bárki adhatja, és ezzel fejezi ki, hogy egy posttal egyetért-e vagy sem.
Köszi!
Megnézem. :)

Emarsharae

Szerintem igazán bevezethetnénk még pár színt.
Legyünk szinesek, vidámak meg... izé... (kissé kikészültem anyám karkötõjének készítése közben... komolyan... ki ne vakulna bele 7 db különbözõ rózsaszín árnyalatba???  :eek: )
Amúgy de nagyon örülök hogy mégsem Londonba mentem, és fõleg nem most.... :rolleyes:
*néma fejbólintás a brit áldozatoknak*
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Mattanja

Quote from: katzA "Shiroi"-ra
Csak nem ez tetszik annyira: "in your younger years you had more mature interests than others your age" ?
Mert semmi más nincs, ami miatt ezt :"nemi identitás tudat zavaros Ezután egy szavad nem lehet, ha vki nõnek gondol a neved alapján" mondhatnád, pedig ezt sem értem, de biztos bennem van a hiba...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Emarsharae

Shiroi... a képed alapján simán nõnek néztelek egy ideig. :hehe:
Jobban mondva avatarod alapján. :D
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

katz

Quote from: ShiroiCsak nem ez tetszik annyira: "in your younger years you had more mature interests than others your age" ?
Mert semmi más nincs, ami miatt ezt :"nemi identitás tudat zavaros Ezután egy szavad nem lehet, ha vki nõnek gondol a neved alapján" mondhatnád, pedig ezt sem értem, de biztos bennem van a hiba...
Nem kell ennyire túlbonyolítani:
Shiroi male 0 találat
Shiroi female van eredmény ;)

Rounin

Quote from: EmarsharaeShiroi... a képed alapján simán nõnek néztelek egy ideig. :hehe:
Jobban mondva avatarod alapján. :D

Nem te lennél az elsõ, aki a fórumon hasonló tévedésekbe esik. Volt már pár nagy leleplezés. :]

Darkstar

Quote from: EmarsharaeJobban mondva avatarod alapján. :D

Nekem az tartott sokáig, amíg felismertem, hogy ki van az avatarján.  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Emarsharae

Ettõl függetlenül én még nem láttam Shiroit élõben, szóval még lehet hogy lesznek meglepetések :D
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Mattanja

Quote from: EmarsharaeShiroi... a képed alapján simán nõnek néztelek egy ideig. :hehe:
Jobban mondva avatarod alapján. :D
Én pedig az egyik régi hozzászólásod miatt azt hittem, fiú vagy.
Quote from: katzNem kell ennyire túlbonyolítani:
Shiroi male 0 találat
Shiroi female van eredmény ;)
Ez azért szép, mert tudtommal ami hasonló név van a japánban, az Shiori. Az én nevem meg fehéret jelent ugyebár, szóval nem érdekelsz... :p
De külön szép, hogy a földi nevemnek is talált female jelentést. Érdekes egy oldal ez... :rolleyes:
Quote from: RouninNem te lennél az elsõ, aki a fórumon hasonló tévedésekbe esik. Volt már pár nagy leleplezés. :]
És még lesz is!
Quote from: DarkstarNekem az tartott sokáig, amíg felismertem, hogy ki van az avatarján.  :)
:lol: Ha ezt hozzászólást bpka000 meglátja, tuti tüzet okád majd dühében! :haha:
Quote from: EmarsharaeEttõl függetlenül én még nem láttam Shiroit élõben, szóval még lehet hogy lesznek meglepetések :D
Képeket már láttál, mi lehetne még?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Emarsharae

Quote from: ShiroiÉn pedig az egyik régi hozzászólásod miatt azt hittem, fiú vagy.
Nem te vagy az elsõ, és nemis az utolsó. :hehe:
Bár bevallom, kissé unom azt, hogy ha felmegyek chatre megnézni, élnek-e még a szerepjátékos haverok, hetente legalább két ember férfinak néz (és ha nõ, próbálkozik :rolleyes: ).
Quote from: ShiroiKépeket már láttál, mi lehetne még?
Szóval ha én felrakom teszem azt Brad Pitt képét önarcképként, ezt azt jelenti, hogy én vagyok maga Brad Pitt és mostantól a fórumozó lányok többsége utánam fog dögleni?  :haha:
Ezzel csak arra akartam mutatni, hogy amíg nem látlak élõben, nem hiszem el, vagy hihetem el 100%-ban, hogy az vagy akinek a kép alapján látszol. :hehe:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Moha

Quote from: RinAmíg így gondolkoznak nálunk, ne is számítsunk nagyobb megértésre... :(  :uzi:  :linsux:  :hogyaza:
(micsoda  :lame: )
Szánalmas. :ejj: Még ha valami 50 éves, gyepagyú valaki szólt volna be, de egy 22 éves fiatal?!
Õ is biztos Big Brother-t meg szappanoperákat néz, aztán agy nélkül ugye nehéz gondolkodni, mielõtt cselekszik...
Könyörgöm, hány olyan mûsor megy a TV-ben, amit 12-es karikával nyomnak csak és tele van erõszakkal?! Azok ellen miért nem emelnek panaszt?
Azért ez már tényleg szánalmas, hogy akárhányszor valami anime kerül a TV képernyõre, valami bunkónak be kell szólni... A sok szemét meg mehet orrvérzésig. Fogadjunk, hogy ha bejelentenénk, hogy nem tetszett x-y film, mert véres jelenet volt benne, ránk se hederítenének...
Az Inu Yasha meg ráadásul nem is olyan véres. Van benne harc bõven, de ÉRTELME is van, nem csak agyba-fõbe gyakják egymást. Nomeg InuYasha sem az a vérengzõ vadállat... tud ám nagyon szelíd is lenni, ha Kagome-rõl van szó...
Szóval nem értem. Van ettõl durvább rajzfilm is, amit 12 éven aluliak néznek, miért pont ezt jelentik be? És miért egy 22 éves????

Nincs meg a címe a gyereknek? Küldjünk neki "szeretetcsomagot"... :D

Mattanja

Quote from: MohaNincs meg a címe a gyereknek? Küldjünk neki "szeretetcsomagot"... :D
:wtf: Xipe-ot dobozban?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

Quote from: Shiroi:wtf: Xipe-ot dobozban?

Valami hasonlón törtem a fejem én is.. de ha most belegondolsz jobban: próbáld meg Xipe-ot bedobozolni és rád fogja zúdítani minden "szeretetét".

Necrid^

Quote from: RinAmíg így gondolkoznak nálunk, ne is számítsunk nagyobb megértésre... :(  :uzi:  :linsux:  :hogyaza:
(micsoda  :lame: )
Szánalom..fajt olvasni esku.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Emarsharae

#11630
Nagy az isten állatkertje. :zen:

Legyen Xipe és Tyrael. És ha szépen kértek, ráküldök valami kellemetlent. :D
Bár ha belegondolok... kicsit sokakra kéne ráküldeni valami kellemetlent... vagy inkább növeszthetnénk nekik agyat! :ejj:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Rin

#11631
Olyan szívesen megrugdosnám... :rolleyes:  (ajánlom neki a "teletábit", csak nehogy agresszív testtartásnak nézze a fejükön az a sz*rságot :ejj: )

Rounin

Quote from: EmarsharaeNagy az isten állatkertje. :zen:

Legyen Xipe és Tyrael. És ha szépen kértek, ráküldök valami kellemetlent. :D

Beüljek melléjük énekelni? ^^

Azért ez szerintem már sportnak számít. Ki tud elõbb és több animet lekapcsolni címen :ejj:

Emarsharae

Quote from: RouninBeüljek melléjük énekelni? ^^
Sajna túl sok a hülye, és nem érsz el vele semmit. Egy kidõl, sokezer, millió, etc marad.
Quote from: RouninAzért ez szerintem már sportnak számít. Ki tud elõbb és több animet lekapcsolni címen :ejj:
Sajnos így tünik.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

.Attila

Quote from: RinOlyan szívesen megrugdosnám... :rolleyes:
Ejnye, az agresszív fiatalság :ejnye:

Darkstar

Szánalom ez a faszi. Neki azonnal cselekedni kellett. Miért nem ugrott le azzal a cselekvési vágyával valami jó magas helyrõl, hogy többet ilyen agresszív mûsort nem lásson.  :linsux:  :lame:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Quote from: Shiroi:wtf: Xipe-ot dobozban?
:lol:
Quote from: NecridSzánalom..fajt olvasni esku.
Elhiszem. :ejj:
Quote from: Emarsharaevagy inkább növeszthetnénk nekik agyat! :ejj:
Az sajna drága mulatság ! :D (ilyen terméknevekkel tesztelgetem a jelenleg fejlesztés alatt álló számlázó programot... programozói humor :rolleyes: )

Rin

Quote from: BonciEjnye, az agresszív fiatalság :ejnye:
Ezt is Inuyashától tanultam :D

sirtomi

Quote from: RinOlyan szívesen megrugdosnám... :rolleyes:  (ajánlom neki a "teletábit", csak nehogy agresszív testtartásnak nézze a fejükön az a sz*rságot :ejj: )
:tezsvir:

.Attila

Quote from: DarkstarSzánalom ez a faszi. Neki azonnal cselekedni kellett. Miért nem ugrott le azzal a cselekvési vágyával valami jó magas helyrõl, hogy többet ilyen agresszív mûsort nem lásson.  :linsux:  :lame:
Sajnos anime miatt már fenyegetõztek ilyesmivel, és nem tett jót az ügynek (igaz, pont beszüntetés miatt fenyegetõztek :rolleyes: ).